تعداد بازدید : 725
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
طرلان
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۱۸:۲۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۰۰:۲۰:۴۲

واژینیسموس *

(ویرایش)

با سلام خدمت خانم خیابانی عزیز و تبریک به دوستانی که تونستن بانو بشن valentine

راستش من امروز بطور اتفاقی با این سایت اشنا شدم و متوجه شدم مشکل واژینیسموس دارم.چند ماهه ازدواج کردم و ما هنوز نتونستیم دخول کامل رو تجربه کنیم چون من پاهامو جمع میکنم بطور ناخوداگاه.گاهی اوقات خیلی مستاصل میشیم و برامون واقعا ازاردهنده ست  و من با خودم میگم یعنی خدایا روزی میاد که ما هم بتونیم ?

تنها تجربه مثبتم اینه که هفته پیش چند بار به شوهرم اجازه دادم که با انگشت شستش وارد واژنم بشه اون هم نه بطور کامل در حد یک بند و نیم که اون هم با فشار همراه بود. خودم احساس میکردم که اگه شل بشم راحت میره تو و درد نداره اما باز هم ناخوداگاه بعد چند ثانیه منقبض میشدم..خواهشا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم و اینکه دوستانی که تونستند بر این مشکل غلبه کنند تجربیاتشونو در اختیار ما هم بزارن که انگیزه بگیریم و بتونیم مشکلمونو حل کنیم...در مورد تمرینات و اینکه دیلاتورها رو از کجا تهیه کنم و اینکه بطور متوسط چقدر طول میکشه دوره درمانش لطفا راهنمایی کنید ممنونم sad

کسی چه میداند, شاید امروز روز من باشد :)
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۲۰:۵۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۰۰:۲۰:۴۲
(ویرایش)

ممنونم عزیزم نمیدونم چرا حین رابطه پاهام جمع میشه و انگار قفل قفل میشه. احساس میکنم نیاز به تمرینات بیشتری دارم.برام دعا کنید بتونم شاخ این غول رو بشکنم flowervalentine

کسی چه میداند, شاید امروز روز من باشد :)
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران