تعداد بازدید : 350541
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۰:۴۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

بانوی فردا عزیزم

منم وقتی میخوام با سایز 7 و 7.5 واژن گشایی کنم سوزش دارم و وقتی میرم سایز 8 نسبتا روونه. در حالی که قبلش سایز 7 رووون و اوکی بوداااا. 

هر چقدر تا سایز 7 راحت پیش رفتم این سایز 8 داره ازم انتقام میگیره 😂😂😂 

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۱:۱۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بانوی فردا

موقع واژنگشایی سخت میشه یا مثلا یازده رو میزنی و راحتی ولی ۱۰ سخته؟؟؟

من خودم با ۹ مشکل داشتم، تا آخرین روز تمرینم هم تو واژنگشایی ۹ اذیتم میکرد!!! 🤔🤔 من دیلاتورامو با نخ رنگی درست کرده بودم، بعضیاشون هم رنگ بودن. یه بار به جای ۹ با یازده واژنگشایی کردم، بعدش ۱۰ رو که وارد کردم فهمیدم اشتباه کرده بودم! delicious یعنی ببین ۹ چقدر برام سخت بود حتی وقتی رسیده بودم به سایز ۱۱ بازم ۹ برام سخت بود که نفهمیدم اشتباه کردم!!!

بعد اینکه، نمیدونم از چه سایزی شروع میکنی به واژنگشایی، ولی من مثلا یازده که بودم اول با ۶ یا ۷ شروع میکردم، و تقریبا همه دیلاها رو تو ده دقیقه اول میزدم تا برسم به سایز تمرینم. حتی تا یه مدت بعد درمانم هم قبل هر ارتباط، سه چهارتا دیلا میزدم، مثلا ۸ و ۹ و ۱۰ .

Eshgham m

دیلاتور باید با زاویه ۳۰ درجه به سمت مقعد وارد بشه. اگه دیلاتور براتون سخته از یه گوش‌پاک‌کن شروع کنید. روش کاندوم یا انگشت دستکش رو بکشید و سعی کنید وارد کنید.

این روش درمان نیاز به صبر و حوصله و تمرین منظم و صحیح داره‌.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۳:۲۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم 

من خیلی وقته سایز 13 هستم .. سایز هدفم 14 هست .. ولی خیلی خسته ام از این شرایط..میام اینجا پیام های شمارو میخونم انرژی میگیرم 

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۹:۱۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۶:۴۲:۳۷
(ویرایش)

توی تمرین کگل احساس میکنم این مقعده ک منقبض میشه چیکار کنم. 

، 😢😵😍
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۹:۴۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

عشقت m😄

اشکالی نداره همونم خوبه .موقع ادرار کردن یه لحظه سعی کن ادرارتو نگه داری همون عضله را باهاش کار داریم که سوراخ واژن و مثانه و مقعدو پوشش میده.برای تمرین روزای اول تا بیاد دستت دراز بکش و پاهاتو به حالت معاینه باز کن و آینه بذار جلوت بعد کگل بزن و سعی کن کنترل کنی که ورودی واژن هم منقبض بشه حالا یا همزمان با مقعد یا اگر بتونی جدا بهتره.چندبار این تمرینو با آینه انجام بده تا دستت بیاد کدوم عضله ست که مهمه.

ارغوانی

وای دختر تو که تو خود موفقیت قرار داری.چرا استفاده نمیکنی؟خانم خیابانی گفتند هر سایز هدفی دارید تا ۱۲ مهمه برید بعد اقدام تمرینی اگر نشد ادامه تا هدف.بنظرم روحیتو آماده کن و یه اقدام تمرینی برید ان شالله تموم میشه دیگه.😉

آبان جون 

منظورم این بود که مثلا قبل پریودی آخرم که آخرین سایزم ۱۰/۵ بود خیلی روان و راحت بود اصلا سخت نبود بعد مریود شدم بعد پریودی همون ۱۰/۵ خیلی بد میره هنوزم که یه هفته میگذره بااینکه رفتم ۱۱ ، ۱۱ روانتر از ۱۰ و ۱۰/۵ هست که اول باهاشون واژنگشایی میکنم.دقیقا این ماجرا واسه سایزای قبلیمم بود.

منم الان که ۱۱ هستم از ۷ یکی یکی میام تا بالا.نیم ساعت اولم به واژنگشایی میگذره نیم ساعت دومم تمرین اصلیم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۲۱:۲۳:۳۹
(ویرایش)

بانوی فردا

آها خب پس مشکلی نیست. اولا که خودت دیگه بهتر میدونی بعد پریودی واژن یه کم عقب‌گرد داره.

بعدش اینکه منم همینطوری بودم. کم‌کم واژنگشایی میکردم تا برسم به سایز تمرین. اشکالی هم نداره اولش یه کم روون نباشه. همینکه میرسی به سایز تمرینت خوبه. منم همینجوری بودم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۲۲:۲۱:۵۲
(ویرایش)

آبان

عه خب پس طبیعیه الکی دلواپس بودم.گفتم شاید یجای کارم ایراد داره.

اره واقعا این عقب گرد پریودی خیلییییی بده هرچه یکماه ریسیدیم پنبه میشه.من تا میام راه بیفتم یه دوهفته ای میشه بعد سایز جدیدم که میرم یه هفته وقت میبره بعدم یهو پریود میشم کلا ماهی یه سایز پیشرفت میکنم😂

البته میخوام ایشالله فرداروهم با همین ۱۱ کار کنم و پسفردا ان شالله به امید خدا و یاری شماها برم ۱۱/۵.😃😊

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۰۲:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

ایشالا موفق باشی عزیزدلم زود زود به هدفت برسی من که منتظرم خبر خوبو ازت بشنوم😘😘😘

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۴۳:۰۵
(ویرایش)

بانوی فردا : مرسی عزیزم از انرژی که میدی.. آخه میخوام سایز 14 که سایز هدفم هست رو هم تمرین کنم روون بشم که دیگه برای اقدام مشکلی نباشه .. این به خاطر استرس فکریه خودمه که فکر میکنم با سایز 13 ممکنه نشه ..  یه موقعی به خودم میگم سایز 15 رو هم تمرین کنم بعد برم اقدام که دیگه هیچ مشکلی نباشه ..

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۲:۴۳:۰۹
(ویرایش)

ارغوانی

عزیزم هدف من دوازده و نیم بود. با ده و نیم که روون شدم و روی یازده داشتم تمرین میکردم رفتم اقدام!! البته یازده نه روون بود نه خیلی سخت. یکی دو بار هم دوازده رو وارد کرده بودم ولی هیچ حرکتی نداده بودم.

پیشنهاد منم اینه که یه اقدام تمرینی بری. البته بعد یه تمرین کامل و با این تفکر که این فقط تمرینه، اگه شد که خدا رو شکر اگه هم نشد ایشالا اقدام تمرینی بعدی. به همسرت هم بگو بیا یه امتحانی بریم شاید یهویی شد! یعنی از قبل بهش این ذهنیتو بده که مثلا بیست درصد احتمال میدی که بشه. درصورتیکه ذهنیت خودت این باشه که هفتاد درصد میشه.

من به شوهرم گفتم اصلا احساس نمیکنم آماده باشما... ولی حالا بیا یه امتحانی بریم! و شد!

اگه رفتی و شد، چند لحظه کلا بی حرکت باشید، بعد که حس کردی واژنت یه کم جا باز کرده با حرکت خییییلی یواش شروع کنید تا کم‌کم واژن آماده بشه.

حتما حتما حتما بعد یه تمرین کامل برو اقدام تمرینی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۸:۴۰
(ویرایش)

sh. آبان : ممنونم عزیزم از توضیحات کامل تون .. انشاله حتما ممنون از راهنمایی تون .. عزیزم فقط یه سوال از کاندوم استفاده کنیم؟ برای سایز 14 چه کاندومی باید بخریم فرقی نداره؟

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۰:۱۶:۲۳
(ویرایش)

ارغوانی

به نظرم دفعه اول از کاندوم استفاده نکنی بهتره!! راحت‌تره 😊

فقط باید حواستون باشه که ... دیگه حالا نمیشه توضیح کامل بدم! 😅😅

ولی اگه خواستی از کاندوم استفاده کنی از نوع ساده‌ش استفاده کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۰:۴۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم. دلم واستون تنگ شده بود البته چند روز در میون  میامو یسر میزنم . راستش بچه ها بعد از،پریودم خیلی تنبل شدم و تمرین نکردم اخه بعدش یبار اقدام کردیم و حس کردم شوهرم از پوزیشنم خوشش نمیاد وحسش میره  یعنی انگار راحت نیست کلا جفتمون حسی نداریم و من فقط خوشحالم ک دخول انجام میشه ولی بدون لذته😒چون من فقط درحالت نیمه نشسته تمرین کرده بودم اصلا زن رو بلد نیستم یا مثلا زن چهاردستو پاش رو زمین باشه ،تو این حالتا واژنم اجازه دخول نمیده بالاخره امروز سعی کردم تمرینامو ازاول شروع کنم بعداز تمرینای همیشگی رفتم زن رو تمرین کنم اولش سخت بود ولی درنهایت موفق شدم اما یهو حس میکردم باز راه بسته میشه در کل سخت بود،چیکار کنم دوستااااان 

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۱:۲۸:۳۰
(ویرایش)

Backstreet

عزیزم پوزیشن داگی رو من از دکتر پرسیدم، گفتم اصلا نمیتونم انجامش بدم چون خیلی بهم فشار میاد. گفت حتی خانمایی که مشکل واژینیسموس نداشتن هم این پوزیشن خیلی براشون سخته. چون فشارش خیلی زیاده.

درمورد دخول هم خب معاشقه‌تونو طولانی کنید و وقتی خیلی تحریک شدید اقدام کنید. از کلمات و رفتارای مخلتف استفاده کنید. از لباسا و خلاصه چیزای مختلف.

اینکه تو تا یه مدت از دخول لذت نبری عادیه، بعد یه مدت که عادت کنی کم‌کم لذت هم میبری‌.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۱ ۲۲:۲۴:۳۱
(ویرایش)

دوستااااان سلااااااااام.

من یه سایز رفتم بالاتر.

امروز با ۱۱/۵ کار کرددددددم هوراااااااااanim2-4d564ad6

اولش یکم سخت بود بعد یه مدت واژن عادت کرد و راحت و روان شد.بااین حساب ان شالله یکی دو روز دیگه میرم سایز هدف.فقط نیم سانت دیگه مونده.خداروشکر

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران