تعداد بازدید : 349134
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۲۲:۴۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

r&r

من از پلی ژل استفاده میکردم. خیلی روون و خیلی لغزنده‌س. میتونی یه لیوان آب هم بذاری کنار دستت هر وقت ژل چسبنده شد یه لحظه فرو کنی تو آب و در بیاری، دوباره رقیق میشه

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۵ ۱۳:۲۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون

خستهه نباشید میگم به همه تون ، تازه واردها خوش آمدین

تشکر ویژه از ماه پیشونی و سودا جون و ... که همراهی تون میکنن.

قطعا درمان شما هم تکمیل میشه به سلامتی

واژینیسموس چیزی نیست که چاره نداشته باشه

توجه

ماماسایت هیچ کانال و هیچ پیج جهت درمان واژینیسموس نداره

هیچ هزینه ای هم بابت در اختیار گذاشتن روش درمان و .... (بصورت مجازی) دریافت نمی کنیم

تنها جای امنی که تحت نظرم هست ، همین تاپیکه .

هر گونه معرفی یا تبلیغ کانالها و گروهها و پیجهایی که درمانگر ندارن و اشخاص صرفا تجربه ی خودشون رو با هزینه های 150 هزار و 250 هزار به شما می فروشن ، منجر به بلاک میشه . متاسفانه مشاهده شده افرادی که یا حضوری یا مجازی توسط من درمان میشن ، با دریافت هزینه نامعقولی  ،بدون تشخیص درست ، همین اطلاعاتی که من اینجا گذاشتم رو میفروشند!!

جالبه بدونید هزینه ی درمان واژینیسموس بصورت حضوری در مطب م  ،که شامل معاینه و مشاوره و آگاه سازی همسر و ارزیابی نوع دقیق واژینیسموس هست و بر اساس شدت و نوع  ش برنامه میدم  و بعئش هم شخصا باهاشون تلگرامی ارتباط دارم تا درمان بشن  ،فقط صد هزار تومنه .

همه این صحبتها به کنار ، هفته ای 2-3 نفر از مراجعین م کسانی هستند که اصلا واژینیسم نبودن و توسط این کانالها داشتن درمان میکردن مثلا !

و چندین نفر تا سایزهای بالا پیش رفتعه بودن و چون اصول و قواعد حین تمرین دقت نشده بود، موفق به دخول نشده بودند.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۷/۱۰/۵ ۱۳:۳۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

باز چند تا نکته لازمه بگم که تو مراجعین زیاد می بینم اشتباه میکنن

1.  حتما دستکش استریل جراحی بخرید . (نه لاتکس معمولی) ، جنس و قوام دیلاتور فرق میکنه با اونا.

2.حتمااااا همسر هم با دیلاتورها باهاتون تمرین کنه

3.تمرین مستمر و هر روزه باشه . مثل رژیم غذایی که واسه لاغری می گیرید.

4.تا سایز 12 پیش برید کافیه

5.همینhappy

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۰۱:۲۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام به همگی 

خیلی خیلی خیلی ممنونم از خانم خیابانی عزیز که اینجا رو ایجاد کردن تا  همه خانمهای مهربون و پاک  تجربیات و اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن تا منو امثال من بفهمیم تنها نیستیم و امیدوار به درمان باشیم، واقعا از همه ممنونم

من دوشنبه شروع به تمرین کردم واقعا لحظه به یادماندنی بود که تونستم گوش پاک کن یک رو وارد کنم و بعد ۲ و بعد ۳ کاملا روون شدم ، سه شنبه به دیلا ۶ رسیدم و روون شدم ، و چهارشنبه به دیلا ۸/۵ ، یعنی باورم نمیشه من حتی از فکر گوش پاک کن‌ یک هم میترسیدم ولی واقعا راحت تر از راحت بود ، چون شاغل هستم و دیر وقت میام خونه سایزم ۸/۵ هستش و اِلا به شدت اشتیاق دارم برای تمرین ، همیشه میومدم سایت رو میخوندم میگفتم وای یعنی میشه منم تمرین کنم؟ به هر حال خییییلی خوشحالم ، ممنونم ازتون ، دعای خیر من بدرقه تک تکتون ، کانونتون گرمِ گررررم...

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۰۹:۳۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۲:۰۹:۵۰
(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم تورو خدا منم کمک کنید . من ۱۵ روزه ازدواج کردم قبل عروسی ۲.۳ بار معاینه بکارت شدم فقط بهم گفتن خونریزی داری شب عروسی و من اصلا با معاینه شدن مشکلی نداشتم. و خودم همیشه واسه رابطه زناشویی مشتاق بودم. شب عروسی بدون هیچ استرسی اقدام کردم و با ورود نصف الت و درد و خونریزی شدید حس میکنم بکارتم از بین رفت ولی ازون به بعد انگار دچار واژینیسم شدم و دیگه دخول صورت نمیگیره . و هر باری که فشار میاریم و تلاش میکنیم خونی کمی میاد و نمیشه انگار. خیلی ناراحتم هر شب گریه میکنم😭 

۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۰:۲۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

دختر ۷۴

عزیز ممکنه اصلا از شما واژینیسموس نباشه فقط یه ترس کوچیکه که بخاطر تجربه ی درد شب اولت و اینکه دکتر بهت گفته خونریزی خواهی داشت تو ذهنت ایجاد شده.اصلا دیگه نباید بترسی چون تو بیشتر راهو رفتی همین که میگی تا نصفش داخل شده یعنی دیگه بکارتتم نیست پس قرار نیست دیگه خون بیاد . سعی کن روزانه زیاد کگل کنی. ۳ بار درروز هربار ۲۰ تا کوتاه ۲۰ تا بلند انجام بدی .تمرینات ریلکسیشن هم انجام بده قبل از رابطه و معاشقه زیاد داشته باش.اگه از پوزیشن زن زیر استفاده میکنین هم بهتره دوتا بالشت بزرگ و قلمبه بذاری زیر زانوهات که فشار از عضلاتت برداشته بشه.موقع وارد کردن آلت هم یه دفعه وارد نکنین.ریزه ریزه و با کگل وارد کنین.یعنی کگل بگیر و وقتی رها کردی یمقدار ببر داخل دوباره همینجور.ان شالله موفق میشید😉

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۰:۴۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز

ممنون از اینکه تشریف آوردید و بهمون سر زدید.

و هزاران بار تشکر بخاطر ایجاد این سایت و مخصوصا این انجمن و مهر بی دریغتون به ما واژینیسموسی های تنها

پاینده باشید🌹🌹🌹

میتونم یه سوال بپرسم؟؟اینجا من توی یه مسئله جوابای ضد و نقیض دیدم و الان نمیدونم چیکارکنم.اینجا یکی میگفت لازم نیست خیلی زیاد سر هر سایزی بمونید همینکه درد و سوزش نداشتید و فقط کشیدگی بود میتونید برید سایز بعدی.ولی چندنفر دیگه میگفتن تا وقتی با دیلاتور راحت راحت نشدید که بتونید راحت و تند تند عقب جلو کنید نباید برید سایز بعد حتی اگر درد و سوزش نداشته باشید.خب حالا من الان سایز ۸ و ۸/۵ و ۹ رو مثل هم هستم.کند وارد میشه ولی یکم که موند میتونم عقب جلو کنم درد و سوزشم ندارم فقط احساس تنگ بودن واژن دارم.آیا باید برگردم همون سایز ۸ ؟؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۱:۰۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ۰۸:۳۴:۴۴
(ویرایش)

سلام sevda جون و ماه پیشونی جون و دیگر اعضای انجمن. 😍

من تمریناتم رو شروع کردم البته قبلا هم گفته بودم که درمان شده بودم اما ادامه نداده بودم.

منتها امروز با همون دیلاتور یک گوش پاک کن شروع کردم دیدم راحتم بعدش دور پنج سانت هم به راحتی رفت و بعدش با کمی تمرین رفتم دیلاتور دور 7 سانت اونم به راحتی رف. بدون درد و سوزش و تمرین کردم باهاش. بعدش رفتم سراغ دیلاتور دور 9 سانت. فقط تو این دیلاتور چند سانت اولش فقط رفت. امیدوارم تو روزهای بعدی تمریتم راحت بشم باهاش.

خدایا شکرت. 🙏🙌

خدایا پناهم فقط تویی...
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۱:۲۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام دوست جونا حالتون خوبهههه؟

ایشالا اونایی ک عروس نشدن و تازه شروع کردن ب زودی عروس بشن😍

بچه هااااا اومدم بگم ک حتما با توجه ب گفته خانم خیابانی تا سایز ۱۲ رو برید 

من تا ۱۱ رفتم و بعد رفتم دخول یعنی دو سایز کمتر از هدف تمرین کرده بودم و همچنان درد داشتم تو دخول

چون بعد دخول دیگه تمرین کردن خیلی اراده میخواد ک من نداشتم پس حتما تا ۱۲ تمرین کنید 

حتما حتما تمرینو کامل کنید حتی اگه زود رفتید دخول

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۱:۲۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۶ ۱۲:۰۹:۵۰
(ویرایش)

مرسی بانوی فردا که جوابمو دادی عزیزم 

نمیدونم مال ترس شاید . اصلا از ۱ ساعت قبل نزدیکی از ترس اینکه دخول انجام نشه به شدت تپش قلب میگیرم .  دعا کنید منم مشکلم حل بشه 😭     

۱۳۹۷/۱۰/۷ ۰۹:۵۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامflower

خانم خیابانی عزیز

خیلی خیلی ممنون از شما که با کامنتهاتون بهمون قوت قلب میدید.

سلامت و پاینده باشید.love

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۷ ۱۰:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

r&r

آفرین خیلی عالیه. پس با سایز 9 حسابی تمرین کن تا روان بشه.

بانوی فردا

عزیزم وقتی کاملا راحت بشی در سایزهای بالاتر هم به مشکل نمی خوری. دوستانی بودن که تو سایزهای بالا به مشکل برخوردن و مجبور شدن برگردن از سایز پایین تر.

حالا خانم خیابانی هم بیشتر میتونن راهنماییت کنن.

dokhtare74

عزیزم نگران نباش . یکم استرس و ترس اوایل طبیعیه. به این زودی نمیشه گفت واژینیسموس. معمولا بعد 6 ماه اگر دخول ممکن نباشه. 

حالا شما تمرینات کگل رو حتما انجام بده. موقع رابطه از ژل لوبریکانت استفاده کن حتما. بر ترست غلبه کن. قبل رابطه هم دوش آب گرم مفیده.

ان شاالله موفق میشی.

nafas joon

عزیزم عالیه. پس خداروشکر که پیشرفتت خوب بود. حتما با هر سایز راحت شو بعد برو سایز بعدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۸ ۰۱:۵۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام‌بچه ها

منم سایز ۱۲ هستم ، اصلا باورم نمیشه، سایز هدف من ۱۳ و نیمه ولی من امروز رفتم دخول ، با پوزیشن زن زیر موفق شدیم ،  ولی وسطاش بودیم که مهمون اومد برا همینه احساس میکنم موفقیت آمیز نبوده ، حتما حتما تمریناتمو تا سایز هدف ادامه میدم، اصلا باورم نمیشه ، من از یه گوش پاک کن ساده میترسیدم ، الان اومدم میگم سایز ۱۲ رو تمرین کردم ، سایز ۱۳ و نیم هدف رو داخل کردمsmile

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۱۰/۸ ۱۲:۲۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نفس جون

واو! بانوی جدید داریم 😊 مبارکه خانووووم 🌷🌷🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۸ ۱۵:۰۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۸ ۱۶:۱۶:۳۱
(ویرایش)

سلام. لطفا یکی به من کمک کنه چطور باید شروع کنم اصلا درمان به چه صورته. یه چیزایی خوندم اما جزییات و متوجه نشدم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران