تعداد بازدید : 24891
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۷ ۰۹:۳۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام زینب جان. وااای عزیزدلم. درکت میکنم. انشاءالله سه ماهت که تموم بشه حالت تهوعت هم خوب میشه.الان چند هفته‌ای؟ 

دکتر به من دمیترون4 داد روزی سه چهار تا استفاده میکردم قبل صبحانه و ناهار و شام. هر وقت حالت تهوع داشتم یک دونه میخوردم. یکی دوساعت برای من طول می‌کشید اثر کنه ولی واقعا قرص خوبیه. حتما بگیر مصرف کن. پوسته نارنجی داره. دکتر متخصص به من داد اینو بخور خوب میشی. ب 6 دو سه روز اول بهم اثر کرد بعدش اصلا اثر نداشت ولی دمیترون4 تا آخر برام خوب اثر داشت 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۹/۷ ۰۹:۵۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر جان

ممنون بابت راهنماییت

طبق آخرین پریودیم یازده هفته ام اما دو روز پیش رفتم سونو گفت ده هفته یک هفته عقب جلو که مشکلی نداره نه؟

گفت همه چی خوبه صدا قلبشم برام گذاشت...

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۹/۷ ۱۱:۰۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

آذر جووونم الان یکم خوابش بهتر شده تحمل درد بستگی به بنیه و تحمل خود فرد داره من کلا آدم سوسولی نیستم تحمل عذاب و درد زیاد دارم بهت نمیگم درد نداره داره اما اگه هدفت طبیعی باشه باید تحمل کنی دیگه عزیزم اما خوبیه طبیعی اینه که بچه به دنیا میاد راحت میشی دیگه هیچ دردی نداری یکم بخیها اذیت میکنه همین من فقط یه روز خوابیدم تو رختخواب 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۷ ۱۳:۳۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

ممنونم عزیزم . ما ایلام میشینیم .

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۹/۹ ۱۷:۱۶:۲۹
(ویرایش)

سلام زینب جون. نه عزیزم اشکالی نداره. من خودم هر دفعه رفتم سونوگرافی یه چیز زده چون دستگاه سونوگرافی براساس اندازه جنین سن رو میزنه ولی در اصل باید سن بارداریت رو از روز اول پریودیت حساب کنی. مشکلی نیست نگران نباش. خداروشکر که همه چی خوب بوده 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۹/۹ ۱۷:۱۹:۵۶
(ویرایش)

وای پری جون ولی من خیلی کم تحملم به درد.یعنی هرجام درد کنه اشکام میریزه. همه میگن طبیعی هم زایمان کنی از جات پا میشی. از سزارین هم میترسم ولی فکرکنم بازم طبیعی یکمی بهتر باشه. بالاخره میریم ببینیم چیه دیگه.برام دعا کن 

۱۳۹۶/۹/۱۰ ۱۴:۱۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

آذر جووونم خدا کمک میکنه عزیزم به این فک کن که اینم میگذره چقد انتظار کشیدی برای علی کوچولو یادت بیاد پس ارزش داره یکم درد بکشی عوضش پسرتو بغل میکنی عزیزم

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۸:۴۶:۳۴
(ویرایش)

آره عزیزم راست میگی. با این که از زایمان میترسم ولی لحظه شماری میکنم که کی میاد توی بغلم 

۱۳۹۶/۹/۲۴ ۰۹:۳۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من دو ماه اقدام کردم نشد😞با وجود عفونت چطوری میشه باردار شد؟؟؟خسته شدم از درمان... هی میره باز میاد...با وجود رعایتهام همیشه هست... 

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۷:۳۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر جان خوبی عزیزم

علی کوچولو خوبه؟ حتما الان حسابی داره واسه خودش فوتبال بازی میکنه آره؟

منم رفتم سونو خدا رو شکر همه چی خوب بود منم مثل شما علی کوچولو دارم...

ولی هنوز تکوناشو واضح احساس نمیکنم کاش زودتر لگد زدناش شروع بشه خیلی لذت بخشه...

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۲۴:۱۱
(ویرایش)

سلام زینب جونم. ممنون عزیزم. خداروشکر علی کوچولو هم خوبه. دایم داره فوتبال بازی میکنه. 

وااااای عزیز دلم. پس نی نی تو هم علی کوچولو شد. خداروشکر که همه چی خوبه 

انشاءالله یکمی بزرگ تر بشه تکوناش رو حس میکنی. واقعا لذت داره. خیلی خیلی. گاهی اوقات خوابم میاد ولی میبینم لگد میزنه نمیخوابم فقط دستمو میذارم رو شکمم باهاش بازی میکنم 

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۰۱:۲۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام آذر جون خوبین؟

انگار همین دیروز بود ک همش تو انتظار بودی ک نی نی بیاد تو دلت 😍خیلی واست خوشحالم ب ارزوت رسیدی خداروشکر عزیزم ❤💖💗😘

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱۱/۶ ۱۸:۵۷:۱۷
(ویرایش)

سلام آرزو جان. خوبم عزیزم. شما چطوری؟  چ خبر؟

آره واقعا انگار همین دیروز بود.کم مونده بچم به دنیا بیاد. برام دعا کن راحت زایمان کنم و بچم صحیح و سالم دنیا بیاد. خیلی استرس دارم 

۱۳۹۶/۱۱/۷ ۱۰:۱۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

سلام گلم فدات منم خوبم .

منم چهارماهی از سقطم گذشته دکتر اجازه داد دوباره اقدام کنم منتظرم ببینم این ماه از پری خبر میشه یا مثل سری قبل باید چند ماه تو اقدام باشم‌.

عزیزم اصلا غصه زایمانو نخور نگران هیچی نباش دوستای من همش استرس زایمان داشتن اما وقتی  زایمان کردن چ طبیعی چ سزارین میگفتن اون همه دلهره و ترس الکی بود زایمان کردن خیلی راحته.ایشالله بسلامتی پسر گلتو بدنیا میاری 😍😙😙

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱۱/۹ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلام آرزو جان. انشاءالله به زودی دوباره باردار میشی. من حتماً برات دعا میکنم 

خداکنه همینطور که میگی باشه. خیلی دوست دارم بچمو بغل بگیرم بعد این همه سختی. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران