تعداد بازدید : 350851
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۲ ۰۲:۰۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه من تونستم سایز۱۱رو ۵سانت وارد کنم ولی خیلی سحت داخل شد انگار هنوزم یکم واژنم یه طوریه و انگار بهش فشار اونده

۱۳۹۷/۹/۲ ۲۰:۰۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۴ ۰۰:۲۰:۰۲
(ویرایش)

سلام.

من سونیا هستم. البته که این، یک اسم مستعار هست.

این اولین بار هست که در یک تالار گفتگو مینویسم.

الان نزدیک یکساله که ازدواج کردم. برای مشکل واژینیسموسم، فروردین ماه پیش خانم خیابانی هم رفتم. ایشان به من برگه تمرینات رو دادند و تخمینشون از نظر زمانی برای حل مشکل سه ماه بود. در اون سه ماه چون هفته به هفته در تلگرام با ایشون در تماس بودم، نسبتا مرتب پیش رفتم. وقتی رسیدم به سایز 10.5، دیگه منشی شون در تلگرام جواب دادند و گفتند که وقتی رسیدم به سایز 12، دوباره بنویسم. کم کم تمریناتم نامرتب شد. اینهم بگم که من شاغل هستم، تقریبا 12 ساعت از شبانه روز من برای کار صرف میشه. یکبار یک هفته مرخصی گرفتم و تو اون یک هفته کلی پیشرفت کردم. ولی خب کلا نهایت شبها یک ساعت میتونم تمرین کنم. خیلی برنامه ها رو بیخیال شدم که بتونم وقت بذارم و این قضیه حل بشه، اما از وقتی دیگه هفته به هفته گزارش پیشرفتم رو ندادم، کلا خیلی کم و نامرتب تمرین کردم. اعتراف هم میکنم، اصلا از این تمرینها خوشم نمیاد :(  میدونم الان آخرای کار هستم، ولی متاسفانه جلو نمیره. اینجا رو قبلا هم دیده بودم. ولی دیگه امروز فکر کردم بنویسم.

میدونم بخشی از مشکل من میتونه جسمی نباشه. من از اون دخترایی بودم که خودم رو هیچوقت به عنوان یک خانم دوست نداشتم. کلی طول کشید تا با  پ ر ی و د و رشد س ی ن ه  کنار بیام. اگر اسمش رو بشه گذاشت، کنار اومدن. در ضمن وقتی تو کار یا بیرون خونه مشکلی پیش میاد که روی اعصاب میره. اولین چیزی که کنسل میکنم، همین تمرینها هستش. کلا خیلی همه چی اوکی باید باشه تا مرتب تمرین کنم. میدونم رفتار غیرمنطقی هستش. فکر کنم دلیلش همونه که این تمرینها رو دوست ندارم. این پاراگراف رو گفتم که اگر بین شما کسی روانشناس هم در این مورد میتونه معرفی کنه، ممنون میشم.

ببخشید اگر طولانی بود. مرسی که وقت گذاشتید و خوندید. منتظر جوابهاتون هستم.

۱۳۹۷/۹/۲ ۲۰:۵۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سونیا

عزیزم همه‌مون از این تمرینا بدمون میاد! من خودم تا چند دقیقه بعد تمرین حتی نمیخواستم شوهرم نگام کنه! ولی باید بگذرونیم دیگه... راه دیگه‌ای که نیست.

هر چی از تمرینات بزنی زمان طولانی تری رو باید تمرین کنی. پس یه مدت کوتاه رو به خودت سختی بده تا زودتر نتیجه بگیری ❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۲ ۲۰:۵۵:۲۱
(ویرایش)

دوستان، من جدیدا به محض شروع رابطه مجبور میشم برم دسشویی! خیلی آزاردهنده شده این وضعیت... شما میدونید دلیلش چیه؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۳ ۰۱:۲۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳ ۱۲:۰۰:۴۲
(ویرایش)

سلام به همگی من الان شش ماهه ک درمان شدم ولی یه مشکلی دارم اینکه همسرم تو تمرینات کنارم نبود باهر سختی ک بود تمرین میکردم تااینکه دخول انجام شد خیلی راحتتر از دیلاتور بود ولی مشکلی ک دارم اینه ک تواین ۶ماه درمان چندبار بیشتر دخول انجام ندادیم اونم ماهی یک بار شاید هنوز ب روشهای قبل درمان سکس میکنیم فکر میکنم علاقه نداره بخاطر همین فکر میکنم اگ بخام دخول کنیم دوباره داخل نره نمیدونم چکار کنم هردفعه ب یه نوعی اززیرش درمیره لطفا راهنماییم کنید

۱۳۹۷/۹/۳ ۰۸:۴۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
فک کنم بخاطر نزدیکی مجرای تناسلی به مجاری ادرار این اتفاق میوفته.قبلش حتما سعی کن مثانه ات خالی باشه و در حین نزدیکی هم با زاویه به سمت مقعد باشه اگر به سمت بالا باشه این حس و بیشتر احساس میکنی
الهام عزیز شوهر منم همینطوره و اگر اون اصرار به رابطه با دخول داشت شاید منم تابحال کامل درمان شده بودم.اما یه چیزم هست اون بنده خداها این قدر که شرایط ما رو درک کردن الان شاید دوست دارن با محدود کردن خودشون ما رو معذب نکنن و بزارن هر موقع کامل این فوبیا حل شد با خیال راحت انجام بدن.یادمون باشه که شوهرای واژینیسموسی ها صبور ترینن.شوهر من که واقعا تا به امروز یکبارم به روم نیاورده و همش بهم امیدواری میده که تو میتونی 

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۹/۳ ۱۱:۳۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام به همه 

دوستان من تمریناتم به اینجا رسید که تا سایز 12 رو میرم البته قبلش سایز 10 و 11 رو استفاده میکنم و بعد 12 

دیشب هم سایز 13 رو گذاشتم که برام بد قلق بود و اینکه وسطاش نمیرفت دیگه جلوتر 

اینم بگم که خانم خیابانی گفته بودن تا سایز 12 تمرین کنم ولی سایز هدفم 13.5 ایناست تقریبا 

ولی واقعا دیگه خسته شدم 6 ماهه دارم تمرین میکنم و دلم میخواد دیگه تموم بشه 

منم حس سونیا جون رو پیدا کردم

البته اینم بگم که از دخول باز میترسم خیلی زیاد 

خدا
۱۳۹۷/۹/۳ ۱۱:۴۹:۰۹
(ویرایش)

ژانت جونم ممنون بله واقعا درسته خودم باید یه کاری کنم ک خیالش راحت باشه 

لادن جان اصلا نگران نباش یعنی الت انقد راحته مثل اب خوردن بعد تمرین وقتی اقدام میکنی اصلا باورت نمیشه مثل سایزای پایینه اصلا ب سایز فکر نکن ذهنتو درگیره شماره نکن الت خیلی راحتترازونه ک فکرشو کنی

۱۳۹۷/۹/۳ ۱۲:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

الهام جون ممنونم

فقط اینکه باید بذارم سایز 13 خیلی روان و راحت بشه بعد برم اقدام؟

و اینکه وسط تمرین اقدام رو انجام بدم 

واقعا نمیدونم 

خدا
۱۳۹۷/۹/۳ ۱۳:۰۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سونیا جون خیلی حیفه تا اینجا رسیدی بقیشو نری

من که تازه دو تا سایز رو امتحان کردم کلی حسرت میخورم که به جایی که تو هستی برسم. تمرینا یه کم چندش هست ولی روزی که غلبه کنیم به مشکل به همه ی این سختیا می ارزه.

فکر می کنم پیش روانشناس رفتن خوبه ولی آخرش خودمونیم که باید به خودمون کمک کنیم. 

من برای عوض کردن هر سایزی برای خودم یه جایزه تعیین کردم که یکم ذوق بیشتری داشته باشم.

بازم دوستایی که به اندازه ی خودت پیشرفت داشتن بهتر میتونن کمکت کنن.love

.......

بچه ها میخوام امروز سایز 7 سانت رو هم بسازم اگه شد تمربنو باهاش شروع کنم. الان با 6 راحت شدم. امیدوارم بشه :)

۱۳۹۷/۹/۳ ۱۵:۵۷:۰۸
(ویرایش)

لادن

عزیزم من سایز یازده رو هم راحت و روون نشده بودم که رفتم اقدام!! سایز هدفمم سیزده بود. قبلش با دیلاتور قشنگ تمرین کن، بعد برو اقدام تمرینی. یعنی با شوهرت هماهنگ کن که این تمرینه، اگه شد که خدا رو شکر و اگه نشد دوباره تمرین میکنم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۴ ۱۲:۳۶:۵۱
(ویرایش)

لادن وقتی راحت شدی و سایز سیزده رو پذیرفتی هروقت ک خواستی اقدام کنی یه ده دقیقه قبلش واژن گشایی کن بعد برو برای اقدام بعد خودت میبینی ک چقد راحتتر از دیلاتوره وقتی اقدام کردی هرشب مثل تمرینات هرشب رابطه داشته باش تا کلا ترست بریزه

۱۳۹۷/۹/۴ ۱۵:۲۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۴ ۱۵:۳۵:۰۱
(ویرایش)

دوستان میشه منو راهنمایی کنین؟

چطوری میتونم با مشاوران ارتباط داشته باشم؟ازکدوم قسمت سایت؟

خواستن، توانستنه
۱۳۹۷/۹/۴ ۱۸:۰۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۹ ۰۰:۲۳:۰۰
(ویرایش)

سلام .من امروز بعد از راحت شدن با سایز 9سانت ،10رو با دو انگشت همسرم انجام دادم راحت بود و عملی شد فقط کمی درد داشتم ، خوشحالم ، بنظرم موفقیت بزرگی بود

۱۳۹۷/۹/۴ ۱۸:۰۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۴ ۰۰:۲۰:۰۲
(ویرایش)

sh.آبان (۵۴۳)
مرسی عزیزم. میدونم. دارم سعی میکنم دوباره برگردم به تمرینات منظم که تموم شه این دوران

لادن123
پس من تنها نیستم!

ستاره612
نباید وقفه می انداختم.
سایزهای بالاتر رو من نیم سانت، نیم سانت جلو رفتم.

مرسی از همه تون.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران