تعداد بازدید : 350891
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۲:۱۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان

من اردیبهشت عروسی کردم ولی هنوز نتونستم دخول داشته باشم 😭

یکی دو هفته قبل عروسیم رفتم پیش متخصص زنان و بهش گفتم من حس میکنم واژینیسموس دارم!! بدون اینکه حتی معاینه کنه گفت نداری! بیشتر تلاش کن و با انگشت امتحان کن و...

بالاخره بعد از یه ماه درد و و عذاب، واژینیسموس رو سرچ کردم و دادم شوهرم تعریفشو بخونه...

ولی درمانی براش پیدا نمیکردیم.

فک کردم شاید اگه پرده نداشته باشم و نگران درد پرده نباشم مشکل حل بشه. پرده‌مو عمل کردم!! ولی مشکل هنوز پا برجا بود.

جالبه پزشکی که پرده‌مو عمل کرد گفت واژینیسموس داری. ولی راه‌حلی بهم نداد. گفت من پرده‌تو برداشتم، باقیش دیگه با خودته!!

امروز انگار که معجزه شده باشه، وقتی داشتم دستور یه غذا رو سرچ میکردم، آدرس این سایتو توی یه وبلاگ دیدم!!

انگار خدا جواب دعاهامو داده!!

میخوام شروع کنم به امید خدا

برام دعا کنید  🙏🙏

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۲:۳۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۱۷:۳۸:۲۰
(ویرایش)

سلااااااام به همه دوستای گلم

من تمرینامو با اولین سایز دیلا شرو کردم

چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

اول اینکه روزی یکساعت تمرین با دیلا یعنی همینجوری یک ساعت هی داخل کنیم و خارج کنیم؟یا چی؟من هی عقب جلو میکنم یا خارج و داخل ولی یک ساعت خییییلیه

سوال بعدیم اینه که راحت شدن با دیلاتور یعنی چی دقیقا؟من الان با این سایز یک داخل میره.حلو عقب میره.یک کم بعضی وقتاش میسوزه...بعضی وقتام راحته و نمیفهمم اصلا...این یعنی راحت شدن؟فردا برم سایز بعد؟

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۳:۱۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلاااام.تبريك ميگم به بانوهاي جديدvalentine

من همچنان در حال تمرينم.نميدونم چرا هركاري ميكردم كه اينجا پست بزارم نميشد!!!!!! اصلا اسمم پاك شده بود!!!

خبر خوب اينكه تا سايز 8 راحت شدمممم ولي هربار كه تمرينم رو شروع ميكنم بايد حتما از سايز كوچك شروع كنمممanim2-21

خدايا به اميد تو
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۸:۴۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به ماه پیشونی جون

دوستایی که اینجا کمک هستن

و دوستایی که در حال تمرینن با جدیت

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۹:۰۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

اعظم90

عزیزم تو که تو سایزهای بالا هستی سعی کن تا طول 9 و 10 وارد کنی. 

روی ژلت یکم آب بپاش روون بشه. حس کشیدگی کمتر میشه. 

بعدشم واژنت هنوز به این سایز عادت نداره باید تمرینت رو ادامه بدی تا انقباضت رو بتونی کنترل کنی. هر جا حس کردی منقبض شدی دیلاتور رو نگه دار و کگل کن. 

Elham

بعد پریودی واژن حساسه تو هم که کگل نکرده بودی سوزشت طبیعیه. 

با همون سایزهای پایین شروع کن که دوباره برسی به سایز خودت. 

sh.آبان

خوش اومدی عزیزم. صفحه اول انجمن رو بخون و تمرینات رو با کگل شروع کن. خیلی زود موفق میشی . 

حلماسادات

وقتی راحت میشی با یک سایز که بتونی بدون سوزش و درد تو دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر دیلاتور رو عقب و جلو کنی. 

خوب الان که میگی سوزش داری یعنی هنوز باهاش راحت نشدی تو اون یک ساعت هر دو تا پوزیشن رو تمرین کن. گاهی لازمه ثابت داخل نگه داری و فقط کگل کنی تا واژنت جا بازکنه و کنترل عضلات دستت بیاد. 

تو سایزهای بالاتر که برسی موقع شروع با یکی دو سایز پایین تر تمرین میکنی بعد میرسی سایز خودت.

ساریناا

گاهی سایت اینطوری میشه. خیلی خوبه پیشرفتت. باحوصله پیش برو. بهتره هربار با یکی دو سایز پایین تر شروع کنی بعد برسی سایز خودت. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۹:۲۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

تشکر سودا جان❤

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۹:۳۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۶:۵۳:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان من پونه ام .به تازگی عضو سایت شدم. میخواستم بدونم چه طوری میشه عضو انجمن واژینیموس بشم؟

به نام زندگی هرگز مگو هرگز
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۹:۴۰:۱۶
(ویرایش)

صفحه اول و کل صحبتای این تاپیکو خوندم!! و هر جا لازم بود اسکرین‌شات گرفتم!!

دو تا سوال داشتم.

یکی دو روز دیگه قراره بریم مسافرت. و حدود ده روز ساکن خونه مادرشوهر باشیم. نمیدونم بتونم تمریناتمو به موقع انجام بدم یا نه. به نظرتون شروع کنم یا بذارم وقتی از مسافرت برگشتیم؟؟

سوال بعدیم اینه که سیکل پریود من خیلی کوتاهه... یعنی پریودم که تموم میشه، دو هفته پاکم و دوباره پریود میشم. این اختلال ایجاد نمیکنه تو تمریناتم؟؟

من واقعا خیلی امیدوار شدم به درمان!! پیشاپیش میگم که واقعا ممنون ❤❤❤❤

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۴/۲۸ ۱۹:۵۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۱:۴۴:۵۱
(ویرایش)

سلام من امروز با سایز 11 امتحان کردم اولش سخت بود ولی واردش کردم عقب و جلو هم میتونم بکنم توی چند پوزیشن ولی اولش که میخواد وارد بشه با حالت دوران وارد نمیشه باید یه کگل کنم بعد دیگه میره تو چرا اینجوریه قبلیا با حالت دوران میرفتن ولی این نه بعد داخل که میره اذییت نمیشم چرا وقتی دیلاتور میاد بیرون یعنی حالت برگشت انگار به یه نقطه میرسه اون وسط سوزش دارم بعد ببخشیدا ولی وقتی عقب جلو میکنم دسشوییم میگیره هم 1 هم 2😂همه اینجورین؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۷/۴/۲۹ ۰۰:۴۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم. من امشب خیلی خوشحالم  با سایز ۱۰سانت خیییییییییلی راحت بودم،فکر میکردم  دیگه نتونم تحمل کنم سایزای بالاترو. چند روز روی این سایز گیر کرده بودم. از خوشحالی گریم گرفت.حالا با امید و انگیزه بیشتر میرم واسه دو سایز نهایی.فقط میخوام به بقیه خانوما بگم اصلا ناامید نشین و هر شب یا روز تمریناتونو انجام بدین. دوش آب گرم هم خیلی خوبه قبلش واسه من خیلی تاثیر داره😇😇😇😄😄😄مرسی از سپیده بانو جون و سودا جون و ماه پیشونی جون و بقیه عزیزان

فقط سوالم اینه که من با یه پوزیشن راحتم خیلی برای هر سایز حتما باید با چند پوزیشن مختلف تمرین کنیم؟

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۴/۲۹ ۰۹:۴۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه

بچه ها من موفق شدم. بالاخررررره موفق شدم. anim2-a2d3

دیشب اقدام تمرینی داشتیم نمیدونم چی شد یهو اقداممون واقعی شد و در کمال ناباوری دخول کامل انجام شد. و خیلی راحت تر از اون چیزی فکر می کردم انجام شد. خیلی خیلی حس خوبی بود.

هم این که خودم تونستم به این ترس و به این بیماری غلبه کنم و هم اینکه خوشحالی بی نهایت همسرم رو می دیدم.anim2-40

برای خودم هنوز باور پذیر نیست چون واقعا انتظار نداشتم به این زودی و به این راحتی باشه. 

خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و در کنار کسایی که منو درک می کردن تونستم مشکلمو حل کنم. چیزی که حتی به نزدیک ترین افراد خانواده هم نمیشد بگی و باید تو خودت می ریختی اما اینجا به راحتی بدون خجالت و قضاوت میتونستی مشکلت رو مطرح کنی و مطمئن باشی که مشاوره خوبی می گیری.valentine

ایشالله همه خانوم ها به زودی بانو بشن. قطعا کسایی که اینجان با تمرین و پشتکار می تونن. چون هیچی مثل تمرین و امید نمیتونه شما رو سریع پیش ببره. flower

۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۱:۰۷:۲۲
(ویرایش)

اعظم ۹۰

خیلی خیلی بهت تبریک میگم دوست من 👌👌👌

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۲۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

سلام سلاااام به همگی

بچه ها منم دیشب موفق شدم anim2-thanks

اصلا باورم نمیشه. فکرشم نمیکردم به این زودی بتونم چون من فقط ۱۱روز اونم تا سایز ۸/۵  با دیلاتور تمرین کرده بودم و حالا حالاها نمیخاستم برم برا اقدام که دیشب یهویی گفتم حالا یه ذرشو بریم که تا آخرش رفتیم وااای خیلی خوشحاااالم

کاش این سایتو زودتر پیدا کرده بودم و هشت ماه خودمو زجر نمیدادم.بچه ها خیلی راحت تر از اون چیزی هست که فکرشو بکنید چون من همیشه خودمو منقبض میکردم تمام بدنم و پاهامو سفت و محکم میگرفتم اما تو اقدام یادم رفته بود از این چیزاanim2-thanksغیر از یه کوچولو سوزش چیز دیگه ای نداشتم که اونم فکر کنم طبیعی باشه صبحم دوباره یه دور رفتیم که بازم موفق شدیمanim2-4d564ad6

خیلی ممنونم از خانم خیابانی عزیز همیشه دعاتون میکنم ممنونم از همه بچه هایی که کمکم کردن که اگه نبودین منم تا همیشه با همین ترسم میموندم.

بچه ها هر چی سریعتر پیش برین وقتی خوشحالی همسرتون رو میبینین دیگه ترس و درد و همه چیو فراموش میکنین. ایشالا که تو همین سایت شاهد موفقیت تک تکتون باشیم

بازم ممنونم از همهanim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۲:۳۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

واااااااااااااااای عزیزمممممممممممممم
خیلی خوشحال شدم اشکم دراومدanim2-4d564ad6
مبارکه عزیزمممممممanim2-smiliess8
ایشالا زندگیت همیشه شیرین باشه 

۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۳:۰۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

مرسی عزیزم ایشالا موفقیت خودت anim2-40