تعداد بازدید : 350415
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۸ ۱۷:۳۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Sarah.h

اول برو به آدرس زیر و همه آموزشا و مطالب رو با دقت بخون.

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

بعد در حالیکه کگل و وارسی رو شروع کردی برو از آدرس زیر آموزش ساخت دیلاتور رو دانلود کن.

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

بعدم تمریناتت رو شروع کن و یه گزارش منظم از نحوه تمرین و میزان پیشرفتت اینجا بنویس. سوالی هم داشتی بپرس.

کمتر از روزی یک ساعت و بیشتر از روزی دو ساعت هم تمرین نکن که نتیجه عکس میده.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۸ ۲۳:۱۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه

نفس جوووون مبارک باشه عزیزم خیلی خوشحال شدم برات🤗🌹

من همچنان همون سایز ۹ هستم البته روون تر از قبل شدم ولی احساس میکنم هنوز زوده برای تغییر سایز.نمیدونم واژنم خیلی تنگه نسبت به بقیه یا زیادی وسواسم تو تمرین و دقیق نمیدونم کی باید برم سایز بعد🙃.کلا انگار پیشرفتای من خیلی کنده.فقط امیدوارم تا قبل از عید تموم بشه😂

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۹ ۰۱:۱۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام بچه ها اااااااا

من امشب به طور کامل و آب خوردن بانووووووو شدم

واقعا ممنونم از همتووووون

فردا حتما توضیح کامل میدم

valentine

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۱۰/۹ ۰۸:۱۲:۲۸
(ویرایش)

بانوی فردا

عزیزم شدت واژینیسموس تو هر فردی متفاوته. یکی با یه دونه گوش‌پاک‌کن شروع میکنه، یکی با دیلاتور دور ۶ سانت، یکی هم حتی از نگاه کردن به واژنش وحشت داره! پس اصلا اصلا اصلا خودتو با هیچ کس مقایسه نکن.

الانم که پیشرفتت خوبه. پیشنهاد میکنم وقتی به همچین حالتی رسیدی که که حس کردی نزدیکای سایز عوض کردنه، ده دقیقه آخر تمرین سایز بعدی رو وارد کنی. نیازی به حرکت دادنش نیست. فقط وارد کن و کگل کن.

و برای حالت زن زیر، دو تا بالش بزرگ بذار زیر زانوهات، جوری که بتونی تمام عضلاتتو شل کنی بعد تمرین کن. من تا یکی دو ماه بعد از بانو شدنم هم موقع رابطه بالش میذاشتم! خیلی کمک میکنه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۹ ۱۱:۵۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

بچه ها من هنوز سایز 10.5 هستم. دیروز 11.5 رو هم ساختم و یه ربع اخر رو باهاش تمرین کردم. 

خوشحالم کم مونده ^_^

۱۳۹۷/۱۰/۹ ۱۲:۱۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۹ ۱۵:۴۴:۵۷
(ویرایش)

سلام بر همه بانوان عزیز به همگی تبریک میگم که حداقل از خیلی ها جلوتر هستین که تونستین استارت کارو بزنید

من امروز عضو سایت شدم کلی سوال تو ذهنم دارم مهمترینشم اینه که نمیخوام به همسرم بگم که این تمرینارو میخوام شروع کنم.😔

چون خجالت میکشم.من ۶ ساله ازدواج کردم قبلا در این مورد خیلی تلاش کردیم اما الان چند ساله بیخیال شدیم من شاغلم و مدت زمان کمی رو تو خونه هستیم و همش تلاش میکنیم با حال خوب پیش هم باشیم چون همسرم از این که میدید من اذیت میشم اونم ناراحت میشد و کلا اعصابش بهم میریخت ما خیلی همو دوست داریم در هفته هم ۲ یا ۳ بار باهم رابطه داریم(البته به روش دوران نامزدی🙈)اما این روزا من دیگه این رابطه رو دوست ندارم...ما دوست داریم تا یک سال دیگه به بچه دار شدن فک کنیم در حالی که ما نتونستیم یه رابطه واقعی داشته باشیم....دلگیرم از خودم که این همه سال از همسرم و خودم همه چیو دریغ کردم...نمیدونم چی کار کنم من همه مطالب سایتو خوندم اما بازم شروعشو نمیدونم ...

من میتونم تا همیشه با عشقم زندگی کنم
۱۳۹۷/۱۰/۹ ۱۴:۵۶:۰۴
(ویرایش)

Zahrahhh

اول برو به آدرس زیر و همه آموزشا و مطالب رو با دقت بخون.

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

بعد در حالیکه کگل و وارسی رو شروع کردی برو از آدرس زیر آموزش ساخت دیلاتور رو دانلود کن.

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

بعدم تمریناتت رو شروع کن و یه گزارش منظم از نحوه تمرین و میزان پیشرفتت اینجا بنویس. سوالی هم داشتی بپرس.

کمتر از روزی یک ساعت و بیشتر از روزی دو ساعت هم تمرین نکن که نتیجه عکس میده

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۰۱:۱۱:۲۰
(ویرایش)

مرررررررسی از تبریکاتتون بچه هاااااvalentine

من امشب دومین دخول  رو هم انجام دادمvalentine

اینو برا این میگم که کسانی که تازه عضو شدن یا فقط خواننده هستن میگم (چون خودمم یه مدت فقط خواننده بودم) اولین کامنتم رو ببینین مال فروردین اردیبهشته ، پس زوووووووودتر شروع کنین که آرامش وخوشبختی شمارو فرا میخووونه

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۱:۰۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

سلااااااااام دوستان...

خبرای خوب آوردم‌...valentinevalentine

یکسال و سه ماه از ازدواجم میگذره،هرچقدررررر تلاش کردیم نشد!

اولین جایی که آشنا شدم با بیماریم همین سایت بود،شروع کردم به ساختن دیلا و تمرین کردن،اما تا سایز ۷ بیشتر پیش نرفتم چون اصولی نبود،نا امید شدم اماااااااا بالاخره دلو زدم به دریا شروع به تمرین اصولی کردم،و تونستم موفق بشم،عرووووووووس شدمanim2-4d564ad6anim2-thanks

خیلی تشکر میکنم ازهمه ی کسانی که کمک میکنن برای خوشحالی کسانی که این مشکلو دارن...love

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۱:۳۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم .. من در حال حاضر سایز 14 هستم ولی دو روز تمرین کردم پریود شدم. دیگه دارم خسته میشم از این تمرین ااا ...انرژی ندارم .. شما هم همچین احساسی رو پیدا میکنید گاهی؟؟

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۲:۲۳:۲۹
(ویرایش)

السا _۷۱۳

تبریک مییییییییییگم   مباااااااااارکهvalentine

ارغوانی (....)

آفرررررررین بارررررریکلا دیگه چیزی نمونده به بانو شدنت ، عاااااالیه، در یه قدمیش هستی گلم🤩

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۵:۲۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

nafas joon : مرسی عزیزم 

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۶:۴۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام سودا و ماه پیشونی عزیزم. من خیلی وقته خواننده این سایتم. 4 ساله ازدواج کردم اما تازه میخوام شروع کنم به تمرین، ازتون میخوام کمکم کنید.. دیلاتورهام رو ساختم و با اولین دیلاتور تمرین کردم. یکم درد داشتم بعد تمرین. زن رو هم نمی تونم. میشه بگید منظورتون از اینکه با یک دیلاتور راحت بشید چیه؟ من اگر نتونم زن رو تمرین کنم نباید برم سایز بعدی؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۲۲:۱۶:۳۶
(ویرایش)

عزیزم‌حتما نباید زن رو باشی ، یه پوزیشن دیگه رو امتحان کن منم از یه مرحله ای به بعد دیگه نتونستم با پوزیشن زن رو راحت باشم ، پوزیشن معاینه رو امتحان کن ، پشتت بالشت بذار ، تکیه بده ، اگه دیدی راحت بودی با همین پوزیشن تمرین کن ، تجربه من این بود با همین پوزیشن تا سایز هدفم پیش رفتم البته وسطاش ایستاده هم تمرین میکردم ، الان با همسرم هر پوزیشنی رو بخوایم انجام میدیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۲۳:۰۳:۰۴
(ویرایش)

ارغوانی

عزیزم مگه سایز هدفت چنده؟؟ ایشالا بعد پریودت یکی دو روز تمرین کن، واژنت که دوباره به حالت قبل پریود برگشت برو برای اقدام تمرینی. به امید خدا موفق میشی

سحرناز

کگل رو مرتب انجام میدی؟ روزی چند ساعت تمرین میکنی؟؟

ببین همیشه تو شروع هر سایزی اولش یه کوچولو درد رو باید تحمل کنی. یه مدت که باهاش تمرین کنی کم‌کم واژنت جا باز میکنه و دیگه دیلاتور بدون درد و کشیدگی توی واژن حرکت میکنه. اون موقع‌ست که سایزو تغییر میدی.

همونطور که دیلاتور داخل واژنه بچرخ و از حالت زن زیر به حالت زن رو تغییر پوزیشن بده. ببین نتیجه‌ای که هر فرد میگیره با نفر دیگه متفاوته. یکی از دوستان گفتن که با یه پوزیشن دیگه برو و ما الان با فقط دو تا دخول تونستیم هر پوزیشنی بریم و... خب ایشون خیلی خوش‌شانس بودن. من این شانسو نداشتم!! و الان بعد چهار ماه، با وجودی که تقریبا هر روز رابطه داشتیم نمیتونم هر پوزیشنی برم! فقط با همون دو تا پوزیشنی که تمرین کردیم راحتم! و باید بگم فقط هم با زن رو میتونم ارضا بشم!! پس پیشنهادم اینه که سعی کنی این پوزیشنو حتما تمرین کنی.

بانوهای جدید

خیلی خیلی خوشحالم برای هر دوتون. ایشالا که یه عالمه اتفاق خوب هر روز براتون بیوفته و همیشه شاد باشید ❤❤❤

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران