تعداد بازدید : 350400
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۳:۱۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

عزیزدلممممم پس خیلی خیلی سخت کشیدی و پر تجربه ای بعد اینهمه تمرین و سختی☹ واقعا هم هر روز تمرین کردن سخته من الان دو روز فاصله افتاده خونمون نبودم ک بتونم انجام بدم دارم لحظه شماری میکنم که برگردم سر تمرینا

خیلی خیلی خوبه که دوستایی مثل تو اینجا هستن واقعا وجودتون نعمته😍😍عزیزدلممممم امیدوارم خیلی خیلی زود خبر خوبو به ماها بدی و خوشحالمون کنی😘😘😘

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۴:۰۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه

خدا قوت happy

سودا جوووونم عاشقتمممممممlove

اومدم یه نکاتی رو بنویسم....دیدم قشنگ کامل همه رو  خودت زحمت کشیدی  درشت نوشتی . مرررررسی

تمرین با همسررررررر خیلی مهمه ها . َ

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۲۱:۰۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

بانوی فردا من شکل شما بودم واژینیسم خیلی حاد بوده دو سال قبل یه دور شروع کردم رو دو گوش پاکن موندم:))))فقط منتظرم اون روزی که بیایی خبر بدی بانو شدم کلیییی خوشحال میشم برات

دلم میخواد همتون بیایید بگید بانو شدید انشاللللهههههه😊😊😊

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۲۱:۰۶:۴۵
(ویرایش)

منم فقط زن زیر بلدم باید بعد از پریودی شروع کنم با دیلاتور پایین تا به دونه دیگه یاد بگیرم😂😂

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۲۳:۴۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان، من پریودم تموم شد دیروز سایز 5و 6 سانت رو رفتم.امروزم اولش با 6سانت رفتم و بعدش 7 سانت رو تمرین کردم هم حالت زن زیر رو تمرین کردم هم زن رو.. ایشالا فردا با همسری امتحان میکنم یعنی دیلاتورو میدم همسرم بذاره.. 

راستی من هرچقدر تمرین میکنم یک ساعت نمیشه فوقش 40 دقیقه تموم میشه😂فقط یه سوال ؛میگم من بلد نیستم سایزهای بالا رو درست کنم.دستکش سایز8 خریدم اما نهااایتش میتونم 8سانت رو درست کنم😒 شما چطوری سایزهای بالا رو درست میکنین؟؟ و اینکه این دستکشهای جراحی پاره نمیشن؟ همش میترسم پاره بشه 😞 

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۰۰:۱۲:۰۲
(ویرایش)

من چندتا گوش پاکن کنار هم میزاشتم بعد دورش پنبه میچیدم با نخ محکم میبستم .نگران نباش دستکش وسط تمرین پاره نمیشه 

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۰۱:۰۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)

چه جالب ، باید امتحانش کنم حتما..مرسی تارا جون

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۰۱:۵۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

ماهور جان همون که تاراجون گفت رو درست کن میتونی دور پنبه، باند هم بکشی و بعد با نخ از بالا تا پایین چند بار دورش بپیچی و اگه تو دستکش جا نشد توی کاندوم بذارش. منم نمیتونستم با دستکش از سایز 8 به بالا رو درست کنم. 

..........

این دو روز با 10.5 تمرین کردم. یکم دردناکه ولی فکر کنم فردا دیگه روون شه. 😊

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۳:۲۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

بچه ها جون مرسی از جواباتون... فقط من الان سایز انگشت بزرگ دستکش راحت میره داخل.. حالا باید چیکار کنم؟؟؟ منظورم سایز بزرگترچجوری بسازم؟

و بعد اینکه روزی یه ساعت تمرین کنم تا چندوقت؟؟؟؟؟

و اینکه از کی باید دیلاتور و بدم همسر ...؟

مرسی عشقا. با اینکه ناامیدم ولی میخوام امتحان کنم روش اینجاروworry

you can
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۵:۱۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستانم.خداقوت به همه.بچه ها مطمئن باشید به این راه درمان هگر ناامیدانه بخواید شروع کنید واستون خسته کننده میشه.پس مطمئن باشید و پرانگیزه شروع کنید و ادامه بدید و روحیتونو روز به روز ببرید بالا.

تارا

مرسی عزیزم انشالله.خیلی دعام کن.

آناشید و ماهور

عزیزان برای ساخت دیلاتور نباید پنبه رو همینجوری بذارید تو دستکش و تموم.نه.باید یکی دوتا گوش پاککن بردارید دورش پنبه بپیچید و با نخ محکم بپیچیدش البته اینقدری که قوامش به اندازه باشه نه خیلی شل باشه نه خیلی سفت مثل چوب خشک.

بعد میذاریدش داخل دستکش و تهشو گره میزنید و اضافشو میچینید.اینجوری از سایز ۲ و ۳ تا هرسایزی بخواید میشه درست کنید.تا سایزای ۹ و ۱۰ تو دستکش جا میشه واسه سایزای بالاتر دیلارو بذارید داخل کاندوم ساده و بدون تاخیری.

آبان جون اون لینک ساخت تصویری دیلاتورو من ندارم اگر دارید میشه بذارید واسه بچه ها.مرسی عزیزم🌹

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۲۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااام به همگیییییی

هنوز پیامارو نخوندم ولی پیشاپیش از همه مهربونایی که کمک میکنن ممنوووووونم، ❤️❤️❤️❤️❤️

من هنوز به گوشی ویار دارم و حتی نمیتونم زیاد از رو مطلبی بخونم، طوریکه تو این دوران نتونستم چند ایه قران واسه ارامش نی نی بخونم، بازم ببخشید نیستم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۳۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون 

محبت میکنی از این بعد شماره بچه هارو شما اعلام کنی، اصلا حالم اجازه نمیده صفحه به صفحه برم عقب بخونم ، این مدته هم نبودم نمیدونم کدوم عزیزا بانو شدن ، بازم ممنوووووونم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۸:۲۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

مرسی بانوی فردای عزیز

فقط من هنوزم نفهمیدم که تا چ مدت باید تمرین کنم......

you can
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۲۱:۳۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

آناشید

عزیزم ببین یه سایزو باید اینقدر باهاش تمرین کنی که کاملا روان و راحت بشه برات یعنی بدون درد و سوزش و کشیدگی بتونی دیلاتور رو تند تند عقب جلو کنی.تندتند یعنی به همون اندازه ای که تو رابطه ی جنسی نیاز هست.بعد که دیدی راحت شده میری یه سایز بالاتر ،یعنی سایزی که نیم الی یک سانت بیشتره.دوباره اینقدر تمرین میکنی تا راحت بشه باز میری یه سایز بالاتر تا آخر.

دیلاتوراتو طبق اصول بساز یعنی اختلافشون بیشتر از ۱ سانت نشه.

واژنگشایی هم انجام بده کارت راحت تر میشه.

هرموقع سایز جدید میری باید سایز قبلی رو بدی همسرت واست وارد کنه.یعنی مثلا وقتی رفتی سایز۸ رو شروع کردی بعد از یکروز تمرین دیلای سایز ۷ رو میدی همسر واردکنه.این روند تا آخرین دیلاتور باید باشه.

بازم سوال داشتی بپرس.الان چه سایزی هستی گلم؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۰۰:۴۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز

لطف دارید . قربان محبت شما.

ممنون که حواستون به انجمن هست flower

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س