تعداد بازدید : 350793
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۷ ۰۰:۵۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ممنونم مرضیه جان ان شالله به زودی خبر بانو شدن شما رو بشنویم

من باید تا۱۳میرفتم

۱۳۹۷/۹/۷ ۰۰:۵۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ممنونم مرضیه جان ان شالله به زودی خبر بانو شدن شما رو بشنویم

من باید تا۱۳میرفتم

۱۳۹۷/۹/۷ ۰۸:۵۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

تارا تنها

مبارکت باشه عزیزم ❤❤❤

خیلی خیلی خوشحال شدم.

تا یه ماه از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن.

تمریناتت رو هم بهتره تا سایز هدف کامل کنی. (البته من این کارو نکردم ولی تا مدتها تو شروع رابطه درد زیاد داشتم.)

جالب اینجاست که سایز هدف منم سیزده بود، ولی بعد یازده رفتم اقدام تمرینی!! 😂😂

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۲:۲۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

تارا تنها جون بانو شدنت مبارکت باشه💕

ایشالا خوشحال و خوشبخت باشی همیشه

.....

بچه ها پوزیشن زن رو، رو چه طوری باید تمرین کنیم؟ 

من هنوز سایز 7 موندم.. 

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۳:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۴:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام.من تازه عضو سایت شدم و طبق متنهایی که خوندم منم واژینیسموس هستم.۳۰سالمه و یه پسر ۱۱ماهه دارم.قبل زایمانم رابطه هام دردناک بود ولی گاهی بی درد میشد هرطور بود به هرحال رابطه رو برقرار میکردم ولی از بعدش هنوز نتونستم رابطه کامل داشته باشم انگار یه جایی گیر میکنه و میترسم ادامه بدم.طبیعی زایمان کردم وای که معاینه چقد برام عذاب بود از خود زایمان بدتر بود.الان با وجود گذشت ۱۱ماه هنوز میترسم بخیه هام درد بگیرن.یه خورده پیش رفتیم اما تهش گیر میکنه😢😢😢کسی هست کمکم کنه؟

عشق یعنی حالت خوب باشه...
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۳:۲۶:۴۸
(ویرایش)

سلام.من تازه عضو سایت شدم و طبق متنهایی که خوندم منم واژینیسموس هستم.۳۰سالمه و یه پسر ۱۱ماهه دارم.قبل زایمانم رابطه هام دردناک بود ولی گاهی بی درد میشد هرطور بود به هرحال رابطه رو برقرار میکردم ولی از بعدش هنوز نتونستم رابطه کامل داشته باشم انگار یه جایی گیر میکنه و میترسم ادامه بدم.طبیعی زایمان کردم وای که معاینه چقد برام عذاب بود از خود زایمان بدتر بود.الان با وجود گذشت ۱۱ماه هنوز میترسم بخیه هام درد بگیرن.یه خورده پیش رفتیم اما تهش گیر میکنه😢😢😢کسی هست کمکم کنه؟

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۳:۲۶:۵۳
(ویرایش)

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۳:۲۷:۲۶
(ویرایش)

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۳:۳۰:۰۱
(ویرایش)

الان من از سایز چند دیلاتور شروع کنم؟ 🤕

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۰۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۹:۵۳
(ویرایش)

Elham.R

من مشکلم اینکه حتما باید خودم دیلا رو وارد کنم وقتی همسرم وارد میکنه حسهای بدم بر میگردن ولی به محض این که خودم دستمو میذارم روش اوکی میشم .چیکار کنم که فقط خودم کنترل نکنم شرایطو.وقتی اون میخواد وارد کنه واژنم مقاومت میکنهanim2-wacsmiley

ایمان میتواند کوهها را از جا برکند
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۰۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامflower

هورااا هورااا

بانووووو داریمممم

تارا تنها بهت تبریک می گم و برات آرزوی خوشبختی روزافزون دارم.

anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۰۵:۴۱
(ویرایش)

توو حالت زن روو هم چون خودم واردش میکنم آلتو برام خیلی راحته .همسرم تازه کلی خوشحال شده .نمیخوام نا امیدش کنم.من 6 ماه تمام تمرین کردم ولی کاش همون موقع هم دیلاها رو میدادم دستش اون برام وارد میکرد که شرطی نشم الان.بچه ها بگین چیکاررر کنم .من نیمخوام عقب بکشششم .من باید موفق شم .اگه اینو حل کنم مطمئنم از پس هر چیزی توو زندگی بر میام.تا همین جاشم خودمو موفق میدونم چون فک نمیکردم به اینجا یه روز برسم که حتی برای یه بار بتونم با همسرم باشم ولی تونستم .انشاله که زندگی ههمون هر روز از هر جهت بهتر و بهتر بشهlove

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۱۴:۴۷
(ویرایش)

مرضیه 71

عزیزم وقفه بین تمرینات ننداز. تا زمان پریودی اگر نمی تونی افزایش سایز بدی با همون سایز 8 تمرین رو ادامه بده که عقب گرد نداشته باشی. 

تو دوران پریودی هم کگل رو فراموش نکن.

ستاره

پوزیشن زن رو به این صورت هست که به حالت دستشویی میشینی و سعی می کنی دیلاتور رو وارد کنی. اگر اینصوری سختته و مسیر واژن رو پیدا نمی کنی وقتی دیلاتور داخله حالتت رو به زن رو تغییر بده و تمرین کن.

با صبر و حوصله پیش برو بزودی میرسی به سایزهای بالا.

Elina

خوش اومدی عزیزم. خداروشکر مشکلت واژینیسموس نیست ولی با کار با دیلاتور این ترست از درد از بین میره.

به نظرم می تونی از سایزهای بالاتر شروع کنی. مثلا 7 و 8 اگر راحت بودی باهاشون سایزت رو زیاد کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۱۶:۲۳
(ویرایش)

مرجان

الان سایز چند هستی؟ در حالت زن رو میتونی رابطه داشته باشی؟ 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۲۳:۰۶
(ویرایش)

sevda

من تا سایز 12 تمرین کردم بعدش توو حالت زن روو تونستم رابطه داشته باشم 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567