تعداد بازدید : 350435
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۲:۵۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان .بازم تمرینات من عقب افتاد .تازه داشتم خوب پیش میرفتم

امروز اومدم دکتر خیلی ناامیدم کرد شماره سکسولوژیست بهم داده و هزار تا حرف بیربط آخرم گفت ک باید پرده‌تو با جراحی بر داری

میگه اگه دیلا گذاشتی چرا پرده داری اصن حرف حالیش نمیشد

باز به کل امیدو انگیزمو از دست دادم

یه وقتایی میگم اصن خدا هست ؟اگه هست بیرحمه ک اشک و ناله و مشکلاتمونو میبینه دم نمیزنه

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۴:۳۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همگی🌺

شادان

این حالت طبیعیه.اما کگل با کمک عضلات شکم ناقص هست و باید دوباره با تمرین درست رفعش کنی.موقع کگل تنفس شکمی انجام بده یعنی موقع دم بجای اینکه قفسه سینت بیاد بالا شکمت بیاد بالا و کگل بزن اینجوری انقباض شکمت رفع میشه.😉

نسرین اقبالی

عزیزم خوش اومدی.من پیشنهاد میکنم مطالب صفحه ی اول سایت و چندصفحه از خاطرات واژینیسموسی ها رو بدی همسرت بخونه تا با این بیماری آشنا بشه چون قطعا نمیدونه راه درمان داره.برای تمرینات بهتر و پیشرفت زودتر هم نیاز به همکاری همسرت هست هم از نظر روحی و فکری باید ازاد باشی .دغدغه فکری مانع میشه پس حتما توی یک فضای عاشقانه باهاش صحبت کن و ازش بخواه بهت وقت بده و کمکت کنه.اگر از معاینه ترس نداشتی پس حتما میتونی اجازه بدی انگشت همسرت وارد واژنت بشه.اگر تونستی این کارو بکن حتما تا باورش بشه درمان میشی🌹

شایلین من

کگل فقط زمانی که واژینیسموس خفیف باشه به تنهایی روش درمان محسوب میشه در غیر این صورت باید در کنار کگل حتما تمرین با دیلاتور هم انجام بشه.

درهرحال کگل روزانه حداقل ۳ نوبت و در هر نوبت ۲۰ تا کوتاه ۱ ثانیه ای و ۲۰ تا بلند ۱۰ ثانیه ای باید انجام بشه.یعنی ۱۰ ثانیه انقباض ۱۰ ثانیه رها.

زهرا

عزیزم چرا خودتو اذیت میکنی؟متاسفانه ۹۰ درصد پزشکا نمیدونن واژینیسموس چی هست و راه درمانش چیه و فقط بلدن حرف بزنن وگرنه هیچی نمیفهمن.همه ی ماها هم بااین پزشکا برخورد داشتیم پس الکی فکر و ذهنتو درگیرشون نکن.تو راه درمانتو ادامه بده موفقیتت نزدیکه.عمل بکارت هم فقط مال وقتیه که بکارت سپتوم دار باشه.

درضمن عزیزم وقتی مشکلتو شناختی و راه درمانشو هم پیدا کردی پس یعنی خدا هست و هواتو داره.🙂💖

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۶:۲۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

زهرا

در ادامه حرفای آباندخت، عزیزم اگه قرار باشه با هر مشکل کوچیکی منکر خدا بشیم که الان باید تو کل کره خاکی حتی یه نفرو هم پیدا نکنی که وجود خدا رو باور داشته باشه!

خدا رو شکر کنیم که مشکلمون هر چند دردناکه، ولی درمان داره. و اینکه الان اینجاییم هم کار خدا بوده که بتونیم با هم تمرین کنیم و درمان بشیم. وگرنه ما هم مث خیلی از واژینیسمی‌هایی که حتی نمیدونن واژینیسموس چیه الان درگیر مشکلات بزرگتری بودیم.

انگار دیروز بود که من این سایتو پیدا کردم. ولی در واقع ۹ ماه از اون موقع میگذره! تو هم چشم به هم بذاری میبینی دوره درمانت تموم شده و الان ماه‌هاست داری بدون مشکل زندگی میکنی. امیدتو از دست نده عزیزم، که امید کلید همه پیروزی‌هاست

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۷:۴۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام اباندخت عزیزم

راستش اونجوری هم الان  تست کردم ،ولی تا شروع میکنم به دم و بازدم انگار از انقباض ناحیه اصلی کگل کم میشه تمرکزمم از دست میره چکار کنم؟

زهرا جان عزیزم همه ی ادما مشکل دارن همه ی مشکلات با تمام سختی و بزرگی بالاخره یه روزی حل میشن و درست میشه مهم میزان توان و صبوری و ایمان ما آدماس، نباید خودتو ببازی یکم قوی باش عزیزم بخدا واژینیسموس اونقدری که برای خودمون گندش کردیم فاجعه بار نیس یکم امید یکم تمرین یکم صبوری بعدش دیگه برای همیشه تمااااام، دور از جون همگی بیماری لاعلاج  نداریم که هم بخایم کلی دارو بخوریم هم عمل کنیم هم کلی سختی دیگه اخرش هم معلوم نیس چی بشه

شما نباید با هرمشکلی منکر خدا بشی عزیزم مشکلات ما بدفهمی ادما، اذیت بقیه یا هرچیز دیگه که تقصیر خدا نیس، ما هم تا یه چیزی از خدا میخایم که نباید همون ثانیه صاف بیوفته تو بغلمون و حل بشه ، باید بخاطرش تلاش کنیم تا توی زمان مناسبش اتفاق بیوفته

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۰۲:۲۴
(ویرایش)

آره حق با شماس 

انقد کلافه ام ک فقط خدا میدونه

شوهرم همکاری نمیکنه‌الان کگلم نمیشه کنم مثه شادان جون شدم.دیلا بعد چند روز تمرین نکردن نمیره.عفونتم گرفتم 🤦

فقط موقع قرآن و نماز خوندن شکر میکنم ک فهمیدم مشکلم چیه.فقط با این دلم قرص میشه

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۰۳:۳۱
(ویرایش)

آباندخت جان مرسی از دلداریت مهربون

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۵۶:۲۷
(ویرایش)

شادان و زهرا 

بچه ها با همین روش که گفتم کگل بزنید با چندبار تمرین درست میشه.هرچه حساس بشید و بخواید تمرکز بیشتری برای اتقباض ماهیچه موقع کگل بکار ببرید بدتر میشه و عضله رو گم میکنید.پس کار خودتونو بکنید اون درست میشه خودش😉

زهرا جان تا چه سایزی پیش رفته بودی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۲۳:۲۲:۴۸
(ویرایش)

آباندخت

تا سایز 7.5

آره راست میگی هر چی بیشتر تمرکز میکنم بدتر میشم

۱۳۹۸/۱/۲۴ ۲۳:۲۲:۵۳
(ویرایش)

آباندخت

تا سایز 7.5

آره راست میگی هر چی بیشتر تمرکز میکنم بدتر میشم

۱۳۹۸/۱/۲۵ ۱۶:۰۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلاااااام چشم اباندخت جان تلاشمو میکنم میام خبرشو میدم اینجا ان شاالله که خدا خودش کمک میکنه💋💋💋

زهراجون گاهی همه چی باهم گره میخوره ولی حل میشه توکلت بخدا مطمن باش درست میشه😍😍😍

۱۳۹۸/۱/۲۵ ۲۳:۳۵:۵۶
(ویرایش)

زهرا

میگم موقع تمرین با سایزای قبلیت واژنگشایی میکنی؟؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۰:۰۹:۱۶
(ویرایش)

فقط با یه سایز قبلش 

نیازه از اولی شروع کنم؟

۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۰:۱۰:۱۸
(ویرایش)

شادان

ممنون از دلگرمیت.انشاءالله همینطوره

۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۰:۱۰:۵۸
(ویرایش)

شادان

ممنون از دلگرمیت.انشاءالله همینطوره

۱۳۹۸/۱/۲۶ ۲۲:۱۰:۴۹
(ویرایش)

زهرا

آره گلم بهتره با سه چهار سایز قبل شروع کنی خیلی بهتر و زودتر پیش میره واژن هم به سایز جدید زودتر عادت میکنه 

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران