تعداد بازدید : 349080
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۸:۵۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

مرسی عزیزدلم که انقدر کامل و جامع جوابمو دادی چقدر وجود شما و بقیه دوستان خوبه،

من یک سال هست ازدواج کردم،دخول اصلا نداشتم ، معاینه بکارت شدم معاینه پزشکی هم شدم و مشکلم تایید شده راستش پزشک خودم دقیقا تمام چیزایی که تو این سایت خانوم دکتر گل گفته بودن رو برام توضیح دادن منم وقتی توی نت سرچ کردم با این سایت و انجمن آشنا شدم،و پیوستم به شما عزیزای مهربون و دوست داشتنی، دیلاتور رو طبق دستور درست کردم سایز ۶ سانت رو، تمرینات کگل  و ورود همین دیلاتور رو یه هفته اس شروع کردم خداروشکر توی همین یه هفته از سایز ۶ سانت رسیدم به ۷ سانت فقط اوایل ورودش یکم سختمه این ۷ سانت بعدش واسه عقب و جلو راحت میشه، و نکته های داخل سایت رو خوندم😍🤓، با همه این توضیحات خیلی خوشحال میشم که بازم راهنماییم کنید واسه همون آداب تمرین و ...، خیلی خیلی خوشحالم که کنارتون هستم

اهان راستی همسرم در جریان کامل همه چی هست😍😍😌😌👰👰

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۲۴:۴۶
(ویرایش)

ببخشید من جواب دادم ولی یادم رفت اسمتونو تو مخاطب بنویسم

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام ،دخترا من عقدم و یک ماه دیگه انشالله عروسیمه،یباراتفاقی رابطمون موجب شد پردم کناربره و ازبین بره ولی بعدازاون دیگه رابطه کامل نداشتمو بیشترازهفت هشت سانت نمیتونه شوهرم دخول روانجام بده درددارم ،واژینیسموس خفیف دارم یافقط ترسی که تازه عروسادارن؟دوبارهم انگشت خودموداخل واژن کردم ،الان من چیکاربایدانجام بدم؟فقط کگل کافیه؟

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۱:۳۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام عزیز خواهش میکنم.

آهان پس تمرینارو شروع کردی.خیلی خوبه آفرین

خب ببین آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور .قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که اول و آخر دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر 

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

هرسوالی هم داشتی بپرس گلم

موفق باشی💪🌹

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۲:۰۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

سلااااااام بچه ها .... خوبیییین؟ من تازه واردم... همین الان ثبت نام کردم تا بالاخره بتونم به جنگ این غول واژینیسمیم برمanim2-New-6

فقط یه سوال بزرررررگ دارم

من هفته ی گذشته مطالب سایت و خوندم و گفتمامکان نداره من اصلا واژنم راه ورودی نداره ....

اما وقتی با بی انگیزگی کااااااامل دیلاتور درست کردم دیدم که وارد شد و در کماااال تعجب دیدم اون سدی ک موقع نزدیکی هست الان دیگه نیسanim2-wacsmiley

راستش نمیدونم خوشحال باشم یا نارااااااحت

چون همونروز تمام سایزا رو عوض کردم و یکی یکی ب راحتی فرو میرفتن

انقد ذوق زدم ک زنگ زدم همسرم از محل کارش اومد

امااااا.... اماااااsad 

ب محض ورود همسرم در کمال تعجب دوباره قفل شد و دیگهههههه فرو نرفت :(((((

و باز با خروج همسرم راه باز شد

دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من شیش ساله که از ازدواجم میگذره و ب مرز استیصال رسیدم دیگهههههه cry

الان سوالام اینه که :

بزرگترین سایز دستکشا راحت وارد میشه (با دست خودم البته. ) حالا برا بزرگتر ازین سایز از چی باید استفاده کنم؟؟؟؟

دو  اینکه دوستان من چند شب پیش اومدم با همسرم سعی کنم ولی مثل سنگ بسته بودم و حتا یه نوک سوزنم وا نشدم یه ساعت تلاش کردیم بعد جفتمون ناراحت خوابیدیم cry الان باید چیکا کنم تروخدا کمکم کنید

you can
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۲:۴۷:۵۸
(ویرایش)

عزیزم واژینیسموس این نیست که راه ورودی مشکل داشته باشه بلکه یه مشکل ذهنی هست که ناخودآگاه اتفاق میفته و عضلات داخل واژن مثل سد منقبض میشن.پس فکر نکن چون دیلاهارو راحت وارد کردی مشکلت حل شده.نه عزیزم باید درمانو اصدلی پیش ببری تا ذهنت و انقباضاتت هماهنگ بشن و موقع دخول اصلی دیگه مشکل نداشته باشی.

پس اصلا نگران نباش و شروع کن تمرینارو اصولی انجام بدی نه اینکه همه را یه روز وارد کنی.از سایز ۵ شروع کن.

برای سایزای بالاتر هم از کاندوم استفاده کن.

اصول تمرینارو توی کامنت قبلیم واسه شادان نوشتم.بخون و کامل اجرا کن.تا موفقیت راهی نیست عزیزم 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۳:۰۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم
آناشید عزیز
خیلی خوش اومدی به انجمن و شک نکن تنها جایی که میتونی ازش با موفقیت بری بیرون همینجاست.فقط خواهش میکنم امیدت و از دست نده تمرین کن و پشتکار داشته باش
در رابطه با چیزی که گفتی بنظرم بهتره حتما تمریناتت و با شوهرت انجام بدی.ببین من خودم دقیقا زمانی پیشرفت و کامل متوجه شدم که بعد از تمرین با دیلاتور همسرم و صدا میزدم و اون برام ادامه تمرین و انجام میداد.شما باید ترس و اضطرابت از بین بره.اونم تنها با وارد کردن دیلاتور توسط همسرت از بین میره.حتما حتما این کار و انجام بده
ببین من خودم تقریبا 3 ماهه که کامل خوب شدم و به معنای کلمه دارم از زندگیم لذت میبرم.یه توصیه مهم تر اینه که حتما سعی کنین قبلش نوازش و معاشقه داشته باشید.نه تنها ورود آلت برات اصلا سخت نمیشه بلکه لذت میبری.من الان جوری شدم که به محض ورود و عقب و جلو کردن به خوبی تحریک میشم و به ارگاسم میرسم.فقط تو رو خدا تمریناتت و ول نکن و حتما با شوهرت تمرین کنین و حتما حتما با معاشقه برید برای اقدام
به امید موفقیت برای همگی 
امیدوارم همگی از رابطه لذت ببرید.بچه ها وقتی رابطه دخول خوب دارین متوجه میشید که اصلا قبلش مسخره بازی بوده نه رابطه

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۳:۴۹:۳۷
(ویرایش)

بازم مرسی از کمک ها و راهنماییت عزیزدلم خیلی خیلی خوشحالم با دوست مهربونی مثل شما اشنا شدم،😍😍😘😘💖💖

من بیشتر موقع ورود اذیت میشم و سوزش دارم  بعد اصن خودش کم کم میره تو انگار کشیده میشه داخل تا این سایزی که الان هستم(۷ سانت) کشیدگی واژن نداشتم شاید برای سایز های بزرگتر اینطور بشه نمیدونم، چشم حتما همه رو رعایت میکنم گلمم😍😍فقط راستش به کاندوم حساسم یعنی اونوقتا ک تلاش میکردیم یکی دوبار ک استفاده کردیم پوستم حساس شده بود، من تاحالاپوزیشن زن رو رو امتحان نکردم با دیلاتور حتما باید تست کنم تا الان یک سوم اینایی که برام گفتین انجام دادم حالا دوسوم راهنمایی شماهم انجام بدم ان شاالله زودتر جواب بگیرم، راستش اول که دکتر بهم گف مشکلت اینه یکم استرس گرفتم ولی وقتی توی خونه تست کردم و دیدم وای دیلاتور داره میره و میاد خیلی امیدوار شدم و ذوق کردم😍😍😍😌😌مرسی عزیز دلم از کمک هات پیام هاتو خوندم امیدوارم دیگه واسه عید شماهم بانو شده باشی و بشی انگیزه بیشتر برای ما😘😘😘😘

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۵:۲۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام 

دوستای عزیزم من با خوندن این مطالب شک کردم به درست انجام دادن تمریناتم 

والا حقیقتا من دوتا متکا میزارم پشتم و بهش تکیه میدم و بعد پاهامو باز میکنم تقریبا عین زمانی که برای معاینه پرده بکارت رفته بودم 

بعد قبلش کمی ژل میزنم و دیلاتورهام کمی خیس میکنم چون واقعا خیلی سخته خشک باشه و ادم بخواد استفاده کنه ازش و یه آیینه ام میزارم جلوم و از داخل اون نگاه میکنم و وارد میکنم 

و زمانی که سایز هشت و نیم که راحت بودم باهاش دادم شوهرم وارد کنه انگار شوهرم هیولاست کل پاهام میلرزید ولی اینقدر با خودم حرف زدم که کمی اروم شدم و شوهرم اونو وارد کرد 

واقعا این یه ترسه بزرگه که من موندم چطور ایجاد شده واقعا 

من شب اول عروسیم شوهرم گفت اگه نمیخوای یا خسته ی بمونه برای شب دیگه ولی خودم کلی ذوق داشتم گفتم نه انجام بده که خیالم راحت بشه چون دوستم دقیقا سال قبل که عروسیش بود همین مشکل رو داشت و تازه بعد از هفت ماه که از عروسیش گذشت موفق شد 

و من دوست داشتم همون شب اول عروسی خیالم راحت بشه که نشد 

حتی شوهرم خیلی کم وارد کرد کمی هم خون اومد ولی دیگه نشد 

من هر موقع به روز بعد از عروسیمون فک میکنم اینقدر ناراحت میشم که حد نداره و همیشه اون قیافه خودم و همسرم جلوی چشمم

حالا امیدوارم روزی بیاد که این مشکل من حل بشه و این بار سنگین از روی دوشم برداشته بشه 

خیلی حرف زدم واقعا ببخشید 

حالا دوستای گلم اگه من جای رو اشتباه انجام میدم بهم بگید ممنونم 

شماها خیلی خوبید واقعا💗💗💗💗💗💗

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۶:۴۴:۱۸
(ویرایش)

سلام عزیزدلم من خودمم تازه واردم و یک هفته اس که دارم تمرینات رو انجام میدم امروز و دیشب بانوی فردا ی عزیز کلی راهنماییم کرد،

حالا با اینکه تازه واردم ولی یه توصیه کنم بهت عزیزم به خود دیلاتور ژل رو بزن راحتتره لازمم نیس خود دیلاتور رو خیس کنی همینکه دیلاتور رو یه عالمه ژل بزنی به ورود راحتترش کمک میکنه، منم دقیقا همینجوری میخابم و تمرین میکنم حالا باید توصیه دوستانم انجام بدم چون اینجور ک میگن باید دو حالت پوزیشن زن رو و زن زیر رو در نظر بگیریم و دیلاتور رو وارد کنیم امیدوارم که خیلی زود به هدفت برسی عزیزممم به امید موفقیت هممون😍😍😍😘😘😘

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۷:۰۷:۲۰
(ویرایش)

ممنون عزیزم 

ان شاء الله 💖💖💖😘

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۷:۲۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

آناشید

عزیزم کگل کن، روزی سه بار. کگل بهت کمک میکنه که انقباض عضلاتت رو کنترل کنی.

واژینیسموس شدت‌های مختلف داره. اگه شدت واژینیسموس شما کم هست دلیل نمیشه بدون آمادگی بری اقدام!! برای سایزای بزرگتر از کاندوم استفاده کن. تا با سایز هدف راحت نشدی نرو اقدام. و کگل رو جدی بگیر، خیلی زیاد.

شادان

عزیزم منم به شدت نسبت به دیلاتور حساس بودم ولی بعد یه مدت راحت شدم‌. یه ذره احساس زبری میده... ولی خب یه مدت تحمل کن ایشالا عادت میکنی.

لیلا

علاوه بر ژل زدن خود دیلاتور، اگه باز واسه ورود حس کشیدگی داری، ورودی واژن رو هم کمی ژل بزن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۹:۵۵:۴۷
(ویرایش)

شادان

مرسی گلم منم خوشحالم که باهات آشناشدم و تونستم کمکت کنم.آبان جون راست میگن اولش یکم همینجوره تا واژنت به دیلا عادت کنه(البته درصورتی که همه چی رعایت بشه و مشکل از جایی دیگه نباشه)کاندوم هم ممکنه مارکشو عوض کنی حساسیتت رفع بشه.باید کاندوم ساده ی بدون بی حسی بگیری.

مرسی خیلی برام دعاکن.من تا سایز ۱۰/۵ رفتم و پریود شدم.امیدوارم بتونم تا قبل از روز زن که ۷ اسفند هست بانو بشم خیلی هیجان دارم😃

لیلا

عزیزم نگران نباش درست انجام میدی .حالتی که من گفتمم همینه ولی  زیر پاها و باسن بالشت میذاریم که عضله ی ران هم آزاد باشه و اون ناحیه کلا شل باشه.البته اصول باید رعایت بشه که روند درمان درست پیش بره و عقبگرد نداشته باشیم.عزیزم انشالله زودی بانو میشی دیگه هم فکرای ناامید کننده مثل تصور شب عروسیتون و غصه خوردن و اینا ممنوع.انگیزتو بیشتر کن که موفقیتت نزدیکه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۲۰:۵۰:۳۰
(ویرایش)

باشه خیلی ممنون 🌹

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۲۱:۰۳:۰۰
(ویرایش)

مرسی گلم 💗

چشم😊😊😊💪