تعداد بازدید : 350444
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۸:۰۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام به همگیanim2-bunnyearsmiley .خسته نباشید عزیزانم..ریزان جان من قبل پری سایز ۱۰رو  روون شده بودم پریم اومد و تقریبا دوازده روز  بینش وقفه افتاد.به گفته ماه پیشونی جان بعد پری رفتم از سایز ۸شروع کردم چون دیدم عمرا سایز ۱۰بره داخل.بخاطر همین دارم دیلاهامو کم کم وبا آرامش طبق برنامش پیش میرم چون سیکلم سی روزس نگران نیستم  و کلی وقت دارم.الان رو یازده هستم ولی روون نیستم اینقدر تمرین میکنم تا روون بشم.شوهرم خیلی ذوق داره  زودتری اقدام بریم .دعا کنید موفق بشم وآ قاییم رو خوشحال کنم.حضرت عشق میخواد نزدیکی تخم گذاریم بریم اقدام تا با یک تیر دو نشون بزنه میگه میخوام بچه دارم بشیم.. چون من خودم سی سالمه و سه سال و نیمه عروسی کردیم و دیگه واقعا داره دیر میشه.....دیگه توکل بخدا.همه چی رو سپردم بخودش.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۸:۰۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

بله عزیزم واقعا جلوش هیچی نیست این تفکر ذهنی منفی ماست بهمراه انقباض زیاد که باعث شده فکر کنیم استخون یا سدی جلوشه.انشالله موفق بشی عزیزم..

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۹:۱۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلام عزیزم 

من و همسرم یک سال هست که عقد کردیم 

اما به دلیل مسائل کاری مجبور بودیم با هم زندگی کنیم

چون هر دو از دو شهر مختلفیم

میل جنسی هردومون بالاست و تقریبا هر روز رابطه سطحی داشتیم تا این که تصمیم گرفتیم پرده رو از بین ببریم

از همون موقع به بعد ترس زیادی همه وجودمو گرفت جوری که میل جنسیم هم کم شد .یک ماهی تلاش کردم اما رفتهرفته ترسم بیشتر میشد یه جورایی از واژن خودم انگار هراس داشتم

مثل بختک که میفته روی ادم یه حس بدی همه وجودمو میگرفت که نباید بذاری ... داخل بشه

خلاصه یه شب دل رو زدم به دریا ،پماد سر کننده زدم و به همسرم گفتم اصلا به من توجه نکن هرچقدر هم جیغ زدم ... اینقدر زیاد از پماد استفاده کرده بودم که کلا فلج شده  بودم (خخخ) تا اینکه پردم از بین رفت 

با این که دکتر گفته بود پردت حلقویه اما به شدت 5 روز خونریزی شدید داشتم 

بعد از اون حس میکردم که دیگه ترس هام از بین رفته اما صد برابر بیشتر شده بود ، بیشتر خودمو منقبض میکردم

شب و روز کارم شده بود گشتن تو اینترنت تا این انجمن رو پیدا کردم

به من کمک کنید لطفا این موضوع تمام روحیه و اعتماد به نفس منو گرفته

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۲۱:۲۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

من امروز ششمین روز تمرینم بود ولی تا الان فقط تا سایز هفت پیش رفتم badanim2-sad

۱۳۹۷/۴/۲۱ ۲۲:۲۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۷ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز خداقوت 

من سه ماهه ازدواج کردم ولی هنوز موفق به دخول نشدم دوماهی هست که با واژینیسموس اشناشدم و تمرینات رو شروع کردم معاینه پرده شدم که ازنوع ارتجاعی هست و دکتر بهم لیدوکایین داد تا دردم کمتر بشه. متاسفانه متوجه شدم تنبلی تخمدان و عفونت واژن هم دارم که بخاطر همینا هردوهفته یکبار پریود میشم و کلا دوره پریودیم نامنظم شده، اعصابم بهم ریخته .در عین حال مشغول تمرین بودم تا اینکه الان سایز ۱۲.۵  ۱۳ هستم ولی تا سایز هدف هنوز فاصله دارم . متاسفانه همسرم اصلا درک نمیکنه حال منو و هیچ گونه تلاشی برای کمک بمن نمیکنه بلکه کلی تحقیر و توهین و سرکوفت میشنوم ازش.بااینکه دکتر هم گفته بود باید تو سایزای بالا با همسرم تمرین کنم ولی همسرم اصلا با دیلاتور مخالفه و بقول خودش مایه ی بدبختیش. و حتی اقدام تمرینی هم نمیاد میگه اگر بخوایم دخول کنیم باید ایندفعه حتما وارد بشه وگرنه کلا بیخیال..تازگیام که برای کوچکترین چیزا بهانه میگیره و یک دعوای مفصل شروع میکنه..خیلی تحت فشار روحی و استرسم... روحیم رو باختم و هیچ انگیزه ای برای ادامه تمرینات ندارم... خانومایی که شوهراتون همراهتونن واز پیشرفت سایزتون خوشحال میشن واقعا قدرشونو بدونین و باانگیزه پیش برین... به امید موفقیت همه ی واژینیسم ها.. التماس دعا..

خدایا پناهم باش
۱۳۹۷/۴/۲۲ ۱۳:۱۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام یاس اردیبهشت  عزیز ب همسرت بگو ک فقط تو نیستی بگوزیادیم .همسر منم میگف یعنی چی میترسم این همه ادم تو دنیا ارتباط دارن تو نمتونی فقط باهاش حرف زدم و فهموندم مریضی و دست خودمونم نیس ی نوع فوبیا هس.امیدوارم هممون موووفق بشیم و خلاااص شیم و لذت ببریم

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۴/۲۲ ۲۳:۱۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

سلام

ممنون از راهنماییت ولی الان دو روزه که دارم با سایزای پایین تمرین می کنم ولی بازم درد دارم. هرکاری می کنم دردم از بین نمیره. موقع تمرین کگل می کنم، فیلم می بینم ولی انگار نه انگار. دردم سرجاشه. 😢😢 میتونم یه کاری کنم؟ اینکه قرص بخورم پریودم عقب بیفته تا بتونم راحت تمرین کنم؟

۱۳۹۷/۴/۲۳ ۰۸:۲۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

پگاه بانو

خوش اومدی عزیزم. صفحه اول انجمن رو مطالعه کن و علائم و روش درمان رو بخون. با تمرینات اینجا خیلی زود موفق میشی. تمرینات رو مستمر و با حوصله انجام بده.

منصوره

خوش اومدی. خوشبختانه یک مرحله جلو رفتی. از این به بعد تمرینات رو با دیلاتور انجام بده. اون مانع انقباض عضلات واژن هست که مانع از دخول میشه. صفحه اول رو بخون و طبق اون شروع کن. حتما موفق میشی.

سپیده

عزیزم خیلی خوبه با حوصله پیش برو. فقط صبر کن تا دوره درمانت کامل بشه بعد اقدام برای بچه. حتی بعد دخول تا یک مدت باید با فاصله کم دخول داشته باشید تا کامل حل بشه.

یاقوتی

این که خیلی خوبه. اصلا عجله نکن و با حوصله پیش برو. بذار با یک سایز کاملا راحت بشی بعد بری سایز بعدی.

یاس اردیبهشت

متاسفانه آگاهی در مورد این بیماری خیلی کمه. خیلی از ماماها هم چیزی ازش نمیدونن. باید به همسرت حق بدی درکت نکنه. اما مطالب صفحه اول انجمن رو بهش بده بخونه. توضیح بده که این بیماریه و کاملا ناخودآگاه اتفاق میفته. تو تا سایز آخر تمرینت رو ادامه بده حتی اگر همسرت همراهیت نکرد. خیلیا اینطوری انجام دادن و اقدام رفتن و موفق شدن. تو هم حتما میتونی.

Googooji

عزیزم خیلی خوبه که تونستی اولین دیلاتور رو وارد کنی. از ژل روان کننده استفاده میکنی? با همین سایز انقدری تمرین کن که راحت عقب و جلو بتونی کنی. تمرینات کگل رو هم حتما روزانه انجام بده. بعدش یک سانت به دورش اضافه کن. همینطوری تا سایز همسرت. عجله نکن و با حوصله پیش برو.

هما000

عزیزم کگل کن تا بعد پریودی تمرینات رو از سر بگیری. قرص خوردن توصیه نمیشه اصلا. عفونت نداری که ? تو آب و نمک بشین حتما. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۰۸:۳۳:۳۵
(ویرایش)

ممنونم ریزان جان خداقوت به توflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۰:۲۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سودا جان ممنونم 

من مطالب رو مطالعه کردم

اما متوجه نشدم : چه سایز دستکشی باید بخرم و این سایزبندی ها چه جوری انجام میشه

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۲:۱۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام به همگی من عضو جدید انجمن هستم از خانومایی که مشکل واژینیسم داشتن و الان درمان شدن راهنمایی میخوام

من تونستم به کمک همسرم تمریناتو شروع کنیم خیلی خوب پیش میریم فقط نمیدونم چرا اولش که دیلاتور وارد میشه احساس سوزش و درد دارم؟بعد از معاینه پزشک گفته بکارتم یکمی صدمه دیده. یعنی ممکنه سوزش به خاطر همین باشه که کامل برداشته نشده؟و اینکه با این تمرینات و با افزایش سایز بکارت از بین میره؟

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۴:۴۰:۴۱
(ویرایش)

پگاه بانو

اول اینکه از داروخانه دستکش جراحی میگیری که سایزهای7 و 7.5 و 8 داره. استریل هست و یک جفت تو یک بسته هست. میتونی از کوچکترین سایزش شروع کنی.

پنبه رو رول کن دورش رو اندازه بگیر اگر 4 تا 5 سانت باشه خوبه بذارش داخل انگشت کوچیک دستکش و انتهاش رو محکم ببند. 

سعی کن با گوش دادن موزیک و پرت کردن حواس واردش کنی. قبلشم جلوی آیینه راه ورود واژن رو خوب پیدا کن.

هر بار با یه دیلاتور راحت میشی یک سانت به سایز قبلی اضافه کن تا به سایز همسرت برسی. 

تمرینات کگل رو روزانه سه مرتبه هربار20 تا کوتاه 20 تا بلند انجام بده.

سایزهای بالاتر سایز دستکش بالاتر میخواد.

موفق باشی.

sami7

خوش اومدی عزیزم. سوزش به خاطر پرده نیست. با تمرینات کم کم آسیب میبینه و کنار میره و تو هیچی حس نمیکنی.

اما در مورد سوزش موقع شروع یک سایز جدید طبیعیه چون واژنت هنوز بهش عادت نداره اما کم کم با تمرین برطرف میشه. 

تا با یک سایز راحت نشدی تغییرش نده. سعی کن حواست موقع تمرین پرت باشه با دیدن فیلم و ... و کگل کنی و تا میتونی خودت رو شل نگه دار.

اما اگر سوزشت مداوم هست بررسی کن به ژل حساسیت نداشته باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۵:۴۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام به همگی 

خواهش میکنم اگه کسی هست و این مراحل رو طی کرده و موفق بوده یه شماره تماس بده من باهاش حرف بزنم یا تو تلگرام و یا حتی ایمیل ... چون اینجا واقعا نمیشه ...خواهش میکنم کمکم کنید داغونم داغوووووووووون ...

خدا
۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۵:۴۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام من الان باسایز دور۵باطول۵و راحت میتونم عقب جلوکنم

الان سایز بعدی چند برم؟

۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۷:۰۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

هورااااا رفتم سایز هشت anim2-4d564ad6

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال