تعداد بازدید : 350437
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۷ ۱۱:۱۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام بچه‌ها

سال نو مبارک

ان‌شاءالله امسال بهتر از سالای قبل باشه برای همه 🌷

راستی دوستان، نمیخواین انجمن سال ۹۸ رو شروع کنین؟!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۱/۷ ۱۲:۲۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

بانوی فردا عزیزززز. چقدر خوشحال شدم که عددو کنار اسمت دیدمممممم. عزیزم مبارکت باشه 😍😍 

من یه سوال دارم. تا کی به واژن گشایی نیازه؟ به سایز هدفم رسیدم و هنوز اولش درد میگیره اگه واژن گشایی نکنم.چند دقیقه به نفس عمیق نیاز دارم تا بتونم خودمو شل کنم 

۱۳۹۸/۱/۷ ۱۹:۳۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

مهرسا 

منم دقیقا روش درمان قبلیم باهمینا بود پیش سکس تراپ و متاسفانه فقط یکسال مونده بودم رو اپلیکاتور.

کلا درمان قبلیتو بذار کنار و بیا همین جا پر انگیزه و محکم شروع کن و مستمر ادامه بده تا برسی سایز هدفت.دیلاتورارو از دور  ۵ یا ۶ سانت شروع کن به ساختن و چون مثل خودم نوع حاد هستی اختلاف بین دیلاتورارو نیم سانت نیم سانت بذار خیلی بهتره.اگه همه را یجا درست کنی و جلو چشمات باشه خیلی کمکت میکنه و انگیزه میگیری واسه ادامه.

در ادامه یه توضیح میدم واسه نحوه ی تمرین که خیلی کمک کننده ست.

کیمی بانو

ممنون عزیزم لطف داری 🤗😍

واژنگشایی رو تا چندبار بعد از موفقیت دخول هم باید انجام بدی خیلی کارو راحت تر میکنه.من خودم ۳ بار بعد از موفقیت واژنگشایی میکردم خیلی خوب بود ولی حالا شوهرم مهلت نمیده خودمم دیگه دلم نمیخواد دیلا دست بگیرم ولی خب کار سخت تره و ورود یکم آروم تر باید انجام بدیم و یمدت بی حرکت باشیم و کگل بزنم و نفس عمیق بکشم تا انقباضم رفع بشه.

منتظر خبر بانو شدنت هستم عزیزم

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۷ ۱۹:۴۱:۴۰
(ویرایش)

مهرسا و بقیه ی تازه کارها:

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور .قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که اول و آخر دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۸ ۰۲:۱۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

آباندخت عزیزم من انشاءالله به یاری خدا میخوام از فردا تمرینات کگل رو شروع کنم وبعداز اون هم دیلاتورهارو بسازم.ممنون از راهنمایی های دقیقتون .برم داروخانه بگم دستکش جراحی میخوام؟فرق میکنه با اونایی که دندون پزشکا استفاده میکنن؟

۱۳۹۸/۱/۸ ۱۳:۴۰:۰۱
(ویرایش)

نازک

خیلی خوبه آفرین.کگل که کار خاصی نداره همینجوری موقع فعالیت های روزمره و مهمونی و اینا هم میتونی انجامش بدی.پس از همین حالا شروع کن.

دستکش هم بله باید جراحی باشه دستکش دندان پزشکها لاتکس هست و فرق داره با جراحی.شما بگی دستکش جراحی خودشون میدونن بهت میدن یک جفت تو یک بسته هست.سایز بزرگشو هم بگیر

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۸ ۲۰:۲۶:۳۶
(ویرایش)

چشم.ممنون عزیزم😘😘😘😘😘

همه ی انگشتاشو از کوچیکه استفاده کنم؟

۱۳۹۸/۱/۹ ۱۴:۰۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۴ ۰۹:۰۶:۱۲
(ویرایش)

فقط بگم دخول ب اسونی اب خوردن اسونه ! ی ترس مسخره و بچگانه باعث اینهمه ترس شده من بعد یسال یادم میاد خندم میگیره .اعتماد بنفس از دست رفتم برگشت خیلی حال خوبیه این‌حال واقعا خدا رو شکر میکنم 😍

۱۳۹۸/۱/۹ ۱۸:۰۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۷ ۱۲:۱۵:۱۹
(ویرایش)

سلام‌.عید همگی مبارک.من هم این مشکل رو دارم.تمرینات وارسی رو انجام دادم و امروز کار با دیلاتور ۵ رو شروع کردم.امکانش هست به من هم کمک کنید زودتر از پس این مشکلم بر بیام؟؟

۱۳۹۸/۱/۹ ۱۹:۱۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۱ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام خانوما خوبید، عیدتون مبارک باشه

یه سوال دارم، کسی که واژینیسموس داشته و درمان کرده یا کسیکه قبل از درمان باردارشده ، میتونه طبیعی زایمان کنه؟ 

خدایا توکل بخودت
۱۳۹۸/۱/۹ ۲۱:۵۹:۲۷
(ویرایش)

نازک

عزیزم اگه میخوای با گوش پاککن شروع کنی باید بذاریش تو انگشت کوچیکه.

اما اگه میخوای با سایز دور ۵ سانت شروع کنی باید پنبه رو باز کنی یه گوش پاککن بذاری روش و رول کنی و دورش نخ بپیچی بعد با متر دورشو اندازه بگیر اگر ۵سانت بود خوبه ولی اگر نبود اینقدر پنبه اضافه و نخ پیچ کن تا اندازه بشه بعد اینو بذار تو دستکش فرقی ام نداره تو کدوم انگشتش.من همه را میذاشتم انگشت وسط .یه لینک ساخت دیلاتور هست میذارم پی دی افه دانلود کن ببین.

ریحانه ۹۷

دقیقا همینطوره فقط من هنوز با ورود مشکل دارم یکم باید خیلی اروم اروم وارد کنیم اونم با دست خودم.یکم این طول میکشه شمام همینجوری؟

ریما

خوش اومدی.آفرین که شروع کردی برو صفحه ی قبلی یه توضیح مفصل گذاشتم از اداب تمرین بخون کمکت میکنه.

نیلیسا

بله عزیزم😊هردومورد ممکن هست.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۹ ۲۲:۱۵:۴۸
(ویرایش)

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کنید:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۹ ۲۲:۴۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۰ ۰۰:۴۶:۱۲
(ویرایش)

سلام

من عروسیم شهریور 97 بوده ولی هنوز نتونستیم نزدیکی کنیم...خیلی بهم ریخته ام چیکار کنم؟؟؟؟

۱۳۹۸/۱/۹ ۲۳:۰۳:۲۰
(ویرایش)

ترشک

سلام خوش اومدی. نگران نباش.

برو صفحه ی اول انجمنو کامل با توضیحات بخون.قسمت خاطرات هم خاطرات واژینیسموسی هارو بخون و بیا

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۰ ۱۹:۳۵:۵۱
(ویرایش)

آباندخت عزیزم ممنون از راهنماییت .این فایل پی دی اف خیلی مفیدبود .کامل متوجه شدم چون ذهنیتی نداشتم ازقبل😘😘😘امشب قراره باشوهرم بریم دستکشو بخریم.شوهرم خیلی خوشحاله چون دلش بچه میخواد.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران