تعداد بازدید : 350906
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۲۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مرجان

متوجه شدم که موفق به دخول شدی ولی فقط زن رو.

اشتباه تو این بوده که فقط با یک پوزیشن تمرین داشتی و با وجود درد در حالت زن زیر سعی نکردی انقدر تمرین کنی که تو اون پوزیشنم مشکلت رو حل کنی.

به نظرم دوباره تمرینات رو ادامه بده. در کنار اینکه با همسرت در حالت زن رو یک روز درمیون رابطه برقرار می کنی از سایزهای پایین ترم مثلا 9 یا 10 شروع کن به تمرین با دیلاتور.

اگر همسرت مشکلی نداره دیلاتوری که باهاش راحتی بده تا برات وارد کنه. کم کم ترست میریزه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۶:۴۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۳۹:۵۳
(ویرایش)

sevda 

واقعا برام عجیبه که با وجود این همه تمرین چرا وقتی همسرم دیلا رو وارد میکنه برام سخته تحملش بدنم سرد میشه. ولی خودم راحت وارد میکنم.

ایمان میتواند کوهها را از جا برکند
۱۳۹۷/۹/۷ ۲۲:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام ممنونم از تبریکاتتون😘😘😘

۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۳۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۴:۵۹:۳۸
(ویرایش)

قرار بود تمرین رو شروع کنم که پریود شدم دیروز.من قبل زایمانم هم که رابطه داشتم نمیزاشتم شوهرم خودش شروع کنه و داخل کنه بلکه من خودم با دست هدایتش میکردم چون ترس داشتم گاهی حتی قسمت پرینه یه کوچولو پاره میشو و میسوخت چون نمیتونستم خودمو شل کنم گاهی وقتا رابطه نیمه تمام میذاشتم.آیا باز هم واژینیسموس نیستم؟ الان تنها ترسم بخیه هامه با اینکه تقریبا یکسال گذشته میترسم باز بشن خنده داره😢

عشق یعنی حالت خوب باشه...
۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۴۳:۱۵
(ویرایش)

و اینکه فقط یک پوریشن داشتم اون هم زن زیر.که واسم راحتتره.اگه تمرین کنم میتونم پوزیشنهای دیگه روهم  برم؟ 

۱۳۹۷/۹/۸ ۱۳:۴۵:۴۹
(ویرایش)

Elina

فکر کردم قبل زایمان مشکلی نداشتی و راحت میتونستی رابطه داشته باشی. پس واژینیسموس هستی. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن و شروع کن به تمرین.

از سایزهای بالاتر شروع کن ببین چطوره راحتی?

با تمرینات حتما میتونی پوزیشنهای دیگه رو بری. 

فعلا با دیلاتور دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر رو تمرین کن تا سایز همسرت.

در کنار تمرینات روی ذهنت کار کن و با خودت مدام بگو که میتونی خیلی راحت رابطه داشته باشی. باید بر تصوراتت از درد و پارگی بخیه غلبه کنی.

مرجان

به خاطر اینه که هنوز از وجود نفر دوم ترس داری و برات عادی نشده. باید بیشتر با همسرت رابطه برقرار کنی و سایزهای پایین تر رو کاملا باهاشون راحتی بدی برات وارد کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۸ ۱۴:۵۶:۵۰
(ویرایش)

ممنونم.ان شاالله که بتونم یه رابطه بدون درد و استرسی رو تجربه کنم با تمرین

۱۳۹۷/۹/۸ ۱۵:۲۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۳ ۱۲:۲۷:۲۹
(ویرایش)

سلام میشه به منم بگید چطوری میتونم با بچه ها ارتباط داشته باشم تا ازشون انگیزه و امیدواری بگیرم من روحیه ام رو باختم عضو انجمن هستم و میخوام گزارش بدم و از نو شروع کنم ولی نمیدونم چطوری خیلی تنهام 

۱۳۹۷/۹/۸ ۲۳:۱۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان من همچنان سایز ۸ ام و هنوزم پریود نشدم.نمیدونم چرا آیا؟؟؟🤔

سپیده

خوش اومدی عزیز.همینجا ارتباط میگیری دیگه. همه کمکت میکنیم.اول یه شرح حال از خودت بده .چقدر وقته ازدواج کردی؟تاحالا تونستی رابطه داشته باشی یا اصلا هیچ دخولی انجام نشده؟معاینه بکارت رفتی؟اصلا بکارت داری یا نه.

نگران نباش اینجا بااینکه همه غریبه اند ولی از بهترین دوست آدم بیشتر دلسوزن و کمک میکنن تا مشکلمون رفع بشه.همه ی ماهایی که اینجاییم تنها بودیم ولی الان همدیگه رو داریم.امیدت به خدا باشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۹ ۱۷:۲۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلاممم

دو روزه با دیلاتوری که تقریبا سایزش نزدیک 8 هست دارم تمرین میکنم. پوزیشن زن رو هم که سودا جون توضیح داد رو تمرین کردم. خدا رو شکر خوب داره پیش میره.

میخواستم دیلای 8 رو بسازم که دستکش پاره شد :| 

دستکشم سایزش 7.5 هستش. فکر کنم باید سایز 8 بخرم.

۱۳۹۷/۹/۱۰ ۰۲:۲۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت،اما اتفاقِ امروز و به فال نیک میگیرم.بالاخره بعد از ۹ سال امروز موفق به دخول (نصف و نیمه)شدیم.مدتی بود با سایز ۱۳ تمرین داشتم و این اواخر شوهرمم توی وارد کردن دیلا کمکم میکرد تا اینکه امروز بعد از نیم ساعت تمرین به شوهرم گفتم بیا اقدام کنیم ببینیم چی میشه.(شوهر من بخاطر مشکل واژینیسموسِ من مدتی اختلالات نعوظ گرفت که بعد از مراجعه به روانپزشک مشخص شد به محض دخول و ایجاد رابطه اختلالاتش به کل برطرف میشه و دکتر گفت اصلا مشکل فیزیکی نداره و این مسئله کاملا روحیه و بخاطر شرایط شما و نوع روابطتون و طول کشیدن این موضوع هست).بعد از یه معاشقه ی طولانی و آماده بودن کامل شوهرم کلی لوبریکانت زد و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو میکردم کل آلتشو وارد کرد(پوزیشن زن زیر).دو سه بار عقب جلو کرد یهو آلتش کوچک شد و از واژنم دراومد و بعد هر کاری کردیم نعوظ نکرد و کلی اعصابش بهم ریخت.من امروز حس دو گانه ای داشتم؛خوشحال از اینکه بالاخره این غول و شکست دادم و ناراحت بخاطر اینکه شوهرم کاملا خودشو باخته و من حتی تا آخر شب هر چی خواستم تلاش کنم که بلکه فراموش کنه اصلا نشد.میترسم الان من خوب بشم و اون نتونه(چون قبلا اختلالات نعوظش میشد تا ماه ها طول میکشید و ما حتی همون رابطه ی معاشقه معمولی هم نداشتیم)

چی کار کنم به نظرتون؟

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۹/۱۰ ۱۸:۱۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

سلاااااام

من قبلا تا سایز ۱۱.۵ رفته بودم، که به دلایلی نصفه موند تمرینم. دوباره از اول شروع کردم الان سایز ۱۰ هستم.

فقط من اینجوری تمرین میکنم که اول یکی دو سایز پایین تر رو وارد میکنم بعد میرم سراغ سایز آخرم، اشکال داره ؟!

از چه سایزی میتونم برم اقدام آزمایشی؟

من تنها تمرین میکنم،حتما باید دیلاتورها رو بدم شوهرم هم وارد کنه؟

۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۰:۰۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام رفقا 

وااااااااااای تموم شد... هنوز که هنوزه  باورم نمیشه... یعنی واقعا بدبختی ها و حرف و حدیثا و تیکه ها تموم شد؟ یعنی من تونستم ؟ 

واااااااااای خدایا باورم نمیشه فقط گریه و گریه وگریه باورم نمیشه که این غول بزرگ زندگیمو بعد این همه سال شکست دادم.

یعنی من میتونم مادر بشم؟

خیلی خیلی سختی کشیدم... وقتی شد نمیدونستم گریه کنم یا بخندم فقط و فقط بلند میگفتم خدایا شکرت و تک تک خانم هایی که که این مشکل دارن و یادم افتاد و برای تک تک تون این لحظه را خواستم.

بله واقعا تا ته رفت ولی درد داشتم ولی دردش از اون همه سختی کمتر بود. 

سایز هدفم 13 هستش ولی من تا سایز 11 و 12 اوکی بودم و سایز 13 تا ته نرفته بود ولی روز ولادت حضرت رسول و امام جعفر صادق توکل کردم به اونا و با کلی استرس و یکم امید گفتم برم برای اقدام تمرینی و یکم تمرین کردم و بعد از همسرم خواستم ولی ایشون که یکم ناامید بود گفت باشه و یه جورایی دلش راضی نبود ولی من مصمم بود (همسرم زیاد تو تمرینات 6 ماهه من کمک نمیکرد و شاید فقط 2 یا 3 بار) و مثل دیلاها خودم انجام دادم وآروم آروم سعی کردم (زن زیر)و شد ...

باز هم خدا رو شکر میکنم. 

ممنونم از همتون و این لحظه رو برای همتون از خدا  میخوام 

خدا
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۰:۲۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام به همتون تبریک میگم خیلی خوشحال شدم براتون

ژانت عزیز منم مثل شمام نگران نباش ایشالا درست میشه

۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۱:۰۵:۰۵
(ویرایش)

سلامglass

هورااا هورااا

یه بانوی دیگه

لادن جان بهت تبریک میگم.

بانوووو شدنت مبارک باشه.

تمریناتت رو ادامه بده و با فاصله کم با همسرت رابطه داشته باشید تا کاملا انقباضت برطرف بشه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران