تعداد بازدید : 350464
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۴ ۱۳:۱۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سپیده بانو جون

عزیزم چقد خوبه تو هم هستی،من فراموش نمیکنم کمکایی که شماها کردین به من. حالا منم اینجام تا روحیه بدم به خانومایی که در حال درمانن یا حتی اونایی که هنوز تردید دارن.امیدوارم حضورم مایه دلگرمی باشه و باعث ناراحتی دوستان نباشم اگه پر حرفی میکنم 😋😋😋😅😅😅

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۴ ۱۳:۲۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام به همگی... عیدتون مبارک باشه... من تقریبا سه ماهه ک رفتم خونه خودمون وبه  احتمال خیلی قوی بانوشدم چون همسرم با اطمینان  کامل کامل اینو میگه... ولی طبق شواهدی ک توی سایت خوندم به احتمال زیاد من واژینیسموس دارم ولی هنوز دقیق  نفهمیدم چیجوری باید درمان بشم... دقیق و حسابشده میخام... همسرم واقعا نیاز داره و واقعا باید زود درمان بشم تا زندگیم روال قشنگ خودشو پیداکنم ان شاالله... میشه کمک کنید و دقیقا بگید چیکارباید بکنم؟  چیزی بلد نیستم

پیشاپیش ممنون دوستای مهربونم

۱۳۹۷/۵/۴ ۱۶:۳۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

بنت الهدی

سلام خوش اومدی.عزیزم اول اینکه دکتر زنان رفتی؟معاینت کرده ؟به گفته ی شما اگه دخول انجام شده آیا درد داری یا اینکه ترس از نزدیکی داری؟

صفحه ی اول همین تاپیک رو بخون کامل اول وارسی و تمرینات کگل رو انجام بده

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۴ ۱۸:۲۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سمی۷

وای ممنون 💖💖

اصلا خیلی ذوق‌زده‌ام. همسرم این چند روز توی ماموریت بود ولی هر بار منو خیلی تشویق میکرد.

وای اصلا باورم نمیشه رسیدم به این سایز!! من همش فکر میکردم تو این مسافرت نهایتا دیلای دور ۶ رو وارد کنم!

سپیده

خیلی باعث دلگرمیه که شماها میاین و کنار ما هستین 💖💖

ان‌شاءالله ما هم درمان بشیم بیایم به بقیه روحیه بدیم 😊😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۴ ۲۱:۰۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

قربونت سمی عزیزم ممنونم از لطفتanim2-40..خودتمم روحیه خوبی داشتی و عالی عمل کردی مهربون..این چه حرفیه بنظرم حضورت بسیااار بسیاار موثره گلمanim2-a2d3... ما ها که تونستیم باید تا حد توانمون بیاییم  اینجا و روحیه و انر‌ژی بدیم به بچه ها چون خودمونم در پروسه درمان بودیم و اینجا رو بخوبی درررک میکنیم..

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۵/۴ ۲۱:۰۹:۱۵
(ویرایش)

ممنوووونم sh.آبان عزیزم 😅😅...تا رسیدن به رویاهاااات چیزی نمونده  گلم باورررر کن..👊💪anim2-40 

۱۳۹۷/۵/۴ ۲۱:۳۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام سلااام 

ی خبر توپ من امروز با همسر گرام رفتم اقدام و تونسسسسسسستم درسته ب سایزم نرسیده بودم ولی چون ترس و شکست دادم بدون درد و خونریزی و کشتار انجام دادمش خخخخخ اونم تو چندین تا پوزیشن.پس دوس جونیا بدونین ما درد نداریم فقط ترس داریم 

من شمااااره بانو شدنمو موخاااام رابطه کامل کامل توچند پزیشن داشتم.

فقط ی سوال از تجربه دارا بازم تمرین لازمم ایا ؟

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۵/۴ ۲۳:۲۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۶ ۱۶:۵۳:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان .عیدتون مبارک 

من امروز سایز ۱۰و نیم امتحان کردم جواب داد.البته یکم سوزش داشتم ولی سعی میکنم بهش غلبه کنم. به نظرم الان ترسم ریخته آماده برقراری رابطه ام اما میخوام تا آخرین سایز برم که یه وقت نخوره تو ذوقم.

راستی بچه ها از همگیتون ممنون وجودتون واقعا دلگرمی برای من .برای اینکه بیام اینجا گزارش بدم تمام سعیمو میکنم که تمرینامو هرروز انجام بدم.مررررررسی

به نام زندگی هرگز مگو هرگز
۱۳۹۷/۵/۵ ۰۱:۱۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

🌼🌼🌼🌼

دوستان 

من نیستم،چون اسباب کشی داریم و سخت مشغولم، هنوز ادامه داره، تا تموم شه و من بفهمم چی به چیه خودمو به انجمن میرسونم.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۵ ۰۱:۳۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

یاس اردیبهشت بااااانووووووو

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 537 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

سمی۷   بااااانووووووو

به به خیلیییییی مبااااااااارکههههه، از خدا میخوام زندگیتون پر از  شااادی و آرامش  باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 538 و بذار جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

منصوره بااااانوووووووو

مبااااااارکههههه مبااااااارکهههه،  ان شالله زندگیتون پر از دلخوشی و خنده باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 539 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۵ ۱۰:۱۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

anim2-4d564ad6خیلی مرسیییی ماه پیشونی مهربون من وای من شماره۵۳۹چقدر دوس داااارم .

ایشالا همگی خلاص شن از این ترس...anim2-thanks

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۵/۵ ۱۲:۳۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۶ ۱۲:۳۰:۵۶
(ویرایش)

سلام منم دچار واژینیسموس هستم و یکساله ازدواج کردم.لطفا راهنماییم کنین چجوری وارد گروه بشم و تمرینات انجام بدم.خیلی عذاب میکشم و ناراحتم و زندگیمو تحت تاثیر قرار داده

من میتوانم
۱۳۹۷/۵/۵ ۱۳:۰۷:۲۸
(ویرایش)
بانویی منصوره..
مقدمتان را به دنیای زیبای زنانگی تبریک و تهنیت عرض می نوماااییم.anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6
سعیکم تلاشکم مقبول الی همسرکم....
( سپیده ره)anim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks
۱۳۹۷/۵/۵ ۱۳:۱۵:۱۳
(ویرایش)

آفرین به تو پونه گلیییی anim2-28... چیزی تا  رسیدن به آرامشت نمونده به چشمان همسرت فکر کن که میخواد از خوشحالی بررررق بزنه..anim2-40anim2-40

۱۳۹۷/۵/۵ ۱۳:۴۲:۰۲
(ویرایش)

سلام Hozhabri عزیز

ما گروهی نداریم همینجا درمان شدیم چجوری؟؟

اینجوری:👈👈 شما اول باید داخل همین انجمن صفحه اول رو بخونی تا با نحوه تمرین و ساخت دیلاتور ها و ... آشنا بشی. 

عزیزم نگران نباش ماهم تو بددددترین شرایط روحی و ووووخیم ترین حالت ممکن بودیم که خدا اینجا رو بهمون نشون داد و اومدیم شروع کردیم و درمان شدیم و به آرامش محض رسیدیم.. ..

شما زحمت بکش برو همین الان همه مطالب رو مو به مو بخون و انجام بده.. هر کجاشم سوالی داشتی متوجه نشدی هرروز بیا من و دوستان عزیز درمان شده و مشاوران با تجربه این انجمن کمکت میکنیم..anim2-ahi5slcgm04mi8jqqkl9anim2-ahi5slcgm04mi8jqqkl9

شک نکن گلم  اگرررر هرروزبیایی اینجا و گزارش بدی و تلاش و تمرین کنی یک بانووووی تمام عیاررر تحویل همسرت میددددیم خداشاااهدهanim2-thumbsupsmileyanim  ..پس معطل نکن ..بسم الله..anim2-smilies-azardl2

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران