تعداد بازدید : 350480
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۱۶:۱۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۱ ۰۰:۲۶:۳۷
(ویرایش)

ممنون مهربونم،لطف داری😘

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۱۶:۲۲:۲۳
(ویرایش)

دوست عزیزسعی کن پرسش وپاسخ هاراازصفحات اول تا۱۹۲که همین صفحه ست خوب مطالعه کنی،زمان زیادی نمیبره ولی پاسخ خیلی ازپرسش هات رامیگیری،وکمک زیادی بهت میکنه،دوست عزیزوخانم های عزیزانجمن سایزهای۱۰به بالارااگرباکاندوم بسازید خیلی نرم تروبهترازدستکش میشه وبستگی ب سایزتون ازتعدادی گوش پاک کن برای وسط پنبه هاهم استفاده کنیددیلاتورصاف تر میشه،خانم های ک همسرانشون باهاشون همکاری دارن اگردیلاتور را به همسرانشون بدن بسازن خیلی بهتره،من همسرم باهام همکاری داشت حین ساختنش هم کلی باهم شوخی کنید وبخندید واسه روحیه ی۲نفرتون خیلی خوبه😍من حین ساختن دیلاتورهمش سربه سرهمسرم میذاشتم ببین کاری ک توبایدانجام بدی این میخوادانجام بده😅وکلی میخندیدیم...بچه هابرای اینکارباید به خودتون روحیه بدید،مثبت فکرکنید وبرای پیشرفت کارتون ی مدت فکرمنفی وغم وغصه رادور بزنید...یکباردیگه م گفتم ولی بازم میگم برای خودتون جابندازید این تمرینات هم یه جور ورزش واژنتونه برای کنترل انقباضاهاتون... بعدازاقدام موفقیت آمیز فقط خودتون میفهمید ک چقدر ب آرامش میرسید😍

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ۲۰:۵۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۴ ۰۹:۰۶:۱۲
(ویرایش)

خانمای عزیز منم موفق شدم ب سکس عمیق بدون درد خدارو شکر. یسال سکسام سطحی بود.من از انگشت وسط دستم شروع کردم . ک ۵و نیم  سانت بود دورش‌ بعد دیلای ۷ و ۹ و ۱۱ رو درست کردم باهاشونم راحت بودم.ولی ۲ ماه هیچ تمرینی نکردم‌.دیلاهامم دیگه نداشتم. بعد با بادمجون ۱۰ و  ۱۱س( دورش) قدش ۱۳ .امتحان کردم  باهاش راحت بودم بعد رفتم پوزیشن زن رو ‌.قبل اقدام هم همون بادمجون ۱۰ و ۱۱ رو رفتم‌.موقع اقدام زن رو بودم کم کم رفت‌با نفس عمیق و شل گرفتن.همین!! بچه ها سخت نگیرین باور کنید بهمین راحتیه.بعد زن زیر رفتم .البته فک کنم زن زیر خیلی راحتتره کلا.من باهاش راحتترم .تو این مدت ۲ بار موقع سکس خون دیدم اونم چون موقع سکس یکم با ضربه بود .

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۱:۳۱:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان..خانمای باتجربه ی گروه،من بعداز۱هفته درمان ودخول عمیق،امروز خونریزی پیداکردم وزمان پریودیم هم آخرماهه،تازه ۲هفته ست ازپریودبودنم خوب شدم...کی میدونه علت این خونریزی چیه؟؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۲:۲۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

من قبل از اینکه پرده کنار بره همیشه رابطه سطحی بدون دخول داشتیم تا وقتی خانوم شدم دیگه شوهرم راضی نمیشه بدون دخول7_8سانت هم بیشتر نمیره داخل هنوزتمریناتمم بخاطرمشغله های مراسم عروسی، شروع نکردم، میترسم واژینیسموسم شدیدتر بشه، چجوری راضیش کنم 🙄😥😐

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۹:۰۵
(ویرایش)

دوست عزیزم بنظرمن شرط اول برای انجام تمرینات آرامش فکری وجسمیه،این تجربه ی شخصی منه زمان تمریناتم زمانیکه ک همه چیزرامهیامیکردم (دیلاتور،دوش آب گرم،کگل،موسیقی و...)ولی بدنم فوق العاده خسته بودیاخواب الودبودم،خیلی ناراحت،عصبانی یامضطرب بودم تمریناتم جواب نمیداد،یعنی دیلاتورخوب واردنمیشدویادردسوزش داشتم..واینکه هرکسی لم وقلق همسرش رابهترمیدونه یکی باقهروناز و ادا میتونه توی هرزمینه ی رضایت همسرش رابگیره یکی باروی خوش ومهربون و.....نظرشخصی من اینه میتونی قسمت خاطرات راواسه همسرت بخونی،یااینکه داخل انجمن داشتیم خانمهایی ک همسرانشون راضی نبودولی اوناراضیشون کردن وداخل انجمن مطرح کردن چطوری...امیدوارم موفق بشی😉

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ ۱۵:۱۵:۲۴
(ویرایش)

sakharan

اگه بار اولته مهم نیس و اگه استرس داری ازونه ‌.ولی اگه تکرار شد باید ازمایش سونو بدی.

ببخشید خانم شماره بانوشدن نفر بعدی نمیدونین چنده من کنار اسمم بزارم 

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۱:۳۹:۴۸
(ویرایش)

ریحانه۹۷

سلام..ممنون ازپاسخت عزیزم😊

فکرکنم شماره ی573باشه شماره ی بانو بعدی

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۴:۴۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام 

من واقعا دارم دیونه میشم فقط دارم اینجا مینویسم مگه اینکه به خودم بیام

اصلا چند روزه خسته ام بی حوصله ام اعصاب ندارم 

بخوامم تمرین کنم فایده نداره 😢😢

استرس عید رو گرفتم همش میگم تا سایز 16 خیلی مونده خیلی طول میکشه 

بخدا هیچ حس ندارم همش دلم میخواد بخوابم من چکار کنم روانی شدم فک کنمanim2-wacsmiley

anim2-sad

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۸:۰۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

لیلا جان به زمانش فکر نکن. مهم اینه که تمرینتو قطع نکنی و پله پله جلو بری. 

منم اینجوری میشدم. دلم میخواست کل روز فقط دراز بکشم و غصه بخورم که هیچکار نکردم. 

برای اینکه این حس کنار بره آروم آروم مقدمات تمرینتو بچین. مثلا دیلا هارو بیار. جاتو درست کن. بگو حالا هر چقدر تونستی تمرین میکنی. شده نیم ساعت. قبلش یه دوش بگیر که سرحال تر شی. 

شروعش که کنی حالت بهتر میشه. وقتی کاری رو انجام بدی و تموم بشه کلی انرژی میگیری برای بقیه روزت.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۸:۰۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

راسی

من بانو شدم

anim2-a2d3

اصلا باورم نمیشه که بالاخره شد

موقع رابطه هم گریه میکردم هم میخندیدم. همسرم هی میگفت دیدی شد دیدی تو میتونستی

یه مقدار درد داشتم ولی خیلی راحت تر از دیلاتورا بود. فقط نمیشد زیاد جلو عقب بره اونوقت سفت می کردم خودمو. اولشم کلی به همسرم گفتم نگهش داره و تکون نده تا بتونم خودمو شل کنم.

خیلی خودمو منقبض میکردم ولی یه نفس عمیق میکشیدم و یکم بهتر میشدم. فکر میکنم به مرور زمان بتونم بیشتر خودمو ریلکس نگه دارم.

باورم نمیشه که بالاخره شد. منی که از گوش پاک کن هم می ترسیدم از کگل چندشم میشد امروز تونستم رابطه واقعی رو تجربه کنم.anim2-thanks

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۰:۲۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

ستاره جان

اول بهت کلی تبریک میگم 

و ممنونم بابت حرفات تمام سعیمو میکنم امشب تمرین کنم🙇

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۰:۵۷:۰۷
(ویرایش)

لیلا۱۳۷۷

عزیزم سایز ۱۶خیلی کلفته چخبره!! اشتبا میکنی بنظرم مگه قد و وزن همسرتون چقده؟؟!

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۰:۵۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامsmile

هوراااا بانوووو داریم 2 تا

ریحانه 97 بانو بهت تبریک میگم.

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 572 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

ستاره 612 بانو بهت تبریک میگم.

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 573 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۱:۰۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

لیلا

عزیزم از سایز 12 و 13 به تقریبا انقباضت قابل کنترل میشه و میتونی اقدام تمرینی با همسرت انجام بدی. پس با انرژی ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران