تعداد بازدید : 577215
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۳ ۰۹:۰۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

زینب جان سعی کن زیاد شیر خشکش ندی آگه امکان داره من یه دخترم از همون اول شیر خشک دادم الان که سه ماه تموم کرده دیگه اصلا نمخاد شیر خودمو بخوره فقط شبا میخوره کل روز شیر خشک میخوره آگه هم ندمش دنیا رو میزاره رو سرش آگه واقعا شیر نداری و چاره اس نداری شیر خشک و عوض کن شاید بهش نساخته ببلاک هم نده بهش میگن یبوست میاره 

شیر اپتامیل رو امتحان کن واسش ببین چطوره 

فقط خدا.....
۱۳۹۷/۱/۳ ۱۶:۳۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوست جونا

خووووبيد!؟

سال نوتون مبارك باشه ان شاء الله

منممم به جمع خانوم هاي باردار اضااافه شدم

۱۳۹۷/۱/۳ ۱۶:۳۷:۵۹
(ویرایش)

سلام دوست جونا

خووووبيد!؟

۱۳۹۷/۱/۳ ۱۶:۳۸:۰۷
(ویرایش)

سلام دوست جونا

خووووبيد!؟

۱۳۹۷/۱/۴ ۲۳:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

سلام نوراجون سونوی بیوفیزیکال من ۲بار دادم ماه ۸ ام

اولین بار اشتباه بود واسه همین یبار دیگه هم رفتم

وزن بچه و تعداد ظربان قلب و اینجور چیزارو بهت میگن

۱۳۹۷/۱/۴ ۲۳:۲۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام آرامش جونم

ممنون عزیزم ک جواب دادی

فردا سنو بیوفیزیکال دارم ولی چون دکترم پس فردا میاد میزارم همون پس فردا میرم سنو که برگشتنی هم ب دکترم نشون بدم.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۴ ۲۳:۲۹:۵۵
(ویرایش)

آریانا جون  کجایی؟

چه خبر عزیزم؟

آماده ایی؟ علائم نداری هیجی؟

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۵ ۰۱:۳۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستای گلم سال نو همگی مبارک باشه امیدوارم سال خوبی برای همه تون باشه و به آرزو هاتون برسید.

سلام نورا جون. خوفی پسمل جونت خوبه اذیتت نمیکنه که .. 😉 ممنون که حالم رو پرسیدی و ببخشید که نتونستم جواب پیام هاتو بدم بخدا اصلا وقت نکردم عزیزم فقط میومدم پیامارو میخوندمو میرفتم گفتم که اصلا نت ندارم بیام بعضی وقتا اگه وقت کنم روزانه میخرم میام. گلم هنوز نزاییدم هیچ درد و علائمی هم ندارم تو چی حالت خوبه؟

این مدت خونواده شوهرم 3 تا خواهر شوهرام و جاری ام همش خونمونن هر کدومشون یکی دو تا بچه ام دارن دیگه فرض کن خونه ما چه جوریه 10 تا بچه تو خونمون بوده بخدا خیلی عصبیم اصلا وقت نمیکنم بیام فقط مشغول جمع کردن خونه و کلفتی ام. واسه زایمان آمادم هم خونم تمیزه هم خیلی وقته ساکمو بستم فقط خیلی زیاد از زایمان وحشت دارم . 

تو چیکارا کردی کمدو بچت رو آوردن آماده ایی؟

آریانا جون سلام گلم خوبی حالت خوبه نی نی ات خوبه چیکار میکنی درد و اینا نداریی آماده ایی؟ 

دوستای گلم لطفا علایم تون رو بگین من فقط بعضی وقتا مثله درد پریودی شکمم درد میکنه جدیدا واژنمم درد میکنه لگنمم بدتر شده شما چی... 😜

۱۳۹۷/۱/۵ ۰۳:۱۲:۲۹
(ویرایش)

به به ببین کی اومده😍😍😍😍چطوری گیسو جووون.بابا بخدا فکر کردم زایمان کردی و نیستی.اره یادمه گفتی نت نداری.عیبی نداره عزیز دلم همین ک خوب باشه حالت برام کافیه.

واااای گیسو تو چه حالی  داری دختر.من اصلا حوصله ندارم یه عالمه مهمون بیاد خونم و طولانی بمونه.چرا اومدن؟ خدایی الان ک پا ب ماهی نباید با بچه هاشون بیان .بلاخره آدم دوست داره تو خونه ی خودش راحت باشه نمیشه جلو مهمون آدم ولو شه که.گفتی بچه هم دارن، من از اینور حرص خوردم.دیشب خواهر زادم اینجا بود انقدر شیطونی کرد کلافه شدم .حالا تو میگی ۱۰ تا.اوووووووف😣😣😣😣

گیسو جون اره کمد و ویترینشو آوردن یه روز مونده بود به عید.منم وسایلاشو چیدم و آماده ام.هر چند اتاقم یه خوابست و وسایل خودمونم اونجاست ولی خب چاره ایی نیست خواهر.

منم ساک بیمارستانو خیلی وقته بستم و آماده ام .

گیسو جون منم دقیقا مثل خودت، در طول روز چند بار درد پریودی میاد سراغم و میره و واژنم هم تیر میکشه‌.امروز دیدم انگشتای دستم و پام یه کم ورم کرده.کف پام گز گز( سوزن سوزن) میشه نمیدونم چرا.امروز رفتم یه مقدار وسایل تزیینی بخرم برای اتاق مهراس یه کم پیاده روی که کردم درد پریودی اومد سراغم.مامانم گفت دیگه خیلی نزدیکشی ممکنه امروز فردا بیای بیمارستان، نمیدونم چرا بغض کردم، اصلا باورم نمیشه نوبت منه.هم‌خیییلی خوشحال و هیجان زده ام هم میترسم.

عزیزم من دوشنبه وقت دکتر دارم ، برم ببینم چی میگه.

انشالا همه مون زایمانمون خیییلی راحت و خوب باشه.

آریانا هم که دکترش وقته سز بهش داده و راحت.ایکاش دکتر منم تکلیفمو روشن میکرد.

گیسو جون بالاترین قسمته شکمم ینی نزدیکه زیر سینم، نمیدونم چرا درد میکنه.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۵ ۱۰:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)

خیلی ممنون عزیز دلم.تو حرص نخور بخدا من خودم انقد عصبیم این مدت نورا خیلی سخته با این حالم خونه رو مثله دسته گل تمیز کردم بخدا همه چیو شستم برا زایمانم بعد ما نزدیک خونه مادرشوهرم هستیم همه میان اینجا دقیق مثله کاروان سرا میریزن میپاشن منه بدبخت جمع کنم.بعد از اینکه شب رفتن به شوهرم گفتم دوباره خونه رو تمیز میکنم و میرم خونه بابام درم قفل میکنم نمیزارم خودتم بیای برو خونه مامانت منم میرم تا وقت زایمانم دیگه انقد گفت بابا سالی ی بار میان مگه چیه و اینا.... اه هنوزم نرفتم خونه بابام هستم در خدمتتون 😤

خیلی خوشحال شدم کمدتو اوردن ایشالا مبارکش باشه گلم غصه نخور منم خونم ی خوابس همه وسایل خودمو بچه توشه کمدو تخت خودم کمد و تخت اون کامپیوترو کلی وسایل دیگه چاره ایی نداریم دیگه...

اخی عزیزم من فک میکنم تو زودتر میزایی منم تو طول روز شاید یکی دو بار مثه درد پریودی بیاد سراغم و میره اصلا انقباض هم ندارم واژنمم تیر نمیکشه درد میکنه مخصوصا میشینم پا میشم پاهام ک خیلی ورم داره دست هام کمتره منم گز گز میکنه بعضی وقتا تقریبا همه حالت هات مثه منه .

من خیلی میترسم هنوز باورم نمیشه یه بچه کوچولو تو شکم منه همش میگم چه شکلیه... یه تصویر نا مفهوم از جنین تو مغزمه نمیتونم هضم کنم یه آدم کوچوله نمیدونم چرا دست خودم نیست خیلی نگرانم تا نیاد بیرون ببینم خیالم راحت نمیشه.

ممنون ایشالا هممون زایمان راحتی داشته باشیم و کوچولوهامونو بغل بگیریم.کاش آریانا جونم سزارینو انتخاب نمیکرد بخدا طبیعی بهتره ایشالا خدا خودش کمکش باشه و راحت زایمان کنه...

نمیدونم بخدا نورا جون حتما ب دکترت بگو من تا حالا همچین حالتی نداشتم ایشالا چیز بدی نیست برو پیش دکترت ایشالا همه چی اوکی باشه .😉

۱۳۹۷/۱/۵ ۱۵:۰۸:۱۲
(ویرایش)

آفرین خوب کاری کردی رفتی‌خونه ی پدرت.البته میتونستی هم بمونی خونه ی خودت و یه کم جلو مهمونا فیلم بازی کنی که حالت بده و اینا تا پاشن برن و تو استراحت کنی😆

ممنونم گیسو جون وسایل پسره شما هم مبارکش باشه انشالا.اره دیگه خونه یه خواب این داستانا رو هم داره.تازه من چون کمدش جا شه، شوهرم تخت خودمون رو داد یه نفره کردن فقط برای منو مهراس.البته خودش اهل رو تخت خوابیدن نبود از اولم.الان هم جند ساله که تو پزیرایی رو زمین میخوابیم دو تایی.اون تخت رو هم که یه نفره کرده واسه ۱۰ روزیه که میخام استراحت کنم برای زایمان وگرنه اونم جمع میکرد.

گیسو جونم منم اگه انتخابی بود سزارین رو انتخاب میکردم از ترسم.ولی خب چاره ایی نیست شایدم وقتی طبیعی زاییدم خیلی هم راضی باشم.چون مامانم زایماناش خیلی راحت بوده شاااااید منم ب مادرم رفته باشم.نمیدونم دیگه.

فردا ک رفتم سنو و دکتر میام همه چی رو میگم گلم.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۵ ۱۵:۱۱:۴۸
(ویرایش)

زهرا جون

پری شیطون 

ملیکا جونی

کجایید؟ بابا بیایید یه کم شلوغ کنید اینجا رو.اینجا سوت و کور شده.بیایید دیگه.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۵ ۱۵:۱۳:۵۲
(ویرایش)
Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۶ ۰۳:۴۷:۴۶
(ویرایش)

بچه هااااااا کف‌پام خفن میخاره.خیلی بده.ورم هم که کرده.سوزن سوزن هم میشه.

قرمزم شده کف پام.کسی اینجوری بوده؟

چیکارش کنم؟

ممکنه از آجیل باشه این خارش؟

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۶ ۰۵:۰۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۱ ۰۳:۱۵:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها.چطورین؟؟؟

شرمنده دیر جواب دادم.خیییییییییلی کار داشتیم.

امروز سونو رفتم و آز دادم و رفتم دکترم.وقت زایمانم سه شنبه شد امید به خدا.

البتتتته اگر کارای بیممون فردا انجام شه.

کارام دیگه همه تموم شده.مامانمو خواهرمم فردا میان خونمون.

من هیچ علائم خاصی ندارم.فکر کنم کمر دردو دردای استخوانی ناحیه لگن و درد استخوان واژن طبیعی باشه.

نورا جون بهت تبریک میگم که وسایلای بچت اومد.انشاالله به دل خوش و سلامتی ازشون استفاده کنه.راستی توام طبیعی شدی؟

من که هر چی دکترم اصرار کرد گفتم نهههههههههههه.

گیسو جون من اصلا خودم طبیعی دوست ندارم.

بچه ها امیدوارم همه ی خانومایی که مثل ما زایمانشون نزدیکه راحت و سلامت زایمان کنن و بچه های سالمو صالح و خوشگل به دنیا بیارن ما هم همینطور*الهی آمین*

برام دعا کنین خیییییییییلی.

شاید ی مدت نتونم سر بزنم.ولی اگه حالم خوب بود انشاالله،حتما سر میزنم بهتون.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران