تعداد بازدید : 349071
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۳:۲۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ممنون Sevda  جون از پاسخ گويي شما ، حتما تمرين ميكنم ممنونم عزيزم love

۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۳:۳۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

بله گروه زدن اتفاقا با هزینه 150هزار تومان باید وارد گروه بشی حس میکنم از علم خانم خیابانی سو استفاده کردن...ولی شما هر جا باشین مام همونجاییم....😘😘😘

۱۳۹۷/۳/۱ ۰۱:۵۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من با سایز یک و دو مشکلی ندارم. تو هیچ پوزیشنی. ولی به محض اینکه میخوام با سایز سه پوزیشن زن رو تمرین کنم، کشیدگی و یه کوچولو درد واژنم شروع میشه. نمیتونم کگلم کنم از درد و کشیدگیش. کلآ این پوزیشن واسه م ناراحته. مخصوصآ تو سایزای بالا. البته وقتی یه خرده به جلو خم میشم راحت تر میشه. حالا باید چیکار کنم؟ توروخدا کمک کنید. 

و یه سوال دیگه اینکه چرا موقع تمرین وقتی پارو زیاد باز می کنیم، کشیدگی و درد خفیف حس می کنیم؟ طبیعیه؟

۱۳۹۷/۳/۱ ۱۱:۳۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

سلام به همه دوستای خوبم..

سودای عزیزم ماه پیشونی نازنینم خدا قوت valentine

تبریک به بانوهای جدید امیدوارم زندگیتون شیرین و عاشقنه باشه anim2-40

دوستای عزیزم که در حال تمرین هستین با قدرت ادامه بدین باور کنین این ترسا و حسای ناامیدی گاه به گاه واسه همه مون بوده ولی مهم اینه که همه این حسا و روزا میگذره و وقتی موفق شدید میبینید ارزشش رو داشته. اون آرامشی که تو زندگی بهش میرسید و میبینید مشکل مهم زندگیتون رو تونستید حل کنید به همه سختیا می ارزه.. ما اینجا همه درد همو میفهمیم چون مثل همیم و این که خیلیا تونستن پس همه میتونن به یه رابطه کامل و آرامش بخش برسن.. همینکه تونستیم با این روش درمان آشنا بشیم یعنی خدا باهامونه و کمکمون میکنه.. من اینو با تمام وجودم چشیدم و دعا میکنم همه شما موفق بشید و با شادی و آرامش زندگی کنید floweranim2-a2d3

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۱:۵۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

با سلام به همه افرادی که این دلنوشته رو میخونن

من با همسرم 4 سال دوست بودیم و آرزوی بهم رسیدنو همیشه داشتیم و خیلی زیاد تلاش کردیم تا بهم برسیم و بالاخره سال 95 بهم رسیدیم و سال 96 هم زندگی مشترکمون رو شروع کردیم و زندگی عاشقانه ای داشتیم و اوایل برای در کنار هم بودن لحظه شماری میکردیم ....

نمیدونم از کجا باید شروع کنم ولی بعد این همه وقت من هنوزم باکره هستم و اوایل خودم فکر میکردم دارم ناز میکنم برای همسرم ولی هر چه میگذشت ترس و اضطراب من بیشتر و بیشتر میشد تا جایی که انگار این حس ترس رو به همسرم هم انتقال دادم و ایشون هم از یه چند ماه پیش خودش به من گفت که منم می ترسم بس که تو میترسی و پاهاتو اونقدر محکم و سفت میکنی که نمیتونم انجام بدم 

الان دقیقا 1 سال و 1 ماه از عروسیم میگذره و کلا از همه چی نا امیدم و حوصله هیچ کس و هیچ جایی رو ندارم و اصلا هیچی نمیتونه منو خوشحال کنه و کل زندگی من شده کابوس این مساله ...

من بعد از ازدواج تا به حال 5 بار پزشک زنان رفتم و هر کدوم راهنمایی هایی کردن مثلا میگفتن از انگشت کمک بگیر که بعد از بی حسی لیدوکایین چند دقیقه بعد از انگشت کوچک شروع کنه همسرم و بعد تا به بقیه برسی و انواع کرم و پماد های مختلف 

کلی امتحان کردم ولی همین که حس میکنم نمیذارم من ادامه دار باشه ... احساس میکنم که همسرم خسته شده از این وضع و خودم هم داغونتر از روز قبل 

دیشب اونقدر گریه کردم و از خدا خواستم که راهی جلوی ما بذاره که مشکلمون برطرف بشه ولی نمیدونم باید چیکار کنم بازم برم پیش دکتر زنان یا حتی برم برای عمل اقدام کنم ...

لطفا کمکم کنید

با تشکر

خدا
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۱:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

تا اینکه کارم شده از صبح که میام سرکار تا شب دارم سرچ میکنم و فقط میخونم تا قبل از اینکه وارد این سایت بشم داشتم دنبال یه پزشک زنان خوب میگشتم که برم با جراحی تمومش کنم و تا رنگ آرامش و خوشی رو تو زندگی ببینم .

ولی اصلا نمیدونم الان باید چیکار کنم و از کجا باید شروع کنم ...و یا این تمریناتی که میگید چی هست ...

وارد کانال هم شدم ولی همه درباره موفقیتشون حرف میزنن ... از کی باید کمک بگیرم ؟

خدا
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۳:۴۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۱:۰۱:۰۷
(ویرایش)

سلام به همگی. تامیلا هستم یه واژینیسموس شدید. سه ساله ازدواج کردم. دخول نصفه نیمه با درد و استرس دارم فقط. اونم فقط تو یه پوزیشن. نیاز به کمک دارم واسه ی شروع تمرینات و حل شدن مشکلم

دیگه هیچوقت به اندازه امروز جوون نیستیم!
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۲۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به همگیanim2-ad54ad

تازه واردها خوش اومدین به انجمن.

اینجا در کنار هم میتونید این مشکل رو شکست بدید.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۲۹:۰۶
(ویرایش)

ارغوانی

خواهش میکنم. آفرین.👌

zeynab

جدا?! من فکر کردم در جهت خیر هست. واقعا خدا خانم خیابانی رو خیر بده که از ابتدا روش درمان رو تو انجمن بدون هیچ چشمداشتی قرار داد.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۳۶:۰۶
(ویرایش)

zizi000

عزیزم اگر تو حالت زن رو این مشکل رو داری اول با پوزیشن زن زیر تمرین کن انتهای تمرینت با دست دیلاتور رو داخل نگه دار بعد پوزیشنت رو در همون حال زن رو کن. 

بعدم سعی کن تغییراتی تو حالت نشستنت بدی طوری که راحتتر تمرین کنی و اون کشیدگی رو نداشته باشی. مثل همون خم شدن که گفتی.

حس کشیدگی به خاطر انقباضت هست سعی کن خودت رو شل بگیری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۴۵:۰۳
(ویرایش)

vmsh

عزیزم درکت میکنم. همه ما تو انجمن این حس رو داشتیم. خداروشکر که زود با این انجمن و روش درمان آشنا شدی.

صفحه اول انجمن رو بخون روش تمرین رو توضیح داده. با رضایت همسرت شروع کن.

فقط باید با انرژی مثبت بری سراغش و روی ذهنیتت کار کنی. با خودت تکرار کن که تو هم بزودی موفق میشی. 

تمرینات رو با کگل و وارسی شروع کن.

بعد دستکش جراحی و پنبه تهیه کن و کار با دیلاتور رو شروع کن. 

تمرینات مستمر باشه روزی حداقل یک ساعت. سوالی داشتی همینجا بپرس درخدمتیم.😘

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۴۹:۰۳
(ویرایش)

تامیلا

عزیزم تو که تونستی تا حدی دخول داشته باشی واژینیسموست شدید نیست که گلم.

اتفاقا خیلی زود میتونی نتیجه بگیری.

تو هم صفحه اول انجمن رو بخون روش تمرینات رو توضیح داده بعدش شروع کن.

با کگل و وارسی شروع کن و بعدش کار با دیلاتور.

تمریناتت مستمر باشه حتما. و تا سایز همسرت حتما تمرین کن تا این انقباضت کاملا رفع بشه.

در عین حال روی ذهنت کار کن و لحظه موفقیتت رو تجسم کن. موفق باشی😍

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۷:۵۵:۳۷
۱۳۹۷/۳/۲ ۰۲:۱۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه مهربانوهای عزیز flower

من هنوز تمرینمو شروع نکردم یعنی فقط یکبار اونم با آلت همسرم ولی نتونستم و موفق نشدم راستش چون هنوز عقد هستیم فقط زمانهایی آرامش دارم که کسی خونه نباشه که اونشب هم بیشتر بخاطر اینکه تنها نبودیم موفق نشدم ولی واقعا عزمم رو جزم کردم تو همین ماه رمضون این فوبیای مزخرف رو شکستش بدم.

از سودا جون ممنونم که صبورانه جواب همه رو میدن، ممنون از راهنماییتflower

از سان شاین جون هم ممنونم که با مسیجت بهم انرژی مثبت دادیflower

به امید روزی که همگی بیایم اینجا خبر بانو شدنمون رو بدیم به زوووووودی زووووود smile ما میتونیم همه تونستن پس ماهم میتونیمlove

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۳/۲ ۰۹:۲۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

دوستان گلم سلام من دیروز روز دوم تمرینم بود ولی نمیدونم چرا حین تمرین یکدفعه گریه م میگیره . نمیدونم شما هم اینطوری هستید .bad

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران