تعداد بازدید : 350418
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۰۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۰۰:۰۹:۲۷
(ویرایش)

ممنونم از دوستان خوبی که میان اینجا و به ما دلداری میدن. حرف های شما خیلی به آدم آرامش میده. ما هممون استرس های زیادی داریم و واقعا به کمک احتیاج داریم.

ژانت جان میتونم بپرسم شما پردتون از چه نوعی بوده که عمل کردید؟

من دکتر رفتم گفت پرده حلقوی که دیواره پایینش ضخیمه و ممکنه نیاز به جراحی داشته باشه. اما به احتمال زیاد با اولین دخول پاره میشه. یعنی دکتر تکلیفمو روشن نکرد. خودمم نگاه می کنم دیواره پایین بکارت بلنده. الان هم موقع ورود دیلاتور مشکل دارم.

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۰۰:۳۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۶:۳۹:۳۱
(ویرایش)

مرسی شکوه زندگی جان.ممنون از توضیحاتت عزیزم 🌹🌹

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۰۹:۱۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان
سحرناز عزیز
من پرده ام تیغه ای بود که زیرش یه باند به شکل نیم دایره وجود داشت.روزی که عمل کردم و بهوش اومدم یادمه دکتری که عملم کرد گفت شاید نوع پرده ات باعث ترس و دردت میشده جون انصافا پرده ی بدی داشتی
پرده رو که برداشته بودن توی یه ظرف که روش نوشته بود هایمن دادن دست خودم و گفتن بیا نگهش دارhappy
یه چیزی در حد نصف بند انگشت بود با یه تیکه دیگه.یعنی دو تا چیز بود

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۱:۰۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

هدهد

آره برو سایز بعد. البته حتما واژنگشایی کن. یعنی با سایز یازده و نیم که اوکی شدی برو دوازده. من امروز رفتم دکتر گفت ورودی واژنت خیلی تنگه واسه همین اول رابطه درد داری. احتمال داره تو هم مثل من باشی.

سحرناز

منم پرده‌مو عمل کردم و به شدت پشیمونم!! عمل پرده چیزی رو عوض نمیکنه. مگر اینکه اونقدر ضخیم باشه که غیر قابل نفوذ باشه. وقتی دکتر گفته ممکنه پاره بشه پس تن به جراحی نده. من تا چهار هفته بعد جراحی واژنم داغون بود. وقتی هم خوب شد هیچی عوض نشده بود! نظر من اینه که سعی کنی با دیلاتور کم‌کم پرده رو از بین ببری.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۱:۰۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به همگیanim2-ad54ad

سحرناز 

عزیزم اگر دکتر تاکید نکرده واسه جراحی پس نگران نباش و به تمرینت ادامه بده. پرده کم کم کنار میره.

هدهد

عزیزم تمرینات رو درست انجام دادی. موقع عقب و جلو درد و سوزش نداشتی میتونی بری سایز بعدی.

فقط دو تا پوزیشن رو هم حتما تمرین کن.

سوف

خوش اومدی به انجمن. پس این دفعه با جدیت و پرانرژی ادامه بده تا موفقیت. ما در کنارت هستیم. ناامیدی نشو اصلا. در مورد پرده هم همونطور که دوستان گفتن ابتدای ورود واژن هست دو الی سه سانت. ولی با تمرین با همسرت کم کم کنار رفته و اصلا متوجه اش نشدی. چون تو این حالت ممکنه اصلا خونی هم نبینی. 

بانوی فردا

تمرینات رو هر روز و مداوم انجام بده. بیشتر از زمان معمول بین یک تا دوساعت در روز تمرین نکن. حتما موفق میشی.

لیلا1371

عزیزم خوش اومدی به انجمن. برای شروع سایز 7 رو وارد کردی؟ اگر سوزش داری باید فعلا با همین سایز تمرین کنی تا کاملا روان بشی. بدون درد و کشیدگی.

معاینه پرده رفتی؟ همسرت در جریان تمرینت هست؟

اگر با تمرینات حس ارضا شدن نداری نیازی به غسل نیست. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۱:۰۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

شکوه زندگی

عزیزم بهت تبریک می گم. بانو شدنت مبارک.

روند درمانت رو با رابطه یک روز درمیون کامل کن.

موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۴۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۵:۴۴:۵۳
(ویرایش)

سلام من هشت ماهه که ازدواج کردم ولی موفق نشدم به ...

امروز با این سایت آشنا شدم، نمیدونم باید چکار کنم. از کجا شروع کنم ؟ چطوری ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۰۰:۱۱:۳۹
(ویرایش)

سودا جان، ژانت جان و آبان جام ممنونم از راهنماییهاتون. من بازم تمرین می کنم تا جایی که بتونم. به نظرم همین 4 سال از زندگیم که با ترس گذشته برام بسه.

من امروز بازم 7 رو تمرین کردم اینبار بدون واژنگشایی و خداروشکر خیلی باهاش راحت بودم، بدون درد و کشیدگی. میخوام از فردا 8 رو تمرین کنم. قبلا یادمه بچه ها توی گروه گفته بودند که 8 خیلی سخته و سایز برداشتن پرده است. من سایز 6 و 7 رو به سختی باهاش راحت شدم. امیدوارم 8 بخیر بگذره. بنظرتون یه دیلاتور درست کنم سرش 7 باشه تهش 8. اول با اون تمرین کنم، بعدش با 8 خالی تمرین کنم بهتر نیست؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۰۰:۱۴:۱۲
(ویرایش)

طاهره جان برو توی صفحات اول سایت، همه مقالاتی که اونجا هست رو بخون. درباره نوع بیماری و نحوه وارسی و ...

این شروع کارته. بعدش دوباره بیا اینجا دربارش صحبت کنیم.

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۰۰:۱۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۳:۴۴:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه

چند روزیه که وقت نکردم بیام گزارش بدم

من هنوزسایز دهم😢

دو روز اولش برام خیلی خوب و راحت بود،اما الان دو روزه که سوزش دارم باهاش و راحت نیستم،با سایز قبلی واژن گشایی میکنم اما سایز ده رو نمیتونم تند تند تکون بدم،یکم نا امید شدم،داشتم خگب پیش میرفتم اخه😢.البته لینم بگم که بعد از دو روزاول ،دو روز مهمون داشنم و تمرین نکردم بعدش که برگشتم به تمرین اینجوری شدم😢

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان 

میشه از ژل هایی که برای تمرین استفاده میکنید نام ببرید شاید به در بقیه بخوره ممنون.

طاهره جون صفحات مربوط به انجم واژینسیموس رو مطالعه کنید اگر سوالی داشتید اینجا مطرح کنید دوستان کمک تون میکنند

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلااام

من امروز با 10.5 و 11.5 واژن گشایی کردم و با 12.5 تمرین

البته همش احساس کشیدگی داشتم.

بچه ها کسی موقع تند عقب و جلو کردن زیر دلش خالی نمیشه؟ 

فقط من اینطورم؟ 

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۵:۵۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

ارغوانی 

من از ژل لوبریکنت پاور مَن استفاده میکنم خیلی خیلی راضی هستم ازش.یکم که میزنی کلی روون و خوب میشه

هدهد۲۳۹۶

اره عزیزم منم دقیقا مثل تو هستم فک کنم طبیعی باشه.من حتی توی رابطه با شوهرمم همین احساس و دارم.ببین از قدیم میگن : کار نیکو کردن از پر کردن است.شاید اگر این رفت و آمد بیشتر بشه و تعداد رابطه هامون در طول ماه بیشتر بشه واژن و بدنمون تطابق بیشتری پیدا میکنه و این حس کمتر بروز کنه،خودتو ذهنتو درگیر این چیزا نکن بهش فک نکن خودتو شل بگیر بعضی وقتا از انقباضات عضله های شکم و زیر شکم همین احساسات پیش میاد

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۹:۱۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ارغوانی

من از پلی ژل استفاده میکردم. کلا هر ژلی استفاده میکنی، یه لیوان آب بذار کنار دستت، هر از چند گاهی دیلاتور رو فرو کن تو آب، ژل خیلی روون‌تر میشه.

هدهد

نمیدونم منظورت از زیر دل خالی شدن چیه... ولی من اوایل رابطه، تو پوزیشن زن رو حس میکردم شکمم میخواد پاره بشه!! الان مشکلی ندارم دیگه. البته تو پوزیشن داگی هنوز همین حس رو دارم!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۲۲:۵۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۳:۴۴:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه

من امروزبا همون 10 دوباره تمرین کردم ،خیلی راحت بودم امروز😍😍بازم امیدوار شدم💪

Sh.آبان

مرسی از راهنماییت بابت آب زدن به دیلاتور،خیلی خیلی خوب بود و راحتتر کرد کارمو🙏

هدهد

منم وقتی تند تند میزنم،زیر دلم خالی میشه فک کنم طبیعیه😉،نگران نباش

یه سوال دارم منظورتون از کشیدگی چیه؟یعنی چجوری؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران