تعداد بازدید : 26415
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
داغدار
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۷:۵۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۰:۳۷:۵۳

دکتر سکینه موید محسنی

(ویرایش)

...

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۸:۴۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۰:۳۷:۵۳
(ویرایش)

با سلام

این خانم دکتر فرزند من رو کشت و همسرم رو خدا نجات داد،بدلیل اصرار بیش از حد ایشون به زایمان طبیعی اکسیژن به فرزندم نرسید و بعد از 3 ماه فوت کرد.پزشکی قانونی هم ایشون رو مقصر شناختن و الآن به قید وثیقه آزاد هستن

۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۹:۵۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آخه تَو درد زايمان مَي دوني چيه؟ 

آخه تَو چه حاليته مادر شدن ؟ 

حبيب خيلي رو داري بخدا ! 

حيف درد مادرت ! 

تو اصلا نفهميدي چي داره مَي گه مياي زرتي وسط !؟ 

توف به ذاتت

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۹:۵۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم خيلي خوب كردي اومدي! 

من اسمش رو زياد شنيده بودم ! 

واقعا براي اتفاقي كه افتاده متاسفم ! 

من رو تَو غم خودت شريك بدون! 😭 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۲۳:۳۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۶:۱۶:۳۶
(ویرایش)

سلام خیلی ناراحت شدم خدا بهتون صبر بده وممنون از اطلاع رسانی خوبتون

به هرحال برادر از خدا براتون صبر میخام.ایشالا نی نی بعدیتون به زودی

فرزند هدیه الهی هست.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۲۳:۰۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۰۹:۴۳:۳۳
(ویرایش)

سلام 

دوست عزيز ، ايشون دكتر هر دو فرزند من بودند و بسيار حاذق و مهربان و با مسئوليت

بعد از خواندن پست شما از پزشك قانونى تحقيق كردم:

١- هيچ پرونده اى با حكم محكوميت بنام ايشان وجود نداشت

٢- حتى در موارد محكوميت در پزشك قانونى ، جلب و نياز به وثيقه وجود ندارد

اميدوارم در صورت صحت اصل موضوع ، خداوند به شما صبر و البته انصاف درحفظ آبروى يك انسان دلسوز و كاردان عطا كند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۰:۲۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۰:۴۴:۴۳
(ویرایش)

سلام

از فوت نوزادتون خیلی ناراحت شدم، خدا بهتون صبر بده. مطمئنا هیچ پزشکی دوست نداره برای مریضش چنین اتفاقی بیفته. دکتر موید محسنی از حاذق ترین جراحانی هست که میشناسم. من از بیماران خانم دکتر هستم دختر خاله ام یکی از پیچیده ترین موارد جراحی زنان بودند که در بارداری فیبروم های متعدد و بزرگ رحمی داشت و چند تا پزشک جراح دیگه بهش گفته بودن با سزارین و خارج کردن نوزادش حتما رحم رو هم خارج می کنند و چاره دیگه ای ندارند چون ریسک خونریزی از فیبروم ها حین زایمان زیاده و کاریش نمیشه کرد ، پیش دکتر موید محسنی رفتند و ایشون حین سزارین تک تک اون میوم های بزرگ رو با دقت و مهارت جراحی کردند و  هم نوزاد به سلامت متولد شد و هم رحم حفظ شد، خدا خیر بده به خانم دکتر موید محسنی 

الم تعلم ان الله یری
۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۱:۱۹:۳۹
(ویرایش)
الم تعلم ان الله یری
۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۱:۲۳:۳۵
(ویرایش)

مطمئنا زایمان شما جزو موارد خیلی مشکل بوده و پیش هر پزشکی می بودید این عارضه اجتناب ناپذیر رخ میداده، به هر حال جایگاه علمی و شخصیت حرفه ای دکتر موید محسنی اونقدر والا و ستودنی هست که نه نیاز به تعریف و تمجید من داره و نه با سیاه نمایی که شما ازشون میکنید خدشه دار میشه

الم تعلم ان الله یری
۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۱:۴۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۱:۵۵:۴۳
(ویرایش)

داغ فرزند خیلی سخته امیدوارم خدابهتون صبر بده.

خواهرم با نازایی بیمار دکتر مؤیدمحسنی بوده، چند نفر از دوستانم هم فرزندشونو توسط ایشون به دنیا آوردن. همگی با سلامت مادر و فرزند ختم شد و رضایت کامل داشتن.

گاهی حتی در ایدئال‌ترین شرایط هم زایمان دچار عارضه میشه ختی در دست بهترین پزشک و حتی در پیشرفته‌ترین کشورها،

ایشون پزشک حاذقی هستن، داغ فرزند تحمل‌نکردنیه ولی تخریب پزشک آرامشی به شما نمیده، باید منطقی باشید...

۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۱:۴۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۳:۴۹:۴۴
(ویرایش)

امیدوارم خدا بهتون صبر بده تصور داغ فرزند خیلی  خیلی سخته چه برسه به اتفاقش

ولی من و خواهرم پیش ایشون زایمان کردیم،بسیار مومن و معتقد هستن ،یک ساعت مونده به سال تحویل اومدند بالاسر من قران میخوندن و در طی سالیانی که بسیاری زیر میزی میگرفتند اهل این چیزها نبودند و نیستند ،شاید خطایی رخ داده باشه ولی دلیل نمیشه تمام شخصیت علمی و کاریشون زیر سوال بره،اونو در جای مربوطه بایستی مطرح بشه

۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۲:۲۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۷:۳۵:۲۹
(ویرایش)

سلام.

به نظر من خانم دکتر یکی از حاذق ترین و  دلسوزترین و با مسئولیت ترین پزشکان هستند.و موارد زیادی سراغ دارم که به خانم دکتر مویدمحسنی مراجعه و بسیار از زایمانشون راضی بودند.اما حرفه پزشکی و خصوصا حیطه زنان بسیار سخت و پرمخاطره هست و موارد زیادی پیش میاد که حتی باوجود دقت زیاد کادر درمان اتفاقاتی پیش بینی نشده وگاهی در لحظه رخ میده . به نظرم نباید با آبروی کسانی که وقت و عمرشونو صرف خدمت به این مردم کردن،اینطوری بازی بشه.به فرض صحت،از مجاری قانونی پیگیری کردید دیگه.پس چرا ...؟متاسفانه گاهی انسانها به دلیل فشار روحی حاصل از یک اتفاق ،کارهای خلاف شان و منزلت انسانی میکنند .براتون از خداطلب صبر دارم و امیدوارم به کار ناخوبتون فکر کنید و درصدد جبرانش بربیاین.

۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۳:۵۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

من از ایشون خیلی تعریف شنیده بودم...و میخواستم برم پیششون البته باردار نیستمو قصدشو ندارم بلکه برای چکاپ و...الان گیج شدم

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۰:۴۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۱:۱۰:۰۶
(ویرایش)

سلام برادر گرامی از اتفاقی که برایتان افتاده بسیار متاثر شدم. خداوند به شما و همسرتان صبر بدهد.

ولی بهتر نبود فکر کنیم خدایی که همسرتان را نجات داد اگر صلاح بود حتما فرزندتان را هم نجات می داد.

من خودم یک پزشک هستم البته رزیدنت اطفال تا دو سه هفته دیگر به خواست خدا فارغ میشوم. بیمار خانم دکتر مویدمحسنی هستم.

دوستانم که رزیدنت زنان هستند ایشان رو به من معرفی کردند. خیلی از اساتیدشون که خودشون متخصص زنان هستند یا خودشون پیش ایشان زایمان داشته اند، یا دخترهاشون را برای زایمان پیش ایشان می فرستند.

نکته مثبت ایشون آرامشی است که حتی در بدترین شرایط به بیمارشون می دهند . و حتما مطمئن هستم همسر شما هم این را با ایشان تجربه کرده اند.

در عین اینکه بسیار متاسفم از اتفاقی که برای شما افتاده ولی از ته دل می گویم در جنین شرایطی پزشک هم داغدار است و بی انصافی است که با رفتار غیر منطقی او را آزرده تر نماییم.

از خداوند برایتان صبر و آرامش درخواست میکنم.

مادر منتظر
۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۰:۴۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۱:۱۰:۰۶
(ویرایش)
مادر منتظر
۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۹:۴۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۱۸:۱۰:۳۷
(ویرایش)

متاسفم برای اتفاق سختی که برایتان پیش آمده و حتی تونستم تا حدی لحن شما را بخاطرش برای خودم توجیه کنم

اما گویا شما شناخت کافی رو درباره دکتر موید محسنی و سطح علمی و تجربه ایشون ندارید. لحن شما رو توی صفحه حوادث روزنامه درباره یه قاتل جانی هم استفاده نمیکنن. 

من این رو با ایمان میتونم بگم چون هشت ماه قبل در بیمارستان محب کوثر به خاطر خون ریزی غیر قابل کنترل در حال مرگ بودم که توسط ایشون برگردانده شدم بدون اینکه حتی عضوی از بدنم خارج شه. در شرایط مشابه رحم یکی از نزدیکان رو با اینکه زایمان اولش بود خارج کردن. ایشان تمام مدت بالای سر من بیدار بودند و مستقیم دایم پیگیر وضعیت من بودن. شوهرم بار ها گفته اگر اون مدت آرامش و اطمینان بخشی ایشان نبود تحمل اون وضعیت غیرممکن میبود

انصاف ندونستم که از ایشان همچین متنی بخوانم. برای شما و همسرتان صبر و آرامش آرزو میکنم و امیدوارم از این امتحان سخت با انصاف و بی گناه خارج شید 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران