تعداد بازدید : 350538
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۶ ۱۳:۵۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

سلام

خیلی ممنون که هیچکی جواب منو ندادو راهنماییم نکرد smile

موفق باشید bad

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۱۶:۰۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها منم پریود شدم ممنونم که بهم دلداری دادید خیلی واسه منم دعا کنید منم دلم بچه میخاد😞

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۱۷:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

دوستان من چندروزه سرما خوردم نتونستم تمرينارو ادامه بدم. خيلي ناراحتم😥😥خيلي دارم كم كاري ميكنم. ميخوام تا قبل از پريودي تمومش كنم. به نظرتون ميتونم؟

۱۳۹۷/۸/۱۷ ۱۸:۳۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نفس

نزدیک اقدام شدی؟ دیلاتور چندی الان؟

چندتا نکته که به ذهن من میرسه ایناس:

۱. حتما به سایز همسرتون برسید بعد برید اقدام. اگه نرسیدید و رفتید اقدام و موفق بود، دوره درمانتونو کامل کنید حتما.

۲‌. قبل از اولین اقدام (و تا دو سه تا اقدام بعدش) اول با دیلاتور واژن‌گشایی کنید.

۳. با پوزیشنی که خودتون راحت‌ترید برید اقدام. خیلیا عقیده دارن زن رو راحت‌تره، برای من زن زیر راحت‌تره و هنوز بعد دو ماه نمیتونم با زن رو شروع کنم!!

اگه با زن زیر شروع کردی، بالش زیر زانوها فراموش نشه.

۴. ژل به مقدار زیاد، و اگه بچه نمیخواید فعلا یه راه پیشگیری مطمئن رو انتخاب کنید تا استرس نداشته باشید.

۵. وقتی آلت وارد شد تا چند دقیقه بدون حرکت باشه، بعد یواش شروع به حرکت کنید و بعد که واژن آماده شد میتونید حرکات رو سریع‌تر کنید.

۶. تا یک ماه سعی کنید هر روز یا حتی روزی چند بار رابطه داشته باشید تا واژن کاملا باز بشه.

۷. بین رابطه‌ها فاصله طولانی نندازید.

۸. اگه اولین اقدام موفق نبود به هیچ وجه امیدتونو از دست ندید و باز به تمرین ادامه بدید تا برسید به اقدام موفق.

فعلا همینا به ذهنم میرسه

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۱۷ ۲۰:۲۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۱:۳۴:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستان !!!من دوماهه که عروسی کردم قبل از ازدواج و عقدم به شدت ار رابطه می ترسیدم اما بعداز عقد که رابطه ی ناکامل داشتیم ترسم ریخت اما باز از دخول می ترسیدم . بعداز عروسی سه بار اقدام کردیم برای ارتباط کامل اما نشد حتی در اثر فشار خون ریزی هم داشتم من الان دیگه از رابطه نمی ترسم ولی موقع دخول که میشه نمیشه و من میترسم چیزی وارد واژنم بشه دیشب بعداز ی رابطه ی ناتموم دیگه وقتی خیلی ناراحت و مستاصل بودم از اینترنت ایجا رو پیدا کردم و فهمیدم اسم مشکلم واژینیسموسه . خواهش می کنم کمکم کنید الان باید چی کار کنم ؟از کجا شروع کنم ؟ خوب میشم اصلا ؟ این دیلاتور چجوری ساخته میشههههه؟

۱۳۹۷/۸/۱۷ ۲۰:۴۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

mkpr

صفحه اول انجمن رو بخون. مخصوصا بخش آموزش ها رو، کگل و وارسی رو شروع کن و بعد دو سه روز کار با دیلاتور رو.

ان‌شاءالله درمان میشی. شماره‌های جلوی هر اسم رو ببین، مثلا من پونصد و چهل و سومین نفری هستم که تو این انجمن درمان شدم. پس تو هم درمان میشی ان‌شاءالله

اینم آموزش ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۰:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۱:۳۴:۲۴
(ویرایش)

ممنون واسم دعا کنید . من تو ی شهر دور از خانوادم هستم ... خیلی دعام کنید ... 

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۱:۱۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من وارسی رو انجام دادم و مشغول کگل هستم این چند روز😊

موقع کگل اینکه حواسم به زمان باشه برام سخت بود، توی گوگل پلی kegel رو سرچ کردم و دیدم چند تا اپلیکیشن هست برای تمرینش. خیلی خوبه هم ثانیه هارو میشماره هم توی روز یاداوری میکنه. گفتم اینجا هم بگم شاید به درد کسی بخوره.💓

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۴:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی

امروز دیلاتور ۵ سانتی رو به اندازه انگشت سبابه دستکش داخل کردم خیلی عالی بود... نه حس بدی داشتم نه درد نه سوزش خیلی راحت حرکت می کرد... خیلی حالم خوبه ممنون از همگی... منم قول میدم که به امید خدا درمان شدم به بقیه کمک کنم... خدایاا کمکم کن...

یه سوال سایز بعدی ۵.۵ باشه یا که ۶؟

به امید موفقیت برای هممون

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۵:۴۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

یه سوال دیگه

شما هم با بالا رفتن سایز دیلاتورتون خونریزی هم داشتید؟ 

اخه من اول از ۱ گوش پاکن شروع کردم بعد چند تا کنار هم بعد کم کم رسیدم به ۵ سانت... یکی دوبار یه کوچولو خون هم اومد... می خواستم ببینم ادامه داره یا نه... لازم به ذکره که پردم حلقویه...

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۴:۳۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام به همگی

مریم جـان

شماگفتی شدت ترسم رو بگم تابگی دقیقاچیجوری درمانوشروع کنم...

نمیدونم شدت ترس رو چیجوری باید میزانش روبگم فقط میدونم قبل از اون رابطه ناتموم شب زفاف ک به شددددددت بهم فشارروحی و حتی جسمی وارد کرد خیلی تو رابطه بدترشدم،ترسم شدیدترشده،قبل ازون رابطه یعنی دوران عقد،رابطه داشتیم ولی اگه یه کم رو خودم کارمیکردم خیلی کمش رو دخول داشتیم،بااینکه دخول خــیـلی خیلی کم بود میزان دخولش حتی چند بار همسرم بعدرابطه کلی تشکرمیکرد ک چقدرخوب بود ولی خب باتحمل درد زیاد ازطرف من بود فقط بخاطراینکه همسرم لذت ببره،نمیدونم چیجوری توضیح بدم ک گویاباشه من از رابطه باهمسرم خیلی لذت میبرم و فقط و فقط دخوله ک ازارم میده،یعنی اگه رابطه جنسی بدون دخول بود من الان حالم عالی بود...هی روخودم کارمیکنم ک حین رابطه خودموسفت نکنم،باتمرکز زیاد میتونم چندثانیه شل کنم و درد حس میکنم کم میشه اما ب محض اینکه دوباره سفت میکنم دردم شروع میشه و همین عاملی میشه برااینکه دیگه نتونم شل کنم و فک کنم اگه دخول بشه درد وسوزش داره و دیگه نمیتونم شل کنم خودمو....

واینکه من چندبار باانگشت اشاره م تمرین کردم بره داخل واژنم،اما فقط توی دستشویی ک واژنم بازتره تمرین کردم و اروم اروم میکردم داخل و تقریبا از سه بندانگشتم دوبند یاشایدم  بیشتر داخل میرفت بدون دردای عجیب غریب حین رابطه و من کلی کیف میکردم از نظرروحی

خب بااین توضیحات دقیقا دقیقا دقیقا چیجوری باید درمانوشروع کنم من قراره ان شاءالله فردا برم داروخونه برا خرید دستکش و پنبه و ژل لوبریکانت

راستی دکترم برامعاینه چیزی درباره نوع پردم بم نگفت فقط گفت هنوز،پده دارم اما پردم زخمی شده و مثل کسی شدم ک وقتی بهش تجاوزمیشه هی مقاومت میکنه و پردش زخم برمیداره.ک مطمينم بخاطر اون رابطه ناتمومون بوده ک حتی بعداون رابطه همسرم بااطمینان کامل میگفت من بانوشدم و پرده ای رو نمیبینه چون قبل اون رابط پرده م رو میدید

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۴:۴۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

دوستان درمان شده گـــل کجایید؟؟

به شدت تجربیات و راهنماییاتونو الان لازم دارمــ

ماه پیشونی جون،سودا جون و بقیه عزیزان....(:

۱۳۹۷/۸/۱۹ ۰۹:۵۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
بچه ها من تمریناتم خوب پیش میره الان خدا رو شکر سایز 11 هستم با 11.5 و 12 هم یکی دو بار انجام دادم.اما احساس میکنم چون هر روز دارم تمرین میکنم واژنم سوزش و خارش گرفته و اونم احتمال میدم از ژل و کاندوم باشه . امروز صبح یه اتفاق عجیب برام افتاد اونم اینکه بی اختیار کلی صدا از واژنم همراه با گاز(مث نفخ) خارج شد.من تابحال اینجوری نشده بودم.خواستم بدونم این خروج گاز و هوا از واژنم دلیلش تمرینات مداومم هست؟ 

خیلی حس بدیه من سر کار همش استرس دارم که نکنه بازم اتفاق بیوفته(چون دقیقا شبیه نفخ هست با این تفاوت که هیچ کنترلی روی نگه داشتنش ندارم)
چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنید

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۱:۲۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها و خداقوت به همگیsmile

ممنون از دوستایی که اینجا کمک می کنن و جوابگو هستن.flower

ماه پیشونی جان ان شااله همیشه پرانرژی و سلامت باشی. خوشحالم که الان خوبی و در کنار بچه ها.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۱:۳۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ژانت

عزیزم سوزش برای وقتی که افزایش سایز داشتی طبیعیه ولی بعد اینکه کامل روون میشه نباید سوزش داشته باشی. حالا سوزش و خارش رو داری تو آب و نمک بشین و مراقب باش عفونت نباشه.

در مورد نفخ خارج شده از واژن طبیعیه احتمال اینکه موقع تمرین با دیلاتور هوا محبوس شده باشه و بعد خارج بشه هست. 

نفس1320

عزیزم نمی دونم دقیقا کی قراره بری واسه اقدام. منتظر خبر موفقیتت هستیم.

قبلش هم حتما دوش آب گرم بگیر. با سایز آخرت تمرین چند دقیقه تمرین کن.

معاشقه داشته باشید.

از ژل حتما استفاده کن

با پوزیشنی که راحت تری برو اقدام. معمولا زن رو بهتره چون همه چیز تحت کنترل خودت هست. ریلکس کن و با کگل آلت رو داخل کن.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران