تعداد بازدید : 350904
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۸:۱۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من اومدم

تا دیروز پریود بودم دیگه بعد پریودم همونطور که قول داده بودم امروز تمرینامو دوباره شروع کردم دقیقا نمیدونم چند  دقیقه شد ولی یه فیلم گذاشتم تا اخر که فیلم تموم شه تمرین کردم

من 3 تا دیلاتور داشتم دور 4ونیم و 5ونیم و 6ونیم

اولش اومدم 4ونیم رو داخل کنم برخلاف همیشه که خیلی برام آب خوردن بود داخل نمیرفت که منم حرصم گرفت گفتم حقته تا تو باشی تمرینارو عقب نندازی البته خب یاد حرف بچه ها افتادم که میگفتن بعد پریود بدقلق میشه واژن

خلاصه به هرتلاشی دخلش کردم و راحت عقب جلو شد

بعد رفتم 5ونیم.با اونم راحت بودم و راحت عقب جلو کردم

6ونیم هم به همین صورت با یکم تلاش داخل رفت و برام خیلی جالب بود چون اخرین باری که تمرین کرده بودم اصلا با 6ونیم راحت نبودم 3یا داخل نمیرفت یا با درد عقب جلو میشد ولی برای اولین بار دیدم راحتم باهاش

پوزیشن زن رو هم یکبار کار کردم دیدم با اونم اوکی هست.البته یکم پوزیشن عوض کردم تا داحل رفت

بعد اومدم یه دیلاتور جدید ساختم سروتهش یکسان نیست یه چیزی بین 7و 7ونیم اونم فقط یه بار داخل کردم یکم سخت بود موقع عقب جلو هم یکم درد داشتم دیگه بقیه رو گذاشتم واسه بعد

متاسفانه فردا کلا خونه نیستم نمیدونم چیکار کنم

درکل خوشحالم ازین پیشرفت

فقط یه چیزی

من دیلاتورای 4ونیم و 5ونیم رو خراب کردم که دیلاتور جدید بسازم چون انگشت دستکشمو نیاز داشتم فقط دوتای اخرو نگه داشتم.امیدوارم بهشون نیاز پیدا نکنم

۱۳۹۷/۷/۲۸ ۲۰:۲۰:۲۶
(ویرایش)

بچه ها شما تا دیلاتور دورچند سانت رو میتونید با دستکش بسازید؟میخوام بدونم از چه سایزی به بعد دیلاتورم رو با کاندوم بسازم؟

۱۳۹۷/۷/۲۸ ۲۲:۰۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام

من پریودم تموم شد ولی از چند روز قبل پریود و چند روز هم بعد پریود تمرین نکردم.

امروز با همون قطر 6 تمرین کردم  هنوزیجور حالت کشسانی دارم

حالت زن رو گفته بودین مثل حالت دستشویی هست درسته؟

اگه اینجور باشه زن رو یعنی درست انجام دادم واقعا خیلی راحتر بود... این حالت کشسانی باید بره تا برم سایز بعد؟

۱۳۹۷/۷/۲۸ ۲۲:۰۶:۳۷
(ویرایش)

سلام جودی پیدا میدا نیستی

اره درسته باید دیلاتور رو وقتی عقب جلو میکنی روون باشه.شاید کم ژل میزنی بیشتر بزن

۱۳۹۷/۷/۲۹ ۰۰:۲۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام بچه ها.چطورین؟

مرحبا ترانه جان بخاطر پیشرفتت.👏

میگما شماها چجوری با فیلم دیدن و پرت کردن حواس میتونید؟

اخه من هر وقت میخوام حواسمو پرت کنم بدتر میشه و قفل میشم دست خودم نیست.وقتی به خودم میام میبینم منقبض شدم.😕

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۰۰:۲۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

ilnaz

عزیز میگم چه کاریه خب همینجا راهنمایی بفرمایید تا همه مستفیض بشیم😉

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۰۷:۰۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ترانه

بیشتر از یک ساعت پشت سر هم تمرین کردن فکر میکنم خوب نباشه! 🤔 حالا ماه پیشونی و سودا راهنمایی‌هاشون درست‌تره. ولی تا جایی که من یادمه میگفتن یه ساعت صبح و یه ساعت عصر.

دیلاتورات رو خراب نکن! ممکنه عقب‌گرد داشته باشی. ممکنه تو سایزای بالاتر بخوای از سایزای خیلی پایین‌تر واژن‌گشایی رو شروع کنی! من سایز دوازده و نیم رو با دیلاتور ۷ واژنگشایی رو شروع میکردم.

و اینکه از سایز یازده و نیم با کاندوم ساختم.

مرضیه

این صد در صد پولیه!! وگرنه اگه نیت خیر بود که همینجا هست. 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۵۱:۳۷
(ویرایش)

سلام

ترانه جون من تنبل هستم یجاها خسته و ناامید میشم ول میکنم میترسم نشه.

گزارش امروز صبح 30 دقیقه دوباره قطر 6 تمرین کردم میخوام این حالت کشسانی بره برم سایز بعد...من که اینقد صبر کردم نمیخوام درست انجام ندم

۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۴:۰۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۲۲:۱۸:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستای گلم خیلی به کمکتون احتیاج دارم من40 روزی میشه عروسی کردم چند بار اول رابطه خیلی درد داشتم رفتم دکتر که گفتن مشکلی نداری عفونتم نداری کسیو که دوست داری باید کمی درد و تحمل کنی  ژل لوبریکانت دادن بهتر شد اما دخول کامل نشد. حالا سوال و استرسم اینه که پرده چند سانتیه واژن قرار داره من خوندم که دم دهانش قرار داره. اخه الت شوهرم حدود 4 سانتی داخل رفته میخواستم ببینم اصلا پاره شده ؟درد و سوزش شدیدی هم حس میکردم ولی خونی نیومد چون دکترم گفت ارتجاعیه...دردم دارم ولی تحمل میکنم کمی خودمو شل میکنم بهتر میشه انگار...

Nothing Special...
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۶:۳۵:۳۸
(ویرایش)

بچه ها من امروز خونه مامانمم شبم اینجا می مونم نمی تونم تمرین کنم.

آبان جون مرسی از راهنماییت.عیب نداره دیگه ایشالا که نیاز نشه ولی مجبورم بسازم دوباره.یعنی قطر 9 و 10 داخل دستکش جا میشه؟امیدوارم بشه امتحان نکردم.اره اتفاقا خودمم به این نتیجه رسیدم که زیاد تمرین کنم دیگه واژن خسته میشه دیلاتور رو نمی پذیره

مرضیه جون

کلا بدن من غیرقابل پیش بینیه هربار یه چیز جدیدی ازش می بینم.یه بار میبینی با فلان پوزیشن خیلی راحتم دفعه بعد اصلا نیستم.یه بار با اهنگ و فیلم اوکی ام یه بار با تمرکز😀ولی خب با فیلم ادم حوصلش سرنمیره

افرین جودی.بیشتر تمرین کنی از بین میره نگران نباش.تو میتونی😊

۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۶:۴۱:۱۸
(ویرایش)

شارلوت

ببین منم خیلی به پرده فکرمیکردم که پاره شده با نه ولی حقیقتی که متوجه شدم این بود که پرده نقش چندانی تو درد نداره پس کلا پرده رو بیخیال شو بهش فکرنکن.همین باعث انقباض میشه .ما که با دیلاتور کار میکنیم اینو متوجه شدیم  که اگه درد و کشیدگی حس میکنی واسه تنگی و انقباض واژنه نه پرده.من خودم حلقوی بودم با دیلاتور که کار میکنم و خودمو چک میکنم فقط بینم هربار پرده سوراخش بازتر شده.هیچ درد و خونریزی تو ناحیه پرده نداشتم نترس اصلا ازش😊

ولی چوابت:احتمال داره با یکی دوبار دخول درحد کم پرده پاره نشه فقط آسیب میبینه و دخول های بعدی کم کم کنار میره.اگه میگی 4 سانت داحل رفته پس از پرده رد شده ولی حس نکردی

۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۷:۰۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

جودی

این نگرانیا و خستگیا طبیعیه. باید تلاش کنی بهشون غلبه کنی تا موفق بشی. هیچی بدتر از تمرین نامنظم نیست.

شارلوت

پرده ارتجاعی خونریزی نداره عزیزم. معمولا ارتجاعیا تو دخولای اول درد زیاد دارن. شما یا باید بری دکتر و بهت بگه واژینیسموس داری، یا حالا خودت بر اساس حالتایی که داری ببینی واژینیسموسی هستی یا نه. وگرنه تا پنج ماه بعد ازدواج خیلیا به دلیل ترس یا هر چیز دیگه‌ای ممکنه موفق به دخول نشن ولی واژینیسم هم نباشن.

کلا انقباضه که دخول رو غیر ممکن میکنه. فعلا بهتون کگل رو پیشنهاد میکنم. صفحه اول انجمن رو بخونید.

ترانه

من تا یازده جا دادم. دستکش هشت و نیم پیدا کنید ممکنه تا سیزده هم بتونی جا بدی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۲۱:۰۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

ترانه من با انگشت شصت دستكش سايز ٨تونستم تا سايز ١٣درست كنم

۱۳۹۷/۷/۲۹ ۲۱:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۲۲:۱۸:۴۲
(ویرایش)

ترانه تهرانی

عزیزم ممنونم ازت مرسی کع برام وقت گذاشتی.  

آبان:

راستش فک نمیکنم واژینیسموس داشته باشم خیلی نمیترسم مخصوصا بعد اینکه یه کمی داخل رفت. ما هفته ای یه بار رابطه داریم گاهی هم بیشتر از یه هفته میشه با اینکه تازه عروسی کردیم ولی نمیدونم چه جوری بعضی ها خیلی رابطه دارن ما فقط شبا میایم و وقت میکنیم بخوابیم فقط. من فک میکنم یه برنامه ریزی بکنم فاصله رابطمون کمی کم تر شه. دکتر چکم کرد نوع پردمم گفت چیزی از واژینیسموس نگفت حالا اصلا نمیدونم دکتر میتونه متوجه بشه یا نه.  ممنونم از اینکه جوابمو دادی عزیزم 

Nothing Special...
۱۳۹۷/۷/۲۹ ۲۳:۰۱:۰۵
(ویرایش)

سلام

گزارش امشب... تمرین دوباره با قطر 6 یه 30 دقیقه اول حرکات تند نبود اما بعد میتونستم تند عقب جلو کنم...فردا دوباره با همین سایز ادامه میدم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران