تعداد بازدید : 349059
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۳۰ ۱۵:۵۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۰۸:۰۱
۱۳۹۷/۱/۳۰ ۲۱:۲۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۰۱:۱۹:۰۰
(ویرایش)

پس چرا هيچ كس نيست راهنمايي كنه منو😭😭

۱۳۹۷/۱/۳۱ ۰۰:۳۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام به همه :)

من هنوز روی سایز 11 موندم. در واقع مجبورم از سایز 9 شروع کنم بعد 10 بعد 11 .. یهویی نمیتونم 11 رو داخل کنم.

امروز موقع تمرین یک سوزش و درد بدی داخل واژن احساس کردم یعنی متفاوت از سوزش عادی. ترسیدم نکنه عفونت باشه. مثل این میمونه که زخم شده باشه و وقتی دیلاتور رو وارد میکنم اگه به اون نقطه بخوره باعث میشه درد بگیره. همچین چیزی ممکنه؟ یا نکنه به مجاری ادرارم اسیب رسونده باشم؟ نزدیک پریودمم هست شاید بخاطر اون باشه.

۱۳۹۷/۱/۳۱ ۱۲:۲۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خداقوت

ماه پیشونی جون خداقوتanim2-40

مهرادمریم

عزیزم تو یکبار این مسیر رو رفتی و موفق شدی پس الان اگه شروع کنی خیلی زود نتیجه میگیری.

عزیزم دفعه قبلی هم موفق شدی باید اجازه میدادی تا درمانت کامل بشه .

ولی حالا هم شروع کنی بزودی موفق میشی. از هر سایزی که فکر میکنی راحت وارد میشه شروع کن. روزی یک ساعت که وقت بذاری کافیه. برای زندگیت و کوچولوت تلاش کن و به خودت انگیزه بده.

سفیرمه

آفرین. پس بعدش بیا و با انرژی شروع کن به تمرین.

orlmblomma

چه اسم سختی. اگه میشه تغییرش بده.

عزیزم همون یکبار کافیه نوع پرده ات رو چی گفتن? در مورد نیاز به جراحی چیزی که نگفتن.

برای شروع سایز اول که دور چهار پنج سانت هست خوبه. سعی کن با موسیقی یا فیلم حواست رو کاملا پرت کنی . کگل کنی و دیلاتور رو وارد کنی.

سان شاین

نگران نباش. عجله نکن برای افزایش سایزت. فعلا با همین سایز تمرین کن تا کاملا باهاش راحت بشی. ده دقیقه یک ربع اول با دو سایز قبلی تمرین کن بعد برو سایز جدید.

سوزشت فکر نمیکنم بابت عفونت یا زخم باشه. مگر اینکه فشار زیاد وارد کرده باشی. تمرینت رو ادامه بده. نزدیک بودن پریودی هم باعث حساس شدن واژن و سوزش بیشتر میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۳۱ ۱۲:۳۶:۲۶
(ویرایش)

عزیزم اینجا انجمن هست.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۳۱ ۱۲:۳۷:۲۲
(ویرایش)

عزیزم اینجا انجمن هست

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۳۱ ۱۶:۳۹:۵۱
(ویرایش)

سودا جان ممنون إز راهنماييت شما چند وقته بانو شدي و ايا الان هم درد داري ؟؟من خيلي درد دارم ببخشيد ولي خيلي سخت ميتونم چيزي وارد كنم انگار كه دخترم نگراناينم كه اگر خدا خواست موفق شدم اين درد و رنج باقي بمونه؟؟

۱۳۹۷/۱/۳۱ ۱۶:۴۰:۵۵
(ویرایش)

سودا جان ممنون إز راهنماييت شما چند وقته بانو شدي و ايا الان هم درد داري ؟؟من خيلي درد دارم ببخشيد ولي خيلي سخت ميتونم چيزي وارد كنم انگار كه دخترم نگراناينم كه اگر خدا خواست موفق شدم اين درد و رنج باقي بمونه؟؟

۱۳۹۷/۱/۳۱ ۲۱:۴۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

گلشن جان همسر منم دوست نداشت باهام تمرین کنه با دیلاتور و من تنها تمرین کردم.. میترسیدم بعدن اقدام برام سخت بشه ولی خداروشکر مشکلی نبود فقط این مساله که من باید تو رابطه کنترل کننده باشم هنوزم هست و شاید اگه با هم تمرین میکردیم الان من اجازه عمل بهش میدادم. ولی فکر میکنم با زیاد شدن رابطه این قضیه هم حل بشه.. ایشالا تمرین تو هم به خوبی پیش بره و به خواسته ت برسی

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۲/۱ ۰۷:۵۶:۲۶
(ویرایش)

مهرادمریم

من خودش داره دو سال میشه و تو این مدت همچنان کگل میکنم. تو رابطه درد ندارم.

جدیدا معاینه رفتی? عفونت نداری? 

اگر درمانت رو اصولی پیش بری و بعد اقدامت هم روندش رو کامل طی کنی هیچ دردی نخواهی داشت. 

البته روی ذهنیتت هم باید کار کنی و با خودت تکرار کنی که هیچ دردی وجود نداره.💪👌

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۱ ۱۱:۵۳:۵۶
(ویرایش)

سودا جان خداروشكر عفونت ندارم ...دقيقا درست گفتي تصورم. اينه كه همش فكر ميكنم درد هميشه باهامه ممنون أز راهنماييت. ذهنيتمو تغيير ميدم خدايا كمكم كن

۱۳۹۷/۲/۱ ۱۳:۳۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۰۸:۰۱
(ویرایش)

چیزی در مورده نوع پرده نگفت و حتی نگفت به جراحی احتیاج داره 

من خواهرم باید جراحی میشد اما بدون جراحی مشکلش حل شد ‌

مشکل من اینه که حتی وقتی خودمم تمرین میکنم تنهایی خودمو سفت میکنم  حتی با کوچیکترین سایز و ژل روان کننده

خیلی تحت فشارم از طرف همسرم

۱۳۹۷/۲/۱ ۱۶:۴۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

سلام

بعد از 9 روز وقفه در تمرینات مجدد تمریناتو از سر گرفتم و از سایز 8 تا 10 رو که قبلا تمرین کرده بودم رو رفتم و الان هم با  سایز ابتدا 10 و وسط 11 و انتها 11.5  تقریبا روون شدم و باید سایز ابتدا 11 و انتها 12 رو بسازم و فردا یا پس فردا انشاءالله با اون تمرین کنم دلم می خواد تا نیمه اردیبهشت که هفتمین سالگرد ازدواجم هست این کابوس تمام بشه کمکم کنید لطفاً 

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۲/۱ ۱۶:۴۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Ormblomma

خدایی تایپ اسمت سخته ،اگه بتونی تغییر بدی موقع صدا کردنت بهتر میشهblink، ببین خیلییییی طبیعیه که تو تنهایی خودت، خودت و سفت میکنی، اگه اینجوری نبود که واژینیسم نبودی. هممون همینطوری بودیم، اما باید کار کنیم رو خودمون، آخرش چی، باید حل بشه دیگهlove آهنگ بذار،فیلم بذار، کگل کن ، دیلاتورو و بذار رو واژنت، و با خودت بگو هرجا داشت دردم میگرفت متوقف میکنم، اون تو راه بازه نگران نباش، دیلاتور و بذار و اروم نفس عمیق بکش و یکم یکم هل بده تو. ممکنه روزای اول راحت نباشی تا کامل وارد شه. مهم نیت و پشتکارته.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۲ ۰۰:۰۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

واااای بچه هاااا توروخدا یکی ب دادم برسه😢 

اومدم برا اولین بار این دیلاتورو درستیدم ببینم چند چندم ، دستکش پاره شد.نمیدونم چیزی تو واژنم رفت یا نه..دام سکته میکنم بچه ها .یکی کمکم کنه تورو خدا.ماه پیشونی جان...

چرا اینجوری شد پس اخههه😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

من امیدم به خدامه 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران