تعداد بازدید : 349082
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۲:۲۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۳:۰۳:۱۳
(ویرایش)

سلام خانوم دکتر و یا دوستان

من امروز با این فضا آشنا شدم، من ۸ سال زندگی مشترک و بخاطر نداشتن دخول از دست دادم، همسرم هم زود انزال بود و من هم همیشه عضلاتم سفت میشد و همه چی قفل میشد، دکتر بارها بهم امپول برای شلی عضلات داد ولی تاثیری نداشت حتا سر معاینه هم همیشه همینطور میشم... از جداییم ۵ ساله گذشته و فکر می کنم سر همین مسئله و ترس با کسی اشنا نشدم، تا امسال که گفتم هر جور شده باید این مشکل و حل کنم، اگه میشه بهم کمک کنید و بگین باید چیکار کنم

ممنونم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی
۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۲:۳۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بهاران عزیزم خیلی خوش اومدی به انجمن ،،خیلی ناراحت شدم واست ،،،اما خوب جایی و پیدا کردی خدا دوست داشت😊😊قوانین انجمن و بخون ،اول باید کگل کار کنی ،،بعد با بدن خودت آشنا بشی و مرحله بعدیش تمرین با دیلاتورا هست که خودت باید با نخ و پنبه و دستکش جراحی بسازی ،،اول قوانین ن خوب بخون هر سوالی بود هرکی بلد باشه جوابتو میده ،،البته بیشتر اینجا ماه پیشونی جون و سودا جون بچه هارو راهنمایی میکن

۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۲:۴۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۳:۰۳:۱۳
(ویرایش)

سلام عزیزم 

ممنونم بخاطر جواب، قوانین و از کجا باید بخونم؟ 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی
۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۹:۲۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامanim2-4d564ad6

سفیر مه

خوش اومدی به انجمن عزیزم. درسته باید بالاخره از یه جایی شروع کنی و بر این ترس غلبه کنی. از همین امروز و با روش انجمن شروع کن. حتما موفق میشی.

اول بگو معاینه نوع پرده شدی? صفحه اول انجمن رو مطالعه کن . 

maryam96

خوب عزیزم تو زودتر از اتمام تمرینات بانو شدی و هنوز واژنت به سایز همسرت جا باز نکرده. میتونی در کنار اقدامت تمرینت رو هم ادامه بدی. بعدشم سعی کنید یک روز درمیون رابطه داشته باشید تا درد و سوزشت به مرور کم بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۲۸ ۰۹:۳۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

نگین و golshan

ممنون بابت راهنمایی بچه ها. flower

golshan

درکنار تمرینت رابطه هم داشته باشی البته با فاصله زمانی زود به زود خوبه.

نگین

لذت بردن از رابطه یکم زمان میبره. باید پوزیشن های مختلف رو امتحان کنید و ببینی تو چه حالتی لذت بیشتری میبری. مثلا من خودم بعد یکسال تازه دستم اومد و اون واهمه رو تو رابطه نداشتم. 

بعضیا هم کلا با دخول ارضا نمیشن و با تحریک بیرونی توسط همسر این کار انجام میشه.

بهاران

خوش اومدی به انجمن. عزیزم خیلی متاسفم.

ولی خداروشکر با اینجا آشنا شدی. اول بگو معاینه پرده شدی? 

قوانین و مطالب آموزشی رو از صفحه اول انجمن کامل بخون و شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۲۹ ۰۱:۴۹:۳۹
(ویرایش)

بچه ها سلام شبتون بخیر ،من قراره از فردا دوباره تمرینامو شروع کنم پریودم تموم شد،،،امشب با شوهرم رابطه سطحی داشتم اما وقتی آلتش هرازگاهی ضربه میخوردم آروم به قسمت واژنم داشتم از ترس سکته میکردم😭😭تازه دردم میکنه الان ،،،اینقدر استرس دارم که تا سایز شوهرم تمرین کنم داخل نره اصلا از لحاظ ذهنی آماده نیستم

۱۳۹۷/۱/۲۹ ۱۲:۴۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

گلشن جان تا جایی که من یادمه قرار بر اینه که در زمان تمرین ارتباط باید مکرر و عاشقانه و بدون دخالت دادن واژن باشه حتی سطحی.. به خاطر اینکه همین ترسا به وجود نیاد.. و با خیال راحت از اینکه قرار نیست هیچ ترس و فشاری روت باشه فقط از رابطه لذت ببری و اشتیاقت بیشتر بشه..

مطمئن باش اگه تمریناتو با دقت و حوصله و امیدوارانه انجام بدی و وقتی به سایز همسرت رسیدی ببینی که با دیلاتور راحت شدی و آسیبی هم بهت نرسیده اونوقت ذهنت راحت تر کنار میاد باهات که اقدام موفق داشته باشی.

البته الان خوندم که قبلا رابطه داشتی ولی سخت بوده.. خب اگه هنوز ترسشو داری مثل کسی که شروع کرده پیش برو ولی واقعا کار کردن روی ذهن خیلی مهمه تا کاملا آماده بشی

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۱/۲۹ ۲۰:۱۵:۱۰
(ویرایش)

آره میشکا جون ،میدونیچیه همسرم چون میدونه من ب سایز بالا رسیدم میگه بیا دخول داشته باشیم اما من میگم نه بزار سایزم تکمیل شه بعد،،،اما با با رابطه سطحی فعلا ارضا میشیم مشکلم بیشتر ذهنیه،،،،بعد اینکه شوهرم دوس نداره با دیلاتور باهام تمرین کنه و میگه فقط تموم شد تمرینات دخول کنیم ،چیکار کنم؟؟؟؟

۱۳۹۷/۱/۲۹ ۲۰:۱۶:۲۳
(ویرایش)

بهاران جون ببخشید اشتباهی منشن کردمت😊

۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۰:۲۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۰۸:۰۱
(ویرایش)

سلام به همه 

من ۹ ماهه ازدواج کردم اما اصلن نتونستم رابطه داشته باشم 

همش خودمو سفت میکنم حالم خیلی بده فکر میکنم واژینیسم دارم 

ورزش کگل انجام دادم فایده نداشت 

کوچیکترین سایز دیلاتور هم درست کردم اما نمیتونم داخل بدنم کنم و حتی نمیتونم بدمش دست شوهرم برام این مار و بکنه 

خواهش میکنم راهنماییم کنید

۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۰:۲۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون 

خدا قوت ، خسته نباشی.flower

Azarkhsh

من و سودا جون و اونایی که شماره جلوی اسمشونه درمان شدیم ، ما به بچه ها کمک میکنیم، میشه بهمون بگی چند وقته داری تمرین میکنی و از دیلاتور چند شروع کردی؟

خیلی مهمه که بدون وقفه جز تو ایام پریودی، تمریناتتو ادامه بدب تا جواب درست بگیری، هرچی تمرین کمتر کش پیدا کنه بهتزه

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۰:۲۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Ormbolomma

سلام ، خوش‌اومدی، ببین نباید از خودت انتظار داشته باشی تا کگل کردی واژنت شل کنه یا تا دیلاتور و دست گرفتی زود بره تو و مشکلت حل شه، واژینیسم بخاطر ترسه،ترسم خیلی سریع از بین نمیره اروم اروم کم میشه.

بهم بگو معاینه شدی، پرده داری یا از بین رفته؟

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۱:۴۴:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۰۱:۱۹:۰۰
(ویرایش)

سلام خواهش ميكنم كمكم كنيد من سال ٩٠ازدواج كردم سال ٩٤باروشي كه مشابه روش شما بود بانو شدم بعدش با ماماسايت آشنا شدم اون موقع بارانا و مريم به همه كمك ميكردن راستي كسي ازشون خبر داره ؟فقط به عشق بچه مشكلمو حل كردم ٥ماه بعد هم باردار شدم بعد دوباره اين واژينيسم لعنتي برگشت تو بارداري از ترس بعد زايمان هم بچه داري و خستگي نذاشت مشكلم حل شه الان به سختي دارم تايپ ميكنم أصلا انگيزه هم ندارم خدا كنه دوباره مشكلم حل شه واقعا با همسرم به مشكل خوردم راستي الان پسرم ١٥ماهشه بايد وقتايي تمرين كنم كه خواب باشه البته اگر انگيزه پيدا كنم كمكم ميكنيد؟؟

۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۲:۲۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۳۰ ۰۲:۴۶:۱۰
(ویرایش)

سودا جون 

معاینه پرده نشدم میخواستم برم که پریود شدم. این هفته به امیدخدا میرم. بعد میام اینجا تا از شما کمک بگیرم عزیزم 😊

۱۳۹۷/۱/۳۰ ۱۲:۵۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۰۸:۰۱
(ویرایش)

@ماه پیشونی

قبل ازدواج معاینه شدم اما بعد ازدواج نه 

و فکر نمیکنم پرده اسیبی دیده باشه من از کوچیکترین سایز دیلاتور میخواستم استفاده کنم که هنوز موفق نشدم 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران