تعداد بازدید : 350911
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۲۹ ۲۲:۳۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نفیس

با دیلاتور دور ۵ سانت شروع کن عزیزم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۳۰ ۰۹:۳۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

تو رو خدا کمکم کنید

اصلا  انگار ما طلسم‌شدیم.

هر مشکلی رو که حل میکنم‌یه مشکل دیگه پیدا میشه‌

با هزار زحمت با این انگشت بی حسم به سایز ۱۱ رسیدم، به همسرم میگم بیا تو تمرینات کمکم کن، همش طفره میره. نه راضی میشه تمرین کنه باهام نه اقدام آزمایشی میاد. هیچ تمایلی به من نداره دیگه. میگه مثل خواهرم شدی آخه cry

به زوج درمانی نیاز داریم واقعا ولی مشاوره هم اصلا راضی نمیشه بیاد.

کمکم کنید من باید چه کار کنم ؟؟

۱۳۹۷/۹/۳۰ ۱۸:۴۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.خوبید؟

یلدای همگی مباررررررررررررررررررک❤

هورااااااااااااا anim2-thanks🎈🎈🎈🎉🎉♥️👏👏😘🌹🌹🌷🌷🌹🌹🌻🌻🍍🍎🍎🍎🍰🍰🍰🍻🎈🎈🎈🎉👏👏🎉anim2-4d564ad6anim2-smilies-azardl2

بیاین امشب دعا و آرزومون این باشه که هممون تا قبل از پایان سال ۹۷ بانو بشیم و هرچه زودتر مادر نی نی های سالم و صالح بشیم و تا آخررررر عمر خوشبخت و شااااااد زندگی کنیم

بگید الهی آمییییینanim2-a2d3

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۳۰ ۱۹:۰۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلاااام 

یلداتون مبارک

انشاللله همه مشکلمون حل بشه.

بانوی فردا امیدوارم تا اخر ماه دی خبر بانو شدن تو رو بشنوم😘😘

۱۳۹۷/۹/۳۰ ۲۰:۵۰:۲۹
(ویرایش)

مرسی تارا جون خدا از دهنت بشنوه.ایشالله

😘😘

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۹/۳۰ ۲۲:۱۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ساحل

😢😢 خودت برو پیش مشاور عزیزم. ما که اطلاعاتی تو این زمینه نداریم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۳۰ ۲۲:۵۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من دو روز نتونستم تمرین کنم و خیلی ناراحت بودم که عقب افتادم.

ولی امروز با سایز 10.5 تمرین کردم. خیلی خوشحالم که بالاخره از 8 و 9 رد شدم.anim2-a2d3

۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۰:۳۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام anim2-bunnyearsmiley

یلدای همگی مبارک باشه. امیدوارم مشکل واژینیسموس همگی بچه های در حال تمرین بزودی زود حل بشه.

تبریک به بانوووووهای جدید

و خداقوت به بچه های در حال تمرین.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۰:۴۰:۵۸
(ویرایش)

ستاره 612

آفرین. عالیه. سایزهای سخت و بدقلق رو رد کردی. نزدیک بانو شدنی. با انرژی ادامه بده.

sahell

عزیزم اول بذار به سایز همسرت برسی و کاملا با اون سایز راحت بشی.

بعد باهاش صحبت کن بگو با تمریناتی که انجام دادی ایندفعه موفق به دخول میشید. خودت پیش قدم بشو. لباسی که توجهش رو جلب کنه بپوش و سعی کن تحریکش کنی. سعی کن اعتمادش رو به اینکه موفق میشید جلب کنی.

پیش مشاور بتونی بری بیشتر راهنماییت میکنه.

نفیس

خیلی خوبه که تصمیم گرفتی تمرین کنی. تمرینات کگل رو روزانه انجام بده. روزی سه مرتبه و هر بار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند. بعدشم کار با دیلاتور . از دور 5 سانت شروع کن و راحت بودی یک سانت یک سانت اضافه کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۲ ۲۱:۵۶:۱۰
(ویرایش)

سلام شب همگی بخیر.

من امروز رفتم سایز ۹ هوراااااااanim2-4d564ad6

باورم نمیشه یعنی واقعا باورم نمیشه ها.این مدت میومدم اینجا بچه هایی که میرسیدن سایز ۹ همش غبطه میخوردم و میگفتم کی میشه منم برسم.آیا اصلا میرسم به ۹؟؟خداروشکر امشب امتحان کردم و شد خیلی ام سخت نبود.یعنی تقریبا مثل همون ۸/۵ بود.درد و سوزشم نداشتم

میگم دوستان یه سوال خیلی مهم دارم.من از سایز ۳/۵ تا سایز ۷ نسبتا روون ترم تا با سایز ۸ به بعد.یعنی ۸ و ۸/۵ خیلی تنگه انگار. میتونم عقب جلو کنما ولی  نسبت به سایزای قبل یکم کند تر البته درد و سوزش ندارم فقط احساس میکنم واژنم تنگه حالا بااین حال به نظرتون کار درستی کردم رفتم سایز ۹ ؟؟؟یا زوده؟البته میگم با سایز ۹ مثل همون ۸ و ۸/۵ بود برام.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۰۸:۱۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

بانوی فردا منم تو سایز 8 تا 9.5 مشکل داشتم. ولی سایزو که بالاتر میبردم سایز قبلیه راحت میشد. یعنی 8.5 هنوز دورش انگار فشار بود ولی وقتی با 9.5 تمرینو شروع کردم 8.5 روون تر شد. بعد خیلی تمرکز میکنم ببینم کدوم عضله سفت شده که احساس تنگی میده و شلش میکنم. درکل مثل اون دیلا اولیا نمیشه شاید چون جنسش با کاندوم هست نه دستکش.

من فعلا دارم با همون 10.5 تمرین میکنم و زیاد سخت نیست امیدوارم بتونم زود سایزشو عوض کنم.  ^_^

۱۳۹۷/۱۰/۳ ۱۳:۳۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ۰۸:۳۴:۴۴
(ویرایش)

سلام sevda جان من بانوی سال پیش هستم اسفند ماه سال 96 بانو شدم منتها خودم کم کاری کردم و بعدش اقدام های پشت هم نداشتم یعنی شاید همسرم هم همکاری نداشت شاید خسته هم بو

استم بگم دیگه خودم تنبلی کردم و بیخیال شدم فکر کردم چون دو سه بار موفق به دخول کامل شدم تمام شد و هیچ مشکلی پیش نمیاد. بعدش که میرفتم اقدام چون اصلا قبلش تمرینی نمیکردم با دیلاتور باز هم سخت بود و کم کم بیخیال شدم. تا شده الان.

که دیدم کلا برگشتم به حالت قبل، یعنی انقباض شدید دارم و دخول هم حتی غیر ممکن شده. دوباره رفتم دیلاتور ساختم تا تمرینات رو شروع کنم. از سایز دور 9 سانت شروع کردم سایز همسرم 11 هستش. دیدم اصلا نمیشه شاید یک سانت از دیلاتور میره داخل، دیگه رفتم سایز دور 6 سانت رو میخوام امتحان کنم. به نظرتون امیدوار کننده هست؟؟؟

خدایا پناهم فقط تویی...
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۱۸:۳۷:۴۴
(ویرایش)

سلامanim2-auizz3ffy9vla57584xq

بانوی فردا

میبینم داری به بانو شدن نزدیک میشی . آفرین . 

عزیزم کلا سایز8 و 9 بدقلقن و نسبت به سایزهای دیگه سخت تر. بنابراین سعی کن حتما باهاشون راحت بشی. برای حالت تنگی که داره نیم ساعت دیلاتور داخل نگه دار و کگل کن. واژنت جا باز میکنه. با سایز 9 این تمرینات رو حتما انجام بده.

ستاره

توام که سایزهای بدقلق رو رد کردی و نزدیک اقدامی. عالیه.

r&r

ای بابا چه حیف. کاش همون موقع تمرینات رو رها نمیکردی. 

ولی اشکال نداره دوباره تمرینات رو شروع کنی نتیجه میگیری. سعی کن از لحاظ ذهنی خودت رو آماده کنی. کگل رو هم فراموش نکن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۱۸:۳۹:۳۵
(ویرایش)

سایر دوستان در حال تمرین 

پس کجایین?

گزارشاتون چرا نیست?

anim2-65d6a5d6sanim2-New-6

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۲۰:۱۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ۰۸:۳۴:۴۴
(ویرایش)

Sevda جون آره حتما دوباره تمرین میکنم.

فقط یه سوال؟ من قبلا از لوبریکانت تولیدارو استفاده میکردم اصلا بهش حساسیت نداشتم منتها فقط خیلی غلیظ هستش یعنی سفته یه کمی.

الان رفتم یه ژل روان کننده گرفتم به نام powerman. همون بار اول استفاده سوزش آوردش. روش نوشته با آب به راحتی تمیز میشود، مقداری گلیسیرین هم داره، به نظر شما کدوم لوبریکانت بهتره؟؟؟

خدایا پناهم فقط تویی...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران