تعداد بازدید : 350401
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۵:۰۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا و آبان.sh

ممنونم بابت حرفا و راهنمایتون

یه سوال الان من سایز های بزرگتر رو چطور درست کنم 

شنیدم کاندوم باعث عفونت میشه اگه ادم حساسیت داشته باشه  اگهاینجوری باشه من بایدچکار کنم سایز های بزرگتر رو ؟؟؟

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۵:۱۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا و آبان.sh

ممنونم بابت حرفا و راهنمایتون

یه سوال الان من سایز های بزرگتر رو چطور درست کنم 

شنیدم کاندوم باعث عفونت میشه اگه ادم حساسیت داشته باشه  اگهاینجوری باشه من بایدچکار کنم سایز های بزرگتر رو ؟؟؟

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۵:۱۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۱ ۰۳:۱۲:۱۱
(ویرایش)

مرسي عزيزم بابت راهنماييات، سايز صفر ديلاتور گوش پاك كنه؟ سايز ١و٢ چيه؟؟؟اينكه استفاده پماد واژينال به تعويق بيوفته مشكلي ايجاد نميكنه واسم؟

يه سوال، پرده بكارت حدوداً چند بند انگشت فاصله داره از بيرون واژن؟

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۶:۲۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۱:۲۶:۳۵
(ویرایش)

سلام 

روی لوبریکانتم ننوشته حاوی لیدوکائین فکر میکنم ب این لوبریکانت حساسیت دارم شما لوبریکانت خاصی رو می شناسید ک معرفی کنید؟

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۷:۲۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

zah.raaa: مرسي عزيزم از انرژي مثبتت ممنون انشاله به زودي نتيجه ميگيريم همگي🙏🙏🌸🌸

بانوي فردا: 

ممنونم عزيزم انشاله دارم تلاش مو ميكنم مرسي عزيزم از راهنمايي ها و انرژي مثبتي كه هميشه ميدي متشكرم 🙏🙏🌸🌸

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۹:۱۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

لیلا

عزیزم با کاندوم بساز.همه ی کاندومها باعث حساسیت نمیشن.از داروخانه کاندوم مارک خوب و ضد حساسیت بگیر.

هویج فرنگی

نه عزیزم اشکال نداره.سه چهار روزه میرسی به سایز ۴ .طی این چند روز چیزی نمیشه.

خب واسه شروع اول توضیحات صفحه ی اول انجمنو کامل بخون.

یک گوش پاککن رو روش دستکش جراحی بکش.بعد دوتا گوش پاکن بعد ۳ تا. بعد با پنبه و نخ و گوش پاکن دیلاتور بساز با دور ۳ سانت بعد ۴ سانت تا آخر که سایز هدفت هست.یه توضیح درمورد نحوه ی تمرین با لینک ساخت دیلاتور میذارم ببین و کامل اجرا کن.

پرده بکارت حدودا ۲ سانتی ورودی واژن قرار داره  یعنی حدود یک بند انگشت.

مینو

پس سوزش از همینه.برای تمرینات حتما حتما باید لوبریکانت ساده و فاقد لیدوکائین باشه.مارک تولیدارو و ایموشن زرد خوبه.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۹:۲۰:۳۱
(ویرایش)

آداب تمرینات ایناست:

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور .قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که اول و آخر دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۲۲:۲۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۳:۱۲:۱۵
(ویرایش)

سلام.هر سایز دیلاتور رو چندوقت به چندوقت تغییر بدم؟

۱۳۹۸/۱/۲۲ ۰۵:۴۶:۳۹
(ویرایش)

آوار

نکات صفحه ی قبل رو بخون.

زمان مشخص نداره.وقتی با یه سایز اونقدر راحت شدی که تونستی راحت و بدون گرفتگی و کشیدگی، تند تند عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۲ ۱۵:۱۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلاااااام خانومای گل

آباندخت واقعا تو فرشته ای با اینکه یک ماهه از درمانت گذشته ولی همش به فکر بچه هایی و با تمام وجود بهشون کمک میکنی 

امیدوارم هیچوقت دیگه به هیچ مشکلی نخوری مهربونترین

عاشقتم واقعااااanim2-thanks

اقا من عید کلا تمرین نکردم هیچی الانم هی منتظرم پریود بشم و بعد پریود شروع کنم شانس پریودم نمیشمممممم

۱۳۹۸/۱/۲۲ ۲۲:۴۸:۵۷
(ویرایش)

شادان جان ممنون عزیزم شرمندم میکنی کاری نمیکنم😍😘😘

من یکی از نذرهام این بود که وقتی درمان شدم تا جایی که میتونم به بقیه کمک کنم.الانم وظیفه خودم میدونم گلم.

ای بابا کاش حالا زیاد عقب نیفتی.کگل رو کنار نذاریا حتما روزی ۳ بار رو انجام بده 

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۳ ۰۲:۱۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

نه عزیزم واقعیته خیلی خیلی خوبی

نذرت قبول باشه گلم

گاهی فکر میکنم به گذشته ها اونوقت ها اگر  خانومی این مشکل رو داشتن و چقدر وحشتناک بوده چون نه اطلاعاتی نه دکتر و تشخیصی نه همسرای همراهی  واقعا چقدر زجر کشیدن

اصلا نمیشد چون هم مهمون از راه دور داشتیم هم خودم سفر بودم الانم میترسم تا شروع کنم پریود بشم بعد پریودم که میدونی خودت ادم یکم استپ میشه نه کگل رو که حتما موقع پریودم انجام میدم فقط قبلا کگل برام راحتتر بود  الان جدیدا یکم از ماهیچه های شکمی هم منقبض میشه نمیدونم چرا

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۰۳:۲۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان منم یک سال ونیم هست که ازدواج کردم علی رغم تلاشهای زیاد دخول نداشتم فقط یکی دو دفعه که خیلی هم درد کشیدم کمی خونریزی داشتم که اونم بخاطر اسیب به ناحیه بین واژن ومقعدم بود خیلی ناامید شده بودم شوهرم هنش نالان که تو همکاری نمیکنی خودتو سفت میکتی و...اخیرا همش بهانه گیری وحرف طلاق رو میزنه دو دفعه رفتم متخصص زنان اجازه معاینه میدم گفتن پرده ات کلفته وکمی اسیب دیده اما کامل برداشته نشده تا امروز خیلی افسرده وناراحت بودم مادرشوهرم همش میگه ما بچه میخواییم اخیرا رفته کربلا نذر ونذورات کرده که بچه دار شیم رو مخنه انگار من نازا هستم خیلی فشار روحی وروانی داشتم تا اینکه امروز مطالب این سایتو خوندم و دیرم میشد از محل کار به خونه برسم کگل رو شروع کردم اومدم خونه تو ایینه خودمو وارسی کردم دراز کشیدم رو تخت بسم الله گفتم لوبریکنت زدم به ناخن اشاره اروم اروم واردش کردم.....وااااای خدای من غیر قابل باور بود از خوشحالی اشک شوق ریختم اصلا فکرشو نمیکردم سوراخی وحود داشته باشه همینجور رفتم داخل تا اخر انگشتم قشنگ داخلمم وارسی کردم از خوشحالی ذوق کردم فیلم گرفتم شب شوهرم اومد نشونش دادم...خیلی خوشحال نشد میگه ما که میخواییم جدا شیم حداقل دختر بودی یکی بعد من میگرفتت...ولی من به حرفاش توجه نمیکنم ان شااالله این مشکلم حل میشه وبا برقراری رابطه کامل اونم به زندگی امیدوار میشه واقعا دعای خیر همه ومن پشت سر شما بانیان این امر خیر هست منم برای رفع این مشکل تولد اقا امام حسین واقا ابوالفضل بهشون متوسل شدم ان شاالله تا نیمه شعبان منم میشم یه خانوم کامل وزندگیم رو به خوبی میره...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۰:۰۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

نسرین اقبالی

عزیزم ان‌شاءالله که خیلی زود بانو میشی و زندگیت شیرین میشه. فقط زمان تعیین نکن. تلاشتو بکن و تمریناتت رو کامل و منظم انجام بده، ولی زمان تعیین نکن. مخصوصا که تا نیمه شعبان کمتر از دو هفته مونده.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۰:۵۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۲:۳۳:۵۸
(ویرایش)

سلام ب همگی خانومایی ک فقط با کگل درمان شدین روزی چند نوبت و در هر نوبت چنبار کگل انجام دادین ؟؟؟ کگل کوتاه یا بلند ممنون میشم توضیح بدین

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران