تعداد بازدید : 349043
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۴:۲۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

فا 75 : مرسی  عزیزم از لطفت و ممنونم بابت توضیحات تون ..flower

من امروز سومین روز تمرین م هست که روی سایز 8 هستم امیدوارم به زودی تغییر سایز بدم..

ممنون از روحیه و انرژی مثبتی که دوستان میدن ...

۱۳۹۷/۳/۱۳ ۱۵:۰۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان

یمدت نبودم بخاطرماه رمضان روزه بودم. الان سرما خوردم و بخاطر داروها نمیشه روزه گرفت ازاین فرصت استفاده کردم و دوباره تمرین روشروع کردم. تقریبا 16 روز فاصله افتاد.

من تا سایز 4 دیلاتور پیش رفته بودم. ازصبح تمرین رو شروع کردم از سایز یک و الان سایز 3 رسیدم تو سایز 3 یکم گیر کردم راحت نشدم.

قرار گذاشتم که بیشتر از یکساعت درروز تمرین کنم تا این غولو شکست بدمvictory

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۳:۲۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان👋

عبادات همگی قبول درگاه حق. 

تو این شب ها برای همدیگه دعا کنیم. ان شاا... همگی حاجت روا بشیم.🙌

التماس دعا

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۳:۲۸:۳۲
(ویرایش)

فا75 بانوووو

خیلی خیلی خوشحال شدم.

مبارکههههه

امیدوارم در کنار همسرت خوشبخت باشی.anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۴:۱۷:۴۵
(ویرایش)

hastii banoo

خوش اومدی عزیزم.

اول اینکه معاینه پرده رفته بودی? میدونستی نوعش چی هست? 

برای شروع تمرین صفحه اول انجمن رو مطالعه کن. مطالب آموزشی رو بخون.

تمرین رو با کگل و وارسی شروع کن. بعدش کار با دیلاتور.

اگر تمرینات رو مستمر انجام بدی بزودی موفق میشی.

ronika

خوش اومدی عزیزم. نگران نباش . اینجا با پشتکار خودت و تمرینات مستمر موفق میشی.

معاینه رفتی نوع پرده ات رو گفته? 

همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده چون پرده کم کم با تمرین کنار میره.

برای شروع با کگل کردن و وارسی شروع کن. بعدش میتونی بری کار با دیلاتور.

هر سوالی داشتی بپرس و همینجا گزارش تمرینت رو بده.

تمرینات باید هر روز باشه . سعی کن غیرزمان پریودی وقفه نیفته.

nafas joon

خوب اگر روشن بود حتما پرده ات آسیب دیده. نیاز نیست دخول کامل باشه. 

پس به تمرینت ادامه بده . موفق باشی.

ارغوانی

آفرین خیلی خوب داری پیش میری. در کنار تمرینت رو ذهنیتت هم کار کن. بگو که هیچ مانعی نیست و تو میتونی. موفقیت رو تجسم کن و انرژی بگیر.

مهناز خانوم

عزیزم این دفعه بدون وقفه پیش برو. در روز بیشتر از دو ساعت تمرین نکن. واژنت یهو استپ میکنه. یک ساعت صبح یک ساعت عصر خیلی خوبه.

موفق باشی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۴:۵۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۹ ۱۹:۱۸:۴۵
(ویرایش)

سلام سودا جان من همون Hastii banoo هستم ولى نميدونم چرا هركارى كردم كه بااين ايدى وارد بشم به مشكل برميخورد ومجبور شدم بااين ايدى وارد بشم

عزيزم من توى پيام قبلى هم گفته بودم چون از معاينه يجورايى ترس و خجالت دارم تاحالا برا معاينه نرفته بودم ونميدونم كه چه نوعى بود ولى خب موقع دخول و ازبين رفتن پرده هيچ دردى نداشتم فقط يه كوچولو سوزش داشتم و يه مشكل ديگه كه دارم من واقعا نميتونم اين تمرينات با ديلاتور رو انجام بدم حتى فكركردن بهشم برام عذاب اوره يه حسى مثل ور رفتن با خودمanim2-wacsmiley بهم ميده كه واقعا نميتونم قبول كنم اين حس رو چيكاركنم؟!؟!؟!؟!

۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۸:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱ ۰۱:۰۱:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزم. مرسی از راهنماییت  

باهمسرم صحبت کردم مشکلی نیست . اوایل عقد رفتم گواهی بکارت بگیرم خانم دکتر گفتند پرده ام از نوع حلقوی هست توام با درد و خونریزی.... همین شده کابوس.. 

تمرینات کگل چند روز باید انجام بدم وتوضیح میدین بیشتر راجع بهش؟ فعلا پریودم بعدش سریع شروع میکنم. تو دوران پریودم میشه تمرین کرد؟ 

من میتوااااانم....
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۰۸:۵۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ممنونم Sevda جون به خاطر وقتي كه ميگذاريد و جواب ميدين و ممنونم از انرژي مثبت تون..flowerحتما تلاش مو ميكنم كه از نظر ذهني هم خودمو تقويت كنم ..

۱۳۹۷/۳/۱۴ ۱۱:۲۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۹:۴۸:۴۱
(ویرایش)

مرسی سودای عزیز 😘😘😘

ان شالله همه حاجت روا بشن

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۱۲:۲۵:۱۹
(ویرایش)

hastii banoo

بعضی وقتها اینطوری میشه سایت و وارد نمیشه. 

عزیزم برای درمان باید شجاع باشی و به خودت تلقین کنی که میتونی. 

معاینه هم برای این گفتم بری بهتره که یه وقت پرده ات تیغه ای نباشه که خداروشکر میگی مشکلی نداری.

در مورد تمرین با دیلاتور; این یک روش درمانی هست و همه جا استفاده میشه. تا حالا بالای 500 نفر تو همین انجمن با این روش درمان شدن. اصلا نمیتونی بگی ور رفتن با خود هست چون هیچ لذتی برای فرد ایجاد نمیکنه فقط با هدف کمک جسمی و ذهنی برای انجام دخول هست.

اگر خودت و همسرت راضی به تمرین نیستین تنها راهش تمرین با آلت یا با انگشت همسرت هست . اینطور که با یک انگشت تا چند تا رو هربار وارد کنی و بعدم آلت رو ذره ذره. 

تمرینات کگل رو هم حتما انجام بده.

Ronika

خیلی خوبه. پس تو همین دوره ات میتونی کگل رو شروع کنی. بعد پاک شدن بری کار با دیلاتور.

تمرین کگل همون جمع و شل کردن عضلات واژن هست. مثل حالتی که میری دستشویی و بخوای جلوی ادرار رو نگه داری جمع و بعد رها کنی. 

این تمرین رو در هر حالتی میتونی انجام بدی ایستاده خوابیده نشسته. 

روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند. بلند هم یعنی به اندازه 10 ثانیه نگه داری. 

ارغوانی

خواهش میکنم گلم. آفرین عالیه.👌

فا75

🌹

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۱۵:۰۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

فا ۷۵ بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 527 و بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویییسسسسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۲۲:۵۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی امیدوارم تمریناتتون خیلی خوب پیش بره

سودا جون و ماه پیشونی جون، راستش من یکم ناامید شدم. اونم بخاطر طولانی شدن تمرینمه. امروز بعد مدت ها تمرین با سایز 10 سایز 11 رو خواستم داخل کنم ولی بخاطر سوزش تا نصفه تونستم داخل کنم. یکم ناامیدم.  دو هفته دیگه باز پریود میشم میخوام حتما قبل اون تاریخ مشکلم حل شده باشه. راسی اگه با شوهرم تمرین نکنم باز میتونم اقدام موفق داشته باشم؟ خیلی نیاز به انرژی مثبت دارم. حس میکنم ذهنمم خرابه. برای اینکه از نظر ذهنی هم تقویت بشم راهی دارین؟

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۰۱:۳۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

سلام خانوما

من پریود بودم چند روز از تمرینام عقب افتادم. تا سایزای آخر رسیده بودم ولی بعد از این چند روز تو سایز دو هم درد دارم. دیلاتور تا ته که وارد میشه درد میگیره. چیکار کنم؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید. امیدمو از دست دادم. خیلی ناراحتم. 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۵:۰۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۶ ۱۹:۴۸:۴۱
(ویرایش)

ماه پیشونی جان ممنونممممم،چشمlove

و خدا هست هنوز...♡
۱۳۹۷/۳/۱۵ ۱۷:۲۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Puneh

هر تغییر سازی تو دیلاتور اولش سخته که اگه اینجوری نبود که همه یه هفته ای درمان میشدن، و اینکه به مرور باید رو خودت کار کنی که انقباضت کم شه، دیلاتور که دست خودته، هرکی خواستی میتونی متوقفش کنی، آهنگ بذار، فیلم بذار حواستو پرت کن، کگل مرتب بزن و مهمتر اینکه حین تمرین چندبار نفس عمیق بکش بذار بدنت انقباضشو ول کنه، 

سان شاین

سلام، مگه چند وقته داری تمرین میکنی؟ بابا نا امید نباش، تا خدا هست، اراده ات هست ما هستیم و راه درمان امیدوار باش، تو دیگه سایزای بالایی ماشالله باید صبور باشی، سایزای بالا بدقلقن یکم تا بدن باهاش راحت شه طول میکشه، همش فکر کن میتونی، یه اقدام شیرین موفق در انتظارته، اوووووه دو هفتهههه، کلی میتونی تمرین کنی، بهترین کار اینه واسه خودت زمان اقدام تعیین نکنی چون استرستو بیشتر میکنه. سعی کن هی به خودت بگی میتونی، لحظه اقدامتو تصور کن که شده و تونستی، با خودت فکرای خوب کن.

Ziziooo

خوب طبیعیه بعد پریود واژن راحت نباشه و مثل همیشه نباشه،نگران نباش، داری واسه شادی و ارامش زندگیت تلاش میکنی، پر قدرت پیش برو، سایزای آخر و با قدرت شکست بده، به دیلاتورت نگاه کن ،اون یذره قرار نیست تورو زمین بزنه و حالتو بگیره ، برو که اماده ام شماره بانو شدنت و اعلام کنم.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران