تعداد بازدید : 350897
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۰۰:۵۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به دوستای گلم

ممنون از بابت تبریکاتتون

شاید باور نکنین اما من از ۳ روز پیش تا حالا که متوجه شدم باردارم یک آن و یک لحظه از دعا کردن غافل نشدم.برای همه کساییکه دوست دارن باردار بشن آرزو میکنم به زودی دامنشون سبز بشه و به آرزوی قلبیشون برسن.

امیدوارم قبل از شروع سال جدید همه به همه ی آرزوهاشون برسن

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۰:۴۸
(ویرایش)

سودای عزیز ممنونم عزیزم اگر راهنمایی شما نبود شاید الان من این معجزه کوچک و در درونم حمل نمیکردم

امیدوارم سالم و سلامت باشی😍🌹😍

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۸:۰۳
(ویرایش)

شیرین جون حتما اول آزمایشاتت رو کامل و با حوصله انجام بده چون خیلی با اهمینه و خدای نکرده باعث پشیمونی میشه.من خودم ۳ ماه و نیم درگیر کم کاری تیروئید بودم چون توی چکاپ قبل از بارداری بهم گفت کم کاری تیروئید داری و حتما باید جلوگیری کنی تا TSH بیاد زیر ۲ در حالیکه برای من ۶ بود.این و بدون که شیرینی بارداری سالم و بی دغدغه بهتر از استرس و نگرانیه که وای نکنه چیزیم بشه و هزار اگر دیگه.ایشالا زودی اوکی میشی و یه معجزه برات اتفاق میوفته مطمئنم🤩

توی کامنت قبلی فک کنم اشتباهی منشن ات کرده بودم ببخشید🤗

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۷:۱۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلاااااام روز همگی بخیر امیدوارم که یه عالمه پیشرفت داشته باشین همگی😍😍😍 به مامانای نی نی دار تبریک میگم امیدوارم که سالم و سلامت باشن،

با اینکه پریودم ولی لحظه شماری میکنم تا دوباره ناامیدی نیومده سراغم تمرینارو سفت و سخت ادامه بدم،

الان برام یه سوال پیش اومد از اونجایی که پیشکسوتای انجمن😉که الان تو سایز بالاتر هستن میگن که برای سایز بالا بهتره از کاندوم استفاده کرد میشه در مورد خرید کاندوم هم راهنمایی کنید؟

چه مارکی میگیرین؟ لاتکس یا جنس دیگه؟

ساده یا روان کننده؟ نازک یا معمولی؟ 

میدونم مثل همیشه چندتا فرشته ی مهربون میان کمک پیشاپیش یه عالمه تشکر میکنم از اینکه انقدر خوبید😘😘😘😘😘😘😍❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۱۹:۰۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

خانوما من تمرین کگل روحس میکنم نمیتونم درست انجام بدم هرکاری میکنم،عضلات ران ها و یکمی شکمم سفت میکنم موقع تمرین بلدنیستم😌

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۲۰:۳۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااام دوستای عزیز.

وای من که دوروزه تمرین نکردم چون خونه نبودم و خیلی دپرس شدم😥😭

نیلیسا

با تمرین و تکرار میتونی صحیح انجامش بدی.موقع کگل زدن تنفس شکمی داشته باش یعنی شکمت بیاد بالا نه قفسه سینت اینجوری دیگه عضله شکمت نمیگیره چندبار که اینجوری تمرین کنی راه میفتی.

شادان

خیلی مهم نیست مارکش.فقط اینکه معمولی و بدون بی حسی و ضد حساسیت باشه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۱:۱۱
(ویرایش)

نکته:

بارون و دوستایی که موقع بیرون آوردن دیلاتور اذیت میشید

موقعی که میخواید دیلاتور رو بیرون بیارید برای جلوگیری از درد و احساس بدی که دست میده اول یه نفس عمیییییق بکشید بعد همزمان با بازدم بکشید بیرون.دوباره تکرار تا کاملا بیاد بیرون.یعنی فقط موقع بازدم بیرون بکشید.اینجوری بدون درد میاد

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

دقیقا همین طوره. ممنون عزیزم. برات دوران شیرین و آرامی رو آرزو میکنم.❤❤❤

امیدوارم بقیه دوستان در حال تمرین هم به زودی بانو شن.

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۳:۳۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

من امروز حوصله تمرین ندارم 😞 

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۰:۱۱:۵۸
(ویرایش)

سلااااام به همه.

کیمی جون تنبلی ممنوع🚫  انرژیتو از دست نده.

اساتید من به یه نکته ی عجیبی رسیدم.نمیدونم چرا هرموقع میرم سایز جدید سایز قبلی واسم سخت میشه!!!

یعنی از اول وقتی رفتم سایز ۸،سایز ۷ که قبلش راحت بود واسم سخت شد.وقتی رفتم ۹ سایز ۸ که راحت بود سخت شد وقتی رفتم سایز ۱۰،سایز ۹ که روان شده بود دوباره سخت شد.الانم که اومدم ۱۱ سایز ۱۰ و ۱۰/۵ که خیلی راحت بود واسم سخت شده ولی ۱۱ خوبه.نمیدونم چه سریه!!🤔

این چند روزه نمیدونم چرا سایز ۱۰ و ۱۰/۵ اینقدر سفت و سخت شده.درصورتی که خیلی راحت بودم باهاشون.اما ۱۱ خیلی راحت تره.

طبیعیه؟؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۰:۲۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۶:۴۲:۳۷
(ویرایش)

سلام بمن گفتین بیام اینجا کمکم میکنید من دیلاتور هم  درست کردم انگشت کوچیکهم نمیره تو بابا نمیره انگار مسدوده پردم حلقویه سی درصدش با انگشت همسرم !!! ازبین رفته. عفونت کردم اپلیکاتو رو فقط دوبار تونستم ببرم تو نمیدونم چجوری رفت دیگه نرفت انگار یه زاویه ی دقیق لازمه ک اتفاقی شد و رفت من چکار کنم وایمیستم میخوابم میشینماصلا نازک ترین چیز هم نمیره توخسته شدم بخدا خسته شدم 

، 😢😵😍
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۰:۲۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۶:۴۲:۳۷
(ویرایش)

وقتی قطار دوسانت نمیره تو چه امیدی داشته باشم آلت بره  تازه من جثه ام نسبت به شوهرم کوچولوئه من نمیخوام دختر بمونم   تو رو خدا کمکم کنید کار با سایت رو هم زیاد بلد نیستم میام همینجا دوباره

، 😢😵😍
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۰:۵۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

بچه ها كجايين. دلم واسه اينجا تنگ شده بود. كي درمان شده كي نشده كي درحال درمانه😍😍😍

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۹:۳۱:۰۵
(ویرایش)

Eshgham m

خوش اومدی عزیز.چرا اینقدر پریشونی؟عزیزم آرامش خودتو حفظ کن برای موفقیت تو تمرین اولین چیز حفظ آرامش و ریلکس کردن بدن هست.اینجا کمکت میکنیم.خب حالا سر صبر توضیح بده چه جوری شروع کردی به تمرین که موفق نشدی؟چه کارایی میکنی قبل تمرین؟اصولی مثل تشت آب گرم و کگل و ریلکسیشن و این چیزا رو رعایت میکنی؟ 

اصلا توضیحات صفحه ی اول انجمنو که درمورد شناخت واژینیسموس و طرز انجام تمرین کگل و وارسی و ساخت دیلاتور و این چیزاست رو مطالعه کردی؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۹:۳۳:۴۴
(ویرایش)

رعنا جون من که هنوز درحال تمرینم الان سایز ۱۱ ام.

شما چیکار میکنی؟همه چی خوبه خداروشکر؟؟

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران