تعداد بازدید : 92233
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۲:۵۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۰۱:۴۴:۴۴
(ویرایش)

سلام خانمای عزیز

من تو سایز 7 سانت هستم. یکم اولش تو ناحیه پرده فقط احساس درد دارم

بقیش راحته

برم سایز بعدی؟

من قبلا فقط 1 دخول داشتم با خون ریزی زیاد و بعد از اون دیگه نتونستم 

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۳:۱۳:۳۸
(ویرایش)

هنوزم بعضی وقتا رو دیلاتورم و دستمال یکمممممم خون میبینم. من از جراحی پرده میترسم نمیدونم بازم با دیلاتور ادامه بدم یا برم جراحی 😭😭😭 دکتر گفته بود پردم کلفته و اگه خودم نتونستم واسم جرحی میکنن 😭😭😭

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۲۳:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۱:۳۴:۱۴
(ویرایش)

سلام ب همه دوستای خوبو مهربونو صبوره گروه.

تبریک ب شکوفه عزیز،

anim2-a2d3همه ما این حس خوشحالیتو خوب  درک میکنیم.همیشه شاد باشی.

دوستایی ک در حال تمرین هستین الهی همتون بزودی موفق بشین.

دوستای عزیزی ک وقت میذارین جواب ماهارو با صبوری میدین الهی همینطور ک دست بقیه رو میگیرین خدا همراهتون باشه

من اومدم بگم بعد از،پریودم بدون واژنگشایی یبار امتحان کردیم وتقریبا موفق هم شدیم ولی انگار بدنم فقط در حال نیمه نشسته میتونه اجازه دخول بده،و شوهرم و خودم تو این پوزیشن هیچ حسی نداریم و زود نعوظ همسرم ازبین میره،تو پوزیشنای دیگه باز انگار راه واژنم بستس،مثلا انگشت همسرم تو حالت داگی وارد میشه ولی ...ـ

نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۰۱:۳۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۸:۳۰
(ویرایش)

سلام خانمای گل.

به به شکوفه بانو تبریییییک میگم بهت خداروشکر عزیزم.انشاءالله همیشه زندگیتون پر از شادی و خوشبختی باشه❤واسه ماهم دعاکن بانو.

ماهور

عزیزم خیلی خوبه آفرییییییین یه پله به بانو شدنت نزدیک تر شدی 😉.حالا دیگه داری به سایزای بکارت بازکن میرسی از ۸ تا ۹/۵.پس انرژی بیشتری صرف کن.سعی کن هرروز تمرینو داشته باشی با واژنگشایی.تحملتم باید بره بالاتر چون مثل سایزای اولی نیست که زود زود پیش بری.این سایزا زمان خودشو داره.مطمئن باش همشون خیلی زود واست مثل آب خوردن میشن.بله بعد از پریودی واژن یکم جمع میشه که باید از دوسه سایز کمتر شروع کنی.که البته میشه مثل همون واژنگشایی.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۰۱:۵۴:۵۵
(ویرایش)

کیمی بانو

گلم فکرتو درگیر بکارت نکن.شما که یبار دخول کامل داشتی پس دیگه مشکلی نیست یکم خون هم چیزی نیست که بری واسش عمل کنی اصلا دیگه به اون صورت اولیه بکارت نداری بخاطر دخولت. شاید بقایایی گوشه هاش مونده باشه و این خون کم بخاطر همونه ببین اگر زود زود سایز عوض کنی این خون و سوزش همراهت هست .پس عجله نکن.میگی تو ورود اذیتت میکنه پس هنوز زوده واسه اضافه کردن سایز.چندبار دیگه هم تمرین کن تا این آزارش رفع بشه.با همین تمرینات با دیلاتور و افزایش ملایم سایزش هست که بکارت ذره ذره و کامل از بین میره و واژن جا باز میکنه.پس سعی کن تمریناتتو بیشتر کنی خواهی دید که خیلی زود روان میشه.درضمن اگر تمرینارو طبق اصول پیش بری و نکاتی مثل تشت آب گرم و کگل روزانه و کگل موقع تمرین روی دیلاتور و ریلکسیشن و بالشت زیر زانو و این چیزارو رعایت کنی کارت خیلیییی راحت تر میشه چون همین نکات به ظاهر بی فایده باعث شکسته شدن انقباضات واژن میشه و پیشرفتتو سریعتر میکنه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۰:۱۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۱:۵۶:۳۶
(ویرایش)

سلام به همگی 

من یک سال ازدواج کردم نتونستم با شوهرم رابطه داشته باشم همین ک سمتم می اومد حالم خراب میشد تپش قلب حال تهوع و پاهام سفت میشد .دلم میخواد ک بمیرم زندگی نکنم .از لحاظ روحی حالم خیلی خرابه .پیش متخصص زنان رفتم معاینه کرد گفت ۶جا پارگی داره. تو این مدت شوهرم فقط ۶بار سمتم اومد ک دوبار فقط خون می اومد اما بقول خودش التم وارد نشده . تو این مدت افسردگی منو گرفته بود چون همه فهمیده بودن و ی حرفی میزدن شوهرمم بهم خیانت کرد  الان دوماه میشه ک منو اورد خونه بابام گذاشت و رفت.گفت هر وقت خوب شدی بیا. ک تو این مدت متوجه شدم شوهرم بهم خیانت کرده ی بار میگم حق داشته نیاز داشته اما باز از ی لحاط حالم خیلی خراب میشه 

الان چون فهمیدم بهم خیانت کرده میگ بیا سر خونه زندگی. خوب میشیم میترسم برم سر زندگی مشکلم حل نشه اون موقع واقعا میمیرم تورو خدا کمکم کنید 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۰:۴۲:۳۴
(ویرایش)

بانوی فردا 

مرسی عزیزم از راهنماییت. من تشت اب گرمو انجام نداده بودم تاحالا. ولی کگلو همیشه انجام میدم. ممنون اینو یادم دادی. میرم سراغش

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۰:۵۷:۱۵
(ویرایش)

دافنه

عزیزم من در مورد قسمت خیانت کاری ندارم

اما باید بدونی ترس از نزدیکی و دردش به خودی خود خوب نمیشه

من 5 ماه بود که عروسی کرده بودم و به خاطر درد شدید نتونستم دخول داشته باشم. دکتر زنان رفتم و گفت پرده ی کلفت و فوق العاده تنگی دارم

منم اومدم اینجا و شروع کردم به تمرین.تا کم کم هم ترسم بریزه و هم بکارتم باز بشه

چندتا سایز که رفتم جلو. یاد گرفتم چجوری خودمو ریلکس کنم و شل کنم. بعدم با اعتماد به نفس کامل رفتم اقدام با همسرم و موفقم شدم اما با خون ریزی شدید. که به غلط کردن افتادم 😂 چون واقعا نباید میرفتم. فقط عجوووولم عجول. دیگه اقدام نکردیم و من به تمرینام ادامه دادم. الانم سایز 7 سانت هستم و همسرم باهام تمرین میکنه و خیلییییییییی نسبت به اولاش خوب و راحتم

باید اینو قبول کنی که ترس به خودی خود از بین نمیره. باید مهارت کسب کنی ذهنتو اماده کنی.اینا بخش زیادیش مربوط به ذهنه تا جسم

اون وقت میتونه خیالت راحت باشه که برگردی میتونی از پس نزدیکی بر بیای و لذت ببری 

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۳:۳۶:۲۷
(ویرایش)

کیمی بانو

خواهش میکنم گلم.برای تشت آب گرم قبل از تمرین ۱۰ دقیقه میشینی داخل آب گرم.هر یک هفته یا دوهفته یبار هم داخل تشت یه قاشق نمک بریز که عفونت نگیری.به جای تشت هم میتونی دوش اب گرم بگیری فرقی نداره.داخل آب هم اصلا کگل نکن.راستی موقع تمرین واژنگشایی هم انجام بده.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۴:۰۳:۴۸
(ویرایش)

دافنه

عزیزم خوش اومدی.

اولا که مطمئن باش اگر راه درمانو شروع کنی و مصمم و اصولی انجام بدی قطعا درمان خواهی شد.و به طبع زندگی رنگ آرامش واقعی رو میگیره.

اما یه نکته ای که هست اینه که برای درمان اول از همه باید روحیت خوب باشه تا جسمت آروم و ریلکس بشه واسه درمان.دغدغه ی ذهنی مانع موفقیت میشه.از طرفی هم گذشت توی زندگی حرف اولو میزنه من نمیگم شوهرت کار درستی کرده یا حق داشته ،نه اتفاقا کار بسیار اشتباهی انجام داده یکسال مدت زیادی که نبوده واسه خیانت.اما خب ما داریم یه طرفه قضاوت میکنیم شاید بالاخره اونم دلایل خودشو داشته اما بازم این راهش نبوده.

خب ولی حالا به نظر من جای بخشش هست واسه یبار.زندگی بازی نیست که آدم بخاطر اشتباهات دیگری سریع پشت پا بزنه به همه چی.حالا چون یکبار بوده و دلیلشم واژینیسموس خودت بوده و الانم پشیمونه و ازت میخواد برگردی به نظر من گذشت کن هرچند قبول دارم واقعا سخته.واقعا.اما گذشت کردن از یه زندگی و عواقبش به مراتب سخت تره.برگرد و زندگیتونو دوباره بساز.باید برای زندگی تلاش کرد هرچند دشوار باشه.برای تمرینات هم باید آرامش فکری داشته باشی و صبوری خودت و همسرتو میطلبه.پس حتما حتما باهاش بشین جدی صحبت کن  و تعهد بگیر که دیگه خطا نکنه.و بگو که خیلیییی ناراحتی خیلی از نظر روحی بهم ریختی همه چیرو صادقانه بگو گلایه هاتو همه چیرو ولی بعدش بهش یجوری بگو هم حق داشتی و هم حق نداشتی همچین کاری کنی ولی چون مشکل از خودم بوده این دفعه را میگذرم بیا هردومون فراموش کنیم و دوباره از نو شروع کنیم و کنار هم درمانو انجام میدیم و به آرامش میرسیم و...

عزیزم من درکت میکنم میدونم چقدر سخته ولی حیف زندگی و عشقتونه البته به شرطی که واقعا خودش پشیمون باشه از کارش.ان شاالله برمیگردید و با خوبی و خوشی و آرامش و حمایت همسرت شروع میکنی به تمرین و ماهم کمکت میکنیم و حتما موفق میشی.🌹

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۵:۱۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۲۶:۱۹
(ویرایش)

بانوی فردا

به نظرم چند روز پیش سوال کرده بودی که موقع اقدام معاشقه میخواد یا نه!!

من دفعه اول کاملا با دیلاتور واژنگشایی کردم، دیلاتور هدف رو هم وارد کردم بعد رفتیم اقدام. کلا چند روز اول با واژنگشایی شروع میکردیم و توی شروع من برانگیخته نبودم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۲۲:۱۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۲۳:۲۳:۳۱
(ویرایش)

سلام بچه های جان. شکوفه عزیز خیلییی بهت تبریک میگم. انشالله همیشه خوشبخت و شاد باشید.

بچه ها جون من فکر کنم عفونت گرفتم البته فکر کنم خفیفه چون زیاد سوزش ندارم. یه چند روزه تمرین نمی کنم. اما هنوز خوب نشدم. شما تجربشو داشتید؟ چیکار باید بکنم؟

خدا بزرگ است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۲۲:۲۹:۱۶
(ویرایش)

آبان عزیز خیلی ممنون از جوابت.

سحرناز

از کجا میدونی عفونت داری؟علائمت چیه؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۱:۲۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۰:۰۶:۴۲
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیز

من تازه عضو سایت شدم. خیلی از گفتگو ها را خوندم ولی سایزهایی که گفته میشه را متوجه نشدم چه جوری تعیین میکنیم؟ نمیدونم کدوم قسمت در مورد سایزهای دیلاتور توضیح داده شده. ممنون میشم راهنماییم کنید. تشکر 

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۲:۰۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۲:۱۴:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من بعد از یه دوره ی طولانی درمان بخاطر عفونتم عادت ماهانه شدم و حسابی وقفه افتاد ، از هفته پیش دوباره شروع کردم به تمرین و به سایز هدفم رسیدم ۱۳/۵ . اگر خدا بخواد میخوام برم برای اقدام ، فقط دو تاسوال دارم 

همسرم چون مایل نبود بادیلاتا تمرین دونفره نداشتیم ، این میتونه مشکل ساز بشه؟؟

و اینکه برای اقدام باید چه کاری انجام بدم ؟؟؟

ممنونم که صمیمانه کمکم میکنید ❤❤❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال