تعداد بازدید : 350417
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۰۹:۲۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلااااااام به همه.

ای بابا امان از این خونه تکونی آدم وقت نمیکنه بیاد سر به دوستاش بزنه!!🤔

تازه واردها خوش اومدید.

نگین

و بقیه دوستان انرژیتونو از دست ندید محکم و پر اراده باشید.یوقتایی پیش میاد که ادم هرکار میکنه دیلا وارد نمیشه.مواقعی که فکر و ذهن درگیر مسئله ای باشه آدم کسل باشه خواب درست نرفته باشه یا بدن خسته باشه دیلا وارد نمیشه اینجور مواقع نباید انگیزتونو ازدست بدید فقط تمرینو بذارید کنار و تا روز بعد انرژیتونو جمع کنید.وقتی میبینید نمیشه به واژن اصلا فشار نیارید که بخواید با زور و محکم واردش کنید.

گیتی

اخی عزیزم نگران نباش ان شالله همه جوره درمان میشی.عزیز من پیشنهاد میکنم اول یه تماس بگیری با خانم خیابانی و شرح حالتو بگی و ببینی قبل درمان آندومتریوز و کیست میتونی تمرین با دیلاتور رو شروع کنی یا نه.شمارشون بالای سایت نوشته شده.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۲:۳۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

واااااای من یادم افتاد بیام ببینم بانوی فردا تمریناش در چ حاله دیدم شماره دار شده😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چ یهویی شد😁

تبریک میگم عزیزم بلاخره شکست دادی این واژینیسموس رو🌷💪

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۵:۱۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۶ ۱۰:۴۱:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان .من پیارسال عضو اینجا شدم البته از قبلش کمی تمرینات و وارسی و انجام داده بودم و مشکلم تا حدودی حل شده بود یکساله که به دلیل مشکل دیگری اینجا نیومدم و نتونستم تمرین بکنم و نیمه کاره رهاش کردم

من همیشه موفق میشم
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۵:۱۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۷ ۱۹:۰۱:۱۶
(ویرایش)

ممنون از قوت قلبی که بهم دادین و همینطور راهنمایی هاتون دوستای نازنینم تارا جان و Sakharan عزیز و آباندخت عزیز..

به امید خدا اینجا اخرشه .. منتظرم پریودم تموم شه تا شروع کنم برای تموم کردنش.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۷:۰۵:۰۹
(ویرایش)

الهام جون ممنون عزیزم که به یادم بودی 😍🌺🌺🌺

بالاخره من دقیقا روز زن موفق شدم بانو بشم😊😋

ممنون بابت تبریکت گلم😘

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۱:۰۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

دوستان شما دستکش جراحی و چه قیمتی خریدین؟

تو چه شکل و شمایلی بود؟

چند تا بود تو بسته‌ش؟چه رنگی بود؟سایز ۷ ۸ یعنی چی؟

همون مدیوم و لارج؟

من رفتم بگیرم ۱۸۰ بود رنگ مشکی ۸نمیدونستن چیه🤔😕

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۰۰:۵۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۱ ۰۰:۲۶:۳۷
(ویرایش)

Zah.raa..........عزیزم دستکش جراحی میگن،من ۱۵تومن خریدم داخل ی جعبه کاغذی بود،۱جفت بود وشیری رنگ،فوق العاده محکم بود...سایز۸دستکش اگرمنظورته فکرکنم سایزxlباشه،بزرگترش هم نگرد نیست......بنظرمن سایزهای بالای۱۰و۱۱دیلاتور راباکاندوم درست کنی خیلی نرم وراحتره،بادستکش یکم سفته اذیت میشی..

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۰۱:۱۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

هنوز شروع نکردم تازه رفتم دنبال دستکش که دیدم این قیمته .من داروخانه رفتم.شمام؟

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۵:۱۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان

zah.raaa..... عزیزم من دستکش سایز 8.5 پیدا کردم خیلی کمه ولی باید بگردید داروخانه ها دارند.. من سایز13و 14 رو با دستکش سایز 8/5 درست کردم

دوستان من سایز هدفم 14 هست دیروز تونستم با سایز 14 تمرین کنم ...ولی به دلایلی اصلا روحیه و آمادگی برای اقدام رو ندارم .... فعلا با همین سایز به تمریناتم ادامه بدم ؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۰:۴۱:۱۶
(ویرایش)

ارغوانی

خوشحالم رسیدی سایز هدفت گلم.اره اگه آمادگی ذهنی نداری باهمین کارکن تا اقدام.البته زیادی هم تعویق ننداز.سعی کن روحیتو زود آماده کنی و یه اقدام آزمایشی بری.مطمئن باش خیلی راحت تر از دیلاتور ۱۴ هست.من که فقط یه روز با سایز هدفم کار کردم و راحت هم نشده بودم باهاش ولی رفتیم اقدام و خیلی راحت داخل شد

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۲:۰۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام خسته نباشید بچه ها

من تقریبا دوماهه ک درمان شدم

یعنی دوماه پیش باسایز هدف راحت بودم و رفتیم اقدام

ولی ازهمون دوماه پیش تاالان موقع دخول خیلی درد دارم وجلو عقب کردنش برام وحشتناکه

بنظرتون چیکارکنم؟

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۲:۵۲:۳۳
(ویرایش)

آذر 

تمریناروطبق اصول پیشرفتید؟ چطور انجام دادید؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۳:۰۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۲۳:۵۵:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی شما عزیزان شبتون بخیرvalentine

من مریم هستم چند ماه پیش عضو انجمن شدم تمرینامو تا سایز9 انجام داده بودم ولی وسطش بدلیل یکسری کارها تمرینم عقب افتاد. دوباره از دیروز با سایز9 شروع کردم بعد از تمرین همینطوری با پوزیشن زن رو رفتم که امتحان کنم ببینم چطوریه و در چه حد هست اوضاعم  و موفق شدم تا یکم پایین تر از الت را درون واژنم فرو کنم بدون درد حالا واسم سوال پیش اومده که منم بانو شدم یا نه؟؟؟anim2-21anim2-4d564ad6

به خدا نگویید مشکل برزگی دارم به مشکلات بگویید خدای بزرگی دارم
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲۳:۴۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

اره ازهمون گوش پاک کن شروع کردم تارسیدم ب سایز هدف.باسایز هدفم راحت شدم و رفتم اقدام .اقدامم خوب بود.ولی بازم موقع دخول درد دارم😔

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۰۸:۲۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

آباندخت(بانوی فردا569)  :  مرسی عزیزم از راهنمایی تون متشکرم 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728