تعداد بازدید : 350822
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۶:۳۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

من امروز با دیلاتور 9/5حدود بیست دقیقه تمرین کردم. مشکل خاصی نداشتم فقط موقعی که تند عقب و جلو میکردم یه کم اذیت بودم و حس خوبی نداشتم.

فردا همینو ادامه بدم یا برم سایز بعد؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۶:۴۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۵۷:۱۰
(ویرایش)

سلام بچه ها!منم ی واژیسنیسموس هستم🙁۳ساله ازدواج کردم اما ...🤐خیلی میترسم خیلی. واقعا میشه درمان شد؟میشه ب زندگی واقعیمون برگردیم؟؟؟😢😢😢😢

بچه ها میشه ب منم کمک کنین؟😢

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۷:۱۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

هدهد

سلام گلم.از چه سایزی بالاخره شروع کردی؟با دوتا پوزیشن کار میکنی؟کمتر از یک ساعت در روز فایده نداره ها.

ببین اگه درد و کشیدگی نداری و میتونی با سرعت مورد نیاز رابطه عقب جلوش کنی میتونی بری سایز بعد.درغیر این صورت بازم کار کن باهاش و عجله نکن بعدم باید بری سایز ۱۰ یا ۱۰/۵ نه بیشتر

Dream

بله عزیز چرا نشه.خوش اومدی.صفحه ی اول انجمنو کامل بخون و کگل رو از همین الان شروع کن و به امید خدا از فردا دیلاتورارو بساز و شروع کن.سوالی داشتی بپرس رو کمک بچه های اینجا هم حساب کن.خدایی کم نمیذارن

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۷:۲۵:۳۲
(ویرایش)

سلام بانوی فردای عزیز.خوبی؟ممنونم عزیزدلم😘

من از ۲هفته پیش بطور جدی برای درمان این شرایطم اقدام کردم.هفته پیش پیش دکتر سکسولوژیست رفتم وبهم گفت ک باید بابدنم آشنابشم و دراینترنت سرچ بزنم و در حین سر زدن بااین سایت آشنا شدم همه راهنماییای وارنای عزیزو خوندم و صحبتای شما عزیزانو.تو این مدت سعی کردم واژن خودمو ببینم و ببینم اصلا ب چه صورتی خلقت پیدا کرده

امروزتصمیم گرفتم شروع کنم.ولی خیلی ترس دارم.قلبم داره وایمیسته.متاسفانه وقتی گوش پاککن رو تا ۱سانت داخل میبرم دردشدیدی میگیرم.انگار داخلم بسته بسته هست و از این ۱سانت جلوتر اصلا نمیره.خودمم از ترسم قدرت فشار آوردن ندارم😢😢😢😢

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۷:۳۹:۴۴
(ویرایش)

بچه ها من خیلی ناامیدم😢😢😢😢 خیلی درد دارم😢 

واسه شما چطوری راحت میره تو؟چیکار میکنین؟

😢😢😢😢😢😢😢

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۲۲:۵۹:۲۴
(ویرایش)

Dream

ممنون عزیزم خوبم شکر خدا.

ببین چندتا نکته مهمه.اول اینکه تو چرا اینقدر میترسی چرا اینقدر نگران درد و اتفاق بدی هستی راحت باش ریلکسیشن انجام بده قبل تمرین و فکرای خوب بکن .دوم اینکه گوش پاک کنو بکن تو انگشت کوچیک دستکش .سوم اینکه ژل زیاد بزن.چهارم دیلاتور رو شیب دار باید بگیری.اگه خیلی صاف و افقی باشه یا خیلی زیاد شیبدار وارد نمیشه و درد میگیره .ببین بگیرش به حالت افقی بعد سرشو تقریبا با اندازه ی ۳۰ درجه بیار پایین و تو این حالت آروم وارد کن.

من هم اولش مثل تو بودم اشتباه وارد میکردم و اصلا نمیرفت انگار میخورد به یه سد.اینکارو که میگم بکن تا راهش باز بشه:

تو همون حالت زن زیر که هستی پاهاتو خم کن و کف پاتو بذار زمین و سر دیلاتور رو بذار روی ورودی واژن و پاهاتو ببندو آروم و شیب دار وارد کن.این کار خیلی کمک میکنه اصلا هم متوجه نمیشی رفته تو.بعد که دیدی نیستش پاهاتو باز کن میبینی رفته تو.البته این روش برای مراحل اوله برای سایزای ۳ به بعد دیگه باید با پای باز بری امتحان کن حتما جواب میگیری.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۰۷:۲۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

دوستان تازه وارد

اول برو به آدرس زیر و همه آموزشا و مطالب رو با دقت بخون.

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

بعد در حالیکه کگل و وارسی رو شروع کردی برو از آدرس زیر آموزش ساخت دیلاتور رو دانلود کن.

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

بعدم تمریناتت رو شروع کن و یه گزارش منظم از نحوه تمرین و میزان پیشرفتت اینجا بنویس. سوالی هم داشتی بپرس.

کمتر از روزی یک ساعت و بیشتر از روزی دو ساعت هم تمرین نکن که نتیجه عکس میده.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۰۷:۴۴:۴۰
(ویرایش)

مهربان بانو

بیشتر کگل کن. با سایزای پایین‌تر واژنگشایی کن حتما. قبلش دوش آب گرم بگیر. ژل فراوون بزن. و تو حالت زن‌زیر دو تا بالش بزرگ بذار زیر زانوهات، در حدی که برای باز نگه‌داشتن پاهات هیچ عضله‌ای درگیر نشه.

البته ممکنه این سایز برات بدقلق باشه، واسه من ۹ بد قلق بود. باید مدت بیشتری رو صرف کنی براش.

آرورا

عزیزم این "چندش شدن" یه ویژگی مشترک بین همه واژینیسموسی‌هاست! واسه همین حین تمرین فیلم بذار، یا موزیک ویدیو شاد یا سرتو با یه چیزی گرم کن خلاصه. وگرنه این حس رو همه‌مون داشتیم. ولی بالاخره که باید این روزای تلخ تموم بشن! هوم؟

سپیدان

اولا حتما برو دکتر و عفونتت رو درمان کن. تا قبل درمان کامل عفونت تمرین نکن. بعدش حتما یادت باشه که باید دیلاتورهاتو بعد از تمرین تمیز بشوری و خشک کنی. من از ژل شستشوی بانوان استفاده میکردم. و اینکه هفته‌ای یه بار توی آب و یه قاشق نمک و یه قاشق سرکه بشین.

آنیتا

تو همه دنیا ممکنه خانما واژینیسموس بگیرن عزیزم. اونجام اگه چیز عجیبی بود دیلاتور نمیساختن که ما از روش کپی‌برداری کنیم!! 😊

یه خانم دکتر ایرانی هست اتفاقا توی آمریکاست و من خودم هر چی کلیپ ویدیو درمورد واژینیسموس دیدم از همین خانم بود!!

سحرناز

بستگی به هر شخص داره... اما برای من بعد یکی دو ماه از اولین دخول کامل، کم‌کم برام لذت‌بخش شد. قبلشم آدم از اینکه همسرش لذت میبره احساس آرامش و لذت میکنه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۰۷:۵۱:۴۲
(ویرایش)

بانوی فردا

بالش زیر زانو واسه تمرین کافیه. واسه دخول من خودم چند بار اول هم زیر زانوهام بالش میذاشتم هم یه بالش معمولی زیر کمرم میذاشتم. بعد که انقباض رفع میشد بالشا رو برمیداشتم.

ژانت

اولا که خیلی تبریک میگم که بالاخره مشکلت حل شد 🌷🌷

بعدش اینکه من برای حل مشکل واژنگشایی از انگشتای همسرم کمک گرفتم! 😅😅 البته خیلی خوبه اگه از همین الان بتونی بدون واژنگشایی شروع کنی. برای من حدود چهار ماه طول کشید تا بتونم!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۶:۲۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۱۴ ۲۳:۱۷:۳۱
(ویرایش)

سلام به دوستان گلم 

من هم یک واژینیسموسی بودم که یک سال بود ازدواج کرده بودیم و هیچ رابطه ای با همسرم نتونسته بودیم برقرار کنیم که کلی استرس و ناراحتی باهام بود چرا اینطوری شدم خلاصه با کلی سرچ تو نت  با این انجمن آشنا شدم و مطالبش رو خوندم و فهمیدم که مشکل منم مثل شماهاست  و اسمش واژینیسموسه...

اینجا ساخت دیلاتور و تمرین کگل رو یاد گرفتم ولی امید نداشتم که مشکلم حل بشه ☹ چون فکر میکردم باید چیزی تزریق بشه بهم یا یه چیزی باشه موقع رابطه بی حسم بکنه تا بتونیم دخول داشته باشیم چون هیچ جوره نمیتونستم قبول کنم چیزی تو واژنم بره درد شدیدی میگرفتم😑 ولی دلم و به دریا زدم و با کمک های بی دریغ یکی از بانوهایی که خودشون واژینیسموسی بودن و درمان شده بودند من هم کمتر از یک ماه تمرین کردم   و بالخره من و همسرم تونستیم دیشب یه دخول موفقیت امیز و بدون درد داشته باشیم خیلی خوشحالم الان😄 و خواستم تجربه موفق خودم رو بهتون بگم که امیدوار بشین عزیزانم و هیچ وقت دست از تمرین نکشین و  امیدتون به خدا باشه... 

ممنونم از خانم خیابانی بخاطر این انجمن و همچنین از الناز بانوووووی عزیزم بخاطر این همه راهنمایی😘😍😍

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۳۹:۱۶
(ویرایش)

سلام گلم.خوبی؟مرسی از راهنماییتات عزیزم😙دیشب با خیلی ور رفتن تونستم بفرستم داخل

الان با اونکه دیگه ی تجربه دارمو امیدوارتر شدم بجاش ترس گرفتتم دارم میلرزم و حالم داره بدمیشه😢نمیدونم امروز چرا اینقدر استرس گرفتم😢

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۸:۴۸:۰۲
(ویرایش)

ملیس جون بهت تبریک میگم بانوی گل😙👏👏👏

برای منم دعاکن.خیلی میترسم.دست خودم نیست اما خیلی خیلی همش استرس میگیرتم ک حالم بدمیشه🙁الان ک شروع کردم احساس میکردم دارم میمیرم.معده ام ب هم ریخته بود احساس تهوع داشتم🙁😢😢

ولی تا گذاشتمشون کنار آروم شدم😢

خیلی میترسم موفق نشم😢خیلی همسرمودوست دارم دلم  میخواد خوشحالش کنم😢

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۹:۵۹:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه

ملیس

خیلی خوشحالم برات عزیزم بهت تبریک میگم بانو.ان شالله همیشه شاد و خوشبخت باشید.

Dream 

مرسی گلم من خوبم.الان بهتری؟هورااااااااا 👏👏👏👏👏🤗آفریییییین که تونستی واردش کنی واقعا خوشحال شدم نصف بیشتر راهو اومدی عزیزم بقیش ممکنه زمان بیشتری ببره ولی عوضش خیلی راحتتره.الان دیگه واسه چی میترسی گل بانوی آینده؟اصلا به خودت ترس راه نده دیگه تو تونستی شاخ غولو بشکنی و تموم.پس اصلا فکرای منفی نکن به خودت انرژی بده.اگر میخوای همسرتو شاد کنی باید این راهو بری پس اول باید یه بانوی محکم و قوی💪 باشی.ادامه بده و مطمئن باش موفق میشی من و بقیه دوستان کنارتیم پس نگرانی دلیل نداره.راستی همسرت که در جریان هست؟؟

برو تو نت سرچ کن تمرینات ریلکسیشن .روزانه دو سه بار و مخصوصا قبل تمرین با دیلاتور حتما انجام بده و با لبخند و شاد کارو شروع کن.وقتی داخل بردیش همونجا نگه دار و ۱۰ تا نفس عمیق ۴ ثانیه ای آروم بکش و خودشو شل بگیر.راستی حتما حین تمرین آهنگ شاد بذار یا یه فیلم قشنگ یه چیزی که حواستو پرت کنه آهنگ بیشتر تاثیر داره.نبینم فردا دوباره بیای بگی ترس دارم و لرز دارما.دیگه تموم شد سختیش.😘فعلا هم باهمین یک گوش پاک کن تمرین کن سایز عوض نکن

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۲۰:۱۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان. من بعد از پریود خواستم دخول داشته باشم که خیلی سوزش داشتم و کامل داخل نرفت. من فقط با پوزیشن زن رو می تونم دخول داشته باشم و اونم خیلی طول میکشه.

حالا مشکل واژینیسموس ام حل شد ولی رابطه دردناکی دارم و همسرم رو ناراحت میکنم انقدر سوزش دارم نمی زارم عقب جلو کنه. همسرم دوست داره پوزیشن زن زیر دخول داشته باشه ولی خیلی برام سخته.دوستان گفته بودن بعد از یک  هفته سوزش کم میشه ولی الان نزدیک 1 ماهه از اولین دخولم می گذره.ژل هم زیاد میزنم ولی تاثیر نداره.

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۲۱:۵۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۳:۴۴:۴۶
(ویرایش)

نزدیک به 6 ساله که ازدواج کردم اما هیچ دخولی نداشتم😢

اما طی این سالها تمریناتی داشتم،به اصرار همسرم،همسرم خیلی اطلاعاتش خوبه،سه سال پیش اسم بیماری رو بهم گفت و دکتر هم رفتیم شوهرم گفت ایا خانمم این بیماری رو داره؟اما متاسفانهددکتر گفت نه ففط لوس😶،دیگه منم پیگیر نشدم،بارها تمرین دخول کردم اما اصلا نتونستم،انقباض و لرزش و ...

منم کنار میذاشتم تمرینارو،سال اول اصلا نمیتونستم به واژنم دست بزنم،اما به اصرار شوهرم انقد تمرین داشتم که الان میتونم تا سایز 8 سانت رو وارد کنم،بدون سوزش،با وجود اینکه تصلا تمرینارو بلد نبودم اما شوهرم هی میگفت بیا اینکارارو انجام بدیم،میدونستم که درست میگه،اما میگفتم مگه تو دکتری😀.فقط میخواستم از تمرین فرار کنم

اما الان خودم دیگه خسته شدم،پنجشنبه با سایت شما اشنا شدم و تمرینامو شروع کردم،با سایز هشت، میخام برم سایز بعدی 💪

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران