تعداد بازدید : 349080
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۶:۴۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامvalentine

شادان 

عزیزم خوبی انجمن اینه که شناخته نمیشی. با یه اسم مستعار میتونی سوالت رو بپرسی و گزارش تمرین بدی.

درسته که بعضی افراد هم هستن که میان و کامنتهای بی ربط میذارن ولی نمیشه کاری کرد فقط خانم خیابانی رو در جریان قرار بدیم که بلاکش کنن.

تو انجمن بودن آقایونی که برای مشکل همسرشون سوال میپرسیدن چون همسرش مایل به درمان نبود ولی با کمک و راهنمایی گرفتن اینجا خانمش درمان شد.

بعد پریودی چند روز واژن حساسه سعی کن از یکی دو سایز پایین تر شروع کنی تا برسی به سایز قبلیت.

نیلیسا

خیلی خوب پیش رفتی پس موفق به دخول شدی ولی تا انتها وارد نشده. اشکالی نداره اونم کم کم با کگل و شل و ریلکس کردن حل میشه. البته در کنارش میتونی با دیلاتور هم تمرین کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۷:۱۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سودا جون عزیزم من ازاولم باورودی واژن مشکلی نداشتم ینی داخل میشد ولی تااخرنمیرفت ینی عضلات انتهاییم منقبض بودن، واژینیسموس شدیدنبودم ینی دخول غیرممکن نبود، کامل نمیشه دخول تاانتها، فقطم کگل انجام دادم بازم نمیدونم دخول داشته باشم یابادیلاتورتمرینوشروع کنم گیج شدم

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۷:۳۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سودای عزیزم ممنون از توضیحات و دلگرمیت اره واقعا اینکه ناشناخته هستی خیلی خوبه، حضور اقایونی ک سلامت روانی دارن هیچ مشکلی نیس اما امان از اونایی که مریضنangry که خداروشکر تاجایی که خبر دارم همیشه حل شدهvalentine

اخه میدونید حتی از اوایل تمرینم هم سختتر شده من اصن فکرشو نمیکردم اینجوری بشه

من پزشکم گف از سایز ۶ سانت شروع کن من با شش ساعت خیلی راحت بودم حتی در عرض یک هفته ده روز به سایز ۷ رسیدم و تقریبا با هفت هم راحت شده بودم و با خودم خوشحال بودم که بعد پریود حتما تلاش میکنم میرسم به ۸  ولی قشنگ خورد تو کاسه و کوزه ام، sadالان همون سایز ۶ هم به زور میره داخل گفتم بیام اینجا با شما درمیون بزارم ببینم چجوریه میدیدم همتون موقع پریود شدن ماتم میگیریدا نمیدونستم به این وحشتناکیهcry

۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۷:۵۰:۳۲
(ویرایش)

نیلیسا عزیزم احساس میکنم اولین مشکل تو اینه که خیلی خیلی عجولی ، خیلی زود میخای مشکلت کامل حل بشه عزیزم سرماخوردگیشم کلی طول میکشه

شما باید کلی تمرین کگل انجام بدی کلی تلاش کنی تا یه کم یه کم موفق بشی به دخول کامل، برای خودت و همسرت جا بنداز که این مسئله یکم طول میکشه فکرتو که آزاد کنی راحتتر و زودتر میتونی به نتیجه برسی، همه تمریناتت رو انجام بده موقع  رابطتون هم بنظر من همش به فکر این نباشین که این باید تا ته بره تو چرا نمیره هی تلاش کنیم تا بره ۷ ۸ سانت هم خیلی خوبه سعی کنید با همون لذت ببرید فکرتون که آسوده باشه کم کم از اون انقباض و حالت سفتی در میای لذت خودش باعث میشه هم عضلاتت شل بشه هم رحمت بره بالاتر  فقط صبوری میخاد

۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۸:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

شادان عزیزم، اره عجله که دارم یه دلیلش اینه دوست دارم زودتربارداربشم، یه دلیلشم اینه خب دلم میخوادتجربه کنم لذتشو بعضی وقتا ازناراحتی گریم میگیره ولی میام اینجاتجربه دوستان و میخونم آروم میگیرم

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۸:۴۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نیلیسا

موقع شروع رابطه کاملا تحریک هستی؟؟ میدونی که، همونطور که آلت مرد توی حالت تحریک بزرگ میشه، اون قسمت از بدن زن هم که قراره آلت توش قرار بگیره توی حالت تحریک بلندتر و بازتر میشه.

پیشنهاد من اینه که برای بارداری هم عجله نکنی. یه مدت از زندگی متاهلیت لذت ببر. بچه شیرینی‌های خودشو داره، ولی وقتی میاد دیگه هیچی مث قبل نمیشه 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۸:۴۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

شادان

اصلا خودتو بابت عقبگرد و اینجور چیزا ناراحت نکن. فقط با انگیزه و مرتب تمرین کن. اینا همش حل میشه به امید خدا.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۸:۵۲:۳۵
(ویرایش)

آبان عزیزم مرسی از دلگرمیت پس همه اینا طبیعیه چشم حتما همه رو انجام میدم،😘😘😘

نیلیسا عزیزم چرا انقد عجله اخه؟

الان ک همش استرس رابطه رو داری فوری هم حامله بشی بعد حاملگی کلا زندگی متفاوت میشه اینجوری هم خودت از زندگی متاهلی هیچی نمیفهمی هم همسرت ، خیلی زود وارد همه چی میشین اینجوری بعدا پشیمون میشی، اون لذت هم بالاخره تجربه میکنی البته الان هم میتونی از همسرت بخای با تحریک کلیتوریس ترو به ارگاسم برسونه

عزیزم من از شرایط زندگیت و دلایلت خبر ندارم اما اگر دلیل خاصی نداره و همه چی نرماله انقد توی همه چی عجول نباش هیچ فایده ای جز پشیمونی نداره، صبر کن کامل درمان بشی یه مدت حسابی از هم لذت ببرین از لحظات دونفرتون از همه چی بعد به وقتش بچه هم میاد تو زندگیتون

۱۳۹۷/۱۲/۵ ۲۰:۱۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من زیر دلم یهو تیر میکسه بعدش نوب میشه،به نظرتون عفونته؟گاهی خارش هم دارم.از دکتر زنان رفتن همچنان واهمه دارم

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۰:۴۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام

من امروز رفتم سایز ۱۲🤩🤗🤗

استرس دارم یعنی فردا پسفردا میتونم یه اقدام آزمایشی برم؟؟؟

تارا

شما که درمان شدی چرا واهمه داری؟

موقع تخمک گذاری هم این تیر کشیدنا هستا

شادان

این که طبیعیه ولی شروع از ۶ زیاد بوده فک کنم.

بنظر من با یکی دو سایز کمتر واژنگشایی کن مثلا ۴ و ۵.زودتر راه میفتی.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۱:۳۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی 🙆

من الان دارم با سایز 11و نیم تمرین میکنم 

واقعا تو این یه سال اینقدر خسته نشده بودم 

دوس دارم زودتر به هدفمم برسم ان شاء الله 

anim2-sad

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۱:۳۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۳:۰۹:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان 

من تازه وارد هستم و چند روزه تمرین و‌ شروع کردم ، معاینه حضوری شدم‌ و با دستکش سایز‌ ۸ شروع کردم بعد ۲ روز تمرین به انگشت دوم رسیدم، سوالم اینه که با وجود سوزش بازهم باید ۱ ساعت تمرین کنم؟ آخه شوهرم میگه سوزش داری زیاد انجام نده زده میشی ، و سوال بعدیم اینه که کی باید سایز‌ دیلاتور و بالا ببریم؟ چون کامل و راحت داخل میره اما عقب جلو میکنم سوزش داره نمیدونم کی سایزش‌و افزایش بدم. 

۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۱:۵۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

M@siii

عزیزم به نظر من خیلی زود سایز عوض کردی و اگر میبینی خیلی اذیت میشی با سایز 7 شروع کن سعی کن حداقل هفته ی یه بار سایز عوض کنی 

این نظر من بود باز میخوای نظرات بقیه دوستامونم بخون باز اونا با تجربه ترنsmile

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۱:۵۷:۰۹
(ویرایش)

M@siii

سلام خوش اومدی

تمرین روزانه کمتر از یک ساعت نتیجه درست نمیده یا طولانی میشه.با تمرین بیشتر و کگل روی دیلاتور سوزشت بر طرف میشه.

هرموقع اینقدر راحت شدی که تونستی تند تند عقب جلو کنی اونموقع میری سایز بعد.

انگشت دوم یعنی چه سایزی؟دور دیلاتور میشه سایزش.دورش چند سانته؟

واسه ساخت دیلاتور هم باید طبق اصول ۱سانت ۱ سانت سایز اضافه کنی.نه بیشتر

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۶ ۰۱:۵۹:۴۷
(ویرایش)

لیلا

آفریییییین تو میتونی عزیزم.پر قدرت و با اراده و محکم ادامه بده🙂💪

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س