تعداد بازدید : 350543
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۸:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۲۹:۴۰
(ویرایش)

نه عزیزم، این چه حرفیه، ان شالله 🙏🙏❤️

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۰۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۰۳:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی.

خانما یه سوال دارم.

من موقع دخول خیلی با احتیاط و ذره ذره باید وارد کنم و انقباض و سوزش هم زیاد دارم.بعدم هی وسط کار هم عضلات پاهام و هم واژنم شدید منقبض میشه و شوهرمو مجبور میکنم ثابت بمونه تا من با نفس عمیق دوباره شل بشم.اصلا ذره ای تکون بخوره من ناخودآگاه منقبض و سفت میشم و واژنم درد میگیره.توی این چندبار رابطه زیر ورودی واژنم یه زخم کوچیک برمیداره و خیلی میسوزه یکمم سوزش انتهای واژنم حس میکنم انگار که به رحمم میخوره.

واژنگشایی هم با سایز ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۱/۵ میکنم.

این سوزشها و اینکه این قدر  ریز ریز و طولانی باید داخل کنم و زیاد دچار گرفتگی میشم طبیعیه؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۰۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام اباندخت. طبیعیه نگران نباش. من بعد حدود دوماه هنوز سوزش و انقباض دارم موقع ورود. بعد دوسه دقیقه اکی میشم. کگلتو ادامه بده

ما تونستیم... تو هم میتونی...
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۰۸:۱۷
(ویرایش)

جدی؟😕

من فکر میکردم فقط خودم اینجوری ام!!

خب من به مثانم و سوراخ ادرار هم خیلیییی فشار میاد و میسوزه.شمام همینجوری؟

میترسم افتادگی مثانه داشته باشم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۴:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

دوستان موقع کگل وقتی خودمو سفت و شل میکنم همزمان باید نفس عمیقم بکشم؟

عضلات شکمم همش درگیر میشه.۲روزه نمیتونم موقع کگل عضلاتمو سفت کنم همش از کنترلم خارج میشه و باز به حالت عادی برمیگرده

میشه دقیقا بگین باید چیکار کنم

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۷:۲۸:۲۱
(ویرایش)

زهرا

نه نفس عمیق نمیخواد فقط تنفس معمولی اما جوری که به جای قفسه سینه شکم بالا بیاد.

عجیبه چرا نمیتونی؟مگه قبلا نمیشد؟

به پشت دراز بکش و و پاهاتو به حالت معاینه بذار به ساعت نگاه کن با ثانیه بگیر  رها یعنی ۱ ثانیه سفت ۱ ثانیه رها.۲۰ تا که شد ثانیه هاتو بیشتر کن مثلا ۵ یا اگر میتونی ۱۰.تمرکز کن درست میشه.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۷:۳۷:۱۵
(ویرایش)

واسه منم عجیبه ک چرا یهو اینجوری شد

گفتم اول یه هفته کگل کار کنم بعد برم با دیلا.الان هر کاری میکنم سفت کنم نهایت ۲ ۳ ثانیه بتونم نگه دارم.یا یه وقتایی تا ۲۰ثانیه سفت میکنم حالا نمیتونم شل کنم همش از دستم در میره.گرفتاریمااااا😂😁

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۸:۵۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

آباندخت

هنوز به اسم جدیدت عادت نکردم! 😊

ببین منم همینطوری بودم. الان بعد شیش ماه هنوزم تو ورود یه کوچولو مشکل دارم. و گاهی اون که گفتی انگار میخوره به دهانه رحم رو منم حس میکنم. بعضی از پوزیشنا رو که اصلا نمیتونم، مثلا پوزیشن داگی برام خیییلی دردآوره.

ولی هر چی میگذره داره بهتر میشه.

تو هم عزیزم، اولا که سعی کن حتما معاشقه رو طولانی کنی. و ژل هم که زیاد بزن. من پلی ژل میزدم اون اولا، خیلی لیزتر از بقیه ژل‌ها بود برام بهتر بود. و اینکه من هنوزم وقتی کامل داخل میشه چند لحظه از همسرم میخوام بی‌حرکت بمونه تا من بتونم خودمو شل کنم و دردم هم از بین بره.

اما درمورد اون زخمی که گفتی، اونو برو دکتر. نه برای اینکه ممکنه خطرناک باشه، بلکه برای اینکه اون زخم اولا چون اوایل لازمه زیاد رابطه داشته باشی دیر خوب میشه، بعد اینکه ماها مدلمون اینجوریه که وقتی درد داریم منقبض میشیم. این زخمه به نظرم انقباض‌تو بیشتر میکنه. برو یه پمادی چیزی بگیر که زخمو زودتر خوب کنه.

و اینکه همچنان از بالش بزرگ استفاده کن زیر زانوهات، یه ذره دست و بال همسرتو میبنده، ولی به خودت خیلی کمک میکنه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۲۱:۵۶:۵۸
(ویرایش)

دوستان موقعی که نفس میکشم شل کنم یا سفت؟وقتی که نفسمو پس میدم کدومش؟

بکل قاطی کردم😑

بعد یه سوال دیگه کگل فقط شل و سفت کردنه؟

همین یه تمرین نیازه؟

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۲۳:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

آباندخت(بانوی فردا)

عزیزم من خودم تو این مورد هنوز تجربه ندارم متاسفانه، ولی با توجه به شنیده هایی که دارم از بقیه فکر میکنم این حالاتی که داری طبیعی باشه چون حتی اونایی هم که واژینیسموس نداشتن میگفتن اوایلش این حالتارو داشتن چه برسه به ماها که این مشکل رو هم داریم، بعد از حدود چند ماه کامل عادت میکنی و تاحدودی از بین میره

در مورد اون زخمی هم که گفتی من یکی از دوستانم این مشکل رو پیدا کرده بود و حتی هر بار یه قطره خونم میومد رفت دکتر بیشتر بخاطر اوایل رابطه بود با پماد مشکلش حل شد

نگران نباش همه اینجوری هستن بهرحال اون پایینم پوست نازک و حساسی داره وقتی آلت وارد میشه اون کشیدگی و بازشدن واژن شامل اونحا هم میشه دیگه کم کم‌ بدنت به سایز همسرت عادت میکنه عزیزدلم❤❤❤

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۰۷:۰۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامstar

هوراااا بانوووو داریم

Sakharan. بانو بهت تبریک میگم.

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 571 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

zahraaa

ببین کگل فقط شل و سفت کردن عضلات واژن هست و دم و بازدم عادی. تو هر حالتی هم میتونی انجام بدی. ایستاده نشسته خوابیده در حال کار . این کمک میکنه که بتونی رو عضلاتت تسلط پیدا کنی.

اما تنفس شکمی برای ریلکس کردن مفیده .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۰۷:۱۸:۰۱
(ویرایش)

آباندخت

عزیزم اول اینکه هنوز دوره درمانت تموم نشده. باید با فاصله کم اقدام کنید تا کاملا روان بشی و انقباض نداشته باشی. این حالتا که گفتی طبیعیه و به مرور حل میشه.

کگل رو همچنان روزانه تمرین کن.

موقع اقدام زن رو انجام بدی کمتر اذیت میشی و کنترل دست خودته. به پایین واژن هم کمتر فشار وارد میشه.

برای زخم هم بری دکتر پماد میده که زود خوب بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۱:۳۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۱ ۰۰:۲۶:۳۷
(ویرایش)

خیییییلی ممنون مهربونم🤗برای خانمهای درحال تمرین ودرمان ازصمیم قلبم دعامیکنم،تاجایی ک بتونم هم کمک وراهنمایی میکنم،خداخییییییییلی مهربونترازاینه ک فکرش رامیکنیم،حتمااااابه تلاش هاتون جواب میده😍

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران