تعداد بازدید : 350455
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۲۴ ۲۰:۵۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

بچه ها بعد از گذشت چند ماه بلاخره وقت کردم که خاطراتمو بنویسم حتما بخونید چون باعث میشه متوجه بشید که واژینیسموس حتی از نوع حادش هم به راحتی قابل درمانه

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۹/۲۴ ۲۲:۳۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

من امروز دوباره تونستم با سایز ۸ تمرین کنم فقط درد دارم فک کنم از عفونت باشه.

بچه ها من نمیدونم پیش چه دکتری برم که واژینیسموسو درک کنه . میترسم بدنم مقاومت کنه و نتونم بذارم دکتر معاینم کنه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۲۴ ۲۳:۰۵:۵۰
(ویرایش)

پگاه بانو.

خاطرتو خوندم بانو.جالب و وحشتناک بود خداروشکر که کابوسات تموم شد.منم از نوع حاد هستم.منم اجازه ی معاینه به دکتر نمیدادم و دکتر سرم فریاد زد و گفت تو دیوانه ای.دیگه میترسم برم پیش دکتر حتی نوع پردمم نمیدونم و شروع کردم به تمرینات.الانم بخاطر عفونتمم باز میترسم برم دکتر.میترسم واقعا😣😣😢😢

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۰۸:۳۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

عزیز دلم سعی کنم به حرف من اعتماد کنی
معاینه پرده به هیچ وجه درد نداره 
فقط ابتدای واژن رو باز میکنن و نگاه میکنن به نوع پرده 
در معاینه هیچ شیئی به پرده برخورد نمیکنه
درد به خاطر انقباض هست 
در رابطه واقعی زمانی که قبل از رابطه معاشقه داشته باشی و تحریک بشی واژنت امادگی لازم رو پیدا میکنه و درد و انقباض از بین میره 

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۰:۴۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

شیرین

ببین عزیزم هر کسی متفاوته. فک کنم بیشتر از همه درد و سوزش من طول کشید که تا یه ماه به شدت درد داشتم و تا دو سه ماه بعدشم درد داشتم هنوز و تازگی خدا رو شکر خیلی کم شده.

اماااا یه راه خوب داره!! اولا قبل دخول حسابی معاشقه کنید. بعد با انگشت خودت یا همسرت واژن‌گشایی کن (من تا سه ماه اول واژن‌گشایی میکردم حتما). بعد که آلت وارد شد چند لحظه کاملا بی حرکت باشه. وقتی حس کردی واژنت جا باز کرده حرکات خیلی یواش رفت و برگشت رو شروع کنید. بعد چند لحظه درد کاملا از بین میره و میتونید خیلی راحت یه رابطه طولانی رو داشته باشید بدون درد. 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۰:۵۰:۵۸
(ویرایش)

بانوی فردا

عزیزم واسه تشخیص عفونت چیزی وارد واژن نمیکنن. نگران نباش و برو. فقط قبلش به خانم دکترت بگو من واژینیسموس دارم. اگه دیدی درک نمیکنه تو هم کیفتو بردار و برو بیرون!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۱:۰۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم من خیلی وقته که نتونستم بیام و پیام های دوستان رو بخونم . من سایز 12 هستم خیلی وقته .. میشه راهنمایی کنید که چطور اقدام کنم ؟ 

اخه همش تصور میکنم چون ابتدای تمرین یکم دیلاتور سخت وارد میشه .. وقتی برم اقدام و اولش سخت وارد بشه چیکار کنم .. می ترسم دوباره استرس بگیرم ..bad

۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۲:۴۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

ممنون از شما دوستان بابت راهنمایی هاتون🙏😍

من فقط با حالت زن رو می تونم آلت رو داخل ببرم وقتی همسرم می خواد با حالت زن زیر این کارو بکنه بسیار دردناک میشه برام و براش اصلا لذت بخش نیست. انقدر حس ناخوشایندی دارم دوس دارم زود تموم شه فقط😳

بنده خدا دلش خوشه مثلا بانو شدم 😔

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۱۷:۲۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

بانوی فردا جون برای عفونت ممکنه اصلا معاینه هم نکنه. فقط ترشحاتتو روی لباس زیرت ببینه. یا ازت بپرسه چه ترشحاتی داری. نگران نباش. نذار عفونتت طولانی شه. زودتر برو عزیزم. 

۱۳۹۷/۹/۲۵ ۲۲:۱۲:۱۸
(ویرایش)

ممنون دوست جونام بخاطر دلسوزی و پاسخاتون فعلا یه دکتر خیلی خوب پیدا کردم که واژینیسموسو میشناسه.فقط جابجا شده و هنوز نتونستم برم پیشش.ان شالله همین چندروز میرم.

میگم یه سوال دیگه دارم من الان حدود ۶ ماهه دارم هرشب فولیک اسید میخورم برای این که یموقع باردار میشم.حالا تو نت خوندم زیاد از حدش تو بارداری باعث میشه بچه اوتیسم بگیره حالا نمیدونم قبل بارداری ام همین تاثیرو داره یا نه.کسی اطلاعاتی در این زمینه؟بخورم یا قطعش کنم دیگه؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۲۵ ۲۲:۵۸:۱۵
(ویرایش)

ارغوانی

عزیزم برای اقدام تمرینی اول یه تمرین کامل با دیلاتور داشته باش. وقتی واژنت حسابی جا باز کرد برو اقدام. معمولا اقدام اول درد نداره چون قبلش با دیلاتور خوب تمرین میکنی. پس نگران نباش و برو اقدام و بعدش با خبرای خوب بیا. فقط چندتا نکته رو رعایت کن:

۱. هم خودت هم همسرت در نظر داشته باشین که اقدام تمرینیه و ممکنه بشه یا نشه. اگه شد که خدا رو شکر و اگه نشد هیچ مشکلی نداره، دوباره تمرین میکنی و...

۲. با هر روشی که تو تمرینا راحت‌تر بودی برو اقدام. اگه با زن زیر راحت‌تر بودی پیشنهاد میکنم زیر زانوهات بالش بذاری و پاهاتو کاملا روی بالشها رها کنی.

۳. آلت خیلی از دیلاتور راحت‌تر وارد میشه پس اصلا استرس نداشته باش و خودتو کاملا شل بگیر.

۴. اگه بچه نمیخوای از یه روش پیشگیری خوب استفاده کن که استرس نداشته باشی.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه! 🤔🤔

شیرین

عزیزم راه حل مشکل درد رو گفتم بهت. انجام بده ایشالا نتیجه بده بهت. دیگه یه مقدار هم باید درد رو تحمل کنیم تا مشکل کاملا رفع بشه .

برای حالت زن زیر من یه پیشنهاد داشتم همیشه!! زیر زانوهات بالش بذار، در حدی که حدود بیست تا سی سانت زانوهاتو بالا نگه داره (مثلا از این بالش گردای سنتی). اینجوری تمام عضله‌هایی که صرف نگه داشتن پاهات میشدن هم میتونن شل بشن.

تو لحظه اول دخول یه بالش کوتاه زیر کمرت بذار.

و دیگه واژنگشایی و لحظه اول دخول بی حرکت بودن و اینا...

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۰۱:۴۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی 

من بعد ۲۰ روز تمرین مداوم امشب بانو شدم.... خیلی راحت تر از دیلاتوره 👰🏻👰🏻👰🏻👰🏻👰🏻👰🏻👰🏻👰🏻

عروس شدن حس خوبیه...  واسه همتون این حس رو ارزو دارم😍😍😍😍

شمارم چنده بزارم جلو اسمم😊😊😊😊

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۲:۳۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

ممنون از کمک هات دوست عزیز❤

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۳:۴۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مرررریم71 باااااااانو

مباااااارکهههه زیاااااااااد،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و لذت باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 559 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۶:۵۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

شیرین  باااااااانو

مباااااارکهههه مباااااارکههههه، خیلی زیادم  مبارک باشه،ان شالله زندگیتون پر از شادی و لذت باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 560 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

بانوی آینده باااااااانووو

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 561 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران