تعداد بازدید : 350420
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۲:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مریم71

خوب مشخصه وارد نمیشه. هنوز تا سایز همسرت فاصله داشتی. ناامید نشو اصلا و به تمرینات تا سایز همسرت ادامه بده. 

الان هنوز واژنت آمادگی سایز بالا رو نداشته پس روند درمان رو کامل کن و تا سایز آخر اقدام نداشته باش.

بنت الهدی

خوب خداروشکر با این توضیحاتی که گفتی واژینیسموست خفیف هست ولی در هر صورت موقع رابطه خودت رو منقیض می کنی و همین موضوع موجب عدم دخول میشه.

تمرینات رو طبق صفحه اول انجمن شروع کن. تمرینات کگل رو شروع کن. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.  دیلاتور با دستکش و پنبه با دور 5 سانت درست کن و شروع کن به تمرین تا سایز همسرت.

فقط همسرت در جریان باشه چون پرده کم کم کنار میره.

بانوی آینده

چه خوب آفرین. پیشرفتت عالیه. عزیزم حداکثر افزایش سایز 1 سانته. بستگی به خودت داره ولی معمولا سایزهای بالا رو نیم سانت نیم سانت زیاد کنی بهتره.

ممکنه پرده خونریزی کمی داشته باشه. خون روشن مال پرده هست.

ستاره612

آفرین. عالیه. بعدش برو کار با دیلاتور.

Raana e

عزیزم واسه خودت زمان تعیین نکن. فقط اصولی تمرینات رو پیش برو. سعی کن وقفه نیفته.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۲:۱۳:۱۹
(ویرایش)

هما000

عزیزم دوستان جواب دادن گویا. ولی به هر حال درسته که از دخول هیچ ترس و واهمه ای نداری اما موقع دخول خودت رو منقبض نمی کنی؟ یا حس نمی کنی عضلاتت رو جمع کردی؟ 

برای درمان این سوزش و درد باید تمرینات کگل و کار با دیلاتور رو شروع کنی. صفحه اول انجمن رو بخون و شروع کن. نوع خفیف واژینیسموس رو احتمالا داری و خیلی زود موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۳:۰۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Sh.ابان

قربون محبتت، عزیزیییی😍😍😍 سفر بهت خوش بگذره یه عالم😇

هما 

من ندیدم پیامت و ، الان میرم میگردم ببینم کجا پیام گذاشتی ❤️

مرضیه۷۱

ممنوووووووون که برای همه دعا کردی، ان شالله اول درمان بشن همه و بعد یمدتشم نی نی نی دار😋😋😋

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۵:۴۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۹:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان

۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۹:۴۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام ســـودا جون

ممنون از  حرف امید بخشت و توضیحات

فقط دو تاسوال

اول اینکه یعنی اول باید چندروز کگل کار کنم بعدبرم سراغ دیلاتور یا درحین کگل هم دیلاتور باید بزنم؟میشه اینو توضیح بدین واینکه اگه اگه فقط تاچندروز کگل و بعد کاربادیلاتوره تاچندروز دقیق باید کگل بزنم تابتونم برم تو کار تمرین بادیلاتور؟

سوال دومم:تو کگل یه نکته ابهام برام هستش اونم اینکه خب چند ثانیه سفت میکنم یعنی مثل حالتی ک ادرارمکو نگه دارم و چند دقیقه بعد شل میکنم،تو تعریف شل کردن موندم،منظورازشل یعنی همین حالت معمولی ک هستیم و بدنوسفت نکردیم یا اینکه مثل حالتیه که میخام ادرارکنم؟؟؟

۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۹:۵۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

نفس

عزیزم امیدوارم امشب به ارزوت برسی و بهترین اتفاق مدنظرت بیفته،ان شاءالله امشب تموم غصه هات ک مربوط ب این مشکل بود تموم بشه و ارامش به زندگیت برگرده،و مطمئنم که میتوووووونی((:

برای ما هم خیلی دعاکن

راستی بابت کمکی ک خواسته بودی،شرمنده کاری ازدستم برنمیاد،نمیدونم جوابشو

امیدوارم بقیه دوستان به سوالت جواب بدن

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۰۹:۲۹:۳۵
(ویرایش)

سلام anim2-ad54ad

هورااا هورااا بانوووو داریمممم

نفس جان بهت تبریک می گم و برات آرزوی خوشبختی دارم.anim2-a2d3flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۰۹:۳۸:۴۳
(ویرایش)

مریم 71

عزیزم تو سایزهای بالا حتما دو تا پوزیشن رو تمرین کن. زن رو اصلا سخت نیست. می تونی در حالت زن زیر که تمرین می کنی دیلاتور رو داخل نگه داری و پوزیشنت رو تغییر بدی.

بنت الهدی

خیلی سخت نگیر عزیزم. تمرینات کگل رو یکی دو روز انجام بده تا مطمئن بشی درست انجامش میدی و دستت بیاد که چطوری میشه عضلات اطراف واژن رو کنترل کرد.

بعد شروع کن کار با دیلاتور. اما تمرینات کگل روزانه رو حتما در کنارش انجام بده. روزی سه مرتبه هر بار 20 تا کوتاه 20 تا بلند.

توی کگل عضلات رو جمع کن بعد مثل حالتی که میخوای ادرار تخلیه بشه شل کن. تو حالت کوتاه بدون وقفه ولی تو حالت بلند چند ثانیه نگه میداری بعد ادامه میدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۰:۳۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام نفس جان

تبریییییییییک میگم بهت عزیزم .خداروشککککککر خیلی خوشحال شدم خیلی.ان شالله آرامش همیشه توی زندگیتون جاری باشه.برای ما خیلی دعا کن.

من هنوز پیشرفتی نکردم هنوز تو ۶ موندم😢

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۰:۵۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۰:۰۴:۵۹
(ویرایش)

سلام،

من هنوز تمرین با دیلاتور رو شروع نکردم چون همسرم میخواد با انگشت این کارو انجام بده و راضی به تمرین من با دیلاتور نیست، الان تا سه انگشتش رو میتونه داخل کنه ولی هنوز جلو و عقب کردن سه انگشت برای من دردناکه. کگل رو هر روز انجام میدم، به نظرم خیلی موثره همینطور نفس کشیدن عمیق. کسی هست که بدونه سه تا انگشت تقریبا معادل با چه سایز دیلاتوری هست و اینکه اصلا این کار موثر هست یا نه؟

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۱:۱۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نفس

تبریک میگم بهت عزیزم ❤❤

ستاره

دور سه انگشت رو با متر خیاطی اندازه بگیر.

یکی از دوستان با همین روش درمان شد.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۱:۴۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۸ ۱۰:۰۴:۵۹
(ویرایش)

آبان

مرسی عزیزم flower

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۲:۱۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

تبریییییک میگم نفس جااااان افریییییین😍

۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۲:۲۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۲:۳۸:۱۰
(ویرایش)

سلام به همه من هم همین مشکل دارم برای شروع چیکار باید کنم

در جهان من همه چیز نیکوست .خداوندا سپاسگذارم
۱۳۹۷/۸/۲۰ ۱۹:۲۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

بچه ها من سايز ١٢هستم. نيم سانت به سايز هدف مونده. از ديروز لكه ميبينم روي لباس زيرم. ديروز موقع تمرين كمي ديلا خوني شد.  امروزم كه اومدم ديلا داخل كنم ديدم ديلاتورم بيشتر خوني شد. البته خون كمرنگ. به نظرتون مال پرده هست؟چون ال دي ميخورم و هنوز قرصامو قطع نكردم كه بخوام پريود شم. كمكم كنيد لطفا😒😒

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران