تعداد بازدید : 350866
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۲:۴۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان من سایز 14 رو 2 روز تمرین کردم بعد پریود شدم . .. نمیدونم چرا بعد از پریودی که الان چند روز هست شروع کردم به تمرین همش سوزش دارم ...

راستی من دستکس سایز 8/5 خریدم برای سایز 14 که درست کردم . 

دوستان میشه لطف کنید بفرمایید برای اقدام کاندوم چه مارک و مدلی خوبه ؟ و اینکه میشه با کاندوم اقدام کرد اولین بار؟؟ ممنون میشم جواب بدید .

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۱:۵۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
بچه ها سعی کنید اکثر کامنت ها و چت های انجمن و بخونید خیلی تاثیر داره و در عین حال جواب خیلی سوالاتتون و خود بخود میگیرید هم اینکه کلی انگیزه و انرژی مثبت میاد سمتتون که این همه ادم مث خودتون بودن و دارن پیشرفت میکنن و یا درمان شدن و ...
برای ارغوانی جان که گفته سوزش دارم باید بگم یکم اوایل تغییر سایز یا بعد پریودی طبیعیه و فک کنم ممکنه بخاطر جنس ژل و دستکش و اینام باشه.

برای اقدام اگر با کاندوم نباشه بهتره که کامل حسش کنی و ببینی چه قدر با دیلاتور خشک و سرد و خشن متفاوتهanim2-40اما اگر بحث جلوگیری بارداری و اینا باشه بنظرم برو داروخانه و بگو کاندوم ضد حساسیت میخوام.کاندوم ضد حساسیت هر برندی معمولا چیز خوبیه

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۰:۴۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام عزیزان خدا قوت🙌🙌🙌 ما ها که قبلا  واژینیسم بودیم  و مدتیه درمان شدیم الان گروهی داریم به اسم دورهمی مامان های آینده🚼🚼🚼 اگر عزیزی اقدامی هست اینجا و دوست داره آی دی شو بذاره تا بیاریمش تو گروهمون تا همه باهم همراه باشیم و از تجربيات خوبمون به هم بگیم .به امید مامان شدن همه اقدامیا 😍😍

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۳:۰۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

مووونا عزیز

واژینیسموس خودش ۴ درجه داره.شما اول باید علائم خودتو ببینی،چون ما که نمیتونیم تشخیص بدیم.شما برو اول انجمن مطالب رو بخون،وقتی تشخیص دادی ما هم اینجا کمکت میکنیم،اگه واقعا دچار واژینیسموس باشی راحت درمان میشی نگران نباش...

ارغوانی عزیز

سوزش حین تمرین در سایزای بالا میتونه به خاطراز بین رفتن انقباضات واژن باشه،اما سوزش مداوم میتونه به دلایل دیگه باشه،مثلا عفونت...

من خودم برای اقدام از کاندوم استفاده نکردم احساس خشن بودن داشتم...این بستگی به شرایط شخصی داره.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۰:۵۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

سلام

مووونا جان میخوای شرایط و حالاتت رو دقیق بگو شاید ماها تونستیم راهنماییت کنیم.

من دیروز بعد تمرین کردن با 6 ، سایز 7 رو امتحان کردم. خوشبختانه تونستم ازش استفاده کنم اما خیلی سخت. بچه ها جون آیا کسی هست که ورودی واژنش یه حلقه با دیواره بلند داشته باشه؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۱:۴۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها

میشه کمکم کنین

من دوروزه دارم با 11.5 تمرین میکنم اما همش سوزش دارم

اصلا باش راحت نمیشم. 

چه کنم؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۶:۵۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

Tara555ممنون میشم منو اد کنی

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۰:۱۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

مووونا

اگه واقعا مشکل دارید همینجا مطرحش کنید. علائم کاملا مشخصه!!

سحرناز

حلقه رو من دارم!! دیوار بلند رو نمیدونم منظورت چیه!

هدهد

واژنگشایی میکنی؟؟ دیلاتور رو درست ساختی؟؟ کگل رو مرتب انجام میدی؟ البته بعضی سایزا گاهی بد قلق میشن.

ژل زیاد بزن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

آبان جانم، منظور من یه چیزی شبیه واشره. این دیواره ها بعضی وقتها مانع ورود دیلاتور میشند. مگر اینکه دیلاتور طوری وارد بشه که به لبه گیر نکنه. اگر گیر کنه آنچنان دردی داره که خدا میدونه.

شما هم با لبه هاش مشکل داشتید؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۱:۱۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سحرناز

آره عزیزم اوایل واقعا اون لبه‌ها دردناک بودن. اما کم‌کم خوب شد. الان دیگه هیچ دردی نداره.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۳:۰۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

عزیزم من مطالب رو خوندم و دیلاتور هارو درست کردم من با سایز هفت راحتم و طبق نوشته بقیه دوستان با اون تمرین کردم امروز سوزشو داشتم ولی نمیدونم سایر دوستان وقتی انگشتتون به بالا واژنشون میخوره حس درد رو دارن یا من فقط اینجوریم 😧😢

و اینکه کسی از دوستان هست که درباره اینکه بعد استفاده از دیلاتور باید غسل کرد از مرجع تقلید یا جایی پرسیده باشه اگه میدونن لطفا منم راهنمایی کنید ممنون👧

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۱:۱۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۰۷:۴۴:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان 

من بالاخرهههههههه بعد از ۶ سال عروس شدم😍😍😍😍

الان که بعد از کلی وقت وارد سایت شدم از خوشحالی اشکم در اومد؛ باورم نمیشه تونستم.همیشه فکر میکردم خیلی کار سختیه ولی واقعا آسون بود.

اومدم تجربمو بنویسم شاید به درد بچه ها بخوره؛من پارسال نزدیک عید رفتم پیش خانم خیابانی برای معاینه اولیه ایشون بهم نحوه کار با دیلاتورها یاد دادن و معاینم کردن اون موقع حتی با انگشت زدن همسرم هم مشکل داشتم😓ولی بعد از چند روز تمرین با دیلاتورها بیخیال شدم چون برام ی حالت روحی  اذیت کننده ای داشت(که واقعا اشتباه کردم اگر ادامه میدادم خیلی زودتر جواب میگرفتم)ولی اتفاقی که برام افتاد انگشت همسرم برام عادی شد و هر از گاهی موقع رابطه یک یا دو انگشت رو داخل واژن من میبرد. ک ی کوچولو ریز برای من درد داشت. دو هفته پیش یهو به جای دو انگشت سه انگشت رو فرو کردیم و دیدیم در کمال تعجب واژن به راحتی و بدون درد زیادی باز شد. ب خاطر همین کلی ژل لوبیکارت زدیم و با الت امتحان کردیم و  دیدیم چقدر راحت فرو رفت.

من اون لحظه از خوشحالی فقط گریه میکردم؛اومدم اینجا به دخترهای خوشگل پیج بگم واقعا اصلا اون جوری که فکر میکنید کار سختی نیست با دو سه هفته تمرین کردن قطعا ادم جواب میگیره من اشتباه کردم واقعا؛خیلی خیلی زود جا باز میکنه واژن.بعدش هم خیلی حس خوبی داره ک ادم احساس میکنه ی باری از روی دوشش برداشته شده؛درد هم دروغ چرا ی ریز داشت ولی قابل تحمل بود خیلی خیلی کم واقعا؛😃.

من که خیلی پشیمونم چرا زودتر توصیه ها رو جدی نگرفتم و عمل نکردم و کلی از وقت هایی ک میشد ب همسرم لذت بیشتری بدم رو از بین بردم.واقعا از اون چیزی ک ادم برای خودش ی غول ساخته خیلی راحت تر هست.خیلی راحتر.فقط کافیه تمرین کنید.

میخواستم از خانم خیابانی و دوستان اینجا تشکر کنم حس خوب الانو مدیون کمک هاشون هستم😘😘😘 

چقدر حرف زدم😂😂😂 واقعا خوشحالم و خدا رو شکر میکنم💖💖💖

هر چیز که در جستجوی آنی، آنی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۹:۵۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

sh. ابان میشه درباره واژن گشایی توضیح بدی؟منظور اینه که اول با یه سایز کوچیکتر شروع کنم بعد برم سایز اصلیم؟ نه اینکارو نمیکنم...اما توی تمرینای امروزم رعایتش میکنم درباره ساخت دیلاتور هم طبق دستور ساختم.گوش باک کن گذاشتم و دورش بنبه گذاشتم و گذاشتم داخل دستکش.قطرش 11.5 هس.طولشم حدود ده.

لطفا دعام کنین.من خیلی زود ناامید میشم

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلااااام دوستان

من اومددددددم.بعد از یه پریودی طولانی امروز میخوام تمرینامو دوباره شروع کنم.اگر خدا بخواد این ماه میخوام فشرده تر کار کنم.واسم دعا کنیییییید.😘

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۷:۴۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ژانت و السا ممنونم عزيزان از توضيحات شما متشكرم ... ​             شكوه زندگي: مبارك باشه عزيزم تبريك ميگم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران