تعداد بازدید : 350441
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۰۱:۱۰:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

ترانه جون

زمان تعیین نکن.منم همیشه زمان تعیین میکردم وقتی نمیشد کلی تو ذوقم میخورد و انگیزمو از دست میدادم و تمرینامو درست انجام نمیدادم یا کلا قطع میکردم.اینجا یاد گرفتم که زمان تعیین نکنم.تمرینارو تا میتونی منظم انجام بده.حتی اگر یه روز فقط یه ربع وقت داشتی همونم تمرینو انجام بده بهتر از هیچیه.

بذار باارامش بری جلو هول تموم شدنش رو نداشته باشی که مثل من نشی.

زوج جوان

اصلا از لیدوکائین یا لوبریکانتی که حاوی لیدوکائین باشه استفاده نکن.فقط از ژل لوبریکانت ساده و بر پایه ی آب خیلی زیاد استفاده کن و سعی کن خودتو شل بگیری.بنظرم اگه پوزیشن زن زیر اقدام کنی و دوتا بالشت بزرگ بذاری زیر زانوهات خیلی به شل شدن واژن و عضلاتش کمک میکنه.پاهاتو باز کن زیر هرکدوم پاهات یعنی از زانو به پایین دوتا بالشت بذار که بیاد بالا و زیر بدنت درواقع کمی بالاتر از باسن( انتهای کمرت)هم یه بالشت کوچیک و باریک بذار.بعد یواش یواش دخول انجام بدید.اینجوری پاهات رها هستن و انقباضاتت خیلی کمتر میشه.موفق باشی

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۰۲:۲۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

بچه ها من امروز ميتونستم برم سايز ٨/٥ولي تنبلي كردم همون ٧/٥رو نيم ساعت تمرين كردم. مشكلي باهاش ندارم. خيلي ناراحتم. چون خيلي بخوام زور بزنم يه ساعت تمرين ميكنم فقط. ولي پيشرفتم خوب بوده

۱۳۹۷/۷/۲۲ ۰۳:۲۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۶:۴۰:۵۶
(ویرایش)

ممنون از راهنماییتون عزیزان

از این ستون به اون ستون فرج
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۰۶:۵۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

السا

سایز ۶ و ۷ این حدودا فکر کنم میتونی شروع کنی. چرا دست دست میکنی؟!! خود به خود که درست نمیشه عزیزم! زودتر شروع کن که تموم شه زودتر. از لحاظ سایز هم که چون دو تا انگشت همسرت راحت وارد میشه احتمالا تا سایز ۹ راحت بری. پس شروع کن و منظم تمرین کن ببینم کی خبر بانو شدنتو میدی‌هاااا 😊💪

زوج جوان

سه ماه مدت زیادی نیست آخه! باید بری دکتر حتما. هم برا تشخیص نوع پرده، هم اینکه مطمئن بشی واژینیسموس داری. وگرنه اگه تا پنج شیش ماه نتونی دخول داشته باشی میشه گفت واژینیسموس هست حتما. ولی نوع پرده رو حتما باید مشخص کنی.

استفاده از هر نوع بی‌حسی کلا توصیه نمیشه اینجا. چون اگه مشکل واژینیسموس باشه فایده ای نداره بی حسی زدن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۰۷:۰۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ترانه

مرضیه جون درست میگه، اصلا زمان تعیین نکن. فقط حواستو جمع کن که تمرینا درست و منظم انجام بشه.

Raana

خب تو که هفت و نیم رو وارد کردی و راحت بودی بعدش هشت یا هشت و نیم رو وارد میکردی!!! نیم ساعت خیلی کمه به نظرم! 🤔

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۰:۴۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

من همچنان سایز 12 و 13 هستم هی به مهمونی یا دوران پریودی برمیخورم مجبورم برگردم سایز 12 و مجددا 13..

۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۱:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

من وقت دکتر گرفتم برای 2 آبان بابت کیس ببینم چیه؟ برام خیلی دعا کنید خیلی نگرانم 

آخه دوست دارم بعد از حل مشکلم سریع بچه دار بشم چون شرایط زندگیم وحشتناکه و خیلی زیاد روم فشاره...

به نظرتون تا 10 روز دیگه دیر نیست؟ آخه دارم پریود میشم و دکتر هم خیلی بد وقت میده

خدا
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۲:۳۶:۳۱
(ویرایش)

نفس جان آخه خیلی نگرانم و میترسم چیز حادی نباشه ...

خدا
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۲:۵۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

بچه ها سایز 9 با سوزش فراوان رفت داخل . چرا انقدر میسوزه؟؟؟/  sad

۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۲:۵۴:۰۶
(ویرایش)

سلام به همه ظهر بخیر.

ممنون نفس جان لطف داری عزیزم❤

ولی یه نکته بهت بگم اختلاف سایزت نباید اینقدر زیاد باشه.نهایت باید ۱ سانت اختلاف باشه.الان شاید باهاش راحت باشی ولی تو سایزای بعدی به مشکل میخوری و مجبوری برگردی.پس اصولی پیش برو عجله نکن تو تغییر سایز بذار واژن آروم آروم باز بشه و عادت کنه.

بعد از ۵/۵ ،باید بری ۶ سانت یا نهایت ۶/۵.

اصلا نباید جهشی بری.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۳:۰۳:۴۵
(ویرایش)

ناهید جان سایز قبلی حسابی راحت و روان شده بود برات؟

میتونستی تند و بدون درد و سوزش عقب جلو کنی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۳:۱۰:۰۲
(ویرایش)

لادن ۱۲۳

۱۰ روز دیر نیست نگران نباش عزیز.

ولی اگر دردی که داری بخاطر کیست هست معطل نکن یه جا دیگه برو که زودتر بشه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۴:۰۰:۳۶
(ویرایش)

مرضیه جان 

من برای عفونت اداری که داشتم دارو مصرف میکنم و تقریبا مشکلم برطرف شد ولی باز نگرانم میگم یوقت دیرنشه ... بخدا برای ایمن مشکل کوفتی دیگه حسابی چشمم ترسیده 

خدا
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۴:۳۰:۲۶
(ویرایش)

نفس

اره ببین یه گوش پاکن بردار دورش منبه بپیچ.بعد با نخ محکم یه عالمه بپیچون دورش بعد با متر اندازه بزن اگه کم بود باز پنبه بپیچ و با نخ دوباره محکم بپیچ.اینقدر این کارو بکن تا اندازه بشه بعد بکنش تو دستکش.اینجوری درسته

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۴:۳۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

مرضیه جان یکم توسایز قبلی سوزش دارشتم اما روون بود.اما با این خیلی سوزش دارم. شاید دو روز توش بمونم

نفس جان مرضیه جان درست میگن من یهو پریدم تو سایز بالا گیر کردم دوباره برگشتم عقب

لادن جان حتما دکترت رو برو

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران