تعداد بازدید : 350808
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۷ ۱۷:۴۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

elham.r

عزیزم اگر علائم واژینیسموس رو اینطور که شرح دادی داری میتونی شروع کنی به تمرین. 

تمرینات رو با کگل و وارسی شروع کن. 

بعدش طبق توضیحات صفحه اول انجمن شروع کن کار با دیلاتور رو. تمرینات رو روزانه انجام بده حتما. سوالی داشتی بپرس.

همینجا هم گزارش روزانه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۷ ۱۷:۴۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

zeynab

چه عالی. آفرین. پس ادامه بده همینطور که نزدیک بانوشدنی.

puneh

عزیزم واژینیسموس التهاب واژن نیست , در واقع انقباض غیرارادی عضلات واژن هست که باعث میشه خودت رو سفت بگیری و مانع ورود آلت بشی.

پس تو هم تمرینات رو ادامه بده. سعی کن حواست رو پرت کنی موقع تمرین مثلا فیلم ببینی یا موزیک گوش بدی. 

ریلکس کن و خودت رو شل بگیر.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۷ ۲۲:۲۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی . من بعد پریودم دوباره از دیروز تمرینات رو شروع کردم. رو سایز ده گیر کردم . داخل میره اما نمیتونم عقب جلو کنم . دعا کنید برام زودتر با این سایز راحت بشم. عادیه که انقد رو این سایز گیر کردم؟

راسی طول دیلاتور چقدر باید باشه؟ مثلا 9 یا 10 سانت کمه؟

۱۳۹۷/۳/۷ ۲۲:۵۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

سلام عزیزم به به چ خوب ک از ی گوش پاک کن به سایز شیش رسیدی... انشالله موفق باشی... 

چی بگم؟؟ از قبل تمرینا؟؟

۱۳۹۷/۳/۸ ۰۰:۵۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااااااام به همگییییییی

نماز و روزه هاتون قبوووووووووول

سودا جون خیلی خدا قوت، بووووووووووس

Puneh

طبیعیه دردش، بدنت داره آداپته میشه با دیلاتورر، فقط اینکه کگل کردنتو بیشتر کن و اینکه قبل تمرین تو اب گرم و یکم نمک بشین.

سان شاین

سایزای بالا صبوری میخواد، نگران نباش باهاش روون میشی ، ماشالله داری میرسی به سایزای اخر، پر قدرت پیش برو، و اینکه طول دیلاتور ۹ و ۱۰ خیلیم خوبه .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۹ ۰۸:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۹ ۱۱:۵۳:۱۶
(ویرایش)

سلام، من تازه با ماما سایت آشنا شدم، من 15 روزه که ازدواج کردم ولی با همسرم موفق به نزدیکی نشدیم. خیلی ناامید شدیم. میشه کمکم کنید؟ از کجا باید درمانو شروع کنم؟ مشکلم حل میشه؟ راستش من موقع نزدیکی سعی میکنم خیلی آروم باشم و خودمو ریلکس میکنم، قبلش هم ترسی نداشتم ولی انگار یه سدی جلوی دخول رو میگیره. لطفاً کمکم کنید.

۱۳۹۷/۳/۹ ۱۰:۱۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همگی من  دیروز سایز 7 سانت رو تمرین کردم اولش خیلی سخت بود انگار اصلا نمیشد که انجام بشه ولی تلاش مو کردم و خداروشکر انجام شد .امیدوارم مشکل همه دوستان به زودی حل بشه.

دوست عزیز:(Sepid97) عزیزم روی کادر ورود انجمن واژینیسموس کلیک کن اونجا همه تمرین ها کاملا توضیح داده شده .. اینجا هم اگه سوالی داشته باشی همه دوستان کمکت میکنند.

۱۳۹۷/۳/۹ ۱۰:۳۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۷ ۱۳:۲۱:۴۰
(ویرایش)

سلام به همگی من میتونم دخول رو تحمل کنم ولی در حرکت دادن توسط شوهرم شدید درد دارم طوری که میخوام همون لحظه تموم بشه

۱۳۹۷/۳/۹ ۱۲:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۹:۴۸:۴۱
(ویرایش)

سلام خانومای گل.

شما که دیلاتور استفاده میکنید منظورتون از اعداد هفت سانت و یا یازده و غیره چی هست؟مگه دستکش از 8/5 بزرگتر هست؟؟؟ پس اعداد بزرگتر رو چطور درست میکنید؟؟ من الان با دستکش8کار میکنم و خییییلیییی روحیم نسبت ب قبل بهتر شده و همه این حس های خوب رو مدیون خانم خیابانی عزیز هستم و همیشه دعاشون میکنم 😍 

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۹ ۱۲:۳۵:۵۰
(ویرایش)

سلام خانومای گل.

شما که دیلاتور استفاده میکنید منظورتون از اعداد هفت سانت و یا یازده و غیره چی هست؟مگه دستکش از 8/5 بزرگتر هست؟؟؟ پس اعداد بزرگتر رو چطور درست میکنید؟؟ من الان با دستکش8کار میکنم و خییییلیییی روحیم نسبت ب قبل بهتر شده و همه این حس های خوب رو مدیون خانم خیابانی عزیز هستم و همیشه دعاشون میکنم 😍 

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۹ ۱۲:۴۴:۰۸
(ویرایش)

من وقتی دیلاتور دریت میکنم معمولا برای سابز از انگشت وسط دستکش استفاده میکنم تا به سایز مورد نظرم برسم مثلا برای سایز 7 یک نخ به اندازه 7 سانت قیچی میکنم بعد داخل انگشت وسطی دستکش سایز 7.5 پنبه میزارم و دورش و با نخ اندازه میزنم و درست میکنم. دوستان از متر استفاده میکنند.

۱۳۹۷/۳/۹ ۱۲:۵۲:۵۰
(ویرایش)

من الان با انگشت وسط دستکش8کار میکنم که الان شما گفتی اندازه گرفتم شد 9سانتی متر! متاسفانه دستکش شماره 8/5نتونستم پیدا کنم اینجا.

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۹ ۱۸:۲۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۸:۵۰:۱۵
(ویرایش)

میشه بگید چطوری درست میکنید با گوش پاک‌کن ؟ گوش پاک کن تو چی میذارید ؟

۱۳۹۷/۳/۹ ۲۲:۲۰:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

دوستان برای ساخت دیلاتور پیشنهاد میکنم اون پی دی افی رو که آموزش کامل داخلش هست ببینید. اگه سودا جون یا ماه پیشونی جون زحمت بکشن لینکشو برای دوستان بزارن عالی میشه.

۱۳۹۷/۳/۹ ۲۲:۲۳:۵۴
(ویرایش)

فاز75  من هم از داروخانه پرسيدم گفت تا سايز ٨ داريم نميدونم بايد براي سايزهاي بالاتر چه كرد

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران