تعداد بازدید : 349082
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۲۱ ۲۳:۱۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

گرد افرین

خدا قوت، بهم لطف داریanim2-28 ولی سودا جون پاسخگوی کامنتات بودهanim2-40 اره عجله نکن، تو یه سایز راحت شو بعد برو سایز بالا، یعنی بتونی دیلاتورتو تو واژنت تند تند عقب جلو کنی تونحداقل دو پوزیشن، خیلی خوبه که سوزش نداری، ماشالله سایز های بالایی ، پر قدرت پیش برو. 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۴:۴۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان راستش منم مثل ایرانا هستم ،همش چندروز تمرین میکنم بعدش یا خونه نیستم یا پریود هستم یا کلا تنبلی میکنم و همش عقب میمونم ،راستش شوهرم دوس نداره باهام تمرین کنه و من کلا انگیزمو از دست دادم ،الان هنوز رو سایز 9.10گیر کردم😭

۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۵:۱۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

گردآفرين جون  ممنونم عزيزم از اينكه پيگيري ميكني 

من متاسفانه پريود شدم نتونستم شروع كنم تمرين اوليه ام رو حتما تجربه مو با دوستان در ميان ميگذارم تا بتونم از راهنمايي هاي شما استفاده كنم ممنونم از همگيlove

۱۳۹۷/۲/۲۴ ۰۱:۳۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۴:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز،من دوماهه ازدواج کذدم فروردین ماه با دبلاتور تمرین کردم و بانو شدم ،فکر میکنم مشکل وازینیسموس نداشتم احتمالا مشکلم تنگیه واژنه،من بانو شدم رابطه هم دارم اما دخول کامل انجام نمیشه در زمان رابطه هم درد دارم ،ایا دوستان هم اینجوری هستن؟چجوری میتونم حلش کنم؟اگر با دیلاتور تمرین کنم ایا واژنم گشاد میشه که درد نداشته باشم ،اکثرا هم زمانی دخول انجام میدیم که من به ارگاسم رسیدم ،میتونه دلیلش این باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید،خداقوت

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۲/۲۴ ۰۲:۰۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سلام فائزه جون ،شما احتمالا واژینیسموس خفیف داری ،یعنی شما دخول کامل داری؟؟؟یا اینکه آلت تا نصف وارد میشه؟؟؟راستش اکثر خانومای واژینیسمی همینطورین یا آلت داخل نمیره ،یا تا نصفه میره ،یا اگه هم بره با درد شدیدمیره ،،،شما به نظرم نمیخواد ز سازای خیلی پایین شروع کنی ،اگه میبینی آلت کامل داخل میره که میتونی با دیلاتورای سایز7شروع به تمرین کنی و تا سایز همسرت ،اگه میبینی تا نصف میره ،یکم کگل کار کن و از سایزای پایین تر شروع کن

۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۵:۱۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

فائزه جان من به شخصه بعد از ارگاسم واژنم خشک میشه و دیگه میلی به رابطه ندارم چجوری بعد از ارگاسم دخول انجام میدی؟؟؟ باز دوستان وارد تر هستند اما به نظر من یه دلیل مهم دردت همین میتونه باشه. بعد از ارگاسمت واژنت دیگه میلی به همکاری نداره خو. یه بار برعکس انجام بده ببین تفاوتی ایجاد میشه یا نه. یعنی وقتی هنوز در حالت تحریک هستی دخول انجام بده و در حین دخول به ارگاسم برس لذتشم بیشتره.

۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۶:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

دوستانی که درمان شدید یا در حال تمرین هستید لطفا از تجربیات تون بگید ممنون میشم من بعد از دوران پریود میخوام شروع کنم استرس دارم

۱۳۹۷/۲/۲۴ ۱۶:۵۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

سلام ب همگی..

یه سوال داشتم، دوستان من هنوز عقدم، اگه خدا بخاد دوماه دیگه عروسیمه، ۳بار دخول داشتیم تو این چند ماه، ولی درد داشتم خوanim2-wacsmiley الان میگم ک ، این درد بخاطر این میتونه باشه ک واژنم هنوز اونجوری ک باید عادت نکرده؟! ینی بعد یه مدت از عروسی ممکنه خوب بشه و اصلن واژینیسموس نباشه؟؟

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۲۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی

Golshan

گلشن، خیلیا اینجا بودن که شوهرشون باهاشون همکاری نمیکرد، از تمسخر حتی گرفته تا دعوا و ... مساله تو و ایران و بقیه ای که تمرین نمیکنین اینه که هنوز رابطه جنسی ،اهمیتش و ارامشتون براتون تو اولویت نیست و الا اگر قد خرید یه وسیله دلخواه یا حتی قد رفتن به یه جای دوست داشتنی براش ذوق داشته باشی و مهم باشه براش وقت میذاری، بچه ها اینجا بعضیاشون تو سخت ترین شرایط تمرین کردن، الانم بانو شدن رفتن، مهم علاقه شما به حفظ زندگیه متاهلیتونه که چقد براتون قراره مهم باشه.

فایزه

مشکلت تنگیه واژن نیست، ماه های اول ازدواج واسه خیلیا اینجوریه، باید دفعات رابطه ات و زیاد کنی، خوب از ژل استفاده کنی و خودتو حین رابطه منقبض نکنی . تو طول روز بطور مرتب کگل کن ،هم کگل کوتاه هم کگل بلند. بعدم پوزیشنتو تغییر بده شاید نوع پوزیشنت خوب نیست.با دیلاتور هم تمرسنتکنی خوبه

ارغوانی

انقد تمرین لذتبخشه و رو به جلو و رفتن به سمت ارامشآکه خودت با وارد کردن اولین دیلاتور اینو متوجه میشی، پر قدرت پیش برو.

Fatemeh98

تو واژینیسموس نیستی اصلا، تو بدنت به بدن همسرت هنوز عادت نکرده، تعدا دفعات دخول و بالا ببر، معاشقه خوب داشته باش، کگل کن این مدته، دردت کم میشه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۰۲:۱۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

ماه پیشونی جون مرسی از حرفاتو و کمکات هرچند پریودیم نزدیکه ولی از فردا جدی شروع میکنم باز

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۰۸:۴۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۰۳:۲۸:۱۵
(ویرایش)

سلام

مرسی سودا جان و ماه پیشونی

ممنون از جفتتونstarlove

من فعلا تا همون سایز ده تمرین کردم

فک کنم فعلا مشکلی ندارم البته هر دفعه باید از سایز هفت شروع کنم نمیتونم یهو همون سایز ده رو تمرین کنم (و البته هنوز سایز بالاتر نساختم یعنیییییییییی اصلا فکر نمیکردم به ده برسم که برم بالاتر)

ماه پیشونی جون منظورت از دو پوزیشن چیه؟

گلشن جان همسر منم اصلا بهم کمک نمیکنه و اصلا میترسه یه بلایی سر خودم بیارم هی میگه بیخیال شو

ولی بیخیال کار خودمونو بکنیم blink

ارغوان valentine

ایرانا anim2-40

۱۳۹۷/۲/۲۵ ۱۸:۰۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان منم این مشکلو دارم... 9 ماه عروسی کردم ولی خب هنوز.....

اگه میشه راهنماییم کنید لطفا چطوری میتونم تمرینا رو شروع کنم؟؟

۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۰:۲۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به همگی

ماه پیشونی جون خداقوت🌹

گردآفرین

آفرین خیلی خوبه که داری با حوصله پیش میری. اگر اصول تمرین رو رعایت کنی هیچ آسیبی وارد نمیشه. 

منظور از دو تا پوزیشن: 

یکی حالت زن رو که به حالت دستشویی میشینی و تمرین میکنی.

یکی هم حالت زن زیر که درازکش یا تکیه داده تمرین میکنی.

zeynab

خوش اومدی به انجمن. عزیزم یه توضیحی بده در مورد خودت. اینکه تا حالا معاینه شدی? نوع پرده ات رو میدونی? 

تا حالا اصلا دخول نداشتی?

برای شروع میتونی صفحه اول انجمن رو بخونی. روش تمرین رو توضیح داده. 

تمرینات کگل رو شروع کن. و همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۰:۴۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیز

از شما خواهش میکنیم که لینک انجمن واژینیسموس سال 97 رو هم ایجاد کنید.

چون اگر بخوایم از طریق لینک سایت وارد بشیم امکان پذیر نیست.

ممنون از شما🌹

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۱:۰۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

بله اوایل دوبار دکتر رفتم گفتن پردت مشکلی نداره پاره شدنش سخت نیس.. فقط خودتو جمع میکنی.. لیدوکایین و ژل بهم داد سری دومم بهم قرص ویزارسین داد گفتن ک هورمون مردانس.. 

ن هنوز موفق ب دخول نشدیم ی خورده سر آلت همسرم ک وارد میشه احساس میکنم ب دیوار میخوره..

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران