تعداد بازدید : 56743
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۸/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۷ ۲۰:۴۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۹:۲۵:۱۲
(ویرایش)

mkpr

صفحه اول انجمن رو بخون. مخصوصا بخش آموزش ها رو، کگل و وارسی رو شروع کن و بعد دو سه روز کار با دیلاتور رو.

ان‌شاءالله درمان میشی. شماره‌های جلوی هر اسم رو ببین، مثلا من پونصد و چهل و سومین نفری هستم که تو این انجمن درمان شدم. پس تو هم درمان میشی ان‌شاءالله

اینم آموزش ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۰:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۱:۳۴:۲۴
(ویرایش)

ممنون واسم دعا کنید . من تو ی شهر دور از خانوادم هستم ... خیلی دعام کنید ... 

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۱:۱۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۲۳:۲۶:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها

من وارسی رو انجام دادم و مشغول کگل هستم این چند روز😊

موقع کگل اینکه حواسم به زمان باشه برام سخت بود، توی گوگل پلی kegel رو سرچ کردم و دیدم چند تا اپلیکیشن هست برای تمرینش. خیلی خوبه هم ثانیه هارو میشماره هم توی روز یاداوری میکنه. گفتم اینجا هم بگم شاید به درد کسی بخوره.💓

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۴:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۹:۵۷:۱۷
(ویرایش)

سلام به همگی

امروز دیلاتور ۵ سانتی رو به اندازه انگشت سبابه دستکش داخل کردم خیلی عالی بود... نه حس بدی داشتم نه درد نه سوزش خیلی راحت حرکت می کرد... خیلی حالم خوبه ممنون از همگی... منم قول میدم که به امید خدا درمان شدم به بقیه کمک کنم... خدایاا کمکم کن...

یه سوال سایز بعدی ۵.۵ باشه یا که ۶؟

به امید موفقیت برای هممون

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۰۵:۴۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۹:۵۷:۱۷
(ویرایش)

یه سوال دیگه

شما هم با بالا رفتن سایز دیلاتورتون خونریزی هم داشتید؟ 

اخه من اول از ۱ گوش پاکن شروع کردم بعد چند تا کنار هم بعد کم کم رسیدم به ۵ سانت... یکی دوبار یه کوچولو خون هم اومد... می خواستم ببینم ادامه داره یا نه... لازم به ذکره که پردم حلقویه...

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۴:۳۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۲۳:۲۸:۰۵
(ویرایش)

سلام به همگی

مریم جـان

شماگفتی شدت ترسم رو بگم تابگی دقیقاچیجوری درمانوشروع کنم...

نمیدونم شدت ترس رو چیجوری باید میزانش روبگم فقط میدونم قبل از اون رابطه ناتموم شب زفاف ک به شددددددت بهم فشارروحی و حتی جسمی وارد کرد خیلی تو رابطه بدترشدم،ترسم شدیدترشده،قبل ازون رابطه یعنی دوران عقد،رابطه داشتیم ولی اگه یه کم رو خودم کارمیکردم خیلی کمش رو دخول داشتیم،بااینکه دخول خــیـلی خیلی کم بود میزان دخولش حتی چند بار همسرم بعدرابطه کلی تشکرمیکرد ک چقدرخوب بود ولی خب باتحمل درد زیاد ازطرف من بود فقط بخاطراینکه همسرم لذت ببره،نمیدونم چیجوری توضیح بدم ک گویاباشه من از رابطه باهمسرم خیلی لذت میبرم و فقط و فقط دخوله ک ازارم میده،یعنی اگه رابطه جنسی بدون دخول بود من الان حالم عالی بود...هی روخودم کارمیکنم ک حین رابطه خودموسفت نکنم،باتمرکز زیاد میتونم چندثانیه شل کنم و درد حس میکنم کم میشه اما ب محض اینکه دوباره سفت میکنم دردم شروع میشه و همین عاملی میشه برااینکه دیگه نتونم شل کنم و فک کنم اگه دخول بشه درد وسوزش داره و دیگه نمیتونم شل کنم خودمو....

واینکه من چندبار باانگشت اشاره م تمرین کردم بره داخل واژنم،اما فقط توی دستشویی ک واژنم بازتره تمرین کردم و اروم اروم میکردم داخل و تقریبا از سه بندانگشتم دوبند یاشایدم  بیشتر داخل میرفت بدون دردای عجیب غریب حین رابطه و من کلی کیف میکردم از نظرروحی

خب بااین توضیحات دقیقا دقیقا دقیقا چیجوری باید درمانوشروع کنم من قراره ان شاءالله فردا برم داروخونه برا خرید دستکش و پنبه و ژل لوبریکانت

راستی دکترم برامعاینه چیزی درباره نوع پردم بم نگفت فقط گفت هنوز،پده دارم اما پردم زخمی شده و مثل کسی شدم ک وقتی بهش تجاوزمیشه هی مقاومت میکنه و پردش زخم برمیداره.ک مطمينم بخاطر اون رابطه ناتمومون بوده ک حتی بعداون رابطه همسرم بااطمینان کامل میگفت من بانوشدم و پرده ای رو نمیبینه چون قبل اون رابط پرده م رو میدید

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۴:۴۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۲۳:۲۸:۰۵
(ویرایش)

دوستان درمان شده گـــل کجایید؟؟

به شدت تجربیات و راهنماییاتونو الان لازم دارمــ

ماه پیشونی جون،سودا جون و بقیه عزیزان....(:

۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۵:۳۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۹ ۰۰:۴۹:۲۱
(ویرایش)

بنت الهدی

عزیزم شما شروع کن پردت مشکل نداره باتوجه به حرفایی که گفتی، من به این دلیل شدت ترس وپرسیدم چون خودم سر یه گوش پاک کن که داخل شد رفتم رودیلاتور دور4سانت، اگه شما ترست همینقدره که از دور4سانت شروع کن بعد کم کم برو بالاتر

خواستن، توانستن است
۱۳۹۷/۸/۱۸ ۱۵:۳۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۹ ۰۰:۴۹:۲۱
(ویرایش)

گزارش کارمن

دور۷/۵سانت وتونستم حدود۶/۵تا۷سانت داخل ببرم وجلو عقب کنم بعضی اوقات روان وراحت جلوعقب میشه بعضی وقتا یه کم سوزش، یکبار دیگه تمرین میکنم ومیرم سر سایز۸

دیشب همسرم گفت بیا یه تست کنیم شاید شد متاسفانه به نتیجه نرسیدیم ومن فقط همه جام حالت زخم وسوزشی شد

هنوز واژنم تنگههههههههه اصلا داخلش جانمیشد ازهمین ورودی مشکل داریم😭😭😭

ان شالله تو سایزای بالاتر بشه

خواستن، توانستن است
۱۳۹۷/۸/۱۸ ۲۱:۱۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۷ ۱۹:۴۰:۳۵
(ویرایش)

آبان

عزیزم رسیدم به سایز هدف و واسم راحته ...دوروز هم باز دارم تمرین میکنم فرداشب میرم اقدام

دوستان واسم دعا کنید دخول موفقیت امیزی داشته باشم فردا....اگه خوب باشه از روز بعدش خودم هرروز میام تو انجمن کمکتون میکنم

من موفق میشوم...خداخیلی مهربونههههههه
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۰۹:۵۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۲:۱۸:۱۱
(ویرایش)

سلام به همگی
بچه ها من تمریناتم خوب پیش میره الان خدا رو شکر سایز 11 هستم با 11.5 و 12 هم یکی دو بار انجام دادم.اما احساس میکنم چون هر روز دارم تمرین میکنم واژنم سوزش و خارش گرفته و اونم احتمال میدم از ژل و کاندوم باشه . امروز صبح یه اتفاق عجیب برام افتاد اونم اینکه بی اختیار کلی صدا از واژنم همراه با گاز(مث نفخ) خارج شد.من تابحال اینجوری نشده بودم.خواستم بدونم این خروج گاز و هوا از واژنم دلیلش تمرینات مداومم هست؟ 

خیلی حس بدیه من سر کار همش استرس دارم که نکنه بازم اتفاق بیوفته(چون دقیقا شبیه نفخ هست با این تفاوت که هیچ کنترلی روی نگه داشتنش ندارم)
چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنید

پرنده ای که قدرت پرواز ندارد
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۱:۲۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۱ ۱۹:۰۲:۴۹
(ویرایش)

سلام بچه ها و خداقوت به همگیsmile

ممنون از دوستایی که اینجا کمک می کنن و جوابگو هستن.flower

ماه پیشونی جان ان شااله همیشه پرانرژی و سلامت باشی. خوشحالم که الان خوبی و در کنار بچه ها.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۱:۳۹:۳۷
(ویرایش)

ژانت

عزیزم سوزش برای وقتی که افزایش سایز داشتی طبیعیه ولی بعد اینکه کامل روون میشه نباید سوزش داشته باشی. حالا سوزش و خارش رو داری تو آب و نمک بشین و مراقب باش عفونت نباشه.

در مورد نفخ خارج شده از واژن طبیعیه احتمال اینکه موقع تمرین با دیلاتور هوا محبوس شده باشه و بعد خارج بشه هست. 

نفس1320

عزیزم نمی دونم دقیقا کی قراره بری واسه اقدام. منتظر خبر موفقیتت هستیم.

قبلش هم حتما دوش آب گرم بگیر. با سایز آخرت تمرین چند دقیقه تمرین کن.

معاشقه داشته باشید.

از ژل حتما استفاده کن

با پوزیشنی که راحت تری برو اقدام. معمولا زن رو بهتره چون همه چیز تحت کنترل خودت هست. ریلکس کن و با کگل آلت رو داخل کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۲:۰۷:۴۴
(ویرایش)

مریم71

خوب مشخصه وارد نمیشه. هنوز تا سایز همسرت فاصله داشتی. ناامید نشو اصلا و به تمرینات تا سایز همسرت ادامه بده. 

الان هنوز واژنت آمادگی سایز بالا رو نداشته پس روند درمان رو کامل کن و تا سایز آخر اقدام نداشته باش.

بنت الهدی

خوب خداروشکر با این توضیحاتی که گفتی واژینیسموست خفیف هست ولی در هر صورت موقع رابطه خودت رو منقیض می کنی و همین موضوع موجب عدم دخول میشه.

تمرینات رو طبق صفحه اول انجمن شروع کن. تمرینات کگل رو شروع کن. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.  دیلاتور با دستکش و پنبه با دور 5 سانت درست کن و شروع کن به تمرین تا سایز همسرت.

فقط همسرت در جریان باشه چون پرده کم کم کنار میره.

بانوی آینده

چه خوب آفرین. پیشرفتت عالیه. عزیزم حداکثر افزایش سایز 1 سانته. بستگی به خودت داره ولی معمولا سایزهای بالا رو نیم سانت نیم سانت زیاد کنی بهتره.

ممکنه پرده خونریزی کمی داشته باشه. خون روشن مال پرده هست.

ستاره612

آفرین. عالیه. بعدش برو کار با دیلاتور.

Raana e

عزیزم واسه خودت زمان تعیین نکن. فقط اصولی تمرینات رو پیش برو. سعی کن وقفه نیفته.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۹ ۱۲:۱۳:۱۹
(ویرایش)

هما000

عزیزم دوستان جواب دادن گویا. ولی به هر حال درسته که از دخول هیچ ترس و واهمه ای نداری اما موقع دخول خودت رو منقبض نمی کنی؟ یا حس نمی کنی عضلاتت رو جمع کردی؟ 

برای درمان این سوزش و درد باید تمرینات کگل و کار با دیلاتور رو شروع کنی. صفحه اول انجمن رو بخون و شروع کن. نوع خفیف واژینیسموس رو احتمالا داری و خیلی زود موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال