تعداد بازدید : 350438
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۴:۵۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام مجدد...ممنون از مریم جان و مرضیه جان،بابت کمک ها و روحیه دادناتون...نیازداشتم به این حرفا...خیلی هم نیازداشتم...

اره دیشب از تلخ ترین شبای زندگیم بود.اینقدر ک ازشدت گریه و غصه استخون درد و سردرد گرفته بودم....

باهر سختی بود به لطف خدا صحبت کردیم و قرارشد واقعااقدام کنم ان شاالله....

فقط چندتاسوال دارم ک علت تاخیرم درشروع تمریناهم همیناست...

اول اینکه دونستن نوع پرده برا شروع تمرینات مهمه؟اخه من ک دوماه پیش رفتم دکتربرامعاینه پرده،اونقدردکترعجله داشت،یادم رفت بپرسم نوع پردم چیه...ولی فقط گفت زخم شده پرده م بخاطراون رابطه ناقصم ک فکرمیکردم بانو شدم ....فکر میکنم درجریان هستین.چون قبلاتوضیحش دادم

دوم اینکه مگه درحین تمرینات پرده کنارنمیره؟خب پس وقتی شب زفاف میشه میگن تاچندروز عروس خانم سردیجات نخوره،اینونخوره،اونو بخوره و...خب اینجوری ک تمرین می کنیم و پرده یواش یواش کنارمیره،چیکاربایدبکنیم؟نمیدونم متوجه سوالم شدید؟؟خیلی ذهنمو درگیرکرده...

سوم اینکه وقتی دیلاتور وارد واژن میکنیم نیاز به غسل نداره؟

و چهارم اینکه میشه دقیق دقیق و عملی بهم یادبدین درست کردن دیلاتور،تشخیص سایز و کار کردن با دیلاتور رو؟

خیـــــــلی ممنون بابت لطفاتون.میدونم سوالام زیادشد،اماهمشون ذهنمودرگیرکردن،شرمنده 

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۵:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام خانوما

بنت الهدی عزیز ببین همه ماهایی که اینجاییم مثل هم هستیم من نزدیک 2ساله که ازدواج کردم ولی حتی یه رابطه کامل نداشتم  همسرم اوایل یکم عصبانی میشد ولی الان هیچی نمیگه ولی من از نگاهش میفهمم بیشتر ناراحت میشم من دکتر زنان خیلی رفتم با اون رفتارای مزخرفشون پیش روانشناس هم رفتم ولی تنها جایی که میدونم میتونم درمان بشم اینجا هست نمیگم همه ولی بعضی از ماها این چیزایی که تو میگی کم وبیش تجربه کردیم دلشکسته شدیم عصبانی شدیم تحقیر شدیم پس این یه درد مشترک که همه میفهمیم چی میگی... از الان تمرینات شروع کن با انگیزه پیش برو مطمعن باش که تو هم میتونی...به امید اینکه یروز بشنوم بانو شدی.

خب گزارش من... من پریود شدم خیلی شدید اینقد درد دارم که نگو...من هرماه یه سایز بیشتر پیشرفت نمیکنم...بچه ها شماها خوب پیش میرید موفق باشید.

ترانه تهرانی کجایی نیستی

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۶:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۰:۰۴:۵۹
(ویرایش)

سلام به همه،

من ستاره هستم ۳۱ سالمه حدود ۴ ماه پیش عقد کردم. از همون اول همسرم موفق نمیشد که دخول رو انجام بده بعد از یک ماه به پزشک زنان مراجعه کردم، گفتن پرده ام از نوع سپتوم دار هست و باید جراحی بشه. از اونجایی که همسرم میگفت انجام بده ولی قلبا راضی نبود، به خودم گفتم یه مرتبه درد رو تحمل میکنم و بعدش راحت میشم. دو ماه از عقدمون میگذشت که پرده ی من با درد و خونریزی زیاد توسط همسرم پاره شد. از اونجایی که بعد از ۵ روز من هم چنان خونریزی داشتم رفتم پیش پزشک زنانم بهم گفت طبیعیه یه مقدار عفونت داری و آنتی بیوتیک مصرف کنی درست میشه و دخول هم برات راحت میشه. ولی بعد از خوب شدن عفونتم تا همسرم میخواست اقدام کنه من درد زیادی داشتم که نهایتا با عصبانیت همسرم و گریه ی من تموم میشد. یه ماه هم اینطوری گذشت یکی دو بار هم همسرم دو تا انگشتشو داخل کرد که من تا مغزم درد گرفت. دوباره رفتم دکتر. تو این مدت با سرچ تو اینترنت متوجه مشکلی به اسم واژینیسموس شدم. دوباره رفتم دکتر، معاینه که کرد گفت سپتومی که پاره شده مثل یه زائده تو مسیر مونده (مثل فیبروز) و همین باعث دردناک شدن و عدم امکان رابطه تون به صورت کامل شده و باید هایمنکتومی انجام بدی. من ۲۰ مهر ماه هایمنکتومی رو انجام دادم و بعد از دو هفته مجددا امتحان کردیم که نتیجه اش مثل همیشه ناموفق بود. اوایل همسرم میگفت تا آخر عمرمون هم نشه فدای سرت، ولی هنوز چیزی نگذشته که طعنه ها و کنایه هاش شروع شده و این خیلی اذیتم میکنه. 

من به خاطر بیماری مادرم که در نهایت منجر به از دنیا رفنتش حدود دو سال پیش شد خیلی افسرده شدم . با رفتارای جدید همسرم، این روزا احساس تنهایی و انزوای زیادی میکنم و واقعا انگیزه ای برای شروع تمرینات ندارم. از طرفی ۵ روز در هفته تا ۶ بعد از ظهر سرکار هستم و وقتی میرسم خونه کارای خونه و ... اینقدر خسته ام میکنه که وقت و توانی برای تمرین نمیمونه.

چند وقته که خیلی تو اینترنت درباره ی این مشکل میخونم، میدونم که فقط خودم هستم که باید حلش کنم و امیدوارم که بتونم با کمک شما از این وضعیت خلاص بشم.

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۲۲:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

ژانت

خواهش میکنم عزیزم کاری نمیکنم که.

اره کلا خیار و اینارو فراموش کن خیلی وحشتناکن 😈

ببین گوش پاک کن چون قدش کوتاهه برای سایزای ۷ به بالا ممکنه دیلاتور بازم شل بشه چون باید تا ۱۰ سانت قد دیلاتور باشه و قد گوش پاک کن جواب نمیده .برو داروخونه بگو یک بسته اپلیکاتور کرم واژینال بده بهت.دور اون ۳/۵ هست و قدش حدود ۱۲سانت.و دورش پنبه بپیچ.اپلیکاتور مقاوم تر و یکم محکم تر از گوش پاک کنه.پنبه هم کمتر مشرف میشه.قیمتشم گرون نیست یه بسته ش ۲ تومنه.۶ تا داخلشه.

سوال داشتی بازم بپرس گلم.

ستاره612

سلام عزیزم خوشحالم که حالت خوبه و تصمیم گرفتی شروع کنی.قبلا معاینه ی بکارت نرفتی؟کاش یه دکتر دیگه که زووتر نوبت بده میرفتی.حالا اشکال نداره بنظرم این دوهفته وقت داری حسااااابی با اندامت دوست بشی و حس بدت از بین بره.کگل رو کار کن.بعدم تو نت در مورد اندام جنسی و کاراییاشو و ساختارش و این چیزا حسابی مطالعه کن بعد آینه بزرگ بذار و بشین خودتو وارسی کن و سعی کن با دستت لمسش کنی و برای خودت اجزائشو توضیح بدی و فکرای خوب درموردش بکنی. بعدم بشین دیلاتوراتو همه سایزارو بساز تا سایز هدفت تا انگیزت بره بالا و بدونی باید همه شونو یکی یکی بترکونی😉

تا این کارارو بکنی دوهفته شده.

بنت الهدی

خواهش میکنم عزیزم.مریم جان جوابای درستی دادن.فقط درمورد غسل نه عزیز نیاز نیست چون شما ارضا نمیشی.

برای شروع بهتره اگه خیلی ترس داری اول با گوش پاک کن شروع کنی که روش کاندوم یا دستکش کشیدی و کم کم یه دونه یه دونه گوش پاک کن اضافه کنی و بیای بالا.برای ساخت دیلاتور با پنبه هم برای سایزای زیر ۶ پنبه دور گوش پاک کن بپیچ و با نخ یه عالمه بپیچ دورش تا محکمش بشه فقط زیاد از حد سفتش نکنی.بعد اندازه بزن با متر اگه کم بود باز پنبه و نخ....و بعد بکنش تو انگشت دستکش و انتهاشو گره بزن.برای دیلاتورای بالای ۶ هم بهتره بجای گوش پاک کن اپلیکاتور کرم بذاری.دیلاتورارو قبل و بعد از تمرین هم حتما با صابون و آب گرم بشور.قبل از تمرینات هم یه ده دقیقه تو تشت آب گرم بشین. در طول روز هم کگل زیاد بزن.روزی ۳ _۴ بار هر بار ۲۰ تا کوتاه ۲۰ تا بلند.برای تمرین اول دراز بکش و پاهاتو باز کن و زیر زانوهات دوتا بالشت بزرگ بذار تو گودی کمرت هم بهتره یه بالشت کوچیک بذاری.۱۰ بار نفس عمیق بکش ۴ ثانیه دم طول بکشه ۴ ثانیه بازدم.این خیلی کمک میکنه عضلاتت شل بشه.بعد چندتا کگل بزن و شروع به وارد کردن دیلاتور کن.آروم آروم.یکمم شیب دار باید بگیری رو به پایین.هرجا گیر کرد و نرفت چندبار کگل بزن و بلافاصله یکم فشار بده.

کگل رو بلدی دیگه؟

سوال داشتی بپرس گلم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۲۲:۵۷:۳۳
(ویرایش)

دوستان من نمیدونم چرا با سایز ۶ راحت نمیشم.احساس میکنم خیلی تنگه.همه چیو رعایت میکنم کگل و آب گرم و همه چی.نگرانم یوقت پردم سپتوم دار بوده باشه.آخه من یه بار رفتم دکتر قبل از اینکه مشکلمو بدونم چیه.اصلا نمیتونستم بذارم معاینه کنه و میپریدم بالا.دیگه به زور دید و گفت دیوانه ای و باید عمل کنی و فوبیا داری حتی نفهمید واژینیسموس دارم.منم دیگه قبل تمریناتم نرفتم معاینه.الانم دیگه فک کنم دیره برای رفتن.نه؟؟فقط پارسال برای درمان میرفتم پیش سکس تراپ که ماما بود و همینجوری دید و درمانو شروع کرد.منم بنا رو بر این گذاشتم که سپتوم ندارم.نمیدونم الان فکرم درگیر شده.دیلا وارد که میشه مشکلی ندارما یعنی در طول واژن اصلا درد و کشیدگی ندارم و روونه فقط ورودیش تنگه ☹

ستاره ۶۶

عزیز خوش اومدی.

اینجا همه همه جوره کمک میکنن فقط یجوری سعی کن وقت تمرین پیدا کنی.اگه شبا خسته ای و وقت نداری صبح یک ساعت زودتر بیدارشو تمریناتو انجام بده و برو سر کار.ارزششو داره واقعا ادم از خوابش بزنه.اگر تمرینارو مستمر ادامه بدی و وقفه نندازی خیلی زود به نتیجه میرسی.

برای ساخت دیلاتورا و نحوه ی تمرین تو پیام قبلیم برای بنت الهدی توضیح دادم بخونش و شروع کن.سوالاتتم بپرس.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۵ ۱۳:۳۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

من سايز ١٠/٥رو ميتونم وارد كنم. سايز ١١/٥رو فقط چند سانت ميتونم وارد كنم. انگار يه چيزي جلوشو گرفته. بيشتر نميتونم ببرم توو. به نظرتون با اين سايز راحت ميشم بالاخره؟

۱۳۹۷/۸/۱۵ ۲۱:۵۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام...مریم جان شمامیگید اگه پرده سپتوم دارنباشه عب نداره و مهم نیس،خب من ازکجابدونم پرده م سپتوم دارنیس؟یعنی دوباره برم دکتر؟؟

دوم اینکه..راستش من حتی از واردکردن دیلاتور هم میترسم،میترسم عفونت بگیرم حتی ازاینکه بخام اینهمه ژل استفاده کنم هم نگرانم...اصن هنوز کامل متوجه نشدم چیجوری باید درمانو شروع کنم...اونقدرمشکلم ذهنمو درگیرکرده ک استرس زیادی بابت مشکلم ترسمو براشروع بیشترمیکنه...همش میگم برم حضوری،پیش ی سکسولوژیست بهتره،ریسکش کمتره....نمیدونم والا...هنگ کردم....باکسی هم ک نمیتونم درمیون بذارم مشکلمو...اصن حال خودمونمیفهمم...میشه دقیق دقیق دقیق راهنماییم کنید...اصن نمیفهمم درست نوشتم حرفامو تامتوجه بشید یانه...ضربان قلب گرفتم اصن

۱۳۹۷/۸/۱۵ ۲۳:۵۳:۵۸
(ویرایش)

سلام به همه.

من امروز حال روحی خوبی نداشتم و تمرینمو انجام ندادم الانم خیلی دپرسم و عذاب وجدان دارم.

نفس۱۳۲۰

خوش بحالت عزیزم تو با من شروع کردی ولی الان سایز ۱۲ رسیدی خیلی خوبه تبریک میگم.

بنت الهدی

عزیزم من خودم یکسال میرفتم پیش بهترین سکسولوژیست.اونم روش تمریناش تقریبا همینه البته یکم سخت تر.با اپلیکاتور تمرین میداد بعد با اسپوکولوم.که من تو همون مرحله اول یکسال مونده بودم از بس ترس داشتم.بعد با اینجا آشنا شدم و کلا دیگه پیش دکترمم نرفتم.اینجا ۳ سایز پیشرفت داشتم.

ژل هیچ ضرری نداره فقط ممکنه یه موقع به یه نوعش حساسیت داشته باشی که با تعویض مارکش رفع میشه.تا شروع نکنی این غولی که ساختی نمیشکنه.همین که فقط یه بار گوش پاک کن رو وارد کنی تمومه نصف بیشتره راهو رفتی.باور کن خیلییییی راحته.تازه دست خودتم هست کسی هم فشاری نمیاره پس با آرامش بشین و بدون هیچ آسیبی نمیبینی.

کگل رو بلدی؟شناسایی و وارسی اندام جنسی رو انجام دادی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۰:۱۴:۲۰
(ویرایش)

بچه هایی که اول راهن و هنوز نمیدونن باید چیکارکنن این لینک انجمن ۴ سال پیشه.از صفحه ی اول چندتا صفحشو بخونین بارانا جان خیلی خوب توضیح دادن برای بقیه که روند درمان چجوریه و کلا نوشته هاشون خیلی خوبه من خودم از اول تاآخر خوندم.بنت الهدی حتما از صفحه ی اول بخون تا هم روحیت تقویت بشه هم روند درمانو متوجه بشی👇

کپی کنید و تو قسمت سرچ گوگل پیست کنین

https://mamasite.ir/fa/forum/44236/درمان-واژینیسموس(درد-و-ترس-شدید-از-نزدیکی)?page=1

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۱:۳۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی ،

ممنون از مرضیه ۷۱  و بقیه دوستان که به هم تو مسیر درمان با محبت و صبر و حوصله کمک میکنن.❤️❤️❤️

یه نکته خیلی خیلی مهمی که هست اینه که تو هیچ کدوم از مراحل ساخت دیلاتور تا سایز های بالا، هیییییییچ چیزی جز پنبه و گوش پاک کن نباید داخل دستکش بذارید! خیار یا هویج یا اپلیکاتور کرمی یا هر چیز این تیپی اشتباهه و آسیب جدی به واژنتون میزنه و غیر اصولیه!!

تو ساخت دیلاتور های سایز بالا باید از انگشت شصت دستکش استفاده کنید ،من خودم تا سایز ۱۲/۵ و با دستکش ساختم. در نهایت میتونید از کاندوم کمک بگیرید.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۱:۳۵:۳۳
(ویرایش)

یه نکته دیگه

اغلب خانمای درحال درمان ممکنه تا دیلاتور اخر با لحظه ورود دیلاتور مشکل داشته باشن،این طبیعیه،به تنگی و گشادی واژن مربوط نمیشه، در نهایت بعد اقدام میبینید ورود آلت خیلییییی راحت تر از دیلاتوره، پس نگران نباشید .

عزیزای تازه وارد،حتما حتما حتما صفحات اول انجمن و بخونن تا تمرینشون اصولی پیش بره❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۱:۴۰:۴۱
(ویرایش)

عزیزای در حال تمرین

حتما برید بخش خاطرات، خاطرات بچه های واژینیسموس و بخونید، کلی روحیه میگیرید، بعدم هیچکدوممون از این پونصد و خورده ای که درمان شدیم با ورود دیلاتور نه جر خوردیم نه تو خون غرق شدیم نه مردیم، پس فقط همت کنید و ارامشآو به خودتون و زندگیتون برگردونید.

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۲:۲۴:۵۲
(ویرایش)

Star89 باااااااانو

مبااااااارکهههه زیااااااد،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 549 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

Puuneh باااااااانو

مبااااااارکهههه مبااااااااارکهههههه،  ان شالله زندگیتون پر از شوق و ارامش باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 550 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

چیستااااا باااااااانو

خیلییییی خیلییییی مبااااااارکهههه ،  ان شالله زندگیتون پر از شادی و شور باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 551 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

( ببخشید شماره هاتون دیر شد، نبودم، الان تازه گشتم تک تکتونو پیدا کردم😍😍😍) 

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۰۹:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بچه‌هاااا من خیلی دلم براتون تنگ شده!! مسافرتم نمیرسم بهتون سر بزنم. امیدوارم تمریناتتون موفقیت آمیز باشه 💪💪

ماه پیشونی جون، دلمون برات تنگ شده بود 💋💋

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۱۶ ۱۲:۳۹:۳۱
(ویرایش)

سلام بچه ها.

جاتون خالی ما الان داریم شله زرد میپزیم.برای همتون دعا کردم که هرچه زودتر مشکلمون رفع بشه و خیلی زود یه نی نی تپل مپل و سالم خدا به تک تکمون بده ان شالله.

من دیشب خیلی حالم بد بود کلی افسرده و غمگین بودم و ناامید.کلی گریه کردم و نتونستم تمرینمم انجام بدم.خیلی دلم نی نی میخواد.بیاین تو این روز عزیز همه برا همدیگه دعا کنیم.دعا برای هم خیلیییی زودتر مستجاب میشه.

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران