تعداد بازدید : 349084
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۷:۴۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۷ ۱۵:۳۳:۱۷
(ویرایش)

سلام من ۲سال واژینسموسی بودم اما بالاخره تونستم رابطه کال برقرار کنم ۳ بار .درده شدید داشتم هر ۳بار اما تحمل کردم حتی گریه میکردم از درد اما تحمل کردم چون بچه میخواستیم باید تحمل میکردم و ۳بار هم تونستیم و الان اقدام برای بارداری هستم.هرچند درد شدید داره و بعد از تموم شدن هم سوزش شدیده شدید دارم اما برام شیرینه و میدونم که کم کم برام دردش از بین میره به امید خدا.میدونم که مشکلم کامل حل نشده و تمرینات رو هنوز انجام میدم ولی همین که تونستم چندبار و این فوبیا برام شکسته شد خوشحالم.برای همه واژینسموسی ها دعا میکنم ایشالله همه موفق بشیم رابطه شیرین رو با همسرمون داشته باشیم.😊😊

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۸:۳۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

هوووووووراااااااااااااااااا
عرووووووس داریم چه عروووووووووووسی
تبریک میگم عزیزممممممممممم
خیلی خوشحال شدم
ایشالا همیشه این آرامش رو داشته باشیlove

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۸:۴۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

خیلی ممنونم سعیده جان انشالله شماهم همیشه خوشبخت و سلامت باشید.وااااای باورم نمیشه اصلا ...انگار خواب دیدم...خیلی خوشحالمممممم.خییییییلی anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۹:۰۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

عزیزممممممممممممممممم

یک ماه تمرین کردی؟
از تجربه ت بگو

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۹:۵۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان من مدتیه که در سینه م احساس درد و سفتی میکنمف مخصوصا وقتی ناراحت یا عصبی هستم، میخواستم ببینم شما میدونید به چه متخصصی باید مراجعه کنم؟

زنان، داخلی ، غدد یا جراحی زنان یا جراح داخلی؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۰:۲۶:۵۷
(ویرایش)

بله سعیده جان سر جمع با فاکتور گرفتن ده روز وقفه پریودی تقریبا شد یکماه ..میگم یکماه یعنی اساسی تمرین می‌کردممممم ..هر روز ،روزی دوساعت تمرین داشتم در روزای تمرینم...اصلا به هیچ چیزی فکر نمیکردم، هیچ کجا نمی‌رفتم، نه مهمونی... نه تفریح... نه مسافرت... فقط دغدغم این تمرینات بود تا برسم به سایز هدفم و بار سنگینو از دوشم بردارم واون بدهی سنگینی که این سالها  به همسرم داشتم و زودتری بهش پرداخت کنم تا خوشحال بشه.چون خیلی شرمندش بودم ..آقاییمم تو این سه سال و نیم خیلی بهم روحیه میداد و می‌گفت بالاخره درست میشه اما من دیگه داشتم افسرده میشدم تا اینکه خدا خواست و چشمم به این سایت افتاد و تمریناتوپیش رفتم و خداروشکر امروزم مشکلم حل شدanim2-thanks(چون همسرم مدتیه شب کاره بخاطر همین روز اقدام کردیم).الانشم اصلا باورم نمیشه.anim2-4d564ad6anim2-thanksخداروشکرررر...anim2-thumbsupsmileyanimanim2-4d564ad6

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۱:۳۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ماه پیشونی جان سالگرد به آرامش رسیدنت مبارکککککanim2-40

zeynab

باید ببینی دلیلش چیه . اینکه تو تغییر سایز عجله کردی و به واژنت زیادی فشار آوردی و همین باعث شده حساس بشه و حتی کوچکترین سایزو قبول نکنه. یکی دو روز استراحت بده بعد دوباره از سایز پایین شروع کن ولی اصولی و با صبر.

یکی دو روز قبل و بعد پریودی هم واژن حساسه. 

تو آب و نمک بشین که عفونت نگرفته باشی.

پگاه بانو

قربونت. همه ما با پیدا کردن این انجمن خدا بهمون نظر کرده واقعا. 

خداروشکر که موفق شدی قدم اول برداری. بزودی با خبرهای خوب میای.

مهتاب بانو

آخه چطوری میشه. شاید دیلاتور 5 رو خوب نساختی. اگر با 6.5 راحتی با همون تمرینت رو ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۱:۳۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

هوراا هوراا

دو تا بانووووو داریم

سپیده بانو

و 

aseman72

خیلی خیلی مبارکههههه

anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۱:۴۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سپیده بانو برات خوشحاااالم مبارک عروس خانم ایشالا خوش بخت باشی.خدا منم و بقیرم کمک کنه خبر تو رو ب انجمن خوبمون بدیم.خیلییی خوبه ک تونستی از کمکات بهمون دریغ نکن

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۲:۲۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۱:۴۴:۵۱
(ویرایش)

سلام خانما امروز با دیلاتور 7و 8/5امتحان کردم اصلا درد نداشتم خیلی خوب بود حالا واسه دیلاتور بزرگتر باید چی کنم با چی بسازمش

خدایا کمکم کن
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۲:۵۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلامممم

سپیده جان واقعاوخوشحال شدم. از خوشحالی و ذوق اشکم درومده بود همسرم بهم میگه چی تو گوشی می بینی هم میخندی هم گریه می کنی؟گفتم یه بانو به بانوان ایران اضافه شده.anim2-thanks

ایشالله همگی بتونیم موفق بشیم.

فقط دلم به حال اون خانم هایی میسوزه که اینامشکل رو دارن و همچین جایی ندارن و پیداش نکردن. sad

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۱۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۷:۳۸:۲۰
(ویرایش)

سلام خانوما

من یه هفته روی کگل کار کردم...اللن دیلاتور سلختم با انگشت کوچیک دستکش سایز متوسط...نمیدونم اصلا شکلشو درست هست یا نه....بعد اینکه اندازش که گرفتم پنج سانت و خورده ای شد...کوچیکتر نمیشه چون اونجوری شل و ول میشه...به نظرتون با همین شرو کتم اشکال داره؟

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۳۰:۰۹
(ویرایش)

خییییلی. ممنونم سودا جووونanim2-thanksanim2-40

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۳۸:۱۶
(ویرایش)

خیلی ممنونم از محبتت منصوره جون.انشالله شماهم بزودی بانو میشی مطمئن بااش .امکان نداره بیایی اینجا درمان نشی و بری.حتما خدا کمکت می‌کنه.به تلاشت ادامه بده مهربون...

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۳۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

سپیده بانو خیلی برات خوشحالم عزیزم بهت تبریک میگم.برای ما هم دعا کن ما هم هر چه زودتر موفق بشیم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران