تعداد بازدید : 349129
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۸ ۱۷:۳۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

مریم جان من خیلی اوضاعم داغون بوده حتی تو یه گوش پاککن مونده بودم ۵سالم هست ازدواج کردم،اگه شخصی مثل من بتونه تو هم حتماااا میتونی،اینقدر ادامه بده تا بشه

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۲:۴۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

سلام بچه ها.من با کلی انرژی اومدم

بعد از 14 روز که یه پریود طولانی داشتم و سفر , اومدم تمرین. سایز 9 که قبل از این پریودم میزدم با سوزش بود ولی الان که زدم عالی بود یعنی از شماره 7 شروع کردم تا 10 که10 یکم سوزش داشتم. ولی تجربه خودم این بود که قبل ازتمرین خودم رو باآب گرم شستم خیلی خوب جواب داد

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۵:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱ ۲۲:۱۹:۵۶
(ویرایش)

سلام به همگی وقت بخیر 

مم سه ساله ازدواج کردم و تا یک سال اول واژینیسموس خیلی اذیتم میکردی طوری که با کمک شما موفق شدم دخول کامل داشته باشم ولی از اون به بعد تا دهانه رحمم باز شه و دخول کامل انجام شه خیلی اذیت میشم و باید اول حالت سجده برم دهانه واژن که باز شد دوباره به پشت بخوابم و انجام بدم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

خندان و با روحیه
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۵:۴۷:۳۸
(ویرایش)

سلام به همگی وقت بخیر 

مم سه ساله ازدواج کردم و تا یک سال اول واژینیسموس خیلی اذیتم میکردی طوری که با کمک شما موفق شدم دخول کامل داشته باشم ولی از اون به بعد تا دهانه رحمم باز شه و دخول کامل انجام شه خیلی اذیت میشم و باید اول حالت سجده برم دهانه واژن که باز شد دوباره به پشت بخوابم و انجام بدم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

خندان و با روحیه
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۸:۵۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

ممنون نفس جان

من از سایت 8 به بعد رو با کاندوم درست کردم چون دستکش بزرگ پیدا نکردم.

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۰۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۳۰ ۱۷:۵۰:۴۳
(ویرایش)

سلام خانوما اومدم بگم منم بالاخره تونستم باورم نمیشد ولی شد تونستم موفق شدم با اینکه عضو فعالی نبودم و تازه عصو شدم اما از دو سال پیش خواننده بودم اینجا ب خدا اصلا اون قدی درد نداشت که دو سال من درگیرش باشم اون لحظه همش خدا رو شکر می کردم بچه ها نترسید فقط تمرین کنید و تو ذهنتون لحظه ای تصور کنید که رفته تو بدون هیچ درد هر سوالی باشه در خدمتم کمک کنم و جواب بدم 

راه در جهان یکی است و ان راستی است
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۰۶:۲۴
(ویرایش)

سلام خانوما اومدم بگم منم بالاخره تونستم باورم نمیشد ولی شد تونستم موفق شدم با اینکه عضو فعالی نبودم و تازه عصو شدم اما از دو سال پیش خواننده بودم اینجا ب خدا اصلا اون قدی درد نداشت که دو سال من درگیرش باشم اون لحظه همش خدا رو شکر می کردم بچه ها نترسید فقط تمرین کنید و تو ذهنتون لحظه ای تصور کنید که رفته تو بدون هیچ درد هر سوالی باشه در خدمتم کمک کنم و جواب بدم 

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۰۶:۲۷
(ویرایش)

valentine

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۱۷:۰۵
(ویرایش)

من سایز نه سانت چن روز امتحان کردم و عقب جلو دادم که دیگه برام راحت بود حالت نشسته رم باهاش تمرین کردم بعد دیگه تمرین با دیلا رو کنار گذاشتم و کگل خیلی تمرین می کردم در طول روز شیش هفت بار گکل می رفتم کوتاه و بلند چون کار شوهرم سخت بود چن وقتی کلا رابطه نداشتیم منم نا امید بودم تا بعد دو هتف که خواستیم رایطه داشته باشیم من پریود شدم تمام مدت تو ذهنم مجسم می کردم رفته تو و اینکه من می تونم و درد نداره و خلاصه از لحاظ روحی و فکری اماده بود بعد پریود ب روش من دراز کشیده بودم و همسرم از پشت بݝلم کرده بود موفق شدیم سرش بره تو باز گذشت و من همین طور تمرین شل گرفتن و نفسعمیق می کردم اینه جلوم بود می دیدم با نفس عمیق چه قدر قشنگ دهانه واژنم باز می شه بعد چن تا فیلم زایمان طبیعی تو اینستا دیدم خیلی بهم امید داد که وقتی کله و شونه بچه از واژن سر می خوره و میاد بیرون دیگه ی الت ۱۳ سانتی چیزی نیست که نشه بره تو دو سه روز هم تمرینم با انگشت دست خودم بود اول ی انگشت بعد دو انگشت کنار هم وارد کردم تا دیروز که رابطه داشتیم ب همسرم گفتم می خوام بشینم روش اونم گفت تو نمی تونی و دو سال نتونستی و خلاصه حرفای نا امید کننده منم ینفس عمیق کشیدم نشستم روش با دست الت کنترل کردم و مث اب خوردن رفت داخل ب همین سادگی ب خدا همتون می تونید من همون ادمی ام فک می کردم اگه بره تو حتما از درد می میرم ولی نمردم زنده ام خوشحالم ب خودم افتخار می کنم 

۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۵۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

منم امروز رفتم سايز ١٠. خيلي خوشحالم😍😍😍. اميدوارم بتونم تا قبل از پريوديم تمومش كنم راحت شم

من تا سايز ٩/٥همش يه سانت يه سانت بالا ميرفتم. ولي از ٩/٥فقط نيم سانت تونستم اضافه كنم. فكر كنم تا سايز ١٣بايد نيم سانتي برم بالا

۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۲:۴۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من سایز ۹رو تونستم به سختی ۶سانت داخل کنم

۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۳:۴۲:۰۴
(ویرایش)

خانوما رو نفس کشیدنتون خیلی تمرین کنید من ب همون روش که تو باشگاه می گن نفس می کشم اول رابطه ینی نفس عمیق دم از بینی باز دم از دهان خیلی ب شل شدن و ریلکس کردن کمک می کنه و اینکه دوستان می گن الت خیلی بهتر از دیلاتور واقعیت داره من از نه سانت ی راس رفتم سر اقدام اصلی که ۱۳ سانت بود بعدشم سر دیلا ی عالمه روغن بچه می زدم تا راهش باز شه اما با الت هیچ روݝن هم نزدم چون ترشح کافی بود مث اب خوردن سر خورد رفت داخل حتما برید قسمت خاطرات بخونید خیلی تاثیر داره امیدوارم همه تون موفق شید این ترس ی سراب وقتی موفق شید می فهمید حتی اندازه ی امپول زدن هم درد نداره 

۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۳:۴۲:۱۹
(ویرایش)

خانوما رو نفس کشیدنتون خیلی تمرین کنید من ب همون روش که تو باشگاه می گن نفس می کشم اول رابطه ینی نفس عمیق دم از بینی باز دم از دهان خیلی ب شل شدن و ریلکس کردن کمک می کنه و اینکه دوستان می گن الت خیلی بهتر از دیلاتور واقعیت داره من از نه سانت ی راس رفتم سر اقدام اصلی که ۱۳ سانت بود بعدشم سر دیلا ی عالمه روغن بچه می زدم تا راهش باز شه اما با الت هیچ روݝن هم نزدم چون ترشح کافی بود مث اب خوردن سر خورد رفت داخل حتما برید قسمت خاطرات بخونید خیلی تاثیر داره امیدوارم همه تون موفق شید این ترس ی سراب وقتی موفق شید می فهمید حتی اندازه ی امپول زدن هم درد نداره 

۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۵:۲۰:۲۶
(ویرایش)

ممنونم نفس جان لطف کردی🙏🙏🙏💕💕

خندان و با روحیه
۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۶:۴۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

چیستا جان بهت تبریک میگم... توضیحاتت خیلی امیدوارم کرد واقعا مرررررسی

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال