تعداد بازدید : 350812
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۹:۲۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

هدهد

آره حتما با دیلاتورای قبلی واژنگشایی کن. مثلا الان که سایز یازدهی، با سایزای ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ واژنگشایی کن

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۲۱:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۶:۳۹:۳۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.

من تقریبا ۲ ساله که ازدواج کردم و متاسفانه موفق به دخول نشدم. مدتیه که با این سایت آشنا شدم و خواننده خاموش بودم ولی تمرینات و شروع کردم و الان به سایز ۱۰ رسیدم.ممنونم از همه ی بانیان این مطالب مفید.چند تا سوال داشتم کسی هست که بتونم چند. دقیقه ایی باهاش صحبت کنم ؟ من ۳۸ سالمه و این موضوع به شدت داره از پا درمیاره.خواهش میکنم اگه کسی هست که بتونم فقط ۵ دقیقه باهاش صحبت کنم و. سوالاتم و بپرسم بهم بگید.

باز هم ممنونم از ماماسایت چون منم مثل خیلی از دوستان دیگه نمیدونستم حتی اسم این مشکل چیه.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۲۲:۵۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سوف

سلام گلم شما سوالاتت رو همینجا مطرح کن خیلی زود پاسخ میگیری

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۰۴:۲۹:۴۹
(ویرایش)

ممنونم از پاسخت دوست عزیز.

یک سوالم اینه که پرده بکارت کجاست؟ چرا من با اینکه به سایز ۱۰ رسیدم ولی هیچ خبری از پرده نیست؟ آیا من مشکلی دارم؟

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۰۴:۴۲:۵۳
(ویرایش)

چون من همسرم راضی به تمرین با دیلاتور نشد و فقط به انگشت خودش رضایت داد واسه همین الان واسمون عجیب شده دو انگشت که قطرش ۱۰ سانته تا بند آخر (۳ بند انگشت) داخل میره ولی خبری از پرده نیست. این عجیبه؟؟من دسترسی به پزشک زنان که معاینه م کنه واسم سخته.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۰۹:۲۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان و یاران عزیز
روز بخیر
بچه های تمرینی خدا قوت...انرژی مثبت ...انرژی مثبت ...انرژی مثب
من میتوانم
من میتوانم
من میتوانم
این جمله ها رو مدام بگید و پشتکارتون و از دست ندید خواهش میکنم...این موضوع خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید میتونه خوب بشه و حل بشه
اون عزیزی که نوشته من شرایطتم برای رفتن به دکتر و معاینه شدن و اینا فراهم نیست،باید بگم عزیز دلم این زندگیته...حال و آینده شما به حل این موضوع بستگی داره.یعنی ارزش نداره بخاطرش شراط و جور کنی
ببین عزیزم تجربه آسون به دست نمیاد و ما نباید خیلی چیزا رو خودمون تجربه کنیم.ما اینجاییم که تجربه های خوب همدیگه رو انجام بدیم و نخوایم آزمون و خطا کنیم که ببینیم کدوم راه درسته و یهو چشم باز کنی ببینی 8 سال 10 سال و یا حتی بیشتر از عمر زندگی زناشوییت گذشته اما هیچ پیشرفتی نداشتی
اینو که میگم تجربه شخصی خودمه و اینجا مینویسم که شاید یه نفر یه تلنگر بخوره
ما 9 سال پیش ازدواج کردیم و واقعا شرایط مالی بدی داشتیم بحدی که حتی پول دکتر هم نداشتیم و من هر جا میرفتم حتی تشخیص درستی نمیتونستن بدن و مجبور شدم بیام تهران(ما ساکن جنوبیم).اما کی اومدم؟ وقتی این همه سال وقت تلف کردم وقتی این همه زمان و کشته بودم
ببین عزیزم من نمیدونم از اینکه نوشتی شرایطش و ندارم دقیقا منظورت چی بود؟ اما ما شخصا مشکلات مالیمون بحدی بود که اصلا برامون امکان پذیر نبود برای درمان 2 نفری متحمل این همه هزینه بشیم(12 روز تهران هزینه اقامت داشتیم هزینه عمل هایمنکتومی و هزینه فیزیوتراپی و خلاصه یه عالمه هزینه) اما یه روز به شوهرم گفتم ما این همه وام گرفتیم قسط دادیم برای هزار چیز زندگی...یعنی ارزش نداره یه وام بگیریم و بریم تهران و مشکل زندگیمونو حل کنیم؟
الان به خودم میگم ای کاش این همه سال وقت تلف نکرده بودم
تو رو خدا زمان و از دست ندید زمان طلاس 
زندگیتونو نجات بدید

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۰۹:۴۲:۱۷
(ویرایش)

بعد یه موضوع دیگه بنظرم شما شاید درجه واژینیسموست خیلی کمتر از ماها باشه.یکی مث خود من از دست زدن به واژنم میترسیدم شوهر بیچاره من برای امتحان یکبار جرات نکرد حتی دست به اونجا بزنه از بس من عکس العملم شدید بود.شما 3 تا انگشت شوهرت میره توی واژنت اصلا شاید پرده ات ارتجاعی باشه شاید پرده ات حلقوی باز بوده .برعکس به نظرم شما حتما حتما حتما برو معاینه شو ببین نوع پرده ات چیه عزیزم.من خودم پرده ام نیاز به عمل داشت.اگر اینو از همون روز اول بهم گفته بودن و میدونستم شاید حل مشکلم 9 سال طول نمیکشید
شاید شما با یه جلسه مشاوره کاملا خوب خوب بشی.چرا اینو از خودت و زندگیت دریغ میکنی؟!!!

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۰۹:۵۳:۵۶
(ویرایش)

سلام ژانت عزیز

نه من منظورم از شرایط اینه که من اروپا هستم و دکتر فارسی  زبان نیست متاسفانه .یکی دو تا رفتم ولی نتیجه ایی نگرفتم .

شما در مورد سوالم درباره پرده بکارت چیزی میدونید؟من هیچ وقت معاینه نشدم ولی خودم مطمینم به خودم .سوالم اینه که چرا خبری از پرده نیست؟ دوستانی که با دیلاتور تمرین میکنند پرده بکارت دارن تا زمان اقدام نهایی؟ تو. بعضی سایتا نوشته ۱ تا ۴ سانت ولی من الان بیشتر ۴ سانت هست انگشتای همسرم چرا خبری نیست از پرده بکارت نیست؟؟

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۰:۰۶:۴۰
(ویرایش)

ببین عزیزم پس شرایط سختی نداری چون حداقل اونجا اگر رفتی و گفتی این اختلال و دارم مسخره ات نمیکنن و بهت نمیگن لوس و ننر و ناز نازو و ...
ببین معمولا پرده بکارت همون ابتدای واژن هست اما باز تشخیص فنی این موضوع بعهده پزشک متخصص هست 
اما بنظرم هر جوری شده خودتو ببر معاینه کن تا تکلیفت مشخص بشه
برای پرده و تمرین هم باید بگم اطلاعات من بهت کمکی نمیکنه چون من عمل کردم و پرده ام و برداشتن و من 2 ماه بعد شروع کردم به تمرین با دیلاتور

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۰:۳۹:۴۴
(ویرایش)

ممنونم ژانت عزیزم واسم دعا کن .

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۳۳:۴۲
(ویرایش)

راستی اینم نگفتم که منم مثل همه بودم و الان تقریبا  ۵ ماهه که دارم تمرین میکنم منم از ۱ گوش پاک کن شروع کردم .الان خدا رو شکر به سایز ۱۰ رسیدم. ولی خیلییییی سختی کشیدم.تمرینم خیلی طولانی شده بخاطر اینکه خیلی چیزا تو این ۵ ماه پیش اومد.ولی اینبار میخوام (تازه پریودم تمام شده ) تا پریود بعدی به امید خدا و کمک و روحیه دوستان اینجا حلش کنم. تنهایی تو این موضوع واقعا سخته.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۴:۴۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سوف

عزیزم تو این روش پرده بدون درد و خونریزی کنار میره. اکثر خانما کنار رفتن پرده رو حس نکردن. شما هم الان تو سایزی هستی که به احتمال زیاد دیگه پرده کنار رفته.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۵:۲۴:۱۶
(ویرایش)

ممنونم دوست عزیز 🌹

من فکر نمیکردم بدون خونریزی اتفاق بیافته.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۶:۱۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

بچه هاسلام

من امروز سومین روز متوال با 11.5 کار کردم

میشه یکی بهم بگه تمرینم درسته یا نه؟ من داخل میکنم و اروم اروم عقب و جلو میبرم. گاهی تندش میکنم و گاهیم کامل بیرون میارم و از اول

بلضی وقتا حالتهام رو هم عوض میکنم

این تمرین مناسبیه؟ 

و اینکه لحظه اول درد دارم اما بعد دو دقیقه اوکیم. فقط همچنان زیر دلم خالی میشه موقع جابجایی سریع. برم 12.5

یعنی منم میتونم یه روز دیگه دردی احساس نکنم؟ 😭

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۹:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۰۷:۴۴:۳۱
(ویرایش)

بچه ها سلام 

ارغوان جان خیلی ممنونم ازت🤗🤗🤗

سوف جان منم مثل شما با انگشت همسرم تمرین کردم بیشتر خیلی راحت پرده کنار میره چون پرده منم حلقوی بود و خانم دکتر بهم گفت حتی اگر یه شب همون اول ازدواج هم دخول انجام میشد مال تو چون حلقوی بوده خونریزی نداره چ برسه به این حالت که کم کم پرده کنار میره؛نگران نباش سایز های بالاترم تمرین کن و برو برای دخول ایشالا اونایی ک حلقوی هستن و خون ریزی ندارن دردشون هم کمتره ایشالا ک زودتر بانو بشی

هر چیز که در جستجوی آنی، آنی
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران