تعداد بازدید : 350886
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۰۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بانوی فردا

واقعااااااااااا مشتاق کامنت، اینم وضعیت منه با کامنت های دیر به دیرمد😶😬😂 آره باردار شدم به لطف خدا، هشت هفتمه😇، از خدا میخوام بعد درمان شدنت اون زمان که دلت میخواد نی نی دار بشیییییی، یه عالمه ام ممنوووووونم از دعاهای قشنگت😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

واااای خدای من چقد از شنیدن این خبر خوشحال شدم اشکم دراومد...عزیزم برای همه ما دعا کن تو الان یه معجزه توی شکمت داری🌹💐🎊🎉🎈😍😘🙇‍♀️

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۱۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

فدای شما عزیزم قابلی نداشت ایشالا بزودی مشکلاتت هموار بشن و فقط حالشو ببری🙇‍♀️🙇‍♀️🌹🌹

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۰:۵۸
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیز

ممنون از اینکه بهمون سر زدین و بازم ممنون که این انجمن و ایجاد کردین که ما به لطف این کار بزرگتون بتونیم ارامش و به زندگیمون برگردونیم ❤️❤️ 

Sh.ا بان

خودم دلم به رفتن نیست،اما نمیتونم زیاد گوشی دست بگیرم...

دوستان خواهش میکنم این نکاتی که میگم رو قشنگ بررسی کنید تو خودتون و بعد هم رعایت کنید.

۱. حین تمرین هول عوض کردن سایز نباشین. دقت و تمرکزتون رو صحیح انجام دادن تمرینتون باشه.

۲. باید با یه دیلاتور راحت شید یعنی: بتونید تو هردو پوزیشن دیلاتور و تند تند عقب جلو کنید. چون آقایون هم موقع رابطه التشونو به مرور تند تند عقب جلو میکنن و اگر شما تمرینتون ناقص بوده باشه یا زود تغییر سایز داده باشید، سر رابطه دچار مشکل و درد و .... میشید.

۳. تغییر سایز دیلاتور باید نهایت اینطوری باشه که سایز بعدی با سایز قبلی نهااااااایت یک سانت و نیم فاصله داشته باشه، یعنی اگه قبلی ابتدا انتهای دیلاتورش هشت سانته، دیلاتور بعدی نه یا در نهایت نه و نیم باشه! 

اگر غیر این باشه تمرینتون غیر اصولی و اشتباهه،هم سر تمرین و سایزای بالا به مشکل میخورین هم سر اقدام و دخول!

۴.کگل کگل کگل، انجام بدین درست و مرتب. و الا روند درمانتون کند پیش میره!

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۴:۱۵
(ویرایش)

ژانت 

ای جاااانم، ممنووووووونم😍😍😍، خودمم همش از لفظ معجزه استفاده میکنم، که واقعا هم معجزه است❤️❤️❤️ ان شالله اینجا همه بانو بشن و همه اونایی ام که دلشون نی نی میخواد خدا بهشون نی نی سالم صالح بده🐥🐥🐥🐥

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۷:۴۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۳:۴۴:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه

من امروز دوباره برگشتم به سایز قبلی.8.5.تمرینمو شروع کردم،قبلا فقط پوزیشن زن زیر رو امتحان کردم،امروز زن رو هم امتحان کردم راحت بودم و مشکلی نداشتم،چونکه یه تعداد از خانما گفتن که باید با هردو پوزیشن راحت باشی منم به شک افتادم و امتحان کردم،تندتند هم عقب و جلو کردم،مشکلی نداشتم💪

بعدش رفتم سر سایز 10،با اونم هر دو پوزیشن رو امتحان کردم،اوکی بودم،فقط خیلی تند تند نمیتونم انجام بدم،فک کنم فعلا باید با این سایز ادامه بدم😉

راستی سوال ،من گاهی اوقات توی تمرینام ارضام میشه،اشکالی نداره؟

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۷:۴۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من امروز دوباره با 9/5 تمرین کردم. ولی باز بیشتر از چهل دقیقه نتونستم. خسته و کلافه شدم. مشکلی باش نداشتم فقط هردفعه موقع ورود یه کم میسوخت و وقتی تندتند عقب جلو میکردم زیر دلم خالی میشه و حس بدی داره

بچه ها یعنی واقعا چهل دقیقه بیفایدس؟ 😔

من باید ادامه بدم یا برم سایز بعد؟

ضمنا من روزی یکبار بیست تا کگل میکنم ده ثانیه ای. کمه؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۸:۲۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

گندمی

من تا حالا ندیده بودم کسی ارضا بشه!! آخه اکثرا این تمرینا برامون عذاب آور بود نه لذت بخش! نمیدونم اشکالی داره یا نه! 🤔

هدهد

خب حداقل دو بار در روز تمرین کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۸:۲۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ماه پیشونی

عزیزم خیلی خوشحالمون کردی با این خبر خوبت. ایشالا که یه نی‌نی ناز و تپل و سالم به زودی بیاد تو بغلت ❤❤❤❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۰:۳۴:۵۱
(ویرایش)

Nafas joon باااااااانووو

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 562 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

السا_۷۱۳ باااااااانوو

مبااااااارکه مبااااارکهههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و خنده باش anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 563 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

ملیس باااااااانووو

خیلییییی خیلیییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از خوشی و لذت باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 564 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۰:۴۰:۲۳
(ویرایش)

گندمی

سلام، سایزتو داری زیاد زیاد میری، تو سایزای بالا اختلاف سایز و کم کن که بهتر به نتیجه برسی، بعد ۸/۵ اگه ابتدا انتهای دیلاتورت همین سایزه، بعدی و ۹/۵ بساز .تا به واژنت فشار نیاد. اگه ارضا بشی غسل میاد گردنت❤️

هدهد

۴۰ دقیقه بی فایده نیست، زمان به نتیجه رسیدنت طول میکشه. بعدم کگلت خیلییییییییییی کمه ، کمه کمش بااااید روزی ۶۰ تا کگل کوتاه کنی ۶۰ تا کگل بلند.

sh,آ بان

ممنوووووووووونم یه دنیااااااا، خوشحالم کردی 😍😍😍😍

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۱:۲۷:۲۹
(ویرایش)

اوایل خب خیلی عذاب آور و دردناک بود برام،اما الان با سایزهای کوچک دیگه اذیت نمیشم خب،و وقتی با همسرم معاشقه میکنم در حین تمرین،ارضا میشم.

الان که سایز 10هستم هم تقریبا عادی شده برام،و دردم خیلی کمه

من توی این چندسال خیلی تمرین کردم،اما همش ول میکردم،میگم اوایل در حدی بود که نمیتونستم خودمو لمس کنم،بعد لز یکی دوسال اوکی شدم و توتستم انگشت خودمو وارد کنم ولی اگع شوهرم میخواست انگشتشو وارد کنه اصلا نمیتونستم تحمل کنم و از تمرین فرار میکردم،اما الان برام خیلی راحت شده،حتی دیشب سایز 10رو که امتحان میکردم دادم به شوهرم برام وارد کنه و ترسی هم نداشتم

فک میکنم که خیلی دیدم عوض شده،ترسم ریخته،فقط با سایز مشکل دارم که اونم با تمرین و کمک دوستان ایشالا بتونم حلش کنم

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۱:۳۲:۰۳
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون از توجهت

من راهنمای سایز رو از توی سایت دیدم وطبق اون ساختم دیلارو

نوشته؛ دیلاتور شماره چهار:8.5

دیلاتور شماره پنج:10

یعنی اشتباهه؟چیکار کنم الان؟

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۳:۲۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

ماه پیشونی عزیزم ممنونم از تبریکت ، بالاخره منم شماره دار شدم و این کابوس تموم شد برام ، خداروشکرررررر🤩

منم خیلی خیلی برات خوشحالم تبریک میگم مامان شدی ، بسلامتی بدنیاش بیاری فسقل دوست داشتنیتو💖💖💖

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۲۳:۴۸:۵۰
(ویرایش)

نفس جون چطور تونستی توی پنج روز بانو بشی؟😍

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021