تعداد بازدید : 794497
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۰۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

پست بالا 😉

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۱۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

لطف داری دل افروز جان عزیزی..ممنون خوبم اره نزدیک شدم خخخخ البته فعلا ک خونه مامانمم تابرم خونه خودمون اخر هفته میشه احتمالا. .چرا اعصابت خورد بود عزیزم؟؟ایشالا همگیتون همیشه دلتون شاد باشه.💐💐 گفتی نیلو یادش افتادم این دوروز پیامشوخوندم یادم رفت ج بدم خخخخخ 

دختر خودتو پارررره کردی ..چجوری میشه اخه .ب امید دادن های بیشتر و ب ثمر نشستن😂😂

زیبا چطوری عزیزم.امتحان خر است خیلی خیلی 😂😂

ملیکا بعضی مردا واقعا دیگه اخلاقشون همینه..ولی خب احتمال نرمتر شدن دارن..ازاول اینطوری بوده ینی ژنتیکی یا بعد از ازدواج و هر اتفاقی؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۳۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

الهه جون هرموقع حوصله داشتی روش بافت شالتو برامون بگو..واضحم بگو ک متوجه بشیم..چون مبتدی هستیم.خخخ..دستت دردنکنه ببخشیدا..راسی ی سوال جادکمه رو پلیور چجوری بازکنم؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۳:۵۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 

بچها من مجبور شدم بخاطر مشکلات مالی بدهی های مریضی شوشو و شیر خشک و پوشک آرنیکا قسط خونه و ماشین مجدد برگردم سرکارم 

با داداشم صحبت کردم قرار شد که شوهرم ساعت 2 که از سرکار میاد آرنیکارو نگه داره تا 10 منم 3 تا 10 برم سرکار ناگفته نماند محل کارم تا خونم با ماشینم پنج مینه 

ملیکا جووووونم بمب انرژی تو دیگه چرا من فک میکردم تو هیچوقت از هیچکس دلگیر نمیشی عزیزم بیخیال مردا همه همینن الان برا من نگاه کن از وقتی مریض شده دیگه به خودش کمتر فشار میاره عوض اینکهدبگه من میرم دو جا کار میکنم تو نرو تمام مجردیم و متاهلیم که کار کردم یا خرج دوا درمونش رو دادم یا خونه خرید یا ماشین نه ساله کار میکنم پنجاه هزارتومن از خودم ندارم الانم که مجبورم برم سرکار امروز اولین روزم بودم خدا کنه فقط آرنیکا دیگه شبل بی قراری نکنه که بخابم صبم پاشم ناهار شامم رو درست کنم خونه رو مرتب کنم و لباساش رو بشورم که باباش فقط نگهش داره 

دل افروز جووووونم مام خوبیم بالا کامل توضیح دادم چی شد 

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۰۱:۴۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۶:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام ملیکا جونم خوبی عزیزم حرفاتو خوندم بخدا خیلی ناراحت شدم خیلی حالم گرفت ایشالا خدا مشکلتو برات حل کنه و شوهرت عقلش بیاد سر جاش یه دست گلی مثل تو داره باید قدرش رو بدونه بخدا مثل خواهر خودم دوست دارم درسته ندیدمت ولی همیشه تو قلبمی سعی کن قوی باشی میدونم بعضی وقتا ادم واقعا نمیتونه من فکر میکردم فقط خودم مشکل دارم ولی پیام تو رو ک خوندم هم خیلی حالم گرفته شد ایشالا مشکلت حل بشه تو دختر قویی هستی میدونمbaby

خدایا شکرت واسه نعمتی که بهم دادی...
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۰۴:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۱۷:۱۰
(ویرایش)

سلام به همه ی خواهرای گلم. بخدا تک تک تون ازخواهر برام نزدیکترین ایشالله مشکلات هممون برطرف شه به حق فاطمه زهرا ...خدا روقسم میدم به حضرت زینب که یه کم ازصبر زینب بیاد تو وجود تک تکمون. 

ملیکا جونم نمیخوام دروغ بگم یا شلوغش کنم واقعا راست میگم خدا به هربندش به اندازه ظرفیتش اینجوری سختی میده واقعا من اگه جای تو بودم تاالان پودر شده بودم پس بدون خدا به تو ظرفیت فولی داده توان جسمی وقدرت فوق العاده ای داده که میتونی از پسش بربیایی تنها توشهرغریب.و اینو بدون خدا همیشه پشت پناهته همیشه خودتو تواینجور لحظاتی پرت کن توبغل خدا مطمئن باش صداتو میشنوه.... 

دل افروز جونم دخملام دختر اولیم سرماخورده انفولازا گرفته حالش خیلی بده ظهری براش گریه شدم بمیرم واسش بیچاره ب این کوچیکی تحمل درد نداره. دختر دومم خوبه خداکنه فقط مریضی خواهرشو نگیره ک وضعیت خیلی سخت میشه. مامانم خوبه خداروشکر جواب نمونه برداریش توهفته میا ایشالله خطری نباشه. دعاکنید واسه مادرم ممنونتون میشم. 😙😙😙

ببخشید خیلی حرف زدم. 

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۰:۲۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

صبحتون به خیر

روشا خوبی؟ چرا باز نرفتی باشگاه؟؟ حالروحیت خوبه؟ چیزی شده؟

ملیکا جون خیلی از دست شوهرت حرص خوردم. یخورده بزنش. از بس ازش چیزی نخواستی یاد گرفته دیگه. دلم میخواد بزنمش. عزیزم پسرا از بس زور میزنن نافشون اکثرا میاد بیرون. برادر منم همینطور بود. قلبمه اومده بود بیرون. مامانم یه سکه رو دورش پارچه دوخت و چسبوند روی نافش. تا یه هفته ای روی نافش بود بعدم نافش رفت تو. انشاالله که شرایط مالی و روحیت روز به روز بهتر میشه و میتونی یه تصمیم خوب برای ادامه ی زندگیت بگیری. مواظب خودت باش. بوس به خودت و جیمز

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۰:۵۲:۲۸
(ویرایش)

عزیزم انشاالله که خدا رحمتش کنه

واقعا تو شرایط بدی داریم زندگی میکنیم همش خشکسالی و آلودگی هوا و غذاها و حرص و هزار تا مشکل جور واجور دیگه

دعا میکنم به زودی حالت بهتر میشه. ولی خب چاره چیه تا بوده زندگی همین بوده. مرگ هست تولدم هست. یکی جوون میمیره یکی پیر. خدا به هممون آرامش بده. 

عزیزم منم عصری میرم سونو یه آزمایشم داره که اونو باید فردا انجام بدم و یه چند روزی هم طول میکشه تا جوابش حاضر بشه. این رییسم هم به کل منو فراموش کرده حقوقمو نریخته با این هزینه ها اعصابمونو داغون کرده. 

ولی خب چه میشه کرد توکل بر خدا انشاالله مشکلات همه به زودی حل بشه. 

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۰۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

روشا جوووونم ممنون انشاللخ یه روز همه مشکلاتمون حل شه 

الهه جوووونم آره سختیش همین دو ماهه بعد این دیگه هوا خوب شع میبرمش

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۱۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

روشا دل افروز فریبا زیبا جان، همگی ممنون از تبریکتون

برای همتون دعا کردم وقت زاییدن، حاجت روا بشین

بچه داری هم سخته ها،روزای اول ک زردی داشت، الانم چشاش سرما خورده😭

از شب بیداری هم نگم براتون،عاغا قدر این لحظه هاتونو بدونین و لذت ببرین😄

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۴۶:۲۰
(ویرایش)

این چه حرفیه میزنی الهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بمیری راحت میشی؟ به نظرت راهش اینه؟

خب پاشو برو خونه مامانت دلتباز بشه. آخه این چیزا چیه به ذهنت میرسه

اینقدر اون کم محلیت میکنه توام کم محلی کن.

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۵۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم. چطورین؟ 

بهار جون خب به رییست بگو دیگه باید خودش بفهمه حامله ای و خرج دکتر اینا داری باید زودتر هم بده. 

الهه جون این چیزا که جدید نیست چرا باز خودتو اینجوری میکنی؟ تا وقتی حال خودت خوب نباشه چه از نظر روحی چه جسمی چطوری میخوای شوهرت رو خوب کنی و به سمت خودت بکشیش؟؟ نکن اینجوری  تصمیم بگیر روحیه ات رو عوض کنی شاد باشی تا اونم از تو انرژی بگیره. میدونم سختی هست ناراحتی هست اما باید به چیزای خوب فکر کنی عززیم.

سمیرا جون خدا قوت. خیلی باید مواظبش باشی گلم منم همیشه از سرماخوردگی نوزادها میترسم. اناشالا زودی خوب شه. این بیدار خوابی ها هم میارزه به نی نی داشتن .

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۲:۰۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلام

ازبس همتون فاز غم گرفتين منم ديشب اعصابم خورد بود شوهرمم هي اذيتم ميكرد منم عصباني شدم چنان گازش گرفتم كه جيغش درومد بعدش رفت رو سايلنت بيچاره خيلي دردش اومد اشكش درومد بميرم براشanim2-sadرفتم يخ اوردم گذاشتم روش بهترشد اصلا حرفي نزدwhatصبحم بوسم كرد رفتworry

بهش پيام دادم عذرخواهي كردم گف تقصير خودم بود عصبانيت كردم خلاصه كه اعصابم بهم ريخت

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۲:۰۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

روشا جون تسلیت میگم. منم مثل توهم عزیزم ولی چاره چیه. منم میرم ازمایش ها و ... همه چی هم تا الان اوکی بوده دیگه نمیدونم چیه. به این نتیجه رسیدم تاخود خدا نخواد هیچی نمیشه. پیش توهم بسپار به خودش. جدی مگم ما اگر خودمون رو هم بکشیم تا اون نخواد نمیشه.

توکل به خودش. اینقدر فکرای بد نکن. میدونم دست خود ادم نیس منم خیلی فکر میکنم گاهی، اما سریع از فکرش میام بیرون. فکر بد جز استرس و انرژی منفی هیچی نداره.

دل افروز جووونم مرسی خانم خدا رو شکر میگذرونیم. تو چطوری؟ همه چی خوبه؟

زهرااا  کجایی؟

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۲:۰۸:۱۵
(ویرایش)

اصن دیگه لازم نکرده بری سمتش.نقطه ضعف تو اومده دستش دیگه ول کنم نیس

اگه هم اومد سمتت بگو یعنی چی مگه زندگی مشترک به رابطه اس. ما کلی مشکل مالی داریم برو اونطرف

فریبا سلام.خوبی؟

بابا از رو رفتم من. به خداخودم دیگه خجالت میکشم بهش بگم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031