تعداد بازدید : 350250
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۰۰:۴۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیزم

خدا نی نی کوچولوت رو برات حفظ کنه ان شاالله.

منم میدونستم اینطوری هستی شماره ها رو اعلام کردم البته موقتی تا خودت اوکی شدی بیای پیشمون.

منتظرتیم گلم.❤🌹🌹🌹

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۰۱:۳۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

دوستان تازه‌وارد، میتونین از لینک زیر آموزش تصویری ساخت دیلاتور رو دانلود کنین:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۲:۵۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا

واااای ممنووووووونم از محبتت چه کار خوبی کردی😍😍😍

حتما این دوران ویاریم تموم شه بیشتر میام💃💃💃💃

ان شالله بانو شدن همه بچه های در حال تمرین😇😇😇😇

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۶:۵۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

خانما من عقدم و انشالله فروردین عروسیمه پرده بکارتم کناررفت ولی بعدازاون نتونستم رابطه کامل باشوهرم داشته باشم فقط ۵سانت نهایت هفت سانت داخل میشه و من دردشدیدی روحس میکنم،خیلی نگرانم چیکارکنم دوس ندارم به مشکل بخورم،😢دکتررفتم گفت واژنت طبیعیه فقط ریلکس کن ونفس عمیق بکش ژل برام نوشت ولی من هرچی سعی میکنم نمیتونم عضلاتمو ازادکنم کمکم کنین😢

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۷:۵۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

بانــــوی فردای عزیزم

واقعا ممنونتمممم عزیزم..😍😙

من نمیدونم سایزی که باهاش تمرین میکنم سایز چند حساب میاد....

بزرگترین انگشت از دستکش جراحیه سایزبزرگ رو دارم تمرین میکنم

فقط عزیزم ایا تمرینم مدت زمان خاصی باید ادامه بدم؟ من تقریبا ده دقیقه تا یک ربعه

و بعد اینکه نمیدونم چرا در حضور همسر بسته میشه باز واژنم😣... قفلِ قفلِ قفل

اونوقت چطوری بتونم سایز قبلی رو با دست ایشون تمرین کنم😔😔😔

you can
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۹:۰۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نیلیسا

یه چهل باری تا حالا این سوالو پرسیدی فکر کنم!!!

آنااااشید

با متر خیاطی دور دیلاتورتو اندازه بگیر.

عزیزم بخش مهم از درمان همینه‌ها. باید سعی کنی به خودت مسلط باشی و خودتو شل بگیری. با توجه به تمرینات کگل عضلاتتو شل کن.

با همسرت هم فعلا فقط تمرین کن که در حضورش عضلاتتو شل کنی. بعد کم‌کم از کوچیکترین دیلاتور شروع کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۰:۳۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

من تا اومدم دوباره جدی بگیرم پریود شدم. 

بعد پریودم دیگه تمرینو عقب نمیندازم

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۰:۴۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

آناشید جان صفحه ی اول انجمن تو بخش کار با دیلاتور، کامل راجع به دیلاتور ها و سایزشون توضیح دادن. 

زمان تمرین هم 1 ساعت هستش. 

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۰:۵۸:۰۸
(ویرایش)

نیلیسا

فعلا فقط تمرینات کگل رو انجام بده. روزی سه بار هربار بیست تا کوتاه بیست تا بلند. موقع رابطه با همسرت هم سعی کن ریلکس کنی و از لوبریکانت استفاده کن حتما.

آناشید

در ادامه پاسخ آبان عزیز میگم که دیلاتور رو اندازه گرفتی هربار یک سانت بهش اضافه کن و باهاش تمرین کن. 

زمان تمرینت حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت در روز.

کگل رو فراموش نکن. 

سعی کن موقع تمرین با همسرت خودت رو شل بگیری ریلکس کنی و اجازه بدی همسرت برات وارد کنه.

ستاره

این سری جدی ادامه بده تا موفقیت.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۲۰:۵۹:۴۴
(ویرایش)

ان شاا... عزیزم.

چه خوب ،منتظرتیم.love

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه.

منم بالاخره پریودم تمام شد و امشب تمرینمو باز شروع کردم و خداروشکر خوب بود.یکم فقط سایز ۱۰ و ۱۰/۵ یذره اذیت کرد و سوزش داشتم که اونم میدونم طبیعیه بعد از دوره ماهانم.بچه ها من خیلی هیجان دارم یعنی میتونم انشالله تا دوهفته دیگه تمومش کنم؟فقط سه تا سایز دیگه مونده تا هدفم😃

بعد یه سوال برای اقدام تمرینی باید معاشقه و تحریک داشته باشم یا نه مثل تمرینا واژنگشایی کنم و بگم همسری بیاد؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۱:۴۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

آناشید

دوستان محبت کردن راهنماییت کردن عزیزم.فقط ببین با متر دور آلت همسرت در حالت نعوظ (که میشه سایز هدفت)و همینطور دور دیلاتورت رو اندازه بزن باید سایز هدفتو بدونی و یه سانت یه سانت ،و هرجا سخت شد نیم سانت نیم سانت سایز دیلاتورتو بالا ببری تا برسی به همسرت.باید سایز دیلاتورارو بدونی حتما.

سعی کن تمریناتو در حضور همسرت انجام بدی‌.مثلا بگو بیاد تو اتاق بشینه ولی خیلی روی تو زوم نکنه و سر خودشو به کاری گرم کنه اینجوری کم کم عادت میکنی به حضورش.بعد که دوسه سایز رفتی بالاتر سایز اولیتو بده آروم واست وارد کنه مسیر واژنتو بهش بگو و ازش بخواه با فرمان خودت آروم هدایتش کنه.خودتو هم باید شل شل بگیری.اگر بالشت بذاری زیر زانوهات خیلی راحت تر میشی.

درضمن گلم کمتر از یکساعت در روز درست جواب نمیده یا خیلیییی کند پیش میری.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۱:۵۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان من شهریور 96 ازدواج کردم اما تا یک ساعت پیش موفق به دخول نشده بودم.واقعا ازتون ممنونم،از دوستان عزیز و دلسوزی که وقت میذارن و تجربه هاشونو در اختیار بقیه میذارن،حتی کسانیکه سوال میپرسن خیلی تاثیر گذار هستند.از همتون ممنونم.امروز عصر آش حضرت زهرا را هم زدم ازش خواستم این کابوس تموم بشه.ناگفته نماند که خیلی تمرین کردم

من از تیر ماه با این سایت آشنا شدم و تمریناتم خیلی خوب پیش میرفت که مادر شوهرم مریض شدو متاسفانه اذر ماه فوت کرد.خلاصه تمرینات ما ناقص موند.تا اینکه دوباره از دی ماه شروع کردم ،ولی سرعت پیشرفت تیر ماه خیلی بهتر بود.خلاصه تا سایز 10 و نیم رفتم.دیگه داشتم کم میاوردم.همسرم خیلی دلداریم میداد ولی جرات نمیکردم باهاش تمرین کنم.ولی همیشه شبها  در کنار اون تمرین میکردم.یعنی باهم تلویزیون نگاه میکردیم و منم تمرین میکردم.دیگه عادی شده بود برام.تا اینکه امشب خودم خواستم که اقدام کنیم پیش خودم گفتم امشب تمرینه شد شد نشد نشد.ولی اطمینان داشتم یه روز میتونم و تنها راه درمان و اسون ترین راه درمان همین سایته و اینکه مرتب سر بزنم و سوال و جواب بچه هارو بخونم.هنوزم باورم نمیشه چقد راحت بود البته بعد از این همه تمرینات مستمر.یعنی شوهرمو دیونه کردم از بس ازش پرسیدم شد یعنی داخل رفت.من گفت و گوی 6ماه کامل بچه‌ها رو خوندم تا اینکه بالاخره موفق شدم.

دست خانم خیابانی و میبوسم تا اخر عمرم دعاگوی ایشون ماه پیشونی ،آبان عزیز،سودا جون،بانوفردا و همه عزیزانی که سوال میپرسیدن هستم.

به بچه هایی که زود نتیجه میگرفتن حسودیم میشد ولی باور کنید اونا خیلی جدی و اصولی پیش میرفتن 

میدونم خسته کننده س،فشار روحی،حرف و حدیث دیگران،صبوری شوهراتون ولی بچه‌ها ی در حال تمرین باور داشته باشید که میتونید چون خیلیا تونستن تنها راه درمان صبوری تمرین تمرین هست.

فک کنم امشب تا صبح بیدار باشم و حرف بزنم خیلی خوشحالم براتون آرزوی موفقیت و خوشبختی در کنار همسران صبورتون دارم.

راستی بهم شماره بدین خیلی انتظار کشیدم

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)

بانوی فردا و ستاره عزیز ممنون از راهنماییتون. Sh.آبان جان اون فایل تصویریه خیلی خوب توضیح داده بود مرسی😘😘

من دیروز تمرین نکردم امروز از 6 و 7 شروع کردم .8 سانت خیلی سخت بود اما هر طوری بود واردش کردم 😊💪💪 اما نهاایتش تونستم آروم آروم جلو عقب ببرمش.. حرکت دادن سریع خیلی سخت بود 😒 امیدوارم بتونم برم مراحل بالاتر یعنی واقعا کم کم این شماره ها روون میشه anim2-65d6a5d6s

راستی من یک روز تمرین نکردم انگار پیشرفت کار سخت شده بود.. اینطوری احتمالا وقتی پریود بشم باز باید از چند شماره قبلتر شروع کنم درسته؟

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۱:۳۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۲۵:۱۵
(ویرایش)

سلام به همه...بازم اومدم امید بدم و برم...اردیبهشت امسال همینجا درمان شدم..از همه عزیزان میخوام فقط تلاش بکنن و ازین لذت زندگی غافل نشن...

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران