تعداد بازدید : 350469
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۰:۴۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نفس جون

تا حالا مطلبی درمورد واژینیسموس سرچ کردی بدی همسرت بخونه؟؟

ببین دکتر به من گفته بود که مشکلی ندارم، و وقتی نمیتونستم رابطه داشته باشم همسرم ازم دلخور میشد. بعد من چندین تا مطلب در مورد واژینیسموس جمع کردم و دادم بخونه.

اما اگه همسرت کلا زیر بار این چیزا نمیره و... شاید بتونی بهش بگی به خاطر پارگی پرده خونریزی دارم و درد دارم و ... و یه کم واسه خودت زمان بخری. یکی از دوستای من با اینکه واژینیسم هم نبود بعد پارگی پرده تا چهار پنج ماه نتونسته بود دخول داشته باشه. نمیدونم این نگفتنت کار درستیه یا نه... ولی شاید این روش کمکت کنه زمان کافی برای درمان رو به دست بیاری.

امیدوارم موفق باشی 🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۱:۲۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۷:۲۸:۵۶
(ویرایش)

چرا کسی جواب منو نمیده دوستان؟؟؟cry

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۲:۴۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شینا

نمیدونم گلم من تاحالا با خانم خیابانی تماس نداشتم.فک کنم شماره ای که میگیری درسته چون بالای سایت همین شماره رو نوشته ولی علتشو نمیدونم شاید خطها خرابه.🤔

راستی این شماره رو فقط باید با تلفن ثابت بگیریا با موبایل نمیشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۰۱:۵۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ماشالله ماشالله تعداد بانو ها روز به روز داره بیشتر میشه، آفرین به همتتووووووون💪💪💪💪💪❤️❤️❤️❤️💃💃

تارا تنها باااااااانو

مباااااارکهههه مبااااااارکهههه ،واقعا خوشحال شدم،چون یادمه چقد نا امید بودی،اما الان به لطف خدا بانو شدی. ان شالله زندگیتون پر از شادی باشهanim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 555 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

لادن ۱۲۳ باااااااانو

مباااااارکهههه مبااااااارکهههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شور  باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 556 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

ژانت باااااااانو

خیلییییییی مبااااااارکههه ،  ان شالله زندگیتون پر از آرامشششش باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 557 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

Raaana E باااااااانو

مباااااارکهههه زیاااااااااد،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و لذت باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 558 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۰۱:۵۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

شینا

منم تازه پیامتو دیدم،خودم تا حالا باهاشون تماس نداشتم ،نمیدونم چرا جواب نمیدن

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۱۷:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

سلام خانما

من تو گروه واژینیسموس عضو شدم خیلی پیشرفت کردم... به شما هم پیشنهاد می کنم وارد کانال بشید و به مدیر درخواست بدید که تو گروه عضوتون کنه... اونجا یک نفر به اسم عروس همراه تمریناتونو پیگیری می کنه. و به سوالاتون پاسخ میده...vaginismus

۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۲:۱۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی

ممنون ماه پیشونی عزیز

همیشه وقتی انجمن و میخوندم آرزو داشتم یه روزی برسه که منم یه عدد و جلوی اسمم بزارم چون میدونستم روزی که اون عدد بیاد من درمان شدم و بی نهایت خوشحالم.شما گفتی برم تو بخش خاطرات خاطره بنویسم؛اما ظاهرا قرار نیس من روی خوشی ببینم.اینجا نوشتم که شوهرم از همون روز دخول دوباره دچار اختلالات نعوظ شد و همچنان ادامه داره.رفتیم اورولوژییست و داروی تادافیل تجویز کردن گفتن نیم ساعت قبل رابطه یک دوم قرص.شوهر من همون شب بجای یک دوم یه قرص کامل خورد اما آلتش حتی یک سانت هم تغییر شکل نداد.من نمیدونم باید چکار کنم.فردا شنبه است و قراره نوبت روانپزشک بگیره و بره دکتر.منم افسرده شدم همش یه گوشه ساکت نشستم اونم انگار یه دیوار و حصار دور خودش کشیده حتی منو بوس نمیکنه.خدایا کمکمون کن

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۰۹:۱۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

مرسی sevda جون بابت راهنماییتlove

من چرا یه هفته هست که رو سایز ۱۰ گیر کردم آخه cry

تموم شه اون دو تا سایز باقی مونده راحت شم دیگه sad

۱۳۹۷/۹/۱۷ ۰۹:۱۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

مرسی sevda جون بابت راهنماییتlove

من چرا یه هفته هست که رو سایز ۱۰ گیر کردم آخه cry

تموم شه اون دو تا سایز باقی مونده راحت شم دیگه sad

۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۹:۵۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

بانوی فردا ؛

گلم دقیقا همینم شد ، ازم دخول خواست ولی نتونستم، بهش گفتم یه کم فرصت بهم بده، واررسی کردم هیچی نفهمیدم خواستم گوش پاک کن وارد کنم دیدم سخت ترین کار ممکنه، وای خدا چیکار کنم ، مادر شوهرمم دیگه قاطی کرده

sh.آبان

آره عزیزم، منتها قبول نمیکنه میگه امکان نداره مگه میشه

حالا من وارسی کردم اصلا چیزی نمیبینم حتی یه سوراخ کوچیک هم نمیبینم

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۲۲:۵۱:۳۱
(ویرایش)

عزیزم منکه گفتم.من هنوزم نظرم اینه که بشینی قشنگ و صمیمی باهاش حرفاتو بزنی و سنگاتو وابکنی و راضیش کنی اینجوری باخیال راحت و ارامش به تمریناتت میرسی.قبل از پارگی بکارتت راضی نمیشده شاید حالا نرم تر شده باشه.

شوهر منم اولا اصلا اجازه نمیداد حرفشو که میزدم میگفت نه اینجوری مرد بودنم زیر سوال میره و مگه عرضه ندارم خودم اینکارو بکنم و از این تفکرات.من خودم کلی باهاش کلنجار رفتم کلی حرف زدم تا بعد یه مدت یکم نرم تر شد البته راضی نه.و همش غر میزد بعد کم کم هی من از بقیه واژینیسموسی ها گفتم براش از تجربه هاشون سابقه ی بالاشون و حتی مطالب سایتارو با نظرات کاربرا میدادم بخونه و کم کم دلشو به دست آوردم.باورت نمیشه شاید تو هفته ۲۰ بار از ب بسم الله تا ن پایان واژینیسموس  و درمانشو براش توضیح میدادم دیگه دهنم کف کرده بود.خیلی طول کشید ولی بالاخره راضی شد البته اگه همین الان ازش بپرسم میگه راضی نبودم و نیستم ولی همین که قبول کرد شانسمو امتحان کنم خودش خیلیه.اولا از پیشرفتام براش میگفتم کلی چپ چپ نگام میکردم و میگفت برام نگو اعصابم خورد میشه حتی تو خونه بود نمیذاشت تمرینامو انجام بدم و بد اخلاقی میکرد ولی الان بعد از گذشت دوسال دیگه خوب شده چیزی نمیگه.هرچی زودتر سنگاتونو وابکنین بهتره مثل ما اینقدر زمان از دست ندید.این وسطا هم خودت یواش یواش تمریناتو شروع کن.

مردا یه قلقی دارن که باید از همون قلق پیش بری.فکر کن میخوای یه بچه ی ۴ ساله رو توجیح کنی.در اون حد و باهمون زبون ساده و بچگونه باید یه مسئله رو ده بار توضیح بدی تا درک کنن و قبول کنن.پس صبر داشته باش و با پنبه سر ببر.

راستی مادر شوهرت قضیه رو میدونه؟؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۲۳:۲۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۲۳:۵۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

عزیزم اصلا نمیشه باهاش در این رابطه صحبت کرد ، میگه حرفشم نزن انقد صبر میکنیم تا خوب بشی با خودم تمرین کن، از  طرفی غر میزنه، دیگه اعصابم از دست خودم خورده ، چرا من نمیتونم؟ چرا همه میتونن؟ چطور خیلیا با لذت اینکارو میکنن، یکی از دوستام وقتی ازدواج کرد تعریف میکرد که اصلا نفهمید کی  اتفاق افتاد😔

مادر شوهرم یه شهر دیگس ، همش ازمون میپرسه، بنده خدا خیلی باهام صحبت میکنه، ولی نمیدونه همچین مشکلی وجود داره فک میکنه ترس من الکیه

فکر میکنم حتی یه گوش پاک کن هم نمیتونم داخل کنم واقعا دوس دارم تمرین کنم سایز عوض کنم

شما دو ساله تمرین میکنی؟؟

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۰:۴۷:۲۰
(ویرایش)

پس سرسخته مثل شوهر خودم.درکت میکنم عزیزم خیلی سخته ببینی تو فامیل تو دوستات فقط خودت اینجوری و بقیه لذتشونو میبرن.ولی امیدتو ازدست نده بااولین ورود گوش پاک کن دنیات عوض میشه کلی انگیزه میگیری.مطمئنا وقتی ماهم بانو بشیم لذت خواهیم برد.و در ضمن تو تنها نیستی.تا همین الان ۵۵۷ نفر تو این سایت فقط درمان شدند خیلیا هم خواننده خاموش بودن و شماره نگرفتند خیلیا هم توسط دکترا درمان شدند تعدادمون کم نیست پس تنها نیستیم لااقل اینجا باهمیم و به هم کمک میکنیم تا مثل ۵۵۷ نفر قبلی ماهم درمان بشیم.

👭👭👭👭👭👭

پس الان زمانو ازدست نده اگه دوبار در روز هربار یک ساعت تمرین کنی و کگل زیاد در روز کار کنی زودتر نتیجه میگیری.

نه عزیزم من دوساله عروسی کردم.تا ۴ ماه اول نمیدونستم مشکلم چیه فکر میکردم طبیعیه و من زیادی حساس و ترسو ام.بعد شوهرم سرچ کرد گفت فک کنم تو واژینیسموس داری.منم گفتم نه و رفتم دکتر زنان خواست معاینه کنه دست خودم نبود میپریدم بالا گفت تو دیوانه ای خانوم و باید عمل هایمنکتومی کنی.ولی شوهرم نذاشت عمل کنم رفتم پیش مشاور یکم چرت و پرت گفت و فایده نداشت تااخر اینقد سرچ کردم تاخودم مطمئن شدم واژینیسمم بعد با وبلاگ بارانا آشناشدم و باهاش صحبت کردم قرارشد شروع کنم به تمرین که شوهرم مخالفت کرد و اینا و این خودش ۶ ماه طول کشید دیدم فایده نداره نمیتونم تنهایی و بدون پشتوانه رفتم پیش سکس تراپ اونم تمریناش تقریبا همینجور بود ولی باز از سایز ۳/۵ پیشرفت نمیکردم تا ۷ ماه گذشت همش باهمون سایز ۳/۵. و شوهرمم به زور میومد مطب و اصلا امید نداشت به درمان من.تصمیم گرفتیم اول بچه دار بشیم و قرارشد درمانو ول کنم و برم آی یو آی کنم که بااین سایت آشناشدم و دیدم هرروز میتونم بیام و با همدردام درد ودل کنم انگیزم رفت بالا و از ۱۰ مهر شروع کردم.الان تا سایز ۸ پیش رفتم.اینجوری ۲ سالم گذشت.

میگم شما تاحالا پزشک سکس تراپ رفتید؟اگر نه یبار باهم برید تا پزشک برای شوهرت توضیح بده شاید تاثیر داشته باشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۱۸ ۱۳:۴۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۱ ۰۰:۰۲:۵۲
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031