تعداد بازدید : 350891
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۲ ۰۰:۱۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

anim2-40anim2-40anim2-40

سلام عزیزم ان شاالله روز زن بانو شدنت رو جشن بگیری

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۰۰:۳۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
(ویرایش)

ابان عزیز مرسی از راهنماییت.❤ولی یکم نگرانم ک نتونم از،پس پوزیشنای دیگه بربیام.

بانوی فردای عزیز خیلی واست خوشحالم.بزودی بانو میشی خانومه صبور😊

مهربان باشیم.
۱۳۹۷/۱۲/۲ ۰۸:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

آبان عزیز : مرسی عزیزم از راهنمایی تون ممنووووونم 

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۷:۳۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام

خداقوت به همگیsmile

بانوی فردا

آفرین. خیلی خوبه . حتما تا سایز هدفت کامل راحت شو بعد برو اقدام. با همسرت هم تمرین میکنی?

backstreet

خوب حالا که داری تمرین میکنی در کنارش حتما اقدام هم داشته باش. زن رو خیلی خوب و راحته. تمرین کن که موقع اقدام بتونی انجامش بدی.

ارغوانی

اگر با همسرت تمرین داشتی و سایزهای پایین رو برات وارد کرده نگران اقدام نباش. بعد سایز هدفت با اعتماد به نفس برو اقدام. حتما موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۳ ۱۲:۳۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه

مرسی از انرژیایی که بهم میدید دوستان ایشالله خودتونم زود زود برسید به نیم سانتی همسرتون و بعدشم ایشالله اقدام موفق.😍

بچه ها پس چرا گزارش کار نمیدید نکنه دارید تنبلی میکنید؟؟؟

سودا جون

نه متاسفانه همسرم راضی نمیشه واسم دیلاتور وارد کنه.یبار ماه پیش وارد کرد فقط.حالا تا قبل اقدام سعی میکنم یجوری راضیش کنم یکی دوبار وارد کنه.که مطمئن نیستم بتونم.

اینقدر از این روش درمانی بدش میاد که اصلا وقتی میاد تو اتاق و من درحال تمرین باشم نگاه نمیکنه انگار نامحرمم😄 فقط داره تحمل میکنه تا زودتر تموم بشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۳ ۱۷:۴۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

بانوی فردا

میدونی، من خودم دوست نداشتم همسرم برام دیلاتور وارد کنه! کلا حین تمرین بدم میومد نگاهم کنه حتی!!! ولی خب موقع اقدام مشکل خاصی نداشتم. به نظرم همینکه مطمئن باشی ترست ریخته و میتونی به خودت مسلط باشی کافیه :) خودتو نگران نکن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۰۰:۰۴:۴۶
(ویرایش)

سحر

سلام.عزیز اصلا اصلا اصلا نباید با جسم سخت و خشن تمرین کنی.پس بادمجون و اینارو فراموش کن.وگرنه به واژنت خدایی نگرده آسیب میرسه.شما باید طبق اصول دیلا درست کنی.یعنی پنبه رو میذاری و یه گوش پاک کن واسه قوام میذاری روش و رولش میکنی بعد با نخ میپیچی و اندازه میزنی اگر تا سایز مورد نظرت کم داشت باز پنبه اضافه میکنی و با نخ میپیچی.با نخ خیلی محکم نپیچ که مث چوب خشک بشه خیلی ام نرم و شل نبند که شل و وارفته باشه به اندازه باشه دقت کن سرشو یکم نسبت به بقیه جاهاش تیز تر بشازی مثلا اگر سایزت ۱۲ هست سرشو ۸ بذار.درست مثل آلت.بعدم چون تو دستکش جا نمیشه باید بذاریش تو کاندوم.کلا ساخت دیلا حوصله میخواد نباید پنبه رو همینجوری بپیچونی تو دستکش.اینجور که گفتم درست کن میاد دستت.

برای بالشت هم به حالت معاینه میشینی یعنی نیمه نشسته بعد پاهاتو باز میکنی و دراز میکنی و زیر پاهات دوتا بالشت قلمه بذار جوری که به اندازه ۳۰ ۴۰ سانت پاهات بیاد بالاتر.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۰۹:۳۰:۴۰
(ویرایش)

SEVDA جون ممنون عزیزم از راهنمایی تون ولی من اصلا توی مدت تمرین  با همسرم تمرین نکردم یعنی اصلا پیشنهاد ندادم چون خودم سختم بود و وقتی تنها تمرین میکنم آرامش دارم و موقع تمرین باید تنها باشم توی خونه  و راحت ترم نمیدونم همه اینطورین یا من این مدلی تمرین میکنم ...

سحر 25  عزیزم من الان سایز 13 هستم و سایز 12 و 13 رو با دستکش سایز 8.5 درست میکنم خیلی راحت 

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۰:۰۴:۴۰
(ویرایش)

سحر 25 :  سلام خواهش میکنم عزیزم ..من از اول که دیلاتور می ساختم پنبه رو یک مقدار داخل انگشت وسطیه دستکش میگذارم و دورشو اندازه میگیرم اگر سایز مورد نظرم بود تا پر شدن دستکش ادامه میدم و بعد سرشو با نخ میندم بعضی از دوستان هم دورشو نخل میپیچن که من برای سایزهای پایین تر این کارو میکردم . و البته به جنس دستکش هم بستگی داره من بعضی اوقات موقع درست کردن دیلاتورهای سایز بالا دستکشم پاره میشه بعضی از دستکش ها خیلی نازک هستن

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۱:۱۴:۲۵
(ویرایش)

سحر

ببین منظورم این نیست که خیلی بیش از حد مخروطی بشه ها.منظورم این بود که فقط نوک دیلار یعنی ۱ سانت اولش زیادی صاف نسازی دقیثا مثل آلت که یک سانت اولش حدودا ۸-۹ سانته و از دوسه سانتیش تا آخرش میشه مثلا ۱۲.

عزیز اینقدر پنبه اضافه کن تا برسی به ۱۲ کاری نداره که.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۱:۱۵:۲۱
(ویرایش)

سحر جون فکر نمیکنم دستکش زن و مرد داشته باشه من سایز 8.5 گرفتم  3.500 تومان .. 

عزیزم من تلگرام ندارم متاسفانه 

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۱:۱۹:۱۳
(ویرایش)

سحر

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

دقیق مثل خودش بساز و بذار تو دستکش اگه دیدی جا نمیشه بذار تو کاندوم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۳:۳۱:۰۵
(ویرایش)

من بعد ماجرای آذرگشسب و بقیه اسماش(!) کلا به هر کی که سوالای عجیب میپرسه یا حرف از پی‌وی و تلگرام میزنه حساس شدم!!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۴:۳۳:۵۴
(ویرایش)

آبان جون منم دقیقا همین حسو دارم🤔

سحر

کسی تلگرام نمیاد هر سوالی داری همینجا بپرس.فکر میکنم دیگه کاملا توضیح دادم پی دی اف هم که دیدی پس مشکلت چیه دیلاتور سایز ۱۲ رو بساز و بذار تو کاندوم و تمرینتو انجام بده و تمام.کاری به شوهرت هم نداره.

بادکنک و هرچیز غیر بهداشتی هم نداریم.فقط همون روشی که تو سایت نوشته.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۹:۱۲:۳۹
(ویرایش)

سحر

به طرز عجیبی شما منو یاد همون آذرگشسب میندازی!

به هر حال روش کار سایت همینه که میبینی.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران