تعداد بازدید : 350498
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۱:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۷ ۱۳:۲۳:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان،من خودم يه واژنيسموس بودم كه دكترا تشخيص نمي دادن،بعد دو سال از طريق آشنايي با اين سايت درمان شدم،فقط توروخدا نا اميد نشين و به تمرينا ادامه بدين،مطمئن باشين خيلي راحت بانو ميشين

اگه دوس داشتين ميتونم تو تلگرام كمكتون كنم و از تجربياتم بگم،خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم

09389596719

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۱:۲۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Elham.R

ما هم تقریبا هر روز رابطه داشتیم و دیگه هم دیلا نزدم. ولی مدت دردم طولانی‌تر بود نسبت به بقیه فکر کنم! البته این آخریا قبلش با انگشت واژن‌گشایی میکنیم خیلی اوضاعم بهتر شده.

پونه و شلاله

بچه‌ها خوبین شماها؟؟ اوضاع خوب پیش میره؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۶:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

sh.آبان 

من همیشه تو تمرین با دیلاتور فقط موقع ورود خیلی مشکل داشتم و بعدش ک وارد میشد دردی نداشتم 

در کمال ناباوری الت خیلی راحت وارد میشه و بعدش برای حرکت درد دارم 

قشنگ برعکس دیلاتور!

درد تو تو واژنه؟من بالای مثانه ام درد میکنه بهش فشار میاد 

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۶:۳۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها کمک کنید😢😢😢

من قبل از پریودم دیلاتور سایز 1 دور 5 سانت رو تو تمرین اول درست کرده بودم تونستم 4.5 سانت داخل کنم بعد سوال کردم از بچه ها گفتن واسه سایز اول اشکالی نداره چون راحت عقب جلو میکردم  امروز که پریودم تموم شد رفتم سایز بعدیو درست کردم قطرش 6 سانت طولشم 8 سانت.

بیشتر از یه ساعتم تمرین کردم ولی هرکاری میکنم بیشتر از نصف داخل نمیره.حتی فشار دادم یکم درد داشت تحمل کردم دردشو ولی نگاه کردم دیدم اصلا داخل نرفته.

خیلی ناراحتم چیکار کنم؟چرا بیشتر از 4 سانت نمیره؟حس میکنم نمیتونم بیشتر از این چیزیو داخل کنم چرا بدنم اینجوریه؟با دیلاتور 2 بیشتر از 1 راحتم ولی همونقدر بیشتر تو نمیره

من اصلا نمی ترسم داخل کنم ولی بدنم بسته س انگار.داخل نمیره.فقط درده دیگه چیزی نیست

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۸:۱۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Elham.R

من ورودی واژنم درد میگیره. مث اولین باری که دیلا میزدیم، همون قسمت که سخت باز شد.

ترانه

بعد پریود واژن بد قلق میشه. من همیشه بعد پریود یکی دو سایز برمیگشتم عقب. یعنی بار اول قبل پریود سایز ۹ بودم بعد پریود ۶ زدم. ولی زود راه میوفته دوباره.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۸:۳۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Elham,R

افرین ماشالله خیلی خوب داری پیشرفت میکنی، پر قدرت ادامه بده💪💪💪💪

Juddy

من چون خودم با انگشت سختمه، نمیدونم دقیقا باید چیکار کرد، شاید بیشتر باید ژل بزنی🤔

تارا تنها

اگر میتونی تند تند عقب جلو کنی برو سایز بعدی 🙂

Miiina

خوش اومدی ،بچه ها گذاشتن برات ابزار ساخت دیلاتور و با همسرت صحبت کن و تمریناتتو شروع کن🙂

پگاه بانو

رو ذهنتم باید کار کنی،همش با خودت بگی میتونی ، نفس عمیق بکشی، به شیرینی لحظه اقدام فکر کنی ، بعدم نگران نباش میرسی،زمان درمان من یکی بود سایز ۱۷ بود ،بانو شد و رفت دنبال زندگیش🤗🤗🤗🤗

بنت الهدی 

من خودم ارشد مشاوره ام ، تو نیاز به روانپزشک و .... نداری، بمون همینجا و با تمرینات اینجا درمان شو. کنار رفتن پرده بدون در و خونریزیه تو این شیوه درمان، دست دست نکن ،الکی ام هزینه مضاعف رو دوش خودت نذار، همینجا مستمر تمرین کن و درمان شو. بعدم غیر حضوری باشه،اصلا اشکالی نداره همه ماها از پسش براومدیم توام برمیای ،فقط همت میخواد.

Raaana

مگه میشه پیشرفت نکنی، تو شروع کنی انقد انگیزه پیدا میکنی که دوست داری مسیر درمان و خودت زود به زود جلو ببری، تو اینجارو داذی،گریه نکن، منم قبل آشنایی با اینجا تازه دوماه بعد عروسیمون همسرم بهم اولتیماتوم داد،ولی وقتی دید دارم تمرین میکنم صبر کرد.

Banoobell

سلام عروس خانم، خوب وقتی اومدی اینجا، ببین تو اول کگل کن ،اموزش کگل تو سایت هست، بعد با پوزیشن زن رو برو اقدام، خودت اروم اروم بشین رو الت همسرت، حین نشستن نفس عمیق بکش، به الت هم خوب ژل بزن، فعلا مهم ترین مرحله واسه تو کگل هست.💪

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۸:۳۸:۴۶
(ویرایش)

دوستان!

برای تمرین 

حتمااااا حتماااااا دستکش جراحی از اینا که تو داروخونه میفروشن تو هربسته یدونه است بخرین ،بقیه برای تمرین درست نیست.

!!!!!

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۹:۲۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جان من ۳ روزه ک رابطه دارم با همسرم و دیگه حس تمرین ندارم در طول روز 

همین دخول کافیه یا حتما باید با دیلاتور تمرین کنم؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۳ ۲۰:۵۴:۳۱
(ویرایش)

واااای کلی پیام تبریک فرستادم پرید 🤦🤦🤦🤦🤦

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۱:۱۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

اخه مشکل من این نیست که داخل نمیره.میره ولی بعد 3.4 سانت دیگه گیر میکنه کلا.دلیلشو نمیدونم

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۱:۳۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام

بچه ها من امشب بعد یه مدت با چند تا سایز کار کردم تا سایز 13، سایز 13 سخت وارد میشه و هر چی که داخل تر میره زیر شکمم درد میگیره و بهش فشار میاد، کلا هم موقع عقب و جلو کردن دیلاتورا احساس کشش و سوزش داشتم و دارم. البته دقیقا نمیدونم سوزشه یا به خاطر اصطکاک دیلاتوره، البته با زن رو راحت ترم، تا سایز 12 در وارد کردن دیلاتور مشکلی نداشتم ولی 12 و 13 یه کم سخت بود و باید فشار میدادم تا وارد بشه، تا آخر دیلاتورم داخل میره و مشکلی ندارم.

به نظرتون برم اقدام یا بازم تمرین کنم؟ سایز مورد نظرم 14 هست البته

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۲:۰۳:۵۶
(ویرایش)

Elham.R باااااااانو

مبااااااارکهههه مباااااااارکهههههه،ان شالله زندگیتون پر از عشق و آرامش باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 546 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

پگاه باااااااانو

خیلیییی مبااااااارکهههه،  ان شالله زندگیتون پر از شادی و خنده باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 547 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

« عزیزان، تمرین و متوقف نکنین حتما تا سایز همسرتون با دیلاتور کار کنین تا تمرینتون کامل شه و وسطای اقدام تو روزای آینده به مشکل برنخورین، خیلی مهمه»

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۲:۱۵:۰۰
(ویرایش)

ترانه تهرانی

این حس تو رو خیلیا تجربه میکنن یکیش خود من، باید کگل کنی اروم هل بدی، یکم باسنت و جابجا کنی یهو راهش باز میشه، انقباضه دیگه باید بهش غلبه کنی.

Abd

با این سایز راحت شو بعد برو اقدام، سایزای اخر یکم بدقلقن ،طبیعیه، با اینکه راحت شدی برو اقدام تمرینی. 💪💪💪💪

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۲:۲۱:۴۵
(ویرایش)

Maral_ms

ممنون که اومدی و ممنووووون که تجربتو با بچه ها درمیون گذاشتی ،واقعا نشستن تو اب گرم و دوش اب گرم تاثیر زیادی داره🙂🙂🙂❤️❤️❤️

ارغوانی 

سایز سیزده اذیت میکنه، پرقدرت پیش برو و شکستش بده که اخرای کاری و داری میرسی به اقدام😇😇😇😇😇

ترانه تهرانی

خوب طبیعیه ،چون بعد پریود واژن بدقلق میشه ،اصلا نگران نباش، خیلیم با زور دیلاتور و تو نبر که واژنت اسیب ببینه، اروم اروم وقتی دیلاتور تو واژنته کگل کن ،بعد گذشت دو سه روز از پریود دوباره واژن به حالت خوبش برمیگرده، اونی که مانع جلو رفتن دیلاتور میشه انقباضه.که با کگل بهتر میشه🤗🤗🤗

۱۳۹۷/۷/۳ ۲۳:۴۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام خانوما

بچه ها کسی یه دکتر زنان خوب، یعنی خیلی خوب میشناسه تو تهران به من معرفی کنه؟

من در حین تمرینات متوجه کیست شدم و یک هفتست عمل کردم😭😢

پارسالم که پردمو عمل کردم...

داشتم تمرینارو پیش میبردم که این وضعیت پیش اومد...

واقعا خیلی غمگینم،خدا میدونه دوباره کی میتونم به تمرینا برسم...

خانوما توروخدا اگه ی پزشک حاذق میشناسید به من کمک کنید...من خیلی مشکلات هورمونی دارم...تابحالم کلی دکتر رفتم اما بی فایده بوده...نمیدونم چرا هیچکس نمیتونه مشکلمو تشخیص بده،خیلی خستم...

لطفا اگه کسی واقعا خوبه به من معرفی کنید

خدا همه جا هست.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران